Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2014 o 00:10, Nephren-Ka napisał:

A tu zdarza się spotykać osoby,
które jadą x tierem i 100 punktów nawet nie mają...


Dyplomatycznie powiedziane: "zdarza się".
Co drugie zwierze w tej grze miernej ma staty gorsze niż bot...

Dnia 20.11.2014 o 00:10, Nephren-Ka napisał:

Fajna gra, pewnie jakbym był milionerem to też by zagrał.;p


Jakie miliony?
Bierzesz od kogoś zaproszeniowego triala na 21 dni i doładowujesz bezpośrednio ze strony CCP promocją dla rookies za 30EU i masz 111 dni na granie.
Po miesiącu/dwóch jeśli nie jesteś typowym wotowcem (jakich pełno widuję w Rookie Help Chacie) pytającym się "jak się w tej grze lata", "Czemu nie dostałem broni", to w tym czasie spokojnie znajdziesz ludzi (korporacje), którzy pomogą ci w klepaniu kasy na PLEXa. przez resztę trwania subskrybcji

Też muszę pograć w końcu w fabryczki skoro już DyTech działa.
Jedynie co mnie powstrzymuje, to że będę zmuszony zacząć od nowa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 00:40, meryphillia napisał:

Dyplomatycznie powiedziane: "zdarza się".
Co drugie zwierze w tej grze miernej ma staty gorsze niż bot...


Bez przesady.;p Aczkolwiek trafiam zawsze w swojej drużynie na taki kwiatki(specjalnie przyglądam się obu stronom ostatnio), chyba trochę pecha w tym. Generalnie szczyt jest osiągany chyba u osób, które mają poniżej 1k rozegranych bitew, a jadą wymalowanym pojazdem premium na viii tierze i dziwią się, że zginęli po dojechaniu do pierwszego przeciwnika.xD

Dnia 20.11.2014 o 00:40, meryphillia napisał:

Jakie miliony?
/ciach/


Miliony po to, żebym miał czas na granie w to.;p WoT czy LoL mają taki plus, że mogę sobie zagrać co jakiś czas przez chwilę i ta każda chwila to jakby zamknięta całość. Eve trzeba by poświęcić go znacznie za dużo jak dla mnie.
Za to całą złożoność gry i świata doceniam, miałem kilka znajomych osób które grało(byli już właśnie na tym etapie, że ich postacie same zarabiały na siebie) i chwaliły sobie.

Dnia 20.11.2014 o 00:40, meryphillia napisał:

Też muszę pograć w końcu w fabryczki skoro już DyTech działa.
Jedynie co mnie powstrzymuje, to że będę zmuszony zacząć od nowa. :/


Ja tam chętnie zacznę, od ostatniego grania ominęło mnie pewnie nieco łatek, to sobie obadam co tam się pojawiło nowego.
Poza tym, chyba lubię zaczynać rozgrywki w grach od nowa.:D

@Pierogi_z_Cukrem - a jakiż to kod? U mnie to ten program + gold za zmianę hasła, i tak sobie na ostatnim promo kupiłem 2 tygodnie ''szczęścia'' premium.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano Eve czas kradnie niesamowicie.
Nie zobaczyłem jeszcze nawet 1/1000 tego co oferuje gra, a już jestem zauroczony bogactwem aspektu industrialnego gry nawet na tak ograniczonym poziomie jaki mają trialowcy.

Czas pokopać kolejne skałki, by nagromadzić minerałów na produkcje junku, którym upycham market w okolicznych systemach. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim nocnym markom. W co dzisiaj gracie? Ja skończyłem Forzę 2 na X360, a teraz przy herbatce Football Manager.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 00:33, haderQ napisał:

Dzień doberek wszystkim nocnym markom. W co dzisiaj gracie? Ja skończyłem Forzę 2 na
X360, a teraz przy herbatce Football Manager.


Panie, tylko nie mówcie że nowy FM, wszak każda nieparzysta edycja jest słaba.;p

Też bym chyba zagrał, ale nie wiem jakoś...w 14 cały czas mam wrażenie że coś mi się nie podoba, a wracać do 12 czy 10 mi się nie chce.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2014 oczywiście - jakieś 3 lata temu skończyłem z kupowaniem FM na premierę :) zacząłem dzisiaj Monzą - najniższa liga we Włoszech. 14 mi leży, choć przegrane mam dopiero 130 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 00:33, haderQ napisał:

Dzień doberek wszystkim nocnym markom. W co dzisiaj gracie? Ja skończyłem Forzę 2 na
X360, a teraz przy herbatce Football Manager.

Tez wlasnie mysle nad kupnem FM''a bo potrzebuje gry ktora jest zlodziejem czasu. Na nockach bywa nudno i czas wolno leci wiec trzeba pomyslec nad kupnem zwlaszcza ze ta gra jest jedna z nielicznych ktora pojdzie na moim slabym lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 00:50, Ziggy napisał:

Tez wlasnie mysle nad kupnem FM''a bo potrzebuje gry ktora jest zlodziejem czasu. Na
nockach bywa nudno i czas wolno leci wiec trzeba pomyslec nad kupnem zwlaszcza ze ta
gra jest jedna z nielicznych ktora pojdzie na moim slabym lapie.


FM wbrew pozorom wcale nie ma takich małych wymagań. Owszem, graficznie potrzebuje raczej niewiele, ale za to już dobry proc i sporo ramu bardzo się przydaje do mielenia rozgrywki. Ofc można grać na jednej wczytanej lidze i małej bazie danych, ale to się chyba mija nieco z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci 2014. Po pierwsze cenowo dużo przystępniejsza niż nowa część, po drugie już po łatkach. Jest złodziejem czasu, i to wielkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oy!

Pochłaniam kolejne stronice informacji o Eve, a gdy się zmęcze kopie kolejne skałki oraz produkuję śmietnik i wystawiam na sprzedaż.

Zakolejkowałem skille na pięć dni i za tydzień będę miał w końcu dostęp do wiekszej koparki, czyli wincyj pinąchów będe wydłubywał ze skałek. :3
Czekam przy okazji na niedoszłego szefa, by wysłać aplikację do korporacji i już za tydzień będziemy grzebać smaczniutkie skałki większą bandą w niebezpiecznych rejonach galaktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2014 o 00:57, Nephren-Ka napisał:

FM wbrew pozorom wcale nie ma takich małych wymagań. Owszem, graficznie potrzebuje raczej
niewiele, ale za to już dobry proc i sporo ramu bardzo się przydaje do mielenia rozgrywki.
Ofc można grać na jednej wczytanej lidze i małej bazie danych, ale to się chyba mija
nieco z celem.

To prawda ale do pracy mi nie wiele potrzeba. Na najmniejszej bazie danych da rade mysle. Zreszta ja nigdy nie lubilem sledzic duzo lig bo meczyl mnie ten pasek ladowania. Na kompie jak gram gora 4 ligi max a przewaznie 3 sobie ustawiam. A i wlasnie ta kamera 3d coraz bardziej daje w kos wymaganiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczałem (pierwszy raz ever) więc żółtodziobem totalnym jestem.
Właśnie kończy się trzytygodniowy trial (grałem niestety tylko dwa tygodnie z niego) i na razie wykupiłem miesięczne abo, bo mam za dużo do załatwienia spraw i nie wiem czy będę miał czas siedzieć nonstop. :D

Ale gra wessała masakrastycznie, że właśnie nawet o fabryczkach kochaniutkich zapomniałem (że o innych grach z litości nie wspomnę). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku niestety czasowo na pewno nie dam sobie rady, żeby choć spróbować się nauczyć grać w EVE. Tyle fajnych gier, w które chciałby człowiek zagrać i tylko 24 godziny trwa doba. Chlip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
To fakt że czasu już na nic nie starcza poza eve. ;D
Szczególnie na początku, gdy nie dość że się dopiero grę poznaje, to dodatkowo tak wiele trzeba się nagimnastykować by jakoś się rozwijać.

Ale z drugiej strony po co mi inne gry (poza nielicznymi wyjątkami) skoro Eve daje niesamowity fun i skutecznie zapełnia wszelkie growe potrzeby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 00:33, haderQ napisał:

Dzień doberek wszystkim nocnym markom. W co dzisiaj gracie?

Dragon Age najnowszy. Z mieszanymi uczuciami póki co. Nie wiem czy te duże obszary wyszły grze na dobre, wszystko jest jakieś takie rozmyte i smakuje jak rozwodniona oranżadka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, z tego co czytam nie jesteś jedyny, który ma mieszane uczucia związane z tym tytułem. Miałem go sobie sprawić na premierę, ale chyba dobrze zrobiłem rezygnując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moimi opiniami to się lepiej nie kieruj, mam specyficzne podejście. ;d

Może jeszcze się rozkręci. Póki co brakuje emocji, nawet nie ma kogo nie lubić, bo

Spoiler

dziura na niebie

to mało konkretny wróg. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 01:04, Ziggy napisał:

To prawda ale do pracy mi nie wiele potrzeba. Na najmniejszej bazie danych da rade mysle.
Zreszta ja nigdy nie lubilem sledzic duzo lig bo meczyl mnie ten pasek ladowania. Na
kompie jak gram gora 4 ligi max a przewaznie 3 sobie ustawiam. A i wlasnie ta kamera
3d coraz bardziej daje w kos wymaganiom.


Ja lubię mieć te podstawowe, największe ligi z Europy, plus Argentynę, Brazylię i Meksyk z dalszego świata. Wtedy świat piłki się w miarę nieźle symuluje, a i nie brakuje fajnych talentów po kilku latach.
Anyway, co kto lubi ofc. Byleby nie grać w jakąś nieparzystą część i będzie dobrze.;p


Ha, o Dragon Age nowym piszecie. Chyba nie tak dawno dawali gdzieś za darmo pierwszą część, myślałem że w końcu sobie zagram. I nawet mam ją, ale jakoś mi się nie chce. A tu już pewnie 3 czy 4 wyszła, jak ten czas leci.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować