Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam ! Potrzebuje szybkiej i ogarniętej opinii na temat uczelnii niepublicznej. Wybieram się na WSB we Wrocławiu - Prawo w Biznesie, macie znajomych, którzy się tam uczą czy warto płacić za takie studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile miasta z dwójki były takie sobie (no może ostatecznie Wenecja była fajna), to Rzym jest istnym dziełem sztuki w grach.
W czwórce i tak bardziej mnie jara opcja walki statkami, by miasta miały jakieś znaczenie. :D

Istanbuł zły nie jest tak do końca, gra kolorów jest nawet ładniejsza niż w Rzymie, ale samo miasto za ciasne i pomimo kilku charakterystycznych miejscówek jakoś tak nie budzi wrażenia, jak Rzym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 02:52, meryphillia napisał:



Mnie się wydaje, że o tyle przy samym Rzymie, Wenecji i paru innych miastach występujących w AC2 i Brotherhood panowie designerzy wykonali kawał dobrej roboty, tak w przypadku Konstantynopola wydaje mi się że zrobili fuszerkę - ot, takie bezpłciowe miasto. Fakt, jest parę ciekawych i charakterystycznych miejscówek, ale szczerze powiedziawszy to się bardzo wynudziłem (i jeszcze te tower defense, meh, ale to już kwestia gameplaya).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem dopiero w trzeciej czy tam czwartej sekwencji więc wszystkiego jeszcze nie widziałem co wymyślili, ale te tower defence rozwaliło mnie totalnie.
W ogóle się tego nie spodziewałem, choć z tego co wiem element dodatkowy a nie wymuszony gameplayem, więc tragedii nie ma ostatecznie i z kilk razy można się pobawić nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwający w najlepsze sezon ogórkowy to dobry czas na ogranie dlc do ulubionych gier. Niedawno skończyłem Citadel i obie części Burial at Sea, teraz czas na Freedom Cry. : >

Przynajmniej jest okazja uczcić chwilą ciszy mojego save''a z Black Flag. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:17, Kadaj napisał:

Trwający w najlepsze sezon ogórkowy to dobry czas na ogranie dlc do ulubionych gier.
Niedawno skończyłem Citadel i obie części Burial at Sea, teraz czas na Freedom Cry. :
>

Przynajmniej jest okazja uczcić chwilą ciszy mojego save''a z Black Flag. : /


O, dobrze, że o tym wspominałeś. DLC do Bioshocka 2 cały czas czeka na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:17, Kadaj napisał:

Trwający w najlepsze sezon ogórkowy to dobry czas na ogranie dlc do ulubionych gier.
Niedawno skończyłem Citadel i obie części Burial at Sea, teraz czas na Freedom Cry. :


Jakie tam granie, ja tam wywalam ostatnio powoli każdą grę która nie sprawia przyjemności podczas grania. No i mam już tylko FM na dysku, w który nie chce mi się grać(i zostawiłem chyba z sentymentu).
So sad.

Dnia 23.09.2014 o 00:17, Kadaj napisał:

Przynajmniej jest okazja uczcić chwilą ciszy mojego save''a z Black Flag. : /


rip ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:17, Kadaj napisał:

Przynajmniej jest okazja uczcić chwilą ciszy mojego save''a z Black Flag. : /


Ja mogę też uczcić za tydzień już pewnie, bo z tyle czasu zajmie mi pewnie zabawa z trójką.
Już nie mogę do czekać się rozkołysanego pokładu pod nogami. ;]

Revelations może uda się jeszcze dzisiaj skończyć, bo teoretycznie dwie sekwencje już tylko zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:21, Ecko09 napisał:

O, dobrze, że o tym wspominałeś. DLC do Bioshocka 2 cały czas czeka na mnie.

Haha, też sobie właśnie przypomniałem, że go mam. Tak to jest, gdy coś się dostaje za darmo. ;p

@Nephren-Ka
Ja niczego nie usuwam, nawet jeśli nie planuję do tego wracać. Taki urok mega pojemnych dysków. ;d

A na FMa się focham od kilku tygodni, bo mi jakiś bug usunął managera. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:34, Kadaj napisał:

Ja niczego nie usuwam, nawet jeśli nie planuję do tego wracać. Taki urok mega pojemnych
dysków. ;d


Jakąż to pojemność posiadasz? Wszak gry dziś objętościowo wielkie.

Dnia 23.09.2014 o 00:34, Kadaj napisał:

A na FMa się focham od kilku tygodni, bo mi jakiś bug usunął managera. : /


W sensie Twoje alter ego z trwającej rozgrywki? Słyszałem o takich przypadkach wśród osób które maja za dużo danych na dyskach.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:31, meryphillia napisał:

Ja mogę też uczcić za tydzień już pewnie, bo z tyle czasu zajmie mi pewnie zabawa z trójką.

Tydzień na trójkę? Nieźle, ja chyba w miesiąc kończyłem. ;p

Dnia 23.09.2014 o 00:31, meryphillia napisał:

Już nie mogę do czekać się rozkołysanego pokładu pod nogami. ;]

W sumie w AC3 też się pływa, ale w Black Flag znacznie bardziej klimatycznie. : >

@Nephren-Ka

Dnia 23.09.2014 o 00:31, meryphillia napisał:

Jakąż to pojemność posiadasz? Wszak gry dziś objętościowo wielkie.

Nie licząc małego SSD na system - 7TB. Oczywiście nie wszystko na gry. ;p

Dnia 23.09.2014 o 00:31, meryphillia napisał:

W sensie Twoje alter ego z trwającej rozgrywki?

Mhm, po wczytaniu zapisu jestem przenoszony od razu do ekranu tworzenia nowego managera, a w Dover puste stanowisko. : /

Dnia 23.09.2014 o 00:31, meryphillia napisał:

Słyszałem o takich przypadkach wśród osób które maja za dużo danych na dyskach.;p

Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:58, Kadaj napisał:

Tydzień na trójkę? Nieźle, ja chyba w miesiąc kończyłem. ;p


Na główny wątek i chwilę marudzenia starczy.
Wrócić pewnie wrócę by pobawić się innymi rzeczami, ale dopiero po ograniu czwórki na która najarany jestem jak dziki i to dla mniej właśnie chciałem poznać całą wcześniejszą historię jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 01:07, meryphillia napisał:

najarany jestem jak dziki

Aż dziwne, gdy sobie przypomnę jak komentowałeś, gdy ubiegłej jesieni spamowałem tu obrazkami. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna chciałem zagrać w jaką dobrą grę "w statki", ale nie mogłem przeboleć jedynki AC taka była nudnawa, a mimo wszystko nie chciałem zaliczać serii od końca tylko po kolei.
No, a skoro kumpel twierdzi że będę się bawił przednie statkami, to cisnę ile wlezie byle szybciej się do nich dobrać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 00:58, Kadaj napisał:

> Jakąż to pojemność posiadasz? Wszak gry dziś objętościowo wielkie.
Nie licząc małego SSD na system - 7TB. Oczywiście nie wszystko na gry. ;p


Dużo coś.;p Mnie 1tb spokojnie wystarcza z nawiązką na wszelkie potrzeby.

Dnia 23.09.2014 o 00:58, Kadaj napisał:

Mhm, po wczytaniu zapisu jestem przenoszony od razu do ekranu tworzenia nowego managera,
a w Dover puste stanowisko. : /


Hmm, a jakiś kopii zapasowych nie masz? Od wieków już pamiętam żeby je robić(co sezon) i dzięki temu paru bugów uniknąłem. Cofnąć się nigdy nie jest przyjemnie, ale lepsze to niż stracić cały zapis.

@mery - dobra gra o piratach, ofc tylko http://youtu.be/7FfKbSvWPDU ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie "tylko".
Pirates! zjada ją na śniadanie. :3

Ale chodziło mi bardziej o grę w stylu właśnie ACIV.

Edit: O proszę, ktoś już oburzony zapewne wyrwany został do tablicy. :D

Ichibanboshi-kun >>> Port Royale się juz przejadło, Age Of Pirates 2 tak samo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 01:50, Nephren-Ka napisał:

Dużo coś.;p Mnie 1tb spokojnie wystarcza z nawiązką na wszelkie potrzeby.

Mam duże potrzeby. I nie muszę gier odinstalowywać. ;d

Dnia 23.09.2014 o 01:50, Nephren-Ka napisał:

Hmm, a jakiś kopii zapasowych nie masz?

Mam, sprzed jakiegoś roku (w grze). T_T
I jakoś nie chce mi się tego sezonu powtarzać. ;p


A Freedom Cry jest dłuższe niż niejedna pełna gra. Już 7 godzin w tym siedzę, a do końca jeszcze trochę zostało. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ się dziś degradów posypało... A tak swoją drogą, to macie ostatnio jakieś zmartwienia? Ja niestety mam ostatnio tak dużo do nauki, że aż ledwo wyrabiam. :( Oczywiście się nie opuszczam, jednak jest jej obecnie zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła mówisz... Dawno ją skończyłem, a teraz czasem mam ochotę tam wrócić. Po latach stwierdzam, że dużo nauki to pryszcz w porównaniu do problemów życia dużo bardziej dorosłego. I nie mam tu zamiaru nikomu wypominać wieku, nic z tych rzeczy. Czasami po prostu fajnie chyba byłoby mi cofnąć się do tamtych czasów. Teraz to jest praca, rachunki, utrzymanie domu a od stycznia zabawy w pieluchy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować