Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2014 o 02:44, Buhahahahaha napisał:

Przez ostatnie pół roku już tak sobie wmawiam, czas się obudzić XD

Za wcześnie zacząłeś i oto efekty - przestało działać. Takie rzeczy można sobie wmawiać góra na miesiąc przed. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 03:04, Kadaj napisał:

Za wcześnie zacząłeś i oto efekty - przestało działać. Takie rzeczy można sobie wmawiać
góra na miesiąc przed. ;p


Przynajmniej jest motywacja, by spiąc tyłek i nie obudzić się w maju z ręką w nocniku :D. Ja spadam, bo już padam. Pozdrowienia i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem miesiąc i 2 dni bez win 8.1, wszystko było ładnie pięknie na 7 ale podczas grania w fallouta 3 ciągle mi okno minimalizowało ;/, bądź co bądź przygotowanie pendrive z gotową instalką jest naprawdę strasznie wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio uczyłem sąsiadkę (i siebie samego) obsługi wideoczata za pomocą facebooka.
Traf chciał, że córka kupiła laptopa z Win8.
Co za nieintuicyjne ustrojstwo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 00:09, Thalanthas napisał:

Orientuje się ktoś o której można zacząć grąć w Thiefa?


Nie mam pojęcia, ale to oczekiwanie jest chyba najlepsze :D
Pamiętam jak czekałem na Skyrima - zacząłem grę chyba ok 6 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam, jak czekałem na eee... yyy... Nie, nigdy nie czekałem specjalnie by zagrać w grę natychmiast po premierze.

W zasadzie to tylko kilka razy w życiu kupiłem preordera. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 05:48, meryphillia napisał:

Ostatnio uczyłem sąsiadkę (i siebie samego) obsługi wideoczata za pomocą facebooka.
Traf chciał, że córka kupiła laptopa z Win8.
Co za nieintuicyjne ustrojstwo. ;P

oj tam win 8 jest bardzo fajny i przyjemny, kwestia podejścia i przyzwyczajenia bo tak na prawdę to lekko zmieniona 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie kusi kolejny dodatek do The Sims, bo promocja na Steamie jest. ;p

Poza tym pobawiłem się dziś trochę dlc do Shadowruna, całkiem ciekawie się ta historia zaczyna. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficzny spamik pt ''zabijam czas i nie śni mi się nic''. Mordowanie wirtualne, brak snów dzięki terapii o wdzięcznej nazwie ''co dzień idę spać między 3 a 4, wstaję w okolicach 7, nie śpię nic podczas dnia''.
Wszystko ku chwale beznadziei...

Niby teraz w rytm apokaliptyczno-celtyckiego folku z dwóch najlepszych płyt holenderskiej Omni, ale...taki milutki dla ucha indie-pop zostawię: http://youtu.be/azV0Y7v6wsg
Historia z nim dość ciekawa, bo poleciła mi go kiedyś osoba, która niemal całą swoją 'dźwiękowość' ogranicza do rzeczy co najmniej żałosnych. A tu proszę, jakieś zaskoczenie z mojej strony się pojawiło, że to całkiem słuchalne.

20140303001455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie rzezałem stworków w PoE.
Przydałoby się w końcu dokończyć trzeci akt, ale ostatnio jakoś nie mam ochoty na tego rodzaju odmóżdżacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 00:16, Nephren-Ka napisał:

Graficzny spamik pt ''zabijam czas i nie śni mi się nic''. Mordowanie wirtualne, brak
snów dzięki terapii o wdzięcznej nazwie ''co dzień idę spać między 3 a 4, wstaję w okolicach
7, nie śpię nic podczas dnia''.
Wszystko ku chwale beznadziei...


Nie radzę, człowiek nie powinień być zombie... Przynajmniej przed śmiercią :<


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 00:26, meryphillia napisał:

Dawno nie rzezałem stworków w PoE.
Przydałoby się w końcu dokończyć trzeci akt, ale ostatnio jakoś nie mam ochoty na tego
rodzaju odmóżdżacze.


A trzeci akt to ostatni akt zarazem. Miałem to samo, nie grałem dobre 3 miesiące jak do niego trafiłem, tak 3 czy 4 dni temu zacząłem sobie biegać dalej i już robię koniec drugiego aktu poziom wyżej. Jest jak w D2 - na wyższym poziomie trudności gra się przyjemniej(więcej mocniejszych mobków, a co za tym idzie większa szansa na jakieś ciekawe itemy). Ja ofc jestem do niepamiętnych czasów graczem z gatunku, który znajduje jakieś legendarne przedmioty, które są albo słabe(ale legendarne!), albo nie dla postaci którą akurat gram.
Btw, Ty to mnie tu słuchaj utworka, bo to coś bardzo similar do Of Monsters and Men, które chyba lubisz.;p

@Buhahahahaha - nie mam efektu zombie. Jak na razie jedyne anomalie jakie zauważam to lekko odczuwalna suchość oczu(pewnie wina kompa i sporej ilości książkowej lektury) i senność w godzinach popołudniowo-wieczornych, ale tylko wtedy jak nie mam co robić. A to się dość rzadko zdarza póki co(człowiek inteligentny nigdy się nie nudzi! ;p). Więc w głębokim poważaniu mam teraz spanie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry!^^
Skończyłem kilka dni temu DS''a i to jest sukces.
Teraz mogę się skupić na zabijaniu minionów i innych wrogo nastawionych graczy w Dota 2.

Szalony film widziałem dzisiaj, " Man bites dog ". Wariactwo, ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować