Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Jak lubisz zabawę w szczegóły, to polecam Receiver, co prawda są tam bronie, a nie samoloty, ale gra całkiem ciekawa. Tech demo za chyba $5 :)

Assassin''s Creed 2 - 100%. Prosta gra. Nie rzuca wyzwań... No dobra, rzuca. Jest nim całe sterowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 23:32, Sigu napisał:

Polecasz jakieś Combat Mission? Może jakieś jest na GoGu...


Widzę że Ci się coś strasznie dziś do marku spieszyło.xD


Anyway, mój opis od wczoraj, parafrazując sobie nieco Sapkowskiego:

''Nie myślał o niczym. Był samotny, był pusty. Nie miał już nic i nie czuł w sobie niczego. Nie było pragnienia, głodu, zmęczenia, strachu. Zginęło wszystko, nawet wola przetrwania. Była tylko wielka, zimna, przeraźliwa pustka. Czuł tę pustkę całym jestestwem, każdą komórką organizmu.''


Z nudów chciałem sobie zrobić żeby mi czołgi ładnie wyglądały i nigdy mi nie wychodzi tak jak potrzeba, przez co po prostu zostawię sam celownik. W sumie i tak nie dla mnie, bo jakoś nawet te ostatnie tytuły sieciowe mające czas zabijać okazały się słabe do tego.:/
Póki co ostatni obrazek z tankietek, idealnie do mnie pasuje - fajna bitwa i porażka.xD

@meryphillia - co się nie pochwalisz co w tym krzemiaczku nowym masz, hę? ;p

20130729003313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ciemno, nie spojrzałem na zegarek. Rzeczywiście, dość wcześnie. Jestem u moich dziadków i mam zegar biologiczny przesunięty o kilka godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 00:39, Sigu napisał:

Jest ciemno, nie spojrzałem na zegarek. Rzeczywiście, dość wcześnie. Jestem u moich dziadków
i mam zegar biologiczny przesunięty o kilka godzin :P

ja dzisiaj się obudziłem lekko po szóstej rano i już o siedemnastej była północ, więc doskonale to rozumiem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być najstarszy Beyond Overlord.
Czyli okres od lądowania w Normandii do końca wojny na terenach Europy Zachodniej.
Uproszczona nieco w stosunku do póxniejszych CMBB i CMAK, ale nadal cholernie grywalna.
Okraszona modami graficznymi wygląda dość znośnie.

Na steamie swego czasu był też CMBB, ale nie wiem czy jest nadal dostępny.

Nephren-Ka >>> W porównanniu do mojego starego muzealnego zabytku, to Ferrari, choć z tylko GF9800GTX na pokładzie.
Ważne że tankietki śmigajo jak szalone, a i w Armę mogę sobie pograć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocka zaczęła się od sukcesu - pogrzebałem na forach i znalazłem sposób na przywrócenie dźwięku w przerywnikach filmowych w Darksiders 2. ^^

Niech szlag trafi wykastrowane wersje. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 01:26, meryphillia napisał:

Nephren-Ka >>> W porównanniu do mojego starego muzealnego zabytku, to
Ferrari, choć z tylko GF9800GTX na pokładzie.
Ważne że tankietki śmigajo jak szalone, a i w Armę mogę sobie pograć. :D


Panie, toż to piecyk mały, a nie karta graficzna.;p Pamiętam jak mój piękny GF 9600GT poszedł do piachu, i musiałem właśnie z 9800GTX korzystać, słabe to było dla poziomu zużycia prądu.
Ale teraz zaczniesz nadrabiać growe-zaległości, wesoło będzie, i spam nowymi screenami.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wykastrowanej wersji Star Wolves nie działa broń :/

@m-coś-tam
Dzięki. Zobaczę gdzie mają jakieś wersje dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2013 o 01:48, Sigu napisał:

W wykastrowanej wersji Star Wolves nie działa broń :/

Najgorsze jest to, że kupiłem na Greenmangaming, a i tak dostałem wersję (PL) od c*****. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł wywarł na mnie niepokojące wrażenie, rozumiem ża autor wyraża swoje zdanie, ale zkwitowanie każdej z tych gier w zaledwie kilku zdaniach to zdecydowanie za mało.
http://gry.wp.pl/galeria/10-gier-ktore-kochacie-bardziej-niz-na-to-zasluguja,180795/1.html

A niepokoi mnie fakt że osoby takie jak piszące owe artykuły opisują je tak krótko że i tak są upubliczniane. Co jak co ale o kilku grach możnaby było napisać dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 02:17, meryphillia napisał:

Fakt coś dawno spamu tu nie było...

;]


Wszystko jest znacznie bardziej beznadziejne niż było jeszcze niedawno, nie ma więc ochoty na spam...
:''-|

ps. to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czasami gdzież to można w tej naszej wielkiej sieci znaleźć koszulkę jak ta( http://rockmetalshop.pl/product-pol-147134-koszulka-WSZYSCY-UMRZEMY.html ) w normalnym rozmiarze dla dużych ludzi? :D Nie wiem jak oni mogą tam mieć tylko eskę takiego pięknego modelu.xD

Edit - ten tekst o grach to jakiś niezły trolling jest. Imo gra jest tak dobra jak lubi ją dany gracz, i dajmy na to dla mnie takie Might & Magic VII to świetny erpeg, do którego wracam co jakiś czas i pewnie zawsze będę wracał(nawet zakładając że growa abstynencja się utrzyma już zawsze).

Muzyczka na wieczór, dziś jedna z lepszych jakie powstały ever, znaczy dwa albumy Dissection. Jakby ktoś chciał się nieco w ciemności zamrozić, to zapraszam:

'The Somberlain' - http://youtu.be/uDAZjqNfUtk
'Storm of the Light's Bane' - http://youtu.be/PnKVYkOo9-Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej zrobić hand-made? Tzn nie wiem jak ale można spróbować skoro tak bardzo ci zależy na takim konkretnym motywie i zarazem na tym by się w nią wcisnąć i mieć ... khem luzy. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować