Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Czy ktoś jeszcze oglądał prezentacją PS4 i doszedł do wniosku, że albo Microsoft już to ma, albo nie wprowadzają nic "innowacyjnego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 00:58, Sigu napisał:

Czy ktoś jeszcze oglądał prezentacją PS4 i doszedł do wniosku, że albo Microsoft już
to ma, albo nie wprowadzają nic "innowacyjnego"?

"Ogląda".
I nie, nie doszedł do takowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:02, Sigu napisał:

Dziwne, bo tak właśnie jest. Albo Microsoft już coś miał, albo coś jest bezsensowne.

Też nie jestem jakoś zszokowany, ale imo większość kwestii ma jakiś sens.
I tak okaże się w tzw. praniu. Większości "bajerów" nie przewiduję świetlanej przyszłości, ale pad wygląda z tego jednego ujęcia kozacko :D.

Edit: Odwołuję wszystko. SuckerPunch na scenie. Przeżywam mentalny orgazm :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, przesadzili trochę z tym touchpadem. Nie widzę dla niego praktycznych zastosowań. Wepchnęli go na siłę, tak jak touchpad w Vicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie oglądałem ani porażki Barcelony, ani prezentacji PS4. So sad.:P

Trwają za to intensywne prace nad przywróceniem świetności Tuon''s Retreat, niestety teraz głównie pozyskuję materiały do dalszej budowy(w tysiące to idzie), więc nic ciekawego i nawet nie ma jakim screenem się pochwalić.
Bo tak poza tym, to jest ofc równie beznadziejnie jak zawsze.:/

Posłucham sobie jeszcze nieco The Who(konkretnie albumu koncertowego z Leeds) i pewnie spać przyjdzie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:09, Sigu napisał:

Wiesz co, przesadzili trochę z tym touchpadem. Nie widzę dla niego praktycznych zastosowań.
Wepchnęli go na siłę, tak jak touchpad w Vicie.

Też nie widzę siebie smyrającego pada, miałem na myśli ogólną modernizację i pewną restrukturyzację kontrolera. Wygląda solidnie, jest większy i z wklęsłymi analogami.

InFamous <3.

Edit: David Cage na scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 00:58, Sigu napisał:

Czy ktoś jeszcze oglądał prezentacją PS4 i doszedł do wniosku, że albo Microsoft już
to ma, albo nie wprowadzają nic "innowacyjnego"?

Od samego początku prezentacji towarzyszy mi to wrażenie. Chociaż nie, na początku było tylko zażenowanie tym wciskaniem Facebooka do PS4. Touchpad akurat mi się spodobał, bo można go fajnie wykorzystać w mini-gierkach. Kształt nowego Dual Shocka też in plus - może teraz będzie się go w końcu wygodnie trzymało? Ale ten oczojebny, niebieski, świecący pasek to już przesada.
Póki co, oglądając konferencję nudzę się jeszcze bardziej niż na prezentacjach Nintendo. Chyba pójdę już spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka.
Dwójkę posiadam bez dodatku, ale na moim starym krzemiaku niegrywalna. :F

Stalker mnie zirytował, bo jakiegoś buga mam i chyba na nowo będe musiał zaczynać.
A przynajmniej nie da rady zaliczyć X18, co dziwne neico, bo wcześniej na OL 2.2 coś takiego mnie nie spotkało.
Szkoda, bo nieźle się w artefakty zaopatrzyłem. :/

Na screenie przepity lekko naukowiec z X18. :D

20130221015520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:08, Piciambeer napisał:

Hejjjj ktoś jeszcze uczy się metod probabilistycznych i statystyki na egzamin? :D

ktoś ma już to zdane i to kawałek czasu temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:00, kindziukxxx napisał:

> Hejjjj ktoś jeszcze uczy się metod probabilistycznych i statystyki na egzamin? :D

ktoś ma już to zdane i to kawałek czasu temu :)

Życie jest takie nie fair... Jeśli o mnie chodzi to to jest jedna z nudniejszych i najmniej potrzebnych dziedzin tego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:55, meryphillia napisał:

Jedynka.
Dwójkę posiadam bez dodatku, ale na moim starym krzemiaku niegrywalna. :F

A szkoda, bo dwójka mi się podobała nawet bardzo. Pierwsza część nie specjalnie przypadła mi do gustu, ale to być może przez poziom trudności, z którym sobie nie mogłem poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie za cRPG nie przepadam z racji że dla mnie jedyne słuszne RPG, to takie które ja mistrzuję, reszta podziwia mój kunszt scenarzysty i prowadzącego, a wszyscy zgodnie zajadamy się chipsami i popijamy colą, gęsto turlając kosteczkami. :3

No, ale jakimś trafem upodobałem sobie męczenie NWN i tak od paru lat przejść nie mogę, zawsze utykając gdzieś jeszcze w pierwszym akcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba było zacząć od wcześniejszego sejwa. :F
Oby tylko tym razem coś się nie pochrzaniło, choć już jest śmiesznie, bo na terenie mapy z Barem już grasuje Kontroler. :D

20130221053035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię.
Przecież wrzechświat nie jest "żywą istotą" umyślnie wpływająca na cokolwiek.
A może prawda jest taka, że jest jednak takim tworem...

Takie filozofie najlepiej wychodzą przy wódce. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 00:57, kindziukxxx napisał:

to dzisiaj może trochę filozofii, jak myślicie czy jest możliwe aby wszechświat komuś sprzyjał jeżeli czegoś się chce?


Jak ktos chce to sam sobie sprzyja odpowiednimi dzialaniami :)

Dnia 22.02.2013 o 00:57, kindziukxxx napisał:

Takie filozofie najlepiej wychodzą przy wódce. ]:>


+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować