Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2014 o 01:54, meryphillia napisał:

W Europie praktycznie całej chyba maksymalna dopuszczalna prędkość, to 88km/h gdzieś
wyczytałem ale pewności nie mam.
W ETS2 raczej obiowązują ograniczenia jakie są na znakach przydrożnych, więc może to
być nawet i 120km/h.


Panie, jakie tam ograniczenia ze znaków, na desce rozdzielczej wielki napis(z okienkiem i wskaźnikami jakimiś) był, że więcej jak 80 się nie pojedzie. Co z tego, że na samym prędkościomierzu było 120 max, jak i tak zablokowane(a pojazd ów kilkaset pewnie kursów Polska - Słowacja i z powrotem w roku robi).
Anyway, wygodnie tam było bardziej jak teraz mam siedząc w domu. Za to mniej mi się podoba wysokość takiego pojazdu. Siedzieć jest fajnie, ale prowadzić takie coś to już gorzej(z mojego punktu widzenia ofc, wolałbym jednak siedzieć w czymś co jest niższe i lepiej da się wyczuć).;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 02:10, Nephren-Ka napisał:

Panie, jakie tam ograniczenia ze znaków /.../


Czytać ze zrozumieniem. ;P
ETS = Euro Truck Simulator; chodziło mi o ograniczenie prędkości podane na znakach w grze nie w rzeczywistości.
Piszę przeca wyżej, że w całej Europie ograniczenie dla cieżarówek to chyba 88km/h.

Pij tam mniej nocami może. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 01:47, Nephren-Ka napisał:

Jak masz ochotę, to walnij mi jakiś mini-poradnik na co warto zwrócić uwagę jak się mega
długo grało w 2010, sporo w 2012, bo 2014 się wydaje kosmicznie inny.xD

99% znanych i lubianych opcji naprawdę jest w tej grze, musisz tylko je znaleźć. ;d

A tak przy okazji, strasznie wkurza mnie to, jak gra promuje zawodników po 30 przy rozdawaniu wszelkich nagród, od Złotej Piłki po jakieś regionalizmy w stylu piłkarza miesiąca.

Często najważniejsze wyróżnienie zdobywa 35-letni zawodnik, pod względem oceny meczowej poza pierwszą dziesiątką, bez ważnego trofeum, nie będący też zwycięzcą z poprzednich lat, a wszyscy lepsi od niego liczą po 20-kilka wiosen. Nie ogarniam tego.

W 2026 Złotą Piłkę po raz pierwszy w karierze dostał Neymar, choć wcześniejsze sezony miewał zabójcze, a ostatni tylko bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 00:38, Prince_Miki napisał:

Jak się oglądało mecz?


Nie denerwuj mnie nawet i zmień temat proszę. Tragedia stała się tragedia tylko tyle powiem w tym temacie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 00:38, Prince_Miki napisał:

Jak się oglądało mecz?


Bardzo fajnie, chociaż nie był tak porywający jak kilka innych spotkań na tym mundialu.
Ale na pewno zapamiętam ten wynik na zawsze, podobnie jak rozbicie Hiszpanii przez Holandię na początku, wyjście z grupy Kostaryki z pierwszego miejsca(mając za przeciwników Anglię, Włochy i Urugwaj) i szaloną grę poza własnym polem karnym jaką zaprezentował Neuer w meczu z Algierią.
Anyway, imo Niemcy mają wielkie szanse w końcu wygrać MŚ.

W sumie wypadałoby w FM zagrać, ale dalej ciężko się zebrać coś.

No i w końcu lato jest, 20 stopni w nocy.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

No i w końcu lato jest, 20 stopni w nocy.xD


U mnie po burzach jest około 17 stopni i lepiej się oddycha :)
W FM już dawno nie grałem, ale po meczu nie mam ochoty patrzeć na piłkę, mam nadzieję, że Argentyna bądź Holandia zatrzymają Niemców ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrr....
Mam nadzieję że jakiś dobry autosave się zrobił w guilty pleasure, bo gra się wysypała gdy zostało mi 250km do celu kursu, który jadę od wczoraj. :F

I czemu wszystkie burze dzisiaj omijają Warszawkę?
Ugotować się można nawet i teraz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 00:57, Isildur napisał:

U mnie po burzach jest około 17 stopni i lepiej się oddycha :)


A ja, cholera, burze ostatnio oglądam z daleka coś... Chmurki ładnie się zbierają i idą we właściwą stronę i nagle bam, skręcają.:/ Uroki mieszkania w dołku(czy tam dolinie), blisko rzeki.
Za to jak już burza wejdzie gdzie powinna to potrafi bardzo długo nie wychodzić(tylko robi sobie przerwy). Z tym że tak to już dawno nie było.

Dnia 09.07.2014 o 00:57, Isildur napisał:

W FM już dawno nie grałem, ale po meczu nie mam ochoty patrzeć na piłkę, mam nadzieję,
że Argentyna bądź Holandia zatrzymają Niemców ;]


O proszę, kolejny fan Football Managera! :> Pograć zawsze można, np. kadrą Brazylii.;p
Imo to szanse na zatrzymanie Niemców są małe. Argentyna gra totalnie bezbarwnie i mega nudno, Holandia jest słaba i aż dziw że dotarli tak daleko(z tym że mają szalejącego Robbena, i nieźle grają zespołowo).
Czemu tak Niemiaszków nie lubisz? Dla mnie od Word Cup 2006 fajnie się ich ogląda zawsze, dużo ciekawych zawodników grających efektowną piłkę mają. Na tym turnieju chyba każdy ich mecz się świetnie oglądało(z Francją trochę nudy było, ale za to mega spotkania z Ghaną czy Algierią).

edit - byłbym zapomniał, dziś dotarła do mnie po raz pierwszy cywilizacja, i kabelek od światłowodu leży sobie obok na półeczce, czekając aż wpadnie ekipa techniczna żeby go podłączyć. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 01:21, Nephren-Ka napisał:

A ja, cholera, burze ostatnio oglądam z daleka coś... Chmurki ładnie się zbierają i idą
we właściwą stronę i nagle bam, skręcają.:/

Przedwczoraj walnął piorun jakieś 10m od mojego domu. W następstwie tego coś się schrzaniło z ogrzewaniem i kaloryfery zaczęły same grzać mimo, że był upał. :P Nie wiem czemu, ale pomimo iż było otwarte okno, w momencie uderzenia nawet nie drgnąłem. ;)

Dnia 09.07.2014 o 01:21, Nephren-Ka napisał:

Czemu tak Niemiaszków nie lubisz? Dla mnie od Word Cup 2006 fajnie się ich ogląda zawsze, dużo ciekawych zawodników grających efektowną piłkę mają.

Ja tam słyszałem, że teraz Niemcy (bynajmniej ci młodzi) są spoko, choć sam nie miałem z nimi do czynienia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 01:21, Nephren-Ka napisał:

A ja, cholera, burze ostatnio oglądam z daleka coś... Chmurki ładnie się zbierają i idą
we właściwą stronę i nagle bam, skręcają.:/ Uroki mieszkania w dołku(czy tam dolinie),
blisko rzeki.
Za to jak już burza wejdzie gdzie powinna to potrafi bardzo długo nie wychodzić(tylko
robi sobie przerwy). Z tym że tak to już dawno nie było.


U mnie burza szalała w sumie cała noc i cały dzień do wieczora z małymi przerwami xD

Dnia 09.07.2014 o 01:21, Nephren-Ka napisał:

O proszę, kolejny fan Football Managera! :> Pograć zawsze można, np. kadrą Brazylii.;p


Ano fan chociaż dawno niegrający xD Jakbym zagrał to oczywiście Brazylią przeciwko Niemcom nawet towarzyski ale odegrałbym się xD

Dnia 09.07.2014 o 01:21, Nephren-Ka napisał:

Imo to szanse na zatrzymanie Niemców są małe. Argentyna gra totalnie bezbarwnie i mega
nudno, Holandia jest słaba i aż dziw że dotarli tak daleko(z tym że mają szalejącego
Robbena, i nieźle grają zespołowo).


I to mnie martwi, ale wierzę w cuda i jestem dobrej myśli.

Dnia 09.07.2014 o 01:21, Nephren-Ka napisał:

Czemu tak Niemiaszków nie lubisz? Dla mnie od Word Cup 2006 fajnie się ich ogląda zawsze,
dużo ciekawych zawodników grających efektowną piłkę mają. Na tym turnieju chyba każdy
ich mecz się świetnie oglądało(z Francją trochę nudy było, ale za to mega spotkania z
Ghaną czy Algierią).


To nie tak, że nie lubię po prostu mam rodzinę w Niemczech i szczerze mnie irytują, wymądrzają się i przez to jestem zniechęcony.
Jeśli wygrają Niemcy to zasłużenie, ale wolę by stał się cud :)

Dnia 09.07.2014 o 01:21, Nephren-Ka napisał:


edit - byłbym zapomniał, dziś dotarła do mnie po raz pierwszy cywilizacja, i kabelek
od światłowodu leży sobie obok na półeczce, czekając aż wpadnie ekipa techniczna żeby
go podłączyć. Heh.


Ja o światłowodach mogę pomarzyć. A jaką prędkość będziesz miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff...
Udało się, można zajrzeć do pancernego cyrku zatem ;]

W Warszawie też ostatnia dobra burza była rok temu.
W tym roku były przynajmniej trzy, ale tak marne że nie ma nawet o czym mówić.

20140709014928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 01:41, Isildur napisał:

U mnie burza szalała w sumie cała noc i cały dzień do wieczora z małymi przerwami xD


Też bym chciał takie coś, bo dawno już nic ciekawego nie grzmiało.:/

Dnia 09.07.2014 o 01:41, Isildur napisał:

Ja o światłowodach mogę pomarzyć. A jaką prędkość będziesz miał?


A nie wiem nawet, pewnie najmniejszą możliwą, czyli 10mb/s. Nie za wiele, ale teraz mam 2mb/s które kosztuje więcej jak będzie tamto.xD Zawsze jakaś tam poprawa będzie.

Ha, już całe 15 stopni za oknem(i jakoś tak przyjemnie chłodno), można iść spać. o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za gorąco na spanie. I w sumie już za późno (a raczej za wcześnie). A jeszcze tyle dzisiaj do zrobienia... Przydałoby się pobiegać, posprzątać, pojechać do miasta po zawiasy i je zamontować... Eh.
A jeszcze spotkanie dzisiaj umówione i do tego trzeba jechać z dziadkiem do lekarza bo sobie wczoraj przypomniał o wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jutro nie będzie tych głupich glonów(śińce czy jak im tam) zawsze jak bardzo ciepło w lecie i chce się wybrać nad morze to one będą i nici z pływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie ściągnąłem FIFĘ 14 na Androida (oczywiście gra dostępna za darmo, żeby nie było nieporozumień) i... nie mogę się oderwać. ;) Mam dobrą wiadomość dla Isildura - jako Brazylia wygrałem z Niemcami 6:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Odpaliłem sobie ten nowy FM, porobiłem wszystko co trzeba, dotarłem do pierwszego sparingu
z amatorami i 2-1 w plecy. Ale zabawa.xD


Mam dla Ciebie zadanie musisz odegrać się na Niemcach i Argentynie to tak dla mnie - Proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 00:59, Isildur napisał:

Mam dla Ciebie zadanie musisz odegrać się na Niemcach i Argentynie to tak dla mnie -
Proszę :D


Teraz chyba musiałbym sam prowadzić te reprezentacje, żeby miały jakieś problemy.xD
Póki co prowadzę zespół w 3 lidze niemieckiej, więc marne szanse na jakąś kadrę przez najbliższych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować