Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nie mam konsoli, więc nie polecę Ci żadnej gry, chcę natomiast jedynie doradzić, byś nie zwracał uwagii na posty Sigu w kwestii Xbox vs. PlayStation lub Microsoft vs. Sony, bo gość jest tak zaślepionym fanbojem MS (obstawiam, że pracuje w firmie blisko powiązanej z Microsoftem lub w samym Microsofcie i firmowe propagandowe pranie mózgu przyniosło efekt), że żadna argumentacja do niego nie dotrze. Szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 00:37, Sigu napisał:

Masz złą konsolę, zmień ją na dobrą, to będę mógł doradzić...


Aksz stąd fanboju. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o rdzeń rozgrywki w BFie niezależnie od platformy jest taki sam.

Dnia 02.09.2013 o 00:37, Sigu napisał:

Co do BF, to BC jest grą tragiczną, ale toś jeszcze gra.
BC2 jest o wiele lepsze, ale dość niedużo osób gra.
Polecam zakup BF3 i od razu premium, bo gra się niesamowicie.
Premiera BF4 za jakieś 2/3 miesiące.


Bad Company jest tragiczny ;d? Lol, to był udany eksperyment DICE jeśli chodzi o kampanie singleplayer oraz innowacje wprowadzone do mulitplayera. Samo multi było miłe, nie było w nim tych tysięcy rzeczy do odblokowania.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 00:23, Kadaj napisał:

> Chce ktoś zobaczyć nasz pierwszy taniec na weselu?:P
A co się z takiej okazji w ogóle tańczy? Jej, ja ostatnio na weselu byłem mając jakieś
8 lat, z kuzynostwem podbiliśmy salkę przeznaczoną na odpoczynek dla bardziej zmęczonych
budując przy wejściu fortecę z materacy. ;p

> http://www.youtube.com/watch?v=g30zEbd4z00

I jak się podoba nasz pierwszy taniec?:P

http://www.youtube.com/watch?v=g30zEbd4z00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 01:03, Sigu napisał:

To na środku sali. Wygląda jak tektura dla hip-hopowca, żeby sobie krzywdy nie zrobił
:P


....to po prostu wzór płytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażasz mnie. Nie obrażaj mnie, bo się obrażę i dostaniesz ode mnie bana.

Dwa, faktem jest, że Xbox 360 ma we większości gier lepszą grafikę.

Trzy, BC jest kiepskie dla mnie, ponieważ:
- Nieskończony respawn w singlu? Srsly? Nawet żadnej kary nie ma.
- Brak możliwości celowania za pomocą przyrządów mechanicznych w sporej części broni. So MOH:AA.
- Dźwięk broni. Porażka.
- Początkowo tylko jeden tryb rozgrywki. Potem dodano drugi, ale żadnego TDM?
- Ile map? 4? 5?

Swoją drogą, to w multi nie ma nic innowacyjnego. No... może poza zupełnie nowym trybem. Poza tym... nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

Obrażasz mnie. Nie obrażaj mnie, bo się obrażę i dostaniesz ode mnie bana.


Przecież niezależnie wiele osób na forum stwierdziło fakt- jesteś fanboyem Microsoftu, także bana się nie martwię.

Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

Dwa, faktem jest, że Xbox 360 ma we większości gier lepszą grafikę.


Lepsza grafika jednak nie przekłada się na rdzeń rozgrywki który jest identyczny na każdej platformie.

Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

Trzy, BC jest kiepskie dla mnie, ponieważ:
- Nieskończony respawn w singlu? Srsly? Nawet żadnej kary nie ma.


Bierz poprawkę, że to była pierwsza gra DICE z kampanią singlową i była raczej eksperymentem, udanym eksperymentem na dłuższą metę (w sumie postacie i fabuła z BC zżera ten tani dramatyzm i ślinienie się na powagę z MW3 oraz BF3)

Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

- Brak możliwości celowania za pomocą przyrządów mechanicznych w sporej części broni.
So MOH:AA.


Jak chcesz pełnego realizmu to polecam Arma 2 na modach (w sensie sterydach). Fail

Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

- Dźwięk broni. Porażka.


Dziwne, bo w recenzjach wszystkie BFy były chwalone za świetne udźwiękowienie. Fail

Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

- Początkowo tylko jeden tryb rozgrywki. Potem dodano drugi, ale żadnego TDM?


W drugim Battlefieldzie natomiast był jeden tryb gry i jakoś nikt nie płakał. Fail.

Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

- Ile map? 4? 5?


Do zabawy starczyło.

Dnia 02.09.2013 o 01:16, Sigu napisał:

Swoją drogą, to w multi nie ma nic innowacyjnego. No... może poza zupełnie nowym trybem.
Poza tym... nic.


Ja tam się świetnie bawiłem w pierwszym Bad Company, zdecydowanie lepiej niż BC2 oraz BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, to była co najmniej piąta? szósta?. Druga z serii Battlefield.

W porównaniu do fabuły z BC i BC2 fabuła MW3 i BF3 była poważna i dobra. Fabuła BC była śmieszna, a fabuła z BC2 była poważna i śmieszna.

Co ma używanie przyrządów mechanicznych do realizmu? Fail.

Bo ogólne audio nie jest złe, bronie brzmią jak pszczółki. Fail.

Na resztę nie odpowiem, bo żal. Serio? GameCube też nie miał HD, dlaczego PS4/Xbox One mają mieć? I drugie... 480p GameCube starczyło do zabawy, po co więcej?

Poza tym pamiętaj, że ludzie nie muszą mieć racji i nie nazywaj indywidualnych osobników "ludźmi". Moi koledzy uważają, że Apple to firma mająca dobrą politykę. Czy tylko dlatego mam uważać, że tak jest, chociaż jest to nieprawdą? Miej własne zdanie. Chociaż ten jedyny raz.

Następny post zacznij od stwierdzeni czy jestem fanbojem. Jeśli napiszesz, że tak, to nie spodziewaj się odpowiedzi. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 01:39, Sigu napisał:

Bo ogólne audio nie jest złe, bronie brzmią jak pszczółki. Fail.


To nie jest fail, broń palna naprawdę tak brzmi. Dźwiękowcy zazwyczaj starali się ten dźwięk odpowiednio wzmocnić i dać mu więcej przysłowiowego "kopa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zdałem sprawę, że jestem uzależniony. Od muzyki. Mógłbym słuchać kolejnych płyt całymi dniami. A na Spotify jest jeszcze co najmniej kilka setek takich, które chciałbym ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ubolewam, że opuściłem się w moim muzycznym uzależnieniu z racji ilości gier do przetrawienia, gdzie już taka Arma II zabiera mi ocean czasu na zabawę z edytorem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 01:15, meryphillia napisał:

A ja ubolewam, że opuściłem się w moim muzycznym uzależnieniu z racji ilości gier do
przetrawienia, gdzie już taka Arma II zabiera mi ocean czasu na zabawę z edytorem...
:/


Udało Ci się osiągnąć jakieś ciekawe efekty w edytorze do Army II ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej dla siebie tylko robie misje, ot tak by sobie postrzelać od czasu do czasu.
Parę skryptów, czasem nawet i nie, "sam przeciw wszystkiemu mode on" najczęściej, choć od czasu do czasu z jakimiś innymi przydupasami.

Robienie grywalnych misji dla innych ludzi, jakoś nigdy mnie nie ciągneło już w czasach OFP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 00:53, Citkowsky napisał:

I jak się podoba nasz pierwszy taniec?:P

Nie jestem fanem ani znawcą sztywnych tańców, więc się nie wypowiadam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się akurat składa, że miałem nieco do czynienia z bronią. Bronią inną niż wiatrówki, czy ASG. Moje doświadczenia jasno wskazują, że broń tak nie brzmi, niektóre odgłosy bardzo odbiegają od oryginałów. W późniejszych grach jest już lepiej, ale w BC nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 03:30, KrzysztofMarek napisał:

Czy już nikt nie cierpi na bezsenność? Cóż za szczęśliwi ludzie!

Mniej kawy więcej obrad polityków... nie czekaj, to tylko podnosi ciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 03:37, Hubi_Koshi napisał:

/.../ Mniej kawy więcej obrad polityków... nie czekaj, to tylko podnosi ciśnienie...

Nadciśnienie już mam, dlatego kawy nie piję, chociaż bardzo ją lubiłem. A politycy... staram się ich nie oglądać i nie słuchać. Niczego mądrego się od nich nie dowiem, co najwyżej później, w jakimś tygodniku przeczytam, co też nowego wymyślili. Ale jak sięgne pamięcią, to tylko podwyżki podatków, spadek wartości pieniądza, więc nawet i czytać się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować