Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

U mnie prace nad kosmolotem zatrzymane na tylnej sekcji z racji iż lektura Czarnej Kompanii znacznie przyjemniejsza dzisiejszego wieczora. ;]

A dzisiaj po 18 gdzieś zacznie się kolejny, ostry 24godzinny maraton tankietek, dzięki walentynkowemu giftowi od WG. ]:>

20130215005101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 00:52, meryphillia napisał:

U mnie prace nad kosmolotem zatrzymane na tylnej sekcji z racji iż lektura Czarnej Kompanii
znacznie przyjemniejsza dzisiejszego wieczora. ;]

A dzisiaj po 18 gdzieś zacznie się kolejny, ostry 24godzinny maraton tankietek, dzięki
walentynkowemu giftowi od WG. ]:>

grinduj, może kiedyś w nocy na siebie trafimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 00:52, meryphillia napisał:

U mnie prace nad kosmolotem zatrzymane na tylnej sekcji z racji iż lektura Czarnej Kompanii
znacznie przyjemniejsza dzisiejszego wieczora. ;]


Bardziej mi to przypomina jakiś wysoce zaawansowany technologicznie myśliwiec. Nie wiem czemu, ale słowo ''kosmolot'' kojarzy mi się z jakąś stertą złomu, którą ruscy wystrzelili w przestrzeń i jakimś cudem raczyła się nie rozpaść.xD

Dnia 15.02.2013 o 00:52, meryphillia napisał:

A dzisiaj po 18 gdzieś zacznie się kolejny, ostry 24godzinny maraton tankietek, dzięki
walentynkowemu giftowi od WG. ]:>


Ja się jak zwykle nie mogę zdecydować, kiedy wpisać sobie ten gift. Bo jak już się wpisze, to warto by przysiąść nieco...a nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie będziemy wspólnie z pewnym kurakiem udającym Nietoperza besztać makaków w naszym teamie, to nie ma problemu na wspólne łowy. ;)

Nephren-Ka >>> Skoro nie kupujesz premki, to polecałbym jednak wykorzystać wtedy, gdy masz pewnośc na długą rozgrywkę.
Specyficzny pojazd, jak KW-1, kilka godzin naparzania i masz z 2mln na koncie kredycików dzięki premce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 01:01, meryphillia napisał:

Nephren-Ka >>> Skoro nie kupujesz premki, to polecałbym jednak wykorzystać
wtedy, gdy masz pewnośc na długą rozgrywkę.
Specyficzny pojazd, jak KW-1, kilka godzin naparzania i masz z 2mln na koncie kredycików
dzięki premce. ;)


No właśnie nie mam, bo totalnie nic nie chce mi się robić przed pc dłużej niż kwadrans. Może do pierwszego mi przejdzie.xD
Na kredyty ogólnie nie narzekam, ostatnio nieco ponad milion tylko się ostało(po zakupach T32, JagPantery i Pantery), ale mając ponad 10 nieźle wyexpionych ''zarabiaczy'' V tieru to zanim odkryję coś nowego(i postaram się o miejsce w garażu, bo te ~35 się już wypełniło) to znowu dojadę do jakiś 5-6 milionów pewnie.xD
Mam też o tyle ułatwione, że brat gra sobie te 1-2h co dzień niemal, więc ilość sreberek na koncie cały czas rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zawsze możesz usiąść na czym co grindujesz i podbic expa.

Ja w napewno popędze z Type 34 i zrobię Type 59-16 plus jak będzie jeszcze humor na grind, to wbiję część expa potrzebnego na Type 58.
Spokojnie wbiję też brakujące 1.5 bańki do E-50M dobijając tym samym do chyba już ósmej dziesiątki w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 01:34, meryphillia napisał:

No to zawsze możesz usiąść na czym co grindujesz i podbic expa.


Takich pojazdów to akurat mam za dużo nawet, i np. przeraża mnie ile muszę zdobyć expa na najlepsze działo w KT.xD Kiedyś miałem plan, żeby po prostu po kolei sobie rozwijać to co kupiłem już dawno temu. Może kiedyś przyjdzie pora na realizację.
A skończy się pewnie tym, że będę sobie strzelał Matyldą.xD

Dnia 15.02.2013 o 01:34, meryphillia napisał:

Ja w napewno popędze z Type 34 i zrobię Type 59-16 plus jak będzie jeszcze humor na grind,
to wbiję część expa potrzebnego na Type 58.


A ja nie lubię chińskich czołgów.:P ''Hi-hą'' się bardzo fajnie grało i nawet na chwilę kupiłem ich tier IV, ale zaraz sprzedałem. Jakoś mnie nie kręcą, tak samo jak Francuzi - niestety w grze wygrywa sentyment i najwięcej czasu spędzam w pojazdach Niemieckich(a jak już są to jakieś inne, to też te najbardziej znane 'z epoki', M4 i T34).

Dnia 15.02.2013 o 01:34, meryphillia napisał:

Spokojnie wbiję też brakujące 1.5 bańki do E-50M dobijając tym samym do chyba już ósmej
dziesiątki w garażu.


Ładnie, nic tylko pogratulować kolekcji w garażu(pamiętam, że masz cel żeby posiadać wszystko).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 01:46, Nephren-Ka napisał:

Ładnie, nic tylko pogratulować kolekcji w garażu(pamiętam, że masz cel żeby posiadać
wszystko).:>


No właśnie, dlatek na bok odsuwam wszelakie wątpliwości czy dany pojazd do czegokolwiek się nadaje czy nie. ;P
O ile jeszcze na tierach niższych niż VI trwa rotacja i czasami coś znika, by dać miejsce bardziej droższej maszynie, to bez skrupułów ja wywalam, bo zawsze najłatwiej jest odkupić takie tanizny.

Przydałby się właśnie w nadchodzącym speszjalu upust na sloty, bo mam ledwie dwa wolne i ewentualną opcję na jeszcze cztery, a trzeba w końcu zakupić pojazdy które trzeba groindować, jak chociażby Mle. 48 czy GW Tiger.
Niby mam jeszcze dwa TX do kupienia (T110E3 i E4), ale te mogą sobie poczekać kiedy na dłużej będe miał czas przysiąść i wykupić na tydzień premkę i ostro rzeźbić kredyciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam śpiochy?

Oderwałem się od Czarnej Kompanii w końcu, by w coś pograć, bo ostatnie trzy dni nic tylko czytam nocami. ;P

Po chwilowym meczęniu misji w Combaciku, zastanawiam się co zainstalowac ostatecznie; znowu próbować zmierzyć się z Neverwinter Night, czy jednak zrobić sobie powrót do Zony za sprawą starego dobrego Cienia Czarnobyla.

;]

20130220010113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem "To The Moon" i jestem wstrząśnięty. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nigdy w życiu nie grałem w nic co wywołałoby u mnie takie emocje. Coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 02:41, meryphillia napisał:

A ja w końcu niczego nie zainstalowałem i wróciłem do CK. ;P
Ale co się odwlecze to... ;]

Można i tak. Moje ostatnie 4 dni też były całkiem monotematyczne pod hasłem:

Spoiler

Shogun

. Weekend ucierpiał na tym bardzo, ale za to jak na tym zyskała Japonia khekhe xD

A póki co zająłem się w końcu leżącym za oknem somersby i pewnie wezmę się za jakieś chińskie bajki, ew jakiś meczyk w Dote2 jak będzie z kim ;p. Mam tylko nadzieje, że nie odpalę shoguna znowu bo skończy się do dla mnie świtem xD.

@Sandro
Kurde mam tą grę jakoś nie urzekła mnie przy pierwszym kontakcie, trochę imo za długo się akcja zawiązywała i odpuściłem. Faktycznie AŻ taka dobra?

20130220025329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłby w MTW II, ale nie chce mi się teraz zbytnio sprawdzać czy da radę bez ponownej instalacji da radę.
Gorzej, że im dłużej będę z tym zwlekał tym bardziej zapomnę jakie miałem plany co do rozgrywanej kampanii i na nowo będę musiał zaczynać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 03:06, meryphillia napisał:

Pograłby w MTW II, ale nie chce mi się teraz zbytnio sprawdzać czy da radę bez ponownej
instalacji da radę.

To zdanie ma klimat i moc xD

Dnia 20.02.2013 o 03:06, meryphillia napisał:

Gorzej, że im dłużej będę z tym zwlekał tym bardziej zapomnę jakie miałem plany co do
rozgrywanej kampanii i na nowo będę musiał zaczynać. ;P

Heh w samego Medievala nie grałem za każdym razem ilekroć miałem ten tytuł od razu był nadpisywany modem 3 Era z z uniwersum Lotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co?
Trzecia nad ranem w końcu. ;]

Mod fajny, Warhammerowski jeszcze lepszy IMO.


Stalker zainstalowany, zaraz poszukamy Oblivion Lost i można ubić parę maszkar przed snem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No co? Trzecia nad ranem w końcu. ;]
Skąd ja to znam :P

Dnia 20.02.2013 o 03:19, meryphillia napisał:

Mod fajny, Warhammerowski jeszcze lepszy IMO.

sauce man
For the EMPEROR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trololo

Odkupiłem od typa na śmietniku przed dokonaniem misji całą amunicję i gra uznała że bez amunicji nie ma on szans i sobie się wysypała. :D

Grafika przypomina mi, że chyba jednak najwyższy czas dac spokój wysłużonemu krzemiakowi i kupic nowy. ]:>

20130220051704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2013 o 01:01, meryphillia napisał:

Po chwilowym meczęniu misji w Combaciku, zastanawiam się co zainstalowac ostatecznie;
znowu próbować zmierzyć się z Neverwinter Night, czy jednak zrobić sobie powrót do Zony
za sprawą starego dobrego Cienia Czarnobyla.

;]

Combat Mission i tyle wspomnień naraz :). Mówisz o Neverwinterze 1 czy 2? Bo szczerze mówiąc dla mnie to naprawdę dwie różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować