Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2014 o 00:14, pawbuk napisał:

Ja nie gram w Diablo III :D Obecnie ogrywam po raz drugi Dishonored z dodatkiem Knife
of Dunwall i stwierdzam, że jest to jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek gralem
:D Miała tylko umilić czas w oczekiwaniu na nowego Thiefa, a okazała się, sądząc po ocenach,
znacznie lepsza. Taka ironia losu :D


Grałem kiedyś w Thiefa, w Deadly Shadows która to część była kiedyś w CDA. Nie za długo z tego co pamiętam.
W Dishonored nie grałem nigdy i nawet nie wiem co to jest.;p
A Diablo miałem kupić(mam premierowe wydania wcześniejszych części, w D2 spędziłem masę czasu), ale jakoś nie czuje potrzeby. Przynajmniej na razie, i to mimo że cena już spadła znacznie.
Coś nie halo chyba się dzieje.>:<


Przy okazji, dla wszelkich elektroników: http://youtu.be/NjuuQJgDrJ8 Zacna płyta z Włoch, a do tego fajny teledysk, ma klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 00:43, Nephren-Ka napisał:

Grałem kiedyś w Thiefa, w Deadly Shadows która to część była kiedyś w CDA. Nie za długo
z tego co pamiętam.
W Dishonored nie grałem nigdy i nawet nie wiem co to jest.;p


Dishonored jest grą stosunkowo podobną do Thiefa, choć przez specjalne moce głównych bohaterów wydaje się być nieco łatwiejsza. Podobny, mroczny styl przedstawionego świata. Nie można jednak na grę patrzeć jak na kopię Thiefa - Dishonored jest naprawdę fantastyczną grą, z wieloma ciekawymi, nowymi pomysłami oraz z interesującym światem. Mam nadzieję, że wyjdzie druga częśc (na razie wyszly dwa świetne dodatki), bo świat gry ma w sobie naprawdę olbrzymi potencjał, którego szkoda by było nie wykorzystać.

Dnia 27.03.2014 o 00:43, Nephren-Ka napisał:

A Diablo miałem kupić(mam premierowe wydania wcześniejszych części, w D2 spędziłem masę
czasu), ale jakoś nie czuje potrzeby. Przynajmniej na razie, i to mimo że cena już spadła
znacznie.


Gralem jedynie przez chwilę w Diablo III i gra niespecjalnie mnie wciągnęła. Cóż, chyba trzeba pogodzić się z faktem, że hack''n''slashe to nie gry dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 00:53, pawbuk napisał:

Dishonored jest grą stosunkowo podobną do Thiefa, choć przez specjalne moce głównych
bohaterów wydaje się być nieco łatwiejsza. Podobny, mroczny styl przedstawionego świata.
Nie można jednak na grę patrzeć jak na kopię Thiefa - Dishonored jest naprawdę fantastyczną
grą, z wieloma ciekawymi, nowymi pomysłami oraz z interesującym światem. Mam nadzieję,
że wyjdzie druga częśc (na razie wyszly dwa świetne dodatki), bo świat gry ma w sobie
naprawdę olbrzymi potencjał, którego szkoda by było nie wykorzystać.


Dopiszę sobie na moją listę ''zagrać kiedyś'', ten mroczny styl mnie przekonał. Jedyny problem, że to jest lista, która istnieje dość długo i choć nie ma na niej wiele tytułów, to jakoś tak...nie zmniejsza się.

Dnia 27.03.2014 o 00:53, pawbuk napisał:

Gralem jedynie przez chwilę w Diablo III i gra niespecjalnie mnie wciągnęła. Cóż, chyba
trzeba pogodzić się z faktem, że hack''n''slashe to nie gry dla mnie :D


Wiadomo, co kto lubi.
U mnie przeważa chęć ''kolekcjonowania'' czegoś, w tym wypadku ciekawych przedmiotów.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest odwrotnie :P

To Thief (jeśli masz na myśli nowego) powstał później i przez niektórych graczy jest nazywany kopią Dishonored. Dishonored do Deadly Shadows nic nie ma. No i też przyznam, że nie grałem, ale tak to jest, jak się na jakiś rok straciło dobrego laptopa i PCta :D

Co do Diablo III, to początek nie jest wciągający, ale im dalej w grze, tym lepiej. Polecam dać szansę. No chyba, że wybitnie Ci nie leży bieganie po planszy i zabijanie hord przeciwników (z częstym elementem walczenia o życie) i znajdywanie legendarnych przedmiotów.

Ja przedwczoraj zamówiłem dodatek Reaper of Souls, a dziś odebrałem go razem z authenticatorem. Ot, tak spontaniczna akcja :D

Do lata mam zamiar kupić Lego: Hobbit, Murdered, Wolfenstein: The New Order (i czekam na odbiór Age of Wonders 3: Edycja Premium jeszcze). W lecie trochę gier i dodatków na wyprzedaży, a w październiku jeszcze dojdzie Batman: Arkham Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 01:07, Heartbreaker napisał:

Jest odwrotnie :P

To Thief (jeśli masz na myśli nowego) powstał później i przez niektórych graczy jest
nazywany kopią Dishonored. Dishonored do Deadly Shadows nic nie ma. No i też przyznam,
że nie grałem, ale tak to jest, jak się na jakiś rok straciło dobrego laptopa i PCta
:D


Wiesz co, najpierw gralem w Deadly Shadows, potem w Dishonored i muszę powiedzieć, że wiele razy mialem wrażenie, że gram w nową odsłonę Thiefa ;D Po prostu, te gry w są do siebie trochę podobne, szczególnie przez ten dość mroczny świat.
Jeszcze nie gralem w The Brigmore Witches, drugi dodatek do Dishonored, ale podobno jest on jeszcze lepszy niż
pierwszy dodatek, Knife of Dunwall :) Szykuje się więc prawdziwa uczta.
W najbliższym czasie mam zamiar ponownie pohrać też w Bioshocka Infinite, zwłaszcza z tymi nowymi dodatkami. A może dać szansę Total War: Rome 2? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 01:07, Heartbreaker napisał:

Co do Diablo III, to początek nie jest wciągający, ale im dalej w grze, tym lepiej. Polecam
dać szansę. No chyba, że wybitnie Ci nie leży bieganie po planszy i zabijanie hord przeciwników
(z częstym elementem walczenia o życie) i znajdywanie legendarnych przedmiotów.


Niby przeszedlem (o ile mozna to tak nazwać) Torchlight, jednak jakoś takie bieganie dość szybko mnie nudzi. Wiem, że h''n''s to jeden z popularniejszych gatunków gier, jednak do mnie jakoś nie trafia. Znacznie bardziej wolę klasyczne erpegi z aktywną pauzą lub bardziej sandboxowe.

Dnia 27.03.2014 o 01:07, Heartbreaker napisał:

Do lata mam zamiar kupić Lego: Hobbit, Murdered, Wolfenstein: The New Order (i czekam
na odbiór Age of Wonders 3: Edycja Premium jeszcze). W lecie trochę gier i dodatków na
wyprzedaży, a w październiku jeszcze dojdzie Batman: Arkham Knight.


Gry z serii LEGO są najlepsze kiedy gra się w dwie osoby (muszę namowić swoją dziewczynę kiedyś na grę) - gralem trochę w Władcę pierścieni, trochę w Star Wars, a gdzieś mam kupionych jeszcze Piratów z Karaibów. Naprawdę bardzo przyjemne gierki. Na razie nie mam w planach większych zakupów, czekam na wyjście dodatku Naval Strike do BF4 i na promocję na The Brigmore Witches. Liczę, że na PC wyjdzie w końcu GTA 5, czekam na tańszego AC Liberation oraz Freedom Cry (dodatek do Black Flag). Zobaczę czy Batmana będę kupował od razu na premierę - czasem warto poczekać trochę, jednak to w końcu Rocksteady ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie żadnych dodatków nie kupowałem (i to nie tylko do Dishonored. Mam trochę zaległości,...). Podobno teraz można bez problemu kupić je na Steam i będą współgrać z grą (tak mi mówił janek izdebski), ale nie próbowałem.

Żałuję trochę, że nie dokupiłem SPka do Bioshocka, jak go dawali za te 5,30 euro. Teraz albo czekać do SSS i mieć nadzieję, albo kupić pudełkową z SPkiem (takowe były wydane z racji, że Cenega nie dostarczyła na premierę gry wersji polskiej).

Total Wara 2 nie mam, ale zastanawiam się nad promocją sklepu Morele. Musiałbym wtedy zmienić plany i Xeona na i5/i7 wymienić, ale za to mógłbym dostać do wyboru gry i programy (interesuje mnie tylko TW 2 i Grid 2, którego oferują).

Legosy to ja ogrywam solo. Bezproblemowo da się grać, a drugi gracz jest praktycznie niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 01:23, Heartbreaker napisał:

Ja właśnie żadnych dodatków nie kupowałem (i to nie tylko do Dishonored. Mam trochę zaległości,...).
Podobno teraz można bez problemu kupić je na Steam i będą współgrać z grą (tak mi mówił
janek izdebski), ale nie próbowałem.


Tak, dzialają dobrze z podstawką ;) Knife of Dunwall kupilem w wersji pudełkowej, ale The Brigmore Witches jest dostępne chyba tylko poprzez Steama, za 10 euro. Mam nadzieję, że stanieje na promocji przynajmniej o połowę ;)

Dnia 27.03.2014 o 01:23, Heartbreaker napisał:


Żałuję trochę, że nie dokupiłem SPka do Bioshocka, jak go dawali za te 5,30 euro. Teraz
albo czekać do SSS i mieć nadzieję, albo kupić pudełkową z SPkiem (takowe były wydane
z racji, że Cenega nie dostarczyła na premierę gry wersji polskiej).


Ja zamawiałem jeszcze przed premierą, razem ze Steelbookiem i SP ;)

Dnia 27.03.2014 o 01:23, Heartbreaker napisał:


Total Wara 2 nie mam, ale zastanawiam się nad promocją sklepu Morele. Musiałbym wtedy
zmienić plany i Xeona na i5/i7 wymienić, ale za to mógłbym dostać do wyboru gry i programy
(interesuje mnie tylko TW 2 i Grid 2, którego oferują).


GRID 2 można dostać za 20 zl jak się poszuka, TW2 też będzie niedługo w podobnej cenie. GRID 2 to gierka na 10 godzin - trochę zabawy zapewnia, ale model jazdy jest aż do bólu casualowy. Zwłaszcza, że gralem jednocześnie w Assetto Corsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored to bardzo przyjemna zabijanka, miło granie w to wspominam. ^^
Za to z GRIDa mam złe wspomnienia, w pierwszym wyścigu nie dojechałem nawet do mety. ;p

A tak w ogóle to (pytanie z cyklu "nie umiem w zaawansowaną obsługę komputera") dlaczego nie można zainstalować systemu operacyjnego na pendrive?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 01:35, Kadaj napisał:

Dishonored to bardzo przyjemna zabijanka, miło granie w to wspominam. ^^


Podobno gra jest znacznie trudniejsza kiedy się nie skradamy, ciekawy przypadek... :D Sam nie wiem, całą grę się skradam i uważam takie bezmyślne zabijanie wszystkich wokół za trochę niepasujące do calej tej gry, a szczególnie głównych bohaterów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 01:37, pawbuk napisał:

Podobno gra jest znacznie trudniejsza kiedy się nie skradamy, ciekawy przypadek... :D

Bo ja wiem? Główny bohater dysponuje tyloma różnymi narzędziami zagłady, że jakoś nie miałem problemu. Za to sporo frajdy sprawiało korzystanie z nich. : >

Dnia 27.03.2014 o 01:37, pawbuk napisał:

Sam nie wiem, całą grę się skradam.

Ja za to nienawidzę skradania w grach. Mogę przeciwnika ukatrupić, uciec od niego, przekupić, przegadać, ale na samą myśl o skradaniu robi mi się niedobrze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię casualowy model jazdy. Świetnie się bawię przy serii GTA (która w końcu takowy model posiada).

Grałem we wszystkie części, jakie wyszły na PC. Moją ulubioną częścią (za muzykę) jest GTA: Vice City, zaś za klimat cenię GTA: San Andreas. W GTA: SA grałem już 5 razy i ciągle jej nie mam dość. Raz nawet udało mi się wszystkie szkoły skończyć na złoto :)

W SA uwielbiam misję z kradzieżą samolotu wojskowego. Przed odlotem ustawiam Berlin - Take My Breath Away i lecę, a podczas misji bawię się w Toma Cruise''a i jego ciekawe ewolucje (przelot pod mostem, beczka, korkociąg, przelot nad lasem i kanion [to akurat moje, on miał tylko kanion ;) ]). Nie daję przeciwnikom szans :D

Lubię też jeździć Harleyem przy dźwiękach Bruce Springsteen - Born in the U.S.A. na tle zachodzącego słońca. Coś pięknego :) Chyba tylko TDU ma podobny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 01:44, Kadaj napisał:

Ja za to nienawidzę skradania w grach. Mogę przeciwnika ukatrupić, uciec od niego, przekupić,
przegadać, ale na samą myśl o skradaniu robi mi się niedobrze. ;p


Jak to dobrze, że nie wszyscy myślą jak Ty :D Skradanki są jednym z moich ulubionych gatunków gier, szczególnie takie serie jak choćby Hitman, Splinter Cell, czy Thief oraz ostatni Deus Ex i Dishonored. W większości tych gier można zabijać przeciwników, jednak dużo większą satysfakcję daje mi ciche przechodzenie gry. Szczególnie w Hitmanie, kiedy ocena za misję to Silent Assassin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 01:47, Heartbreaker napisał:

Ja tam lubię casualowy model jazdy. Świetnie się bawię przy serii GTA (która w końcu
takowy model posiada).


Ale jednak GTA to sandbox, gdzie samochody są bardzo ważną, ale nie jedyną składową gry. Model jazdy w GTA ma być przede wszystkim przyjemny dla gracza, a nie realistyczny.
GRID 2 to jednak gra typowo wyścigowa i tu trochę ta casualowość boli, zwłaszcza kiedy porównamy to z częścią pierwszą. Brak widoku z wnętrza też wkurza, choć nie wiem czy z tym modelem jazdy mialby w ogóle sens :)
Tak jak pisałem, gralem ostatnio w Assetto Corsa i tam sama nauka driftowania jednym tylko samochodem zajęła mi chyba z 2 godziny. Ale jaka była satysfakcja kiedy udało mi się przejechać całe okrążenie w poślizgu :)

Dnia 27.03.2014 o 01:47, Heartbreaker napisał:


Lubię też jeździć Harleyem przy dźwiękach Bruce Springsteen - Born in the U.S.A. na tle
zachodzącego słońca. Coś pięknego :) Chyba tylko TDU ma podobny klimat.


Oj tak, TDU jest świetne. Sandboxowa samochodówka na Hawajach, z drogimi samochodami i idealnie odwzorowanymi drogami. Tylko model jazdy mógłby byc lepszy. Mam nadzieję, że wyjdzie kiedyś trzecia część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 02:15, pawbuk napisał:

Jak to dobrze, że nie wszyscy myślą jak Ty :D

Ogólnie świat byłby nudny, gdyby wszyscy mieli takie same gusta. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 02:15, pawbuk napisał:

Jak to dobrze, że nie wszyscy myślą jak Ty :D Skradanki są jednym z moich ulubionych
gatunków gier, szczególnie takie serie jak choćby Hitman, Splinter Cell, czy Thief oraz
ostatni Deus Ex i Dishonored. W większości tych gier można zabijać przeciwników, jednak
dużo większą satysfakcję daje mi ciche przechodzenie gry. Szczególnie w Hitmanie, kiedy
ocena za misję to Silent Assassin :D


Przejście paru hitmanów (jedynki dwójki, contracts , blood money nie gralem) w moim wykonaniu to była rzeź :) nie umiem się skradać i mam niezdrowy pociąg do wyżynanie wszystkiego co żyje w grach. Ale i tak uważam hitmany za gry epickie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 04:22, Ponury666 napisał:

Przejście paru hitmanów (jedynki dwójki, contracts , blood money nie gralem) w moim
wykonaniu to była rzeź :) nie umiem się skradać i mam niezdrowy pociąg do wyżynanie wszystkiego
co żyje w grach. Ale i tak uważam hitmany za gry epickie :)


Też mi się zdarzało zabijać wszystko co się rusza, ale zazwyczaj jak już mnie wykryli, dla zabawy :D Dla mnie było to zwyczajnie zbyt proste, prymitywne :D Znacznie bardziej trzeba było się postarać, żeby nikt nas nie zauważył.
Zresztą, Na Hitmanie uczylem się w ogóle skradać, to była pierwsza gra skradankowa jaką miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jaram się pajnym patentem z takedownami w FC3.
Też głównie preferuję "rambostyle" w strzelankch i pochodnych grach, ale jak skradanie jest fajnie zrobione w grze, to i czemu nie skorzystać.
Oby w Just Cause 3 zadbali w końcu o broń sieczną i motyw z skradankowym szlachtaniem złoczyńców. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować