Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Co za noc. Mam zupełną pustkę w głowie, a potrzeba mi paru fajnych imion. Niefajnych zresztą też. Inspiracjo gdzie jesteś?

Pospamowałbym obrazkami z drugiego Wiedźmina, ale już zmieniłem komputer. Świetny klimat i dialogi, ale poziom trudności to nadal przegięcie w niektórych momentach. Już dziś niewiele brakowało, a bym rzucił grę w cholerę po raz drugi, tak jak zaraz po premierze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady już, nie jest tak źle.
Zresztą ja i tak najczęściej gram w zestaw ulubionych gier z czego wiele z nich ma już nieco latek na karku, a nigdy mi się chyba nie znudzą.
Dzisiaj przykładowo odbębniłem "pięć minut" w fabryczkach, Terrari, Kerbal Space Program, 7 Days To Die oraz Armie II i powoli kończę męczącego Batmana: AA.
World Of Zoo, choć pożera mnóstwo cennego czasu, to mimo wszystko nie jest jedyna gra, która przeszkadza mi w czynieniu spamu w tutejszym znamnienitym temacie. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakim poziomie grasz i z modami czy bez?

Ja to w sumie nie miałem problemu na Insane z modami, ale nie polecam mimo wszystko.

A grałem z takimi: Extra talents per level, mod na więcej kasy z pokera, mod na wygrywanie w pokera i siłowaniu się oraz w walkach na pięści, nawet, jeśli pregrywasz, mod na mroczne bronie działające na każdym poziomie trudności z wyłączonym efektem mroku oraz mod na szybszą regeneraację wigoru.

Efekt był taki, że byłem nieśmiertelny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 01:44, Heartbreaker napisał:

A na jakim poziomie grasz

Na najniższym, jak w każdą grę. ;d

Dnia 12.01.2015 o 01:44, Heartbreaker napisał:

i z modami czy bez?

Bez, nie uznaję nieoficjalnych dodatków.

A z minigierkami akurat problemów nie mam, za to o jednym bossie wolę jak najszybciej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaci zagrane wysmienicie, sama gra jak na klepanke na szynach nie jest zła, ale totalnie nie leżą mi tego rodzaju gry i jakoś nie moge przemęczyć.
Niby Arkham City ma mi się bardziej spodobać z racj swojej sandboxowatości, ale chcę koniecznie zaliczyć jedynkę, tak jak to zrobiłem z AC nim dobiłem do genialnego Black Flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 01:46, Heartbreaker napisał:

Batman męczący? No chyba, że móisz o walkach, to tak, one są przegięte i męczące, ale
poza tym gra miodzio i już się Arkham Knighta nie mogę doczekać :)


a dla mnie, po opanowaniu walk praktycznie do perfekcji, są one dość przyjemne :P
ogólnie zroibłem platyne w asylum i spodziewałem się straszliwej przeprawy przez te wyzwania, a tu okazało się, że nawet sporo radochy mi dały ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 01:52, Kadaj napisał:

> A na jakim poziomie grasz
Na najniższym, jak w każdą grę. ;d

serio? ja bardzo czesto nawet po godzinie gry wolę ją zacząć od nowa, kiedy okazuje się za prosta. Hardkoru nie lubię, ale przechodzenie gry na łatwym mi nie sprawia żadnej przyjemności. muszę mieć wyzawanie. zreszta, w dzisiejszych czasach nawet normalny jest łatwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 01:52, Kadaj napisał:

> A na jakim poziomie grasz
Na najniższym, jak w każdą grę. ;d

To aż taki słabiak jesteś, że musisz na easy grać ? :> oj Kadaj, Kadaj. Tego się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 01:43, MrGregorA napisał:

serio? ja bardzo czesto nawet po godzinie gry wolę ją zacząć od nowa, kiedy okazuje się
za prosta.

Gram dla historii, klimatu, emocji. A wyzwań nie lubię, jak się z czymś meczę to nawet jeśli się uda, odchodzę od ekranu z poczuciem zmarnowanego czasu i pretensjami do twórców "nie dało się prościej?".

Dlatego im łatwiej tym lepiej, dolna granica dla mnie nie istnieje. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 04:27, Kadaj napisał:

Gram dla historii, klimatu, emocji. A wyzwań nie lubię, jak się z czymś meczę to nawet
jeśli się uda, odchodzę od ekranu z poczuciem zmarnowanego czasu i pretensjami do twórców
"nie dało się prościej?".

Serio... "nie dało się prościej". ? to wszystko ? szok. 7 lat raczej nie masz. Czasem w grach trzeba się po prostu wysilić i ruszyć mózgownicą.
Powiedz co to za granie gdy gra idzie jak spładka... i przechodzi się grę jedną ręką w drugiej konsumując pizzę. Ja rozumiem poziomy trudności ale idąc takim tokiem rozumowania równie dobrze mógłbyś grać w gry dla dzieci jakiś scooby doo czy coś w podobie.. xD
Mam też inną teorię...
Grając w gry relaksujesz się na maksa a mózg zostawiasz w lodówce by sobie odpoczął i się nie zepsuł. Mam rację ? :3

Dnia 13.01.2015 o 04:27, Kadaj napisał:

Dlatego im łatwiej tym lepiej, dolna granica dla mnie nie istnieje. : >

Z Ciebie to chyba większy Casual niż definicja przewiduje co ? :>

A tak z innej beczki to co tu się wyprawia!!.... zero spamu z 14 stycznia ?
Za oknem dziś całkiem względnie i tak ma być.! Całe 7 stopni i praktycznie zerowy wiatr. Jak styczeń przeleci w takich temperaturach to będę w niebo wzięty.! Choć i w lutym potrafi przyszpilić jednak IMO najgorszy to zawsze jest ten styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2015 o 00:15, Nephren-Ka napisał:

Jesteś, a jesteś jest sobie nierówne bardzo, patrząc na ostatnie lata. Nawet Mery ostatnio
jest mniej jak bywałtu kiedyś, a to już coś znaczy. Starzejecie się.;p

No... starzejemy się. 25 na blat w tym roku wskoczy. xD Obstawiam, że Mery uwaga!!! ma jakieś

Spoiler

40 lat ++ :3


A to złoty wiek dla wąpirzy xD
Ale tak jak już on wcześniej wspomniał. Czasem po prsotu tak już bywa, że jest tyle fajnych gier do ogrywania. Ja np jak miałem ostre farmienie w Diablo 3 to o tym znamienitym wątku praktycznie zapomniałem. :C
Nawet nie było 10 minut żeby się tu pucnąć, że człowiek "nie zyje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 04:27, Kadaj napisał:

> serio? ja bardzo czesto nawet po godzinie gry wolę ją zacząć od nowa, kiedy okazuje
się
> za prosta.
Gram dla historii, klimatu, emocji. A wyzwań nie lubię, jak się z czymś meczę to nawet
jeśli się uda, odchodzę od ekranu z poczuciem zmarnowanego czasu i pretensjami do twórców
"nie dało się prościej?".

Dlatego im łatwiej tym lepiej, dolna granica dla mnie nie istnieje. : >


Mam dokładnie identyczne podejście do gier :D W całym życiu są może ze 3-4 gry, w które nie grałem na łatwym ( w tym Gears of War, w który się grało na najwyższym w co-opie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masakra. wiadomo - jeden woli gofry, drugi lody, ale aż ciężko mi w to uwierzyć. Ja najlepiej się czuję, kiedy muszę się lekko wysilić, żeby przejść rozdział. Mogę zginąć raz, dwa, ale to konieczne żebym się zaangażował w grę. Z kolei odwrotna sytuacja - duże wyzwanie tylko mnie irytuje i najczęściej w takich momentach wyłażą wiele wad gier (modelowy przykład skryptów w codach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 00:36, Braveheart napisał:

Czasem
w grach trzeba się po prostu wysilić i ruszyć mózgownicą.

Żeby tylko. Gorzej gdy jakiś tytuł wymaga wyczucia czasu i dobrej koordynacji, wtedy za cholerę nie dam rady. ;p

Dnia 15.01.2015 o 00:36, Braveheart napisał:

Grając w gry relaksujesz się na maksa a mózg zostawiasz w lodówce by sobie odpoczął i
się nie zepsuł. Mam rację ? :3

A może już jest zepsuty? ;d

Dnia 15.01.2015 o 00:36, Braveheart napisał:

Z Ciebie to chyba większy Casual niż definicja przewiduje co ? :>

Nie wiem na ile większy, ale bycia casualem nigdy się nie wypierałem.
Miałem kiedyś nawet taki WT. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 00:04, Citkowsky napisał:

Witajcie.

Witaj jak i witam wszystkich Nocnych Marków.

Dnia 16.01.2015 o 00:04, Citkowsky napisał:

Dzieje się tu coś jeszcze czy wszyscy śpią snem zimowym?

Ktoś tam zawsze nie śpi :P

Dnia 16.01.2015 o 00:04, Citkowsky napisał:

Dawno mnie tu nie było to przyznać muszę. Ale przy weekendzie odrobię to może ;)

Jakbym cie nie widział z miesiąc albo dwa to bym jeszcze zrozumiał ale pewnie nie było cie tylko ładnych parę dni

Dziś znów aksamitnie ciepło. 8 stopni i bez wiatru. Nawet teraz jest z bite 4 u mnie :P
Ciekawy styczeń oby tak przetrzymał do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2015 o 00:42, Braveheart napisał:

Obstawiam, że Mery uwaga!!! ma jakieś

Spoiler

40 lat ++ :3


A to złoty wiek dla wąpirzy xD


Spoiler

40?

To jak na wąpierza jeszcze dzieciak. Chyba, że o jednym zerze zapomniałeś, to by był już wiek sędziwy, a wąpierz taki wielce szanowany wśród mrocznych braci ;)

Dnia 15.01.2015 o 00:42, Braveheart napisał:

Ale tak jak już on wcześniej wspomniał. Czasem po prsotu tak już bywa, że jest tyle fajnych
gier do ogrywania. Ja np jak miałem ostre farmienie w Diablo 3 to o tym znamienitym wątku
praktycznie zapomniałem. :C


Mi to się już nie chcę po nocach grywać, wolę ewentualnie coś poczytać albo jakiś film obejrzeć, coś ten młodzieńczy zapał się ulotnił ;p

Edit:

Spoiler

Dopiero trzeci ;/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraca człowiek z uczelni, odpala Diablo (trójęczke, stfu) i widzi, że go z klanu wyrzucili. Pyta znajomych: co się, do czorta, stało? Ah, grałeś wcześniej. Psułeś innym grę. Gracze się skarżyli.

Mam nauczkę, na przyszłość. Jednak młodsze rodzeństwo potrafi zajść za skórę. Osz! Brat pograł trochę i się stało.
Mam nauczkę, na przyszłość. Trzeba mu dosadniej przedstawić kilka zasad, a nie powiedzieć krótko: NIE GRAJ Z NIKIM Z KLANU.

Badum tss.

No, ale! cześć panowie. Witajcie o późnej porze pod koniec tygodnia. Pogoda piękna, trochę wieje. Nic nadzwyczajnego. Witajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste nie dziel z nikim konta, niestety młodsze rodzeństwo nie zwraca na to uwagi i potem się dzieją takie kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować