Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2013 o 03:48, Janek_Izdebski napisał:

Jak to przejęty? Kradzież konta czy jego sprzedaż? :)


Na całe szczęście nic z tych rzeczy, dawno nie korzystałem więc dostał ktoś kto zrobi z tytułów na nim zgromadzonych lepszy użytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 03:57, Shinigami napisał:

Na całe szczęście nic z tych rzeczy, dawno nie korzystałem więc dostał ktoś kto zrobi
z tytułów na nim zgromadzonych lepszy użytek ;)

To na czym teraz grasz? Na konsolach? Czy grasz w tytuły, które wymagają tylko Origina, Battle.netu lub gry bez DRM-ów pokroju produkcji z GOG-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkurzyłem PS3, miałem kilka zaległości które jeszcze nadrabiam, ale powoli to idzie. Głównie pogrywam w betę HotS ostatnio, od czasu do czasu trzeba też odpalić EVE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 04:11, Shinigami napisał:

Głównie pogrywam w betę HotS ostatnio, od czasu do czasu trzeba też odpalić EVE ;)

Oooo. To korzystając z okazji, zapytam. Warto nowicjuszowi rozpoczynać przygodę z "EVE"? Czy lepiej sobie odpuścić? Niektórzy nazywają tę produkcję "Excelem wśród gier" i trochę mnie to przeraża. Dzięki za sugestie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto próbować nowych rzeczy, dla nowicjuszy znajdzie się nawet rodzima korporacja która prowadzi szkolenia, a jest co w tej grze poznawać. W każdym razie do dyspozycji masz darmowy 14 lub 21 dniowy trial, a to dość czasu by zobaczyć czy gra ''chwyci'' - jeśli się zdecydujesz daj znać.

W grze jest tyle różnych ''profesji'', że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 05:05, Shinigami napisał:

W grze jest tyle różnych ''profesji'', że każdy znajdzie coś dla siebie.

A nadmierny poziom skomplikowania vide te porównania do Excela? Do przełknięcia to jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 05:07, Janek_Izdebski napisał:

A nadmierny poziom skomplikowania vide te porównania do Excela?


Obiegowa opinia ludzi którzy gubią się w zawiłościach powiedzmy WoW''a - teraz po zmianach wszystko jest bardziej intuicyjne i przygotowane pod nowych, nieobeznanych z grą użytkowników. Ku niezadowoleniu starych wyjadaczy oczywiście, a to zawsze coś znaczy.

Zapomniałem, 21 dniowy trial obowiązuje tylko po wysłaniu zaproszenia na maila, jak to zwykle w takich przypadkach bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę niezły spam urządziliście, gdy ja grindowałem tankietki.
Good, good. ;]

Zaraz zabieram się za powrót po kilkumiesięcznej przerwie do Śródziemia.
Czyli kolejny seans z Drużyną Pierścienia. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 02:47, Renzov napisał:

Obrażasz mnie :-|.


W jaki sposób? :D Nie moja wina, że zawsze jak tu jestem to nikogo nie ma, a nagle się wszyscy pojawiają chwilę później.xD

Konto premium w Wurmie to fajna rzecz, o ile wcześniej(znaczy wtedy kiedy ostatnio premium było aktywne) miało się odpowiednio rozwiniętą postać w jakiejś czynności. Teraz po okresie grania na koncie standardowym wszystko dzieję się tak szybko, że nie muszę zajmować się czymś innym jak coś robię.:D

Poza tym zima sobie poszła i nastał etap ''nie-wiadomo-co'', kiedy to pada deszcz, a za chwilę śnieg i tak na okrągło. Chociaż tyle, że błotka śniegowego już nie ma, bo panoszący się wszędzie wiatr ładnie je wysuszył.

Stary Summoning na playliście, herbata w kuflu Heinekena i mały terraforming do zrobienia, czyli żałosny dzień jak co dzień.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:47, Nephren-Ka napisał:

Stary Summoning na playliście, herbata w kuflu Heinekena i mały terraforming do zrobienia,
czyli żałosny dzień jak co dzień.:/


Summoning i "żałosny" nigdy nie powinny być pisane w tym samym zdaniu (!!!)

Edit: O kurde, co ja właśnie zrobiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:11, meryphillia napisał:

Widzę niezły spam urządziliście, gdy ja grindowałem tankietki.
Good, good. ;]

Dobry spam nie jest zły :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:47, Nephren-Ka napisał:

W jaki sposób? :D

Insynuujesz, że są chwile kiedy mnie w tym wątku nie ma, a to jawne kłamstwo, bo ja jestem zawsze, nawet jeśli nie fizycznie, to przynajmniej mentalnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomka nie od dziś! ;]

Chyba dupa z seansu, bo po instalacji kolejnej systemu nie chcą współpracować odtwarzacze dvd. :/
Zaraz obadam jakiegoś VLC Playera, który uznałem za ostatnia próbę na te noc i sobie daruję jak ne zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:53, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Summoning i "żałosny" nigdy nie powinny być pisane w tym samym zdaniu (!!!)


Nie o muzykę tu chodzi, bo ta autorstwa Szwajcarów jest świetna i to fakt niepodpatrzany.:>
Żałosne jest moje samopoczucie, nic innego.xD

Dnia 05.02.2013 o 00:53, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Edit: O kurde, co ja właśnie zrobiłem :/


Dałeś się złapać na najstarszy numer świata.:P

@Renzov - na takiej zasadzie, to ja tutaj też jestem cały czas. I to od tak dawna, że nie pamiętam nawet kiedy zacząłem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 02:13, kindziukxxx napisał:

co taka cisza? nie ma tu studentów uczących się do sesji? :)

Ja wszystko zaliczyłem w pierwszym termienie, ostatni egzamin miałem 24 stycznia. Mam jeszcze prawie 2 tygodnie wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 02:13, kindziukxxx napisał:

co taka cisza? nie ma tu studentów uczących się do sesji? :)


Zgłaszam się! Probabilistyka spędza mi sen z powiek. A sen, jak wiadomo, jest dla słabych! Ciśniemy dalej, noc jeszcze młoda, wstać trzeba dopiero o 6 - damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować