Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Standardowo, zgodnie z tradycją marnuję ostatnie chwile przed kolosem siedząc na gramie : D
korzystając z promocji na PSS kupiłem maxa 1. Chociaż ciupie sobie w obliviona i coda na zmianę, to włączyłem na chwilę nowy nabytek i tak wsiąknąłem. Musiałem siegnąc po 13 letnią grę, żeby się tak wciagnac i oczekiwac odkrycia kolejnych fragmentow historii. gydbym mogl, to zarwalbym nocke. a jaka była Wasza ostania gra, ktora was wchłonęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem Remember Me. Świetna i chyba trochę niedoceniona produkcja. Art design powala, reżyseria też, sama koncepcja świata i historia potrafią wciągnąć, pozytywne wrażenia jedynie momentami przegięty poziom trudności. Boss z wcześniejszego rozdziału razy dwa jako przeciwnik to dużo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FarCry 3, jesli chodzi o takie typowo rozrywkowe gry "do przejścia".
Strasznie mi się podoba teren jaki wymyślili, a w szczególności etapy "indiana jones" z świątyniami w jaskiniach.
No i rajcujący motyw z takedownami na biednych botach.

Teraz skończyć FC2 i w końcu zmierzę się z Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 02:56, Kadaj napisał:

A ja właśnie skończyłem Remember Me. Świetna i chyba trochę niedoceniona produkcja. Art
design powala, reżyseria też, sama koncepcja świata i historia potrafią wciągnąć, pozytywne
wrażenia jedynie momentami przegięty poziom trudności. Boss z wcześniejszego rozdziału
razy dwa jako przeciwnik to dużo za dużo.


Ech, jak tu pusto ostatnimi czasy...
No nic, czekam aż Remember Me będzie w jakiejś większej przecenie, to sobie kupię. Czytalem recenzje i, pomimo dość slabych ocen, ten tytuł mnie zainteresował. Jest zresztą więcej gier, które bym kupił w niższej cenie - ostatni Batman choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jak na razie wszystkie duże Batmany. Teraz czekam na lato i mam nadzieję na przynajmniej -50% na Blackgate. A tymczasem kupuję inne tytuły do ogrania, oglądam filmy i seriale (w tej chwili oglądam odcinek Drużyny A z gościnnym występem Hulka Hogana), słucham muzyki i takie tam.

A przede wszystkim prezentacje i nauka. Zdobyłem już pierwszą piątkę z zajęć (Ochrona Środowiska), teraz idę po drugą z Podstaw Prawa, a potem po resztę. Im więcej 5 w indeksie, tym lepsza "zniżka" na PC :D Jest więc o co walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wziąłem się za czytanie, ale nadal list nieprzeczytanych książek jest bardzo długa :D Dzisiaj choćby skończylem Sezon Burz i może niedługo wezmę się za drugą część Nawałnicy Mieczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam "Pana Tadeusza". Książkę czytam, żeby przygotować się głosowo do prowadzenia zajęć (1 czerwca poprowadzę zajęcia z mojej prezentacji pt. : Zarządzanie kryzysowe w Polsce na zajęcia Międzynarodowe Problemy Zdrowia).

Słyszałem, że znany aktor Gustaw Holoubek właśnie na "Panu Tadeuszu" szkolił się w pięknym mówieniu. A skoro tak, to trzeba spróbować i może coś z tego wyjdzie :)

Dziś zaś przez cały dzień oglądałem TVN. Miałem nadzieję, że dziś puszczą zajawkę niedzielnego odcinka Ugotowanych, w którym udział weźmie moja siostra. W środę nic, może w czwartek zacznie się puszczanie zajawek programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 01:46, Joanna-dArc napisał:

Nocne Marki :) A płeć przeciwna może tu coś naskrobać ? :)


A może to liczba mnoga od słowa "marka"? I wtedy te wszystkie tutejsze samce przebywają tutaj bezprawnie. Tym bardziej, że w tytule tematu jest to napisane małą literą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 02:55, Joanna-dArc napisał:

Ogólnie czuję się taka mała tutaj :) Same Same Alfa :p



Po czym poznajesz że alfa? :P Jest 99 procentowe prawdopodobieństwo że jest parę beta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko żałuję, że przez moje problemy ze wzrokiem nie mogę więcej czytać...
Chciałbym się wziąć za Mistrza i Małgorzatę, bo jako lektura szkolna mnie to ominęlo, a książka jest podobno bardzo dobra.
Trzeba poczytać coś ambitniejszego, bo przynajmniej połowa mojej biblioteczki to fantastyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 00:22, pawbuk napisał:

Ja tylko żałuję, że przez moje problemy ze wzrokiem nie mogę więcej czytać...
Chciałbym się wziąć za Mistrza i Małgorzatę, bo jako lektura szkolna mnie to ominęlo,
a książka jest podobno bardzo dobra.
Trzeba poczytać coś ambitniejszego, bo przynajmniej połowa mojej biblioteczki to fantastyka
:D

Audiobooki to the rescue!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficzny spamik z cyklu ''wkurzamy merego''.:D W roli głównej Space Engineers, czyli coś całkiem ciekawego, o ile da się temu szansę.
A tak poza tym, smutek i nostalgia, nawet w Path of Exile, gdzie na 3 poziomie trudności biegam z itemami z pierwszego.>:<

A jak już o książkach...Ja czytam w tym roku już 12 czy 13, czyli nawet trochę więcej niż moje jakieś tam normy zakładają, czyli chociaż tu mam całkiem ok.
Na rozkładzie teraz 'Szkieletowa Załoga' Kinga, czyli jego wszelakie opowiadania. Pierwsza była 'Mgła' z której powstał przeciętny film z mocnym zakończeniem...które to zakończenie w opowiadaniu jest zupełnie inne, i już nie takie mocne(choć ciekawe). Poza tym filmowcy wycięli też mały romans głównego bohatera(aż dziwne, zazwyczaj dodają jakiś od siebie). Cóż, niezbadane są wyroki kina.xD

20140411003322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 00:22, pawbuk napisał:

Ja tylko żałuję, że przez moje problemy ze wzrokiem nie mogę więcej czytać...
Chciałbym się wziąć za Mistrza i Małgorzatę, bo jako lektura szkolna mnie to ominęlo,
a książka jest podobno bardzo dobra.
Trzeba poczytać coś ambitniejszego, bo przynajmniej połowa mojej biblioteczki to fantastyka
:D

Miałem ostatnio problem z czytaniem przed sesja oczy mi już wysiadły. Pobrałem ivonę w wersji trial i mi czytała do snu :) Niezły patent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 00:36, Ponury666 napisał:

Miałem ostatnio problem z czytaniem przed sesja oczy mi już wysiadły. Pobrałem ivonę
w wersji trial i mi czytała do snu :) Niezły patent:)


Niestety odpada - jestem wzrokowcem i nie potrafię dobrze zrozumieć ani zapamiętać tekstu mówionego :D Muszę po prostu robić sobie przerwy między książkami ,innego chyba wyjścia nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować