Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2013 o 01:43, Janek_Izdebski napisał:

Jakie tablice historyczne?

Kilkusetstronowe opisy i daty ważnych wydarzeń z poszczególnych epok. Podział na kontynenty oraz poszczególne dziedziny życia ówczesnych ludzi :3.

Dnia 03.02.2013 o 01:43, Janek_Izdebski napisał:

Osobiście uważam, że atlasy historyczne są ciekawsze. Sam posiadam trzy takowe w domciu,
hehehe. :)

Nie musisz mówić - atlasów, tematycznych książek czy pocztów też u mnie nie brakuje, ale takie tablice są bardzo przyjemną odskocznią od poważniejszych książek, bo można je wziąć do ręki, przejrzeć chwilę i odłożyć. I właśnie to bardzo sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na ostateczne pożegnanie Diablo 3, zagramy razem ? Zbierzemy z gramu 4 osobowy team i pojedziemy od nowa ? :) Już raz razem graliśmy i fajnie było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 01:54, Renzov napisał:

Kilkusetstronowe opisy i daty ważnych wydarzeń z poszczególnych epok. Podział na
kontynenty oraz poszczególne dziedziny życia ówczesnych ludzi :3.

Byłbyś taki dobry i podał autora oraz wydawnictwo? Dziękuję.

Dnia 03.02.2013 o 01:54, Renzov napisał:

Nie musisz mówić - atlasów, tematycznych książek czy pocztów też u mnie nie brakuje,
ale takie tablice są bardzo przyjemną odskocznią od poważniejszych książek, bo można
je wziąć do ręki, przejrzeć chwilę i odłożyć. I właśnie to bardzo sobie cenię.

Zgadzam się w zupełności, choc ostatnio rzadko zaglądam do takich atlasów czy tabel. Ale bardzo je lubię, podobnie wszelkie infografiki historyczne. :)

Przy okazji, co sądzisz o książce Piotra Zychowicza "Pakt Ribbentrop-Beck"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:04, vegost napisał:

Może na ostateczne pożegnanie Diablo 3, zagramy razem ? Zbierzemy z gramu 4 osobowy team
i pojedziemy od nowa ? :) Już raz razem graliśmy i fajnie było xD

I tak w najbliższym czasie wracam na chwilę do gry, więc czemu nie.
Tylko muszę lepszego gryzonia skombinować, bo obecny stanowczo odmawia posłuszeństwa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:09, Renzov napisał:

I tak w najbliższym czasie wracam na chwilę do gry, więc czemu nie.
Tylko muszę lepszego gryzonia skombinować, bo obecny stanowczo odmawia posłuszeństwa
:D.


Też tak uważam xD Ale wiesz, poziom 1 postaci a nie jakieś koksy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz te osoby, które grę skasowały zainstalują ponownie xD

Ok spadam może w końcu się wyśpię, ta kogo ja próbuję oszukać, pewnie zaraz włączę Heroes of might and magic III i będę pół nocy grał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:06, Janek_Izdebski napisał:

Byłbyś taki dobry i podał autora oraz wydawnictwo? Dziękuję.

Pewnie, choć jest to książka, którą mam jeszcze z liceum. Możliwe, że w tym czasie wyszło coś ciekawszego.
W każdym razie - Lech Bielski i Mariusz Trąba, wydawnictwo PARK.

Dnia 03.02.2013 o 02:06, Janek_Izdebski napisał:

Przy okazji, co sądzisz o książce Piotra Zychowicza "Pakt Ribbentrop-Beck"? :)

Nic nie sądzę, nie czytałem. Za dużo mam książek, i tak ledwo wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:16, Isildur napisał:

Ok spadam może w końcu się wyśpię, ta kogo ja próbuję oszukać, pewnie zaraz włączę
Heroes of might and magic III i będę pół nocy grał xD

Lepiej się dobrze wyśpij. Bo niewyspany mógłbyś jeszcze nazbyt pochopnie dgrady i bany komuś powlepiać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:15, Janek_Izdebski napisał:

Zamierzacie grać nową postacią z zerowym buildem? :)

A czemu nie ? Ma to być ostateczne pożegnanie. Renzov zapewne grał dłużej ode mnie i ma wykoksane postacie a ja nie :) Lepiej grać na równym poziomie i dobrze się bawić ten ostatni raz :)

@Isildur Wiesz, raz ostatni można zagrać. Oddać hołd niegdyś królowi h&s :-) Zawsze możemy pyknąć w legendarną już pierwszą część. Ostatnio chodzi ona za mną strasznie xD Możesz się przyłączyć do zabawy :) Brakuje nam dwóch ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:10, vegost napisał:

Też tak uważam xD Ale wiesz, poziom 1 postaci a nie jakieś koksy xD

Nie ma opcji :D.
Albo moja przeciętna Łowczyni, albo słabiutki Szaman, ale od zera startować nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:18, Renzov napisał:

Pewnie, choć jest to książka, którą mam jeszcze z liceum. Możliwe, że w tym czasie
wyszło coś ciekawszego.
W każdym razie - Lech Bielski i Mariusz Trąba, wydawnictwo PARK.

Dzięki. Zapiszę lub zapamiętam. :)

Dnia 03.02.2013 o 02:18, Renzov napisał:

Nic nie sądzę, nie czytałem. Za dużo mam książek, i tak ledwo wyrabiam.

A powinieneś. Kandydat do najbardziej kontrowersyjnej książki historycznej zeszłego roku. Poza tym dobrze się czyta, dwa popołudnia wystarczą. Gorąco polecam. :)

A tak w ogóle, pewnie tematyka jest Ci znana, prawda?

@vegost
Oj kusicie, kusicie. Może reinstaluję grę i się do Was przyłączę? Pamiętajcie, że dawno nie grałem, ale mam jakąś niskolevelową postać (na normalnym poziomie trudności), więc nie powinno być większych problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:21, Renzov napisał:

Nie ma opcji :D.
Albo moja przeciętna Łowczyni, albo słabiutki Szaman, ale od zera startować nie zamierzam.

Ale ja nie mam szans ... Będziesz stał i się patrzył jak leje moby na normalnym ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:22, Janek_Izdebski napisał:

A powinieneś. Kandydat do najbardziej kontrowersyjnej książki historycznej zeszłego roku.

Dzięki, też zapamiętam. Przy najbliższej okazji się w nią zaopatrzę, jeżeli faktycznie warto.

Dnia 03.02.2013 o 02:22, Janek_Izdebski napisał:

A tak w ogóle, pewnie tematyka jest Ci znana, prawda?

Tak, ale z przyjemnością zabiorę się za wartościową lekturę, bo na to zawsze jest dobra okazja.

Edit: z normalu nawet nie wyszliście? :D zawsze mogę wziąć Szamana. Nie pamiętam na którym jest poziomie, ale też jakoś nisko. Może być zabawa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:27, Renzov napisał:

Edit: z normalu nawet nie wyszliście? :D zawsze mogę wziąć Szamana. Nie pamiętam
na którym jest poziomie, ale też jakoś nisko. Może być zabawa :D.


Z normalu wyszedłem monkiem bodajże i nie pamiętam gdzie doszedłem nią :) Ale chyba do drugiego aktu ? xD A normal jest ważny, żeby była zabawa bo na wyższym poziomie trudności będziemy ginąć jak muchy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:35, vegost napisał:

Z normalu wyszedłem monkiem bodajże i nie pamiętam gdzie doszedłem nią :) Ale chyba do
drugiego aktu ? xD A normal jest ważny, żeby była zabawa bo na wyższym poziomie trudności
będziemy ginąć jak muchy xD

Haha, chyba żartujesz :D. Mów za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:36, Renzov napisał:

Haha, chyba żartujesz :D. Mów za siebie.

Jak będziesz grał tym cieniasem ? W tyłek dostaniesz :D A wylazłeś nim na wyższym poziom trudności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, poziom beznadziejności zaczyna osiągać stan, który nie mieści się już powoli w skali*. Ciekawe, ile jeszcze wytrzymam, hehe.xD

Anyway, pozdrowienia dla wszystkich w temacie - jak byłem na tygodniu, to był tylko vice-naczelny wąpierz Meryphillia, i brakowało szerszej rozmowy. A teraz jest - standardowo - przypływ ''weekendowej depresji'', więc nawet pisać mi się za bardzo nie chce.:P
Good night.:>

* - jakby się ktoś pytał jaka to skala i czemu tak, to nie mam pojęcia.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:38, vegost napisał:

Jak będziesz grał tym cieniasem ? W tyłek dostaniesz :D A wylazłeś nim na wyższym poziom trudności ?

Chyba nie, ale to nie problem. Mój Szaman jest słabiutki w porównaniu do kozaków z > 50 pl, ale pobawić się nim można :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:39, Nephren-Ka napisał:

Anyway, pozdrowienia dla wszystkich w temacie - jak byłem na tygodniu, to był tylko vice-naczelny
wąpierz Meryphillia, i brakowało szerszej rozmowy. A teraz jest - standardowo - przypływ
''weekendowej depresji'', więc nawet pisać mi się za bardzo nie chce.:P

Obrażasz mnie :-|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować