Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2014 o 02:35, Prince_Miki napisał:

Ktoś zna jakieś sposoby na szybkie zaśnięcie? Oczywiście oprócz liczenia baranów. ;)


Hmmm na mnie usypiająco działa kawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 02:47, Isildur napisał:

Hmmm na mnie usypiająco działa kawa :P

Wiem, na mnie podobnie działa Cola. ;) Na początku pobudza, ale później robię się jakiś skapciały.
BTW: Obejrzałeś mecz Belgia - USA, bo właśnie się skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 00:35, Prince_Miki napisał:

Wiem, na mnie podobnie działa Cola. ;) Na początku pobudza, ale później robię się jakiś
skapciały.


Ja nie pije kawy, ale zawsze działała na mnie usypiająco a kiedyś piłem jej dużo, ale lekarz zabronił xD

Dnia 02.07.2014 o 00:35, Prince_Miki napisał:

BTW: Obejrzałeś mecz Belgia - USA, bo właśnie się skończył?


Niestety nie miałem czasu, a jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 00:38, Isildur napisał:

Niestety nie miałem czasu, a jaki wynik?

Na początku 0:0, ale podczas dogrywki Belgia strzeliła 2 gole i 1 USA, choć był taki moment, że mały włos, a Amerykanie by wyrównali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 00:47, Prince_Miki napisał:

Na początku 0:0, ale podczas dogrywki Belgia strzeliła 2 gole i 1 USA, choć był taki
moment, że mały włos, a Amerykanie by wyrównali.


Ehh jak zwykle nie trafiłem z wynikiem, a stawiałem na USA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzionek upłynął na walce z buntującym się komputerem, a konkretnie dodatkowym dyskiem twardym. :F
Walka chyba ostatecznie udana za pomocą ładunku termonuklearnego, czyli idealnie sprawdzającą się w tych celach metodą reinstalacji obleśnego windowsa. :3

A miałem dzisiaj budować nową koparkę w SE. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sporą część dnia spędziłem nad grą już leciwą - Batmanem Arkham Asylum oraz przejściu demo Arkham City. Druga część przygód Batmana bardzo mi się spodobała i chyba sobie kupię, bo calość robi wrażenie. :P Później trochę se poczytałem w języku, którego cały czas się uczę - khmerskim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batmany czekają na ogranie, tak jak i cała masa gier, ale ciagle wyskoczy jakić miły autyzm z pudełka i przykładowo takiego Fallouta 3 już chyba od pół roku nie udaje mi się zainstalować. :D

Ot przykładowo teraz zdałem sobie sprawę że przepadły moje sejwy z fabryczkami i trzeba zacząć budować je na nowo co też zaraz uczynię jak tylko powalczę jeszcze z najpotrzebniejszymi aktualizacjami i softem. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 00:29, Prince_Miki napisał:

Jak tam Marki? Co dziś robiliście?


Jakiś smutny dzisiaj dzień, poza tym strasznie mi zimno... Grałem w gry, które dostałem na steama za free i niektóre nawet wciągające ;)
Zastanawiam się czy nie odpalić Euro Truck Simulator 2 i nie trzasnąć jakiejś większej traski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też lubię symulatory ciężarówek, a szczególnie wyprzedzanie TIR-em "na czołówkę". xD Zawsze jakaś frajda. Kiedyś próbowałem nauczyć się latać samolotem w demie FSX, ale nie było tam samouczka, więc spełzło na niczym. :P A propo gier, to chyba niedługo sprawię sobie Batmana: Arkham City, bo jest jeszcze więcej gadżetów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 00:35, Isildur napisał:

Zastanawiam się czy nie odpalić Euro Truck Simulator 2 i nie trzasnąć jakiejś większej
traski ;)


Hah.
To mój aktualny "gulity pleasure".
Nigdy nie rozumiałem fascynacji tymi wszystkimi pseudosymulacjami.
Wiadomo najlepiej opinię sobie wyrobić samemu i... od trzech dni nie moge się oderwać, choć gra jest monotonna i brakuje jej wielu rzeczy by cieszyła jeszcze bardziej.
Jednakże rozwożenie ładunków w celu zebrania funduszy na rozwój firmy, idealnie syci mój autyzm. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh zimne te noce tegorocznego lata :( rok temu otwarte okno na noc (jak i przez reszte dnia) było niezbędne, a teraz zimno. mam nadzieję, że się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 00:57, Prince_Miki napisał:

Też lubię symulatory ciężarówek, a szczególnie wyprzedzanie TIR-em "na czołówkę". xD
Zawsze jakaś frajda. Kiedyś próbowałem nauczyć się latać samolotem w demie FSX, ale nie
było tam samouczka, więc spełzło na niczym. :P A propo gier, to chyba niedługo sprawię
sobie Batmana: Arkham City, bo jest jeszcze więcej gadżetów w grze.


Ja tylko symulator ciężarówek ewentualnie pociągów innych nie trawię, muszę zainwestować i kierownicę sobie kupić bo kierowanie tirem za pomocą myszki nie należy do komfortowych ;)

@meryphillia

Wiesz symulatory pozwalają pokierować czymś czym w realu akurat nie możemy, bo albo nie mamy uprawnień albo nie ma okazji :)

@Mange

Daj spokój musiałem ubrać sweterek tak zmarzłem w dodatku gardło zaczyna mnie boleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 01:16, Mange napisał:

ehh zimne te noce tegorocznego lata :( rok temu otwarte okno na noc (jak i przez reszte
dnia) było niezbędne, a teraz zimno. mam nadzieję, że się poprawi.


Nigdy nie narzekałem na chłodne lato. Mieszkanie w domu na poddaszu z oknem na zachód to doskonały przepis na ugotowanie się, a o wywietrzeniu nie ma mowy, kiedy na zewnątrz jest w gotowości bojowej cały korpus komarów. Przynajmniej nigdy nie czuję duchoty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z prawdziwą symulacją to akurat najczęściej mają niewiele wspólnego, ot takie sobie zręcznościowe gierki w określonej tematyce.
W ETS za tyle mandatów co dostałem powinienem już w więzieniu gnić, a nie dalej rozwozić towary i nadal łamać przepis za przepisem i kolekcjonować mandaty. :D

Kolejny towar dowieziony.
Ciągle nie mogę odkryć wszystkich miast w UK, bo albo w ogóle nie ma zleceń albo są obskurnie małopłatne, a na pusto przeca nie będę jeździł.

20140703022256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też płacę w tej grze masę mandatów xD

Widzę, że Majesticiem znaczy Mercedesem jeździsz, ja Scanią chociaż zastanawiam się nad Volvo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować