Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2013 o 01:20, Kadaj napisał:

Nic, czego by nie można zrobić z "koleżanką". ;p


To nie to samo ;) Dla niektórych seks jest najważniejszy, a do tego wystarczy i zapłacić prostytutce. Mi bardziej chodzi o to przywiązanie do danej osoby, te przegadane godziny, ten początkowy okres zakochania, to "kocham Cię" wypowiadane na dobranoc... Może i nie każdy jest stworzony do związku, ale ja akurat nigdy nie tęsknilem do czasów "kawalerskich" :D

Dnia 18.12.2013 o 01:20, Kadaj napisał:

Czyli to co dla mnie najważniejsze w grach. xD


Ja też bardzo wysoko cenię fabułę w grach, ale jednak czegoś grze brakuje w warstwie gameplayowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 01:28, pawbuk napisał:

To nie to samo ;)

Z koleżanką/przyjaciółką też można rozmawiać godzinami, a do tego nie ma pretensji że następnego dnia idziesz do knajpy z drugą i nocujesz u trzeciej. ;p

Poza tym może i trafiam na złe przykłady, ale jak widzę związki w rodzinie i wśród ludzi, którymi się otaczam to... meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś to ja otwieram temat. I przy okazji wspinam się na wyżyny spamerskiego kunsztu pisząc 2 posty pod rząd. :3

Nie mogę się zdecydować, w jaki sposób zmarnować czas dzisiejszej nocy. W co zagrać? Co przeczytać? A może obejrzeć anime? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz poczytać mojego bloga, kilka klików nie zaszkodzi.

Niestety pisanie programu do wykrywania twarzy sprawia, że nie mogę grać, a jeszcze tekst o playtestach w Techlandzie w drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Mery gra w Terrarię.:D W przeciwieństwie do ''marnych(;p) klocków'' grałem w to dobre 2-3 tygodnie ze znajomym przez sieć, całkiem fajna zabawa była.

U mnie standard - terraforming w Wurmie(znaczy kopię w ziemi) i pogrywam dalej w FM. W sumie jedna z lepszych karier odkąd gram - mam napastnika który ładuje niesamowite ilości goli, w sezonie nie przegrałem meczu, żeby w ostatniej kolejce dostać 4-0 od Feyenordu, a w kolejnym spotkaniu...zniszczyć Valencję 5-1 w finale LE.xD
A teraz lecą MŚ gdzie prowadzę Urugwaj i wyniki idealne(3-0 Bahrajn, 7-0 Kanda, 3-1 Czechy, 4-2 Anglia, 2-1 Dania), za chwilę półfinał z Niemcami. Już jestem zadowolony, bo będę ''na pudle''.:D

Muzyka na dziś - Dead Can Dance a potem nieco ''kosmologii''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

O, Mery gra w Terrarię.:D W przeciwieństwie do ''marnych(;p) klocków'' grałem w to dobre
2-3 tygodnie ze znajomym przez sieć, całkiem fajna zabawa była.

Meh. Dostałem to za darmo i całe szczęście, gdybym zapłacił, to bym się wkurzył. ;p

Dnia 19.12.2013 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

Już jestem zadowolony, bo będę
''na pudle''.:D

Przegrasz półfinał i mecz o 3 miejsce. xD


@Sigu

Dnia 19.12.2013 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

pisanie programu do wykrywania

Po co? Przecież już są. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 00:47, Kadaj napisał:

Przegrasz półfinał i mecz o 3 miejsce. xD


Niemiaszki dostały w papę.:p Dużo szczęścia, bo w swoim ćwierćfinale męczyli się z Grecją(2-2 i wygrali w karnych dopiero), a ja gładko pokonałem Danię dzień wcześniej.
Zaraz finał z Argentyną, i raczej nie spodziewam się wygranej, zaatakuje mnie trio ''messi-aguero-tevez'' i to jest ciężka rzecz do zatrzymania(w eliminacjach fartowny remis u siebie i porażka na wyjeździe).
W każdym razie fajnie, bo to zdaje się mój drugi finał MŚ odkąd gram w FM, kiedyś Brazylią też tam zawędrowałem(i nawet wygrałem).xD

20131219012517

20131219012526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 00:47, Kadaj napisał:

Meh. Dostałem to za darmo i całe szczęście, gdybym zapłacił, to bym się wkurzył. ;p


Nielubimy autystycznych gierek przy których spędza się masę czasu na mało istotnych duperelach? :3
Jak dla mnie niesamowite pokłady grywalności.

Ale znalazłem już kolejny czasopożeracz potencjalny, w którego dzisij głownie autyzmuję sie. :>
Kolejny amatorski twór dla komputerowych "kopaczy" w fazie alfy z darmowym dostępem do juz całkiem rozbudowanego builda:

http://www.kickstarter.com/projects/1757963851/planet-explorers

Gra już mnie kupiła za sprawą świetnego pomysłu na edytor broni i pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 02:21, meryphillia napisał:

Nielubimy autystycznych gierek przy których spędza się masę czasu na mało istotnych duperelach?

Lubimy emocje i storytelling. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 00:28, meryphillia napisał:

Ale przecież nic tak nie rozgrzewa serca gracza, jak kilkugodzinne rozkopywanie mapy. :3


Potwierdzam. Tylko u mnie to nie kilka godzin, ale dobre miesiąc-dwa zajmie(po kilka godzin dziennie), o ile nie trafię na jakieś skały. A zanosi się na że raczej nie trafię.:D

20131220004720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro (albo w sobotę) czas na "akcję wykop" :D

Ciekawe, czy Wykop naprawdę poważnie boostuje odwiedziny. Ktoś z was tego próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 01:46, Sigu napisał:

Jutro (albo w sobotę) czas na "akcję wykop" :D

Ciekawe, czy Wykop naprawdę poważnie boostuje odwiedziny. Ktoś z was tego próbował?

jestem takim dinozaurem, że nawet nie wiem, co to jest. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Nocnych Marków! :)
Jak Wam czas mija? Co ciekawego robicie?
Ja już prawie skończylem Maxa Payne''a 3, jestem teraz w ostatniej misji. Na początku gra mnie lekko rozczarowała, ale teraz, po 10 godzinach z nią spędzonych, muszę przyznać, że jest naprawdę niezła :) Strzelanie daje dużo radochy, bardzo mi się też podoba sposób narracji. No i dalem za nią tylko dwie dychy :D
Przedwczoraj rozpoczęla się na Steamie Świąteczna Wyprzedaż - jak na razie dla mnie jedno wielkie rozczarowanie :D Dzisiaj trochę pobawilem się z kartami, pohandlowałem, coś tam sprzedałem, zrobiłem kilka odznak, ale jeśli chodzi o same promocje, to jest bardzo biednie. Większość gierek była niedawno do kupienia znacznie taniej. Na forum już ktoś sugerował, że specjalnie Steam nie robi takich wielkich promocji, żeby ludzie nie czekali tylko na kolejne wyprzedaże, ale kupowali gry po wyższych, normalnych cenach.
Coż, w ciągu ostatnich dwóch lat ceny gier naprawdę spadły, ostatnio za 20 zł można było kupić Splinter Cell Blacklist, grę, która swoją premierę miała 20 sierpnia. Pewnie producenci w ten sposób ratują fatalną sprzedaż gry.
Coż, sam Steam rozpocząl te wielkie wyprzedaże i mam wrażenie, że on chce je zakończyć trochę :D Klienci się nauczyli czekać na wielkie obniżki, powstały strony skupiające się na promocjach...
Zobaczymy jak to dalej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam bleh...

Nie lubię tak nachalneo ustrojstwa i korzystam praktycznie tylko wtedy gdy mnie jakiś wydawca zmusi.
Szkoda że za parę lat skazani będziemy już tylko i wyłącznie na taką formę dystrybucji większości gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>................

Szkoda tylko, że te wielkie promocje tyczą sie zazwyczaj tylko dystrybucji elektronicznej a ta jest dla mnie nie do przyjęcia to też zniżek nie odczuwam aż tak. Aczkolwiek udało mi się na stronie empiku zamówić CoD 4 GOTY w przecenie z 70zł na 10zł:) Po tygodniu chciałem jeszcze kilka sztuk dokupić do paczek świątecznych dla paru nastolatków z rodziny ale niestety cena wróciła do poprzedniej.

A co porabiam teraz? Sortuję prezenty dla bliskich i próbuję się doliczyć ile z żoną puściliśmy na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, promocje na Steamie nie zachwycają i zwykle kupuję tam tylko gry, których kluczy nie da się aktywować.

Steam keye wychodzą taniej w innych zagranicznych sklepach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 00:29, meryphillia napisał:

Nie lubię tak nachalneo ustrojstwa i korzystam praktycznie tylko wtedy gdy mnie jakiś
wydawca zmusi.


Ja nie jestem aż tak sceptyczny (korzystam regularnie ze Steama, Origina i Uplay), doceniam częśc rozwiązań (nie muszę szukać płytek, automatyczne aktualizacje, często nawet po formacie dysku savy są w chmurze), ale absolutnie nie jestem zwolennikiem monopolu Valve (dlatego też korzystam z Origina i Uplay). Nie korzystam zbyt często z chatu steamowego, z for dyskusyjnych, z poradników, a także Warsztatu.
Na pewno należy docenić wkład Valve w rozwój rynku gier Indie (Greenlight) oraz w obniżanie cen gier (pierwsze tak duże przeceny).

Dnia 21.12.2013 o 00:29, meryphillia napisał:

Szkoda że za parę lat skazani będziemy już tylko i wyłącznie na taką formę dystrybucji
większości gier.


JUż praktycznie jesteśmy na to skazani :D

@Citkowsky
Dlaczego unikasz cyfroych wersji gier? :)

@Kadaj
Ja ostatni raz coś na Steamie kupilem w lipcu (pewnie podczas letniej wyprzedaży) :) Zobaczę jeszcze czy teraz coś kupię, ale wątpie :D Ostatnio sporo gierek kupiłem na Zimobraniu - doceniam inicjatywę Cenegi obniżania cen gier dla Polaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować