Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dawno żadnego screena ciekawego nie wrzucałem.

Here we go again... :D

Pojawiła się nowa wersje, może uda się skończyć poradnik powstający już od 4 lat chyba. :D

20130304032914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 02:36, Bracio napisał:

Nie wiem, nie interesuję mnie to już. Wiem tylko, że teraz już nie jestem w stanie
podjąć jakiegokolwiek logicznego myślenia a oczy mi się kleją, na dodatek muszę jeszcze zrobić
prezentację na religię (ach ten system polski system "edukacji") ;).

To nawet na religię trzeba teraz przygotowywać prezentacje? A etyki to Wy nie macie? Dziwne nastały czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich !

Choćbym po spaniu dwie godziny cały dzień był zmęczony, ( i tak jestem nawet po 10h snu ), to na noc zawsze wstępują we mnie nowe siły. Znowu pójdę spać po 6 i znowu wstanę po południu i znowu jutro będę działał w nocy.
No i nikt mi nie przeszkadza, nie nawołuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 03:53, kuba9876543210 napisał:

Nie mogles sie wypisac z tego dziadowstwa? ;) Ja tak zrobilem w 3 klasie
gimnazjum i mialem spokoj do konca nauki (1 kl. LO tylko znow musialem sie wypisac).

No co Ty! Macki Watykanu sięgają wszędzie. Nie pozwolą, by uciekła im choć jedna owieczka i dlatego uniemożliwią mu wypisanie się z tego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam śpiochy? ;]

W oczekiwaniu na kawkę zastanawiam się na której partycji zainstalować Neverwinter Nights.
Czas chyba dobry na kolejną próbę przejścia tej gry. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:13, meryphillia napisał:

W oczekiwaniu na kawkę zastanawiam się na której partycji zainstalować Neverwinter Nights.
Czas chyba dobry na kolejną próbę przejścia tej gry. ;P


Mi został jeszcze jeden dodatek do przejścia (Hordy Podmroku, byłem gdzieś w drugim rozdziale), ale po formacie też nie mogę się jakoś zabrać za jego instalację. Co gorsza, słyszałem że na Win7 są jakieś problemy i nie wiem czy będzie mi dane go jeszcze kiedyś ukończyć, bo tylko dla tej gry do XP-ka już chyba jednak wracać nie będę.
A podstawka była bardzo fajna, choć fabuła nie powalała i to delikatnie rzecz ujmując. Shadows of Undrentide mnie już jednak trochę rozczarowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:13, meryphillia napisał:

Co tam śpiochy? ;]


Jakie śpiochy :D? Matma power, kolejny dzień przesiaduję do 3 w nocy by porobić trochę zadanek ;].

Dnia 05.03.2013 o 00:13, meryphillia napisał:

W oczekiwaniu na kawkę zastanawiam się na której partycji zainstalować Neverwinter Nights.
Czas chyba dobry na kolejną próbę przejścia tej gry. ;P


Zainstaluj tam gdzie masz wolne miejsce ;). Ja ostatnie ferie grałem w NN, niestety gra mi nie podeszła :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:13, meryphillia napisał:

Co tam śpiochy? ;]


Jak to co, beznadzieja.xD

Dnia 05.03.2013 o 00:13, meryphillia napisał:

W oczekiwaniu na kawkę zastanawiam się na której partycji zainstalować Neverwinter Nights.
Czas chyba dobry na kolejną próbę przejścia tej gry. ;P


Nie miałbym tego problemu, bo odkąd do piachu poszła Barrakuda 500gb(sławna ''popsuta seria'', którą wymieniałem chyba 3 razy, póki jeszcze się dało za darmo to robić), to siedzę sobie na starej(192gb, ma chyba z 10 lat i tyle przepracowanych godzin że dziwne że jeszcze działa xD) i mam tylko jedną.:P

A Neverka skończyłem dość dawno temu(tak dawno, że nawet ni pamiętam jak, ale skończyłem). O ile podstawka była dość nudna, to potem dodatki poprawiły wrażenie(a i moduł mojego przyjaciela, nad którym pracował jakieś 2 lata też zapadł mi w pamięć). Sequel bardziej mi się podobał - tutaj też dodatki były fajne, ale podstawka nie zawiodła moich oczekiwań.

W sumie to myślę, czy by sobie nie zagrać w jakąś ''normalną grę''.xD Szkoda, że ''trzeci diabełek'' nie zszedł z ceną do 100zł, to może nawet bym kupił. A tak pomysłu jakoś nie mam w co można zagrać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:27, Nephren-Ka napisał:

W sumie to myślę, czy by sobie nie zagrać w jakąś ''normalną grę''.xD Szkoda,
że ''trzeci diabełek'' nie zszedł z ceną do 100zł, to może nawet bym kupił. A tak pomysłu
jakoś nie mam w co można zagrać.:/

Na Steamie masz niezłą proocję na "Civ 5 Gold", a jak masz podstawkę to upgrade kosztuje tylko 2,5 €. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:27, Janek_Izdebski napisał:

> Moze, przeciez takie jest prawo.
Ja tam bym wybrał etykę. :)


Wracając do wczorajszego twojego posta. Według prawa potrzeba tylko chętnych (o ile się nie mylę) 7 osób do organizowania etyki. Niestety, jako, że Polska jest poniekąd krajem wyznaniowym to takie postulaty raczej nie przechodzą. Etyka jest fikcją. Zwłaszcza w wyniku braku odpowiedniej kadry która by uczyła etyki (czy jeden absurdalnych argumentów- brak sal). Sama religia jest zajęciem nudnym- przeważnie się tłoczy nam do umysłu doktrynę KK. Zero dyskusji czy polemik na jakieś ciekawe tematy. Dziś nie poszedłem na religię i z moim znajomym dyskutowaliśmy nad zagadnieniem masy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze coś wypadało po drodze i na te kilka prób przejścia zawsze zatrzymywałem się na samym poczatku, a gdy wracałem już nie pamiętałem o co kaman. ;P

Może tym razem się uda.
Może też znajdę gdzieś zachomikowany własny moduł nad którym grzebałem z trzy lata temu, choć nie wiem czy chciałoby mi się drugi raz pakowac w te dziesiątki dodatków zrobionych przez fanów (pamietam że z ustawianiem tego by działało były niezłe cyrki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:31, Bracio napisał:

Wracając do wczorajszego twojego posta. Według prawa potrzeba tylko chętnych
(o ile się nie mylę) 7 osób do organizowania etyki. Niestety, jako, że Polska jest poniekąd
krajem wyznaniowym to takie postulaty raczej nie przechodzą. Etyka jest fikcją. Zwłaszcza w
wyniku braku odpowiedniej kadry która by uczyła etyki (czy jeden absurdalnych argumentów-
brak sal). Sama religia jest zajęciem nudnym- przeważnie się tłoczy nam do umysłu doktrynę
KK. Zero dyskusji czy polemik na jakieś ciekawe tematy. Dziś nie poszedłem na religię
i z moim znajomym dyskutowaliśmy nad zagadnieniem masy ;).

Ok, rozumiem. Mam jednak nadzieję, że dyrekcja szkoły (i ksiądz) nie szykanuje uczniów chcących wybrać etykę, prawda?

A tak w ogóle, to zamiast religii mogłyby też być elementy religioznawstwa + dodatkowa etyka. To byłoby najwłaściwsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 03:53, kuba9876543210 napisał:

Nie mogles sie wypisac z tego dziadowstwa? ;) Ja tak zrobilem w 3 klasie gimnazjum i
mialem spokoj do konca nauki (1 kl. LO tylko znow musialem sie wypisac).

Me2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2013 o 00:36, Janek_Izdebski napisał:

Ok, rozumiem. Mam jednak nadzieję, że dyrekcja szkoły (i ksiądz) nie szykanuje uczniów
chcących wybrać etykę, prawda?


Nikt nikogo nie szykanuje ;). Bo u nas nie ma etyki i nie ma możliwości żeby była. Tak więc nie chodzę na religię (mimo, że jestem wpisany- jako, że to koniec klasy maturalnej to już mi się nie chcę wypisywać) i czas wolny spędzam czytając książkę bądź prowadząc rozmowy na jakieś ciekawe tematy.

Dnia 05.03.2013 o 00:36, Janek_Izdebski napisał:

A tak w ogóle, to zamiast religii mogłyby też być elementy religioznawstwa + dodatkowa
etyka. To byłoby najwłaściwsze. :)


Powiedz to Episkopatowi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:40, Bracio napisał:

Nikt nikogo nie szykanuje ;). Bo u nas nie ma etyki i nie ma możliwości żeby
była. Tak więc nie chodzę na religię (mimo, że jestem wpisany- jako, że to koniec klasy
maturalnej to już mi się nie chcę wypisywać) i czas wolny spędzam czytając książkę bądź
prowadząc rozmowy na jakieś ciekawe tematy.

Mimo wszystko, wspólczuję. :)

Dnia 05.03.2013 o 00:40, Bracio napisał:

Powiedz to Episkopatowi ;).

Niestety, ale to "panstwo w państwie", nic z nim nie zrobisz. Chyba, żeby się "odstrzeliło" paru biskupów, to może KK w Polsce by znormalniał... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:29, Janek_Izdebski napisał:

Na Steamie masz niezłą proocję na "Civ 5 Gold", a jak masz podstawkę to upgrade kosztuje
tylko 2,5 €. :)


Mam Civ4 razem z dodatkiem, a 5 w ogóle mi się nie podoba.:P
Poza tym miałem na myśli ''normalną'' grę(jakieś rpg czy cuś, żeby była opowieść jakaś xD), a nie strategię turową nad której będę siedział do rana pomimo tego że i tak do końca jej nigdy nie zrozumiem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:44, Janek_Izdebski napisał:

Mimo wszystko, wspólczuję. :)


Nie trzeba ;). Osobiście sądzę, że na tych własnych spożytkowanych godzinach wolnych więcej dowiedziałem się na temat moralności niż na lekcjach religii. To chyba świadczy o niskim poziomie nauczania.

Dnia 05.03.2013 o 00:44, Janek_Izdebski napisał:

Niestety, ale to "panstwo w państwie", nic z nim nie zrobisz. Chyba, żeby się "odstrzeliło"
paru biskupów, to może KK w Polsce by znormalniał... ;D


Może by znormalniał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować