Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

STAY SICK!
STAY SLIPKNOT!

]:>

Żongluje sobie pudełkami z filmami i nie wiem na co mam ochotę. :/
Znowu pewnie, jak wczoraj nic nie obejrzę ostatecznie tylko włączę NWN. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 01:24, Nephren-Ka napisał:

Ja w dzień też miałem ciepło, więc się topiło wszystko. A to w połączeniu z mrozem teraz
powinno dać rano efekt całkiem niezłego lodowiska.xD

Czekam już z wytęsknieniem na wiosnę :D Ale chyba dopiero po świętach ma być cieplej :) I tak nie zamierzam w swięta nigdzie wychodzić, bo premiera nowego Bioshocka jest :D Więc przeczekam do tej wiosny ;)

Dnia 21.03.2013 o 01:24, Nephren-Ka napisał:

Drugi dopiero, 5 liga. Mam jakoś tak dziwnie, że zdarza mi się jeden sezon zagrać w 2
dni(no chyba że jakaś szybka liga, jak Bułgaria czy Polska, to i w jeden dzień się uda),
a potem nie dotykać gry przez dłuższy czas.xD
Właśnie pokonałem w sparingu klub z League One 3:0, będzie ciekawie.:D


A jakie masz ustawienia meczów - oglądasz tylko kluczowe fragmenty, czy rozszerzone? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 01:30, pawbuk napisał:

Czekam już z wytęsknieniem na wiosnę :D Ale chyba dopiero po świętach ma być cieplej
:) I tak nie zamierzam w swięta nigdzie wychodzić, bo premiera nowego Bioshocka jest
:D Więc przeczekam do tej wiosny ;)


W Święta warto wyjść, może być okazja do zobaczenia pierwszy raz lanego poniedziałku z użyciem śnieżek zamiast wody.:P

Dnia 21.03.2013 o 01:30, pawbuk napisał:

A jakie masz ustawienia meczów - oglądasz tylko kluczowe fragmenty, czy rozszerzone? ;)


O ile nie używam opcji ''tylko komentarz''(a robię to nader często, przyzwyczajenie z czasów kiedy tylko taki tryb był, i oszczędność czasu) to zawsze na ''kluczowych fragmentach''. W CM 4 03/04 tak ustawiłem i mi zostało do tej pory.xD

Hernán Mattiuzzo to przeklęty zawodnik w moim zespole. Świetny lewy obrońca, któremu złamali nogę(faulujący dostał z miejsca czerwony kartonik) w poprzednim sezonie, co skończyło się na 6 miesiącach leczenia. Wrócił, zagrał parę spotkań, strzelił bramkę i ktoś połamał mu żebra na kolejne 4 miesiące. Aż się boję, co mu się w tym sezonie stanie(już jakiś lekki uraz po sparingu leczył).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 01:38, Nephren-Ka napisał:

W Święta warto wyjść, może być okazja do zobaczenia pierwszy raz lanego poniedziałku
z użyciem śnieżek zamiast wody.:P


Dziekuję, będe paczał zza okna jak debile oblewają kogoś wiadrami na mrozie.
Niestety moje osiedle pod tym względem jest pełne neandertali ganiających z wiadrami co roku praktycznie. :F

Nie ma to jak gotowac jajeczka o 2 w nocy, by zrobić sobie smaczne kanapki do filmu.
O ile w ogóle humor na obejrzenie filmu się utrzyma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 01:38, Nephren-Ka napisał:

W Święta warto wyjść, może być okazja do zobaczenia pierwszy raz lanego poniedziałku
z użyciem śnieżek zamiast wody.:P


He, he, też prawda :D W lany (rzucany) poniedziałek jednak nigdzie nie wychodzę - założę się, że będą wlewali wodę do autobusów czy tramwajów (a ona będzie zamarzać) :D Raz już w życiu zostałem oblany wiadrem z wodą w zimię - dziękuję, więcej nie chcę :D

Dnia 21.03.2013 o 01:38, Nephren-Ka napisał:

O ile nie używam opcji ''tylko komentarz''(a robię to nader często, przyzwyczajenie z
czasów kiedy tylko taki tryb był, i oszczędność czasu) to zawsze na ''kluczowych fragmentach''.
W CM 4 03/04 tak ustawiłem i mi zostało do tej pory.xD


Ja często oglądałem rozszerzony mecz - uwielbiam obserwować te kuleczki...a radość po nieprawdopodobnej bramce dającej zwycięstwo w 93 minucie...bezcenna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 01:43, meryphillia napisał:

Nie ma to jak gotowac jajeczka o 2 w nocy, by zrobić sobie smaczne kanapki do filmu.
O ile w ogóle humor na obejrzenie filmu się utrzyma. :D


Nie wspominaj o jedzeniu, bo głodny się robię :D Ale jajek na pewno nie będę gotował - jeszcze bym wszystkich pobudził i by mnie po prostu zamordowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 01:44, pawbuk napisał:

He, he, też prawda :D W lany (rzucany) poniedziałek jednak nigdzie nie wychodzę - założę
się, że będą wlewali wodę do autobusów czy tramwajów (a ona będzie zamarzać)

U nas nigdy nie wlewali wody do tramwajów albo autobusów ;(
ale to może dlatego, że u nas nie ma tramwajów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 01:44, pawbuk napisał:

He, he, też prawda :D W lany (rzucany) poniedziałek jednak nigdzie nie wychodzę - założę
się, że będą wlewali wodę do autobusów czy tramwajów (a ona będzie zamarzać) :D Raz już
w życiu zostałem oblany wiadrem z wodą w zimię - dziękuję, więcej nie chcę :D


Ja kiedyś byłem za szybki i jakoś zaszczytu bycia oblanym nie dostąpiłem(zresztą i tak przeważnie wszystko kumulowała się w stronę płci pięknej xD). A potem jakoś zwyczaj zanikł.

Dnia 21.03.2013 o 01:44, pawbuk napisał:

Ja często oglądałem rozszerzony mecz - uwielbiam obserwować te kuleczki...a radość po
nieprawdopodobnej bramce dającej zwycięstwo w 93 minucie...bezcenna ;D


Też bym to zobaczył, tylko nieco szybciej.:P

Pierwsza kolejka udana, po dość ostrej grze pokonałem spadkowicza z League Two(i ogólnie faworyta rozgrywek) na jego boisku, i to w obecności 4 tysięcy ludzi.:D
Teraz pora w końcu zapisać grę i udać się w stronę poduszek i czekającej tam książki. Także dobrej nocy(czy też miłego seansu filmowego) wszystkim.:>

20130321015929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Blighttown >>

@Nephren-Ka ten zwyczaj nie zanikł, raczej wrócił do źródła. Czyli na wieś i do gór :) Tam jeszcze ten zwyczaj jest obserwowany. U nas w mieście narodziło się coś zupełnie innego, jeśli chodzi o lany poniedziałek. W mieście zwyczajnie leją wodę na każdego i tyle. Na tym się kończy tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 02:05, Nephren-Ka napisał:

Ja kiedyś byłem za szybki i jakoś zaszczytu bycia oblanym nie dostąpiłem(zresztą i tak
przeważnie wszystko kumulowała się w stronę płci pięknej xD). A potem jakoś zwyczaj zanikł.


Ja też nie zostałem oblany w lany poniedziałek - to jest najdziwniejsze :D

Dnia 21.03.2013 o 02:05, Nephren-Ka napisał:

Pierwsza kolejka udana, po dość ostrej grze pokonałem spadkowicza z League Two(i ogólnie
faworyta rozgrywek) na jego boisku, i to w obecności 4 tysięcy ludzi.:D


Planuj już rozbudowę stadionu :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy jądra starczyły na pięc kanapek bogato obsypanych przyprawami i obłożonych hellmansem. :3

A filmowo na początek idzie 12 Małp, które ostatni raz oglądałem chyba z 10 lat temu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2013 o 01:30, meryphillia napisał:

Żongluje sobie pudełkami z filmami i nie wiem na co mam ochotę. :/
Znowu pewnie, jak wczoraj nic nie obejrzę ostatecznie tylko włączę NWN. :D

Polecam Analne Wakacje komedia romatyczna. Albo zaproś koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 02:36, meryphillia napisał:

A filmowo na początek idzie 12 Małp, które ostatni raz oglądałem chyba z 10 lat temu.


chyba nie widzialem w ogole O.o ja sobie youtubuje czekajac do konca zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 03:05, Witcher1990 napisał:

Polecam Analne Wakacje komedia romatyczna. Albo zaproś koleżankę.


Jestę starym purytanem.
Analne Wakacje kojarzą mi się z pedałami, a nie koleżankami.

]:>


EmperorKaligula >>> Świetne SF.
Warto obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 03:35, meryphillia napisał:

Analne Wakacje kojarzą mi się z pedałami, a nie koleżankami.


+1

Dnia 21.03.2013 o 03:35, meryphillia napisał:

Warto obejrzeć.


srednio lubie willisa, wiec szanse sa male. masa rzeczy czeka na obejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 03:41, EmperorKaligula napisał:

srednio lubie willisa, wiec szanse sa male. masa rzeczy czeka na obejrzenie.


Lulz.
Nie obejrzeć dobrego filmu, bo nie lubi się grającego w nim aktora.
Ale sobie sami problemy tworzycie...

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 02:11, pawbuk napisał:

Planuj już rozbudowę stadionu :D


Ja to mogę ewentualnie poprosić o to zarząd(a czy się zgodzą czy nie to ich sprawa). Aczkolwiek, po tym jak zmienił się prezes(między 6 a 5 ligą) to do razu zarządził rozbudowę o 750 miejsc(chyba 1500 było wcześniej). Ogółem im wyżej się gra, tym więcej sami będą rozwijać, chociażby żeby spełnić wymagania licencyjne. Aż w końcu pewnie zbudują nowy stadion i nie wypłacę się z tego do końca kariery.:P


Dzisiaj przyszła do mnie mała skrzyneczka, która może pomieścić 1TB danych, także jutro wysłużona barakuda 160gb odejdzie w stan spoczynku na półeczce. W końcu będę miał porządek, bo od czasu awarii głównej ''pięćsetki'' jest bajzel jak nie wiem co.xD

Zadanie na wieczór proste, posadzić nieco drzewek na deedzie w wurmie. WoT już odhaczony(+120k sreberek) i to nawet pomimo problemów ze zrobienie daily na M4(3 bitwy, gdzie łapałem minimum 4 fragi, i dopiero 4 zakończyła się powodzeniem).

Muzyczka: Hooverphonic: http://youtu.be/XAhdua9L0JQ Co to? Taki Portishead z Belgii, który rok temu nagrał płytę live z orkiestrą symfoniczną. Klimat jak z jakiś lat 20-tych, muzyka świetna, wykonanie również(czemu oni nie robili muzyki do któregoś Bonda?). Nikt nie lubi.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieew.

Właśnie dopiero co wygrzebałem się z wyrka. ;]
Dziwny wczoraj dzień był; nie mogłem zasnąć od 11 i udało się dopiero zmrużyć oczy koło 18.
I jak widać za bardzo to się nie wychrapałem. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować