Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

http://imgur.com/3ynoWed

Hyhy.
Wlazłem na "20 minut tylko", a zapomniałem o kolacji, zaparzonej herbatce i siedziałbym dalej, gdyby nie tragiczne spotkanie z najbardziej niebezpiecznym przeciwnikiem w tej grze... czyli pociągiem. xD
Co zabawniejsze wlazłem, by posiedzieć chwilę nad duzym kompleksem przetwarzania ropy, którego nie mogę dokończyć, bo "zawsze coś"...
No właśnie, zawsze, bo znowu nawet się w jego rejonie nie pojawiłem. ;P
Co za gra, nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli marazm dostał wolne? ;p

U mnie kombinowanie z opowiadaniem na konkurs. Założę się, że nie zdążę i jak wszystko trafi do wirtualnej szuflady.
A może by się tak choć raz w tygodniu wyspać? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:44, kindziukxxx napisał:

kolejna noc podczas choroby i nie wiadomo co kolejny raz przerabiać, GII czy HIII?


Bierz się za Gothic II :P
Ja maltretuję Borderlandsa i powiem szczerze dawno się tak nie bawiłem przy grze tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2014 o 00:47, Kadaj napisał:

U mnie kombinowanie z opowiadaniem na konkurs. Założę się, że nie zdążę i jak wszystko
trafi do wirtualnej szuflady.
A może by się tak choć raz w tygodniu wyspać? ;d

Też się zastanawiałem, żeby coś napisać. Ostatnio jak pisałem na Mass Efect 2, to wygrałem koszulkę i komiks.
(lata temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:52, Isildur napisał:

Ja maltretuję Borderlandsa i powiem szczerze dawno się tak nie bawiłem przy grze tego
typu ;)

To polecam zainteresować się "dwójką", jak dla mnie znacznie fajniejsza. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:59, Kadaj napisał:

To polecam zainteresować się "dwójką", jak dla mnie znacznie fajniejsza. : >


Posiadam wersję GOTY, kupiłem zaraz po tym jak dorwałem część pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 01:02, Isildur napisał:

Posiadam wersję GOTY, kupiłem zaraz po tym jak dorwałem część pierwszą :)

I nawet grałeś przez godzinkę. ;d *mały szpieg*

Ciężko teraz się ukryć, a planuję zakup Sakura Spirit na najbliższej promocji. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:47, Kadaj napisał:

Czyli marazm dostał wolne? ;p


Ano jakoś wróciła wena na szczęście.
Choć musze się powstrzymywać, bo w końcu chcę skończyć te cholerne Assassin Creed i zabrać się za "dwójkę". :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2014 o 00:52, Isildur napisał:

Bierz się za Gothic II :P
Ja maltretuję Borderlandsa i powiem szczerze dawno się tak nie bawiłem przy grze tego
typu ;)

jednak H3, męczymy hotę z kolegą na mapach gigantycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 01:17, meryphillia napisał:

Choć musze się powstrzymywać, bo w końcu chcę skończyć te cholerne Assassin Creed

Premierowy AC to była pierwsza gra, którą uruchomiłem na nowym wówczas komputerze. Po pierwszych graficznych zachwytach szybko okazało się, że historia jest słabo przedstawiona, misje powtarzalne, a główny bohater ma kijka w czterech literach. Na dodatek nie potrafiłem tego cholerstwa skończyć, bo ostatnia (przedostatnia?) misja była za trudna. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nużyła strasznie monotonność.
Przechodzę drugi raz, bo już parę mięsięcy temu przechodziłem, ale tak fascynująca gra to była, że totalnie nic nie pamiętałem z historii. :D
Kumpelcały czas doradza bym olał w cholerę i zabrał się od razu za ACIV, które ponoć ma mnie wessać na całego.
A ja twardo upieram się przy swoim, że jednak wolę poznać całą serię, choć najprawdopodobniej poznawanie te będzie trwało z dwa lata minimum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 01:50, meryphillia napisał:

Przechodzę drugi raz, bo już parę mięsięcy temu przechodziłem, ale tak fascynująca gra
to była, że totalnie nic nie pamiętałem z historii. :D

Ja jeszcze coś pamiętam, głównie scenki ze współczesności. ;d

Za to w "trylogii dwójki" (jej, jak to dziko brzmi) nawet się parę razy poryczałem i niektóre wydarzenia zostaną mi w głowie na długo. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 01:14, Kadaj napisał:

I nawet grałeś przez godzinkę. ;d *mały szpieg*


To raczej były testy jak gra mi działa na laptopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 00:47, Kadaj napisał:

U mnie kombinowanie z opowiadaniem na konkurs. Założę się, że nie zdążę i jak wszystko
trafi do wirtualnej szuflady.
A może by się tak choć raz w tygodniu wyspać? ;d


Na jaki konkurs? Może piszemy na ten sam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 02:49, McFlash napisał:

Na jaki konkurs? Może piszemy na ten sam ;>

Biorąc pod uwagę postępy to na żaden, ale miałem słomiany zapał nastukać coś na gramowy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2014 o 01:50, meryphillia napisał:

Kumpelcały czas doradza bym olał w cholerę i zabrał się od razu za ACIV, które ponoć
ma mnie wessać na całego.

Zależy czego oczekujesz od fabuły - ja już nie zwracam w serii AC uwagi ani na kreację świata, ani postaci, ani fabuły. Ot, skakanko-nawalanka jakich ostatnio wiele ;)

Dnia 13.09.2014 o 01:50, meryphillia napisał:

A ja twardo upieram się przy swoim, że jednak wolę poznać całą serię, choć najprawdopodobniej
poznawanie te będzie trwało z dwa lata minimum. :D

Miałem tak samo i też przez wiele mięsięcy musiałem się ''męczyć'' zarówno z częścią pierwszą jak i kilkomo kolejnymi. Bez bólu przebrnąłem właściwie tylko przez AC2 - za to fabularny wstrząs na koniec sprwił, źe kolejne części przeszedłem dopiero w pakiecie po zakupie PS3. To też nauczyło mnie nie oczekiwać nie tylko niczego wybitnego, ale nawet normalnego bądź spójnego po scenarzystach Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku ACIV chodzi ogólnie o walki morskie, bo kumpel wie że lubię tego rodzaju gry, a pomimo powtarzalności i w tym aspekcie, nadal bitwy te sa dosyć fajnie zrobione bym jarałe się przez dłuższy czas.
Fabularnie nie oczekuję niczego, bo prawdę powiedziawszy historie opowiedziane w grach video zawszę są dla mnie marne i nie pokazują niczego nowego po ponad 20letniej karierze Mistrza Gry. ;)

A przejść chcę całość od początku, bo wracać do poprzedników byłoby raczej w moim przypadku dosyć trudno po ograniu samej czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować