Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Eko-benzin tak, dokładnie - żona w zaawansowanej ciąży, już po terminie więc zero alkoholu jeszcze przez jakiś czas ;)

Sam czekam na Lost Ark oraz Lineage: Eternal. Pewnie jak się uda sprawie sobie obie, ale może być problem z czasem, który przeznaczę na grę. Co do Diablo, mam może 600-700 godzin na PC oraz podstawkę na PS3. Propo spotkań w realu, mnie się udało spotkać z dwiema osobami, które mieszkały w Częstochowie i trafiliśmy na siebie w klanie w Age of Conan swojego czasu. Też się udało stuknąć piwkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:19, Citkowsky napisał:

Aktualnie woda z cytryną i z cukrem

Kurdę zdrowo widze panie :P

Dnia 17.01.2015 o 00:19, Citkowsky napisał:

kilka godzin temu piwko i kebab----> naszło nas z żoną i wybraliśmy się do centrum na taki właśnie zestaw kolacyjny :P

Haha widać stać was na pełen romantyzm ;-)

Dnia 17.01.2015 o 00:19, Citkowsky napisał:

Tylko nie wieczorem.
Zrobiliśmy na bucie jakieś 5-7km, z czego wyszliśmy w granich 17.30 i wróciliśmy chwila
przed 22.00. Idąc w obie strony było już zimno i czapka plus rękawiczki to był zestaw
minimum;)

HA a jednak!

Dnia 17.01.2015 o 00:19, Citkowsky napisał:

Tęsknię za czasami gdy mogłem się na tygodniu wylegiwać do takich godzin.
Teraz na tygodniu 5.40 to niestety standard ;((

Ogólnie jak już mam się kłaść spać o jakiejś przyzwoitej porze to wstaje maks 8 rano. Aktualnie jestem bezrobotny ale zastrzyk gotówy z Niemiec jeszcze się ostał. Pracuję tam dorywczo. popracuję od połowy sierpnia do maks listopada i mogę swobodnie zyć za te marne 1100 pln miesięcznie przez resztę roku. Przydała by się jakaś praca tutaj w kraju ale kurde jakoś nie mogę się zebrać... Nauczył się człowiek że mu lepiej płacą za jego pracę i widzisz co się dzieje.

Dnia 17.01.2015 o 00:19, Citkowsky napisał:

Ale jutro w totka ponad 20 baniek do trafienia więc w poniedziałek i ja będę mógł sobie
spać ile wlezie :D

Chciałbyś!!

Dnia 17.01.2015 o 00:19, Citkowsky napisał:

71? Nic tylko gratulować można.

Fakt zacny ma chłop "level" na karku. Chciałbym takiego wieku dożyć i być w miarę zdrowym by nie błąkać się po szpitalach czy lekarzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:48, Braveheart napisał:

Haha widać stać was na pełen romantyzm ;-)


Romantyzm przede wszystkim. Udaliśmy się do naszego ulubionego pubu pełnego wspomnień z czasów studenckich w którym to tak na prawdę się poznaliśmy :P

Dnia 17.01.2015 o 00:48, Braveheart napisał:

Ogólnie jak już mam się kłaść spać o jakiejś przyzwoitej porze to wstaje maks 8 rano.
Aktualnie jestem bezrobotny ale zastrzyk gotówy z Niemiec jeszcze się ostał. Pracuję
tam dorywczo. popracuję od połowy sierpnia do maks listopada i mogę swobodnie zyć za
te marne 1100 pln miesięcznie przez resztę roku. Przydała by się jakaś praca tutaj w
kraju ale kurde jakoś nie mogę się zebrać... Nauczył się człowiek że mu lepiej płacą
za jego pracę i widzisz co się dzieje.


Też tak miałem i w sumie nie wiem po co szukałem stałej pracy. I obecnie stałą pracę mam, bardzo słabo płatną, z bardzo złym kierownikiem i ogólnie to nie lubię tej pracy, źle się w niej czuję i nie do końca ją rozumiem.
Szukam czegoś innego aczkolwiek jest ciężko.
Ciężko również dlatego, że to Urząd (mniejsza z tym jaki) i każdy wokół powtarza mi jaka to świetna robota itp itd.
Czy 1300zł za miesiąc pracy której się nie lubi, nie ma się do niej predyspozycji, przez którą od paru dni biorę środki na uspokojenie i ukojenie nerwów to godna suma? Wg. nie.

Dnia 17.01.2015 o 00:48, Braveheart napisał:

> Ale jutro w totka ponad 20 baniek do trafienia więc w poniedziałek i ja będę mógł
sobie
> spać ile wlezie :D
Chciałbyś!!


Lubię marzyć, szczególnie w obecnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 01:11, Prince_Miki napisał:

Na wstępie sorry za to, że nie odpowiedziałem wczoraj na Twojego posta. Miałem bowiem
problemy z połączeniem. Tak jest, ja - Miki - miałem problem z łączem! Szok! :D Od siebie
załączę dwie fotki prosto z pie... ekhm... z Palau i jedno pytanie: za co trzy lata temu
dostałeś degrada? ;)

EDIT: Ehh, pewnie już dziś nie odpowiesz. :/

MIKI weekend a ciebie nie ma ?....
Odpowiem Ci na to zaległe pytanie odnośnie degrada. Co myślałeś, że nie odpiszę co ? :D
Kiedyś w pewnym newsie zwróciłem jednej osobie, ze postuje w nieaktualnym wątku. Był to chyba news odnośnie rozdawania kluczy do bety Heroes VI. Warna wlepił mi Wojman.
Później miałem podobną sytuację i też gdzieś zwróciłem komuś uwagę za pisanie w przestarzałych newsach. Dostałem wtedy degrad -1. Na szczęście było to jakoś miesiąc chyba przed świętami. W same święta spłynęła na mnie łaska Wojmana i ów degrad został cofnięty.
Teraz ja Ci zadam podobne pytanie.
Jak tak spojrzeć to już byś dawno miał WT. Miałeś jakieś przerwy na gram.pl bo odstępy czasowe między awansami masz bardzo duże. Szczególnie jeśli chodzi o pierwsze rangi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:10, Braveheart napisał:

Dlaczego Kanalia Roku 2014 ? :>

Z czego wnioskujesz, że 2014? ;p

Dnia 17.01.2015 o 00:10, Braveheart napisał:

Wypadałoby w końcu skończyć pierwszego assasyna :P

Nigdy nie skończyłem, wymiękłem w końcówce. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:03, Kadaj napisał:

Z czego wnioskujesz, że 2014? ;p

Bo tak jakoś wypada :P ... Czy nie wypada ?

Dnia 17.01.2015 o 01:03, Kadaj napisał:

Nigdy nie skończyłem, wymiękłem w końcówce. ;d

Jak można tak wymięknąć!! ;/ Ja się w końcu zmuszę i skończę tego pierwszego assasyna i biorę się za drugiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:22, Braveheart napisał:

O tak!. Mery jest niekwestionowanym przodownikiem spamu w tym wątku. A ja tylko
drugi :X


A najlepszy spam, to jak widomo spam graficzny na temat aktualnego pożeracza czasu. :3
Moje imperium logistyczne rozwija się powoli i obym nie musiał zapożyczać się, gdy za 80 lat pojawia się pierwsze koślawe "ciopągi" i będzie można zrezygnowac z koników. :D

Że też do dzisiaj nikt nie stworzył godnego następcy i chwała ludkom, że chce im się pracować za darmo nad wersją zdatną do odpalenia bezproblemowo na współczesnych krzemiakach i to jeszcze kompletnie za darmoszkę.

20150117010949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:22, Braveheart napisał:

> /.../ > 71 lat!! i przy kompie. Mało tego. Lubi sobie pograć w różniste gry!. To, że KrzysztofMarek
jest najstarszym góralem na tym forum to wiedziałem już od jakiegoś czasu jednak sam
dałem mu o zgrozo

Spoiler

50 lat ++

Dopiero by się zdziwił jakby przeczytał tego posta
i to ile mu dawałem. /.../

Komplement przyjąłem z umiarkowanym zadowoleniem. No bo co dziwnego w tym, ze siedzę przy kompie i gram w gry? Czytam też książki w ilości znacznie poprawiającej statystyki czytelnictwa w Polsce. Co prawda znacznie mniej niż kiedyś, bo ledwie dwie na tydzień. A nawiasem mówiąc, co najmniej jedna osoba na tym forum jest w moim wieku. Ale nie powiem która, jak zechce, to sama napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:07, Braveheart napisał:

Bo tak jakoś wypada :P ... Czy nie wypada ?

Może to po prostu noworoczne postanowienie? ;d

Dnia 17.01.2015 o 01:07, Braveheart napisał:

Ja się w końcu zmuszę i skończę tego pierwszego assasyna
i biorę się za drugiego :P

Drugi znacznie fajniejszy. I każdy kolejny też. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:54, Citkowsky napisał:

Romantyzm przede wszystkim. Udaliśmy się do naszego ulubionego pubu pełnego wspomnień
z czasów studenckich w którym to tak na prawdę się poznaliśmy :P

Wiem, że jesteś po ślubie już. Ogólnie to ile się znacie... z 7 lat może , 8 ? :D

Dnia 17.01.2015 o 00:54, Citkowsky napisał:

Też tak miałem i w sumie nie wiem po co szukałem stałej pracy. I obecnie stałą pracę
mam, bardzo słabo płatną, z bardzo złym kierownikiem i ogólnie to nie lubię tej pracy,
źle się w niej czuję i nie do końca ją rozumiem.

Uuuu to najgorsze co może być... morale to Ty tam masz pewnie baaaardzo małe.

Dnia 17.01.2015 o 00:54, Citkowsky napisał:

Szukam czegoś innego aczkolwiek jest ciężko.
Ciężko również dlatego, że to Urząd (mniejsza z tym jaki) i każdy wokół powtarza mi jaka
to świetna robota itp itd.
Czy 1300zł za miesiąc pracy której się nie lubi, nie ma się do niej predyspozycji, przez
którą od paru dni biorę środki na uspokojenie i ukojenie nerwów to godna suma? Wg. nie.

Skoro tak twierdzisz... ale mówi się, że ponoć lepszy rydz niż nic.

Dnia 17.01.2015 o 00:54, Citkowsky napisał:

Lubię marzyć, szczególnie w obecnej sytuacji.

Ehhh przypomniał mi się pewien cytat z filmu Equilibrium

"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach"

A tu nawet jest i ta scenka
https://www.youtube.com/watch?v=a6ko5Yo6lz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:14, Braveheart napisał:

Wiem, że jesteś po ślubie już. Ogólnie to ile się znacie... z 7 lat może , 8 ? :D


Eeee, z widzenia i na takie ,,cześć cześć" to znamy się od początku studiów czyli będzie jakieś 7-8lat. A tak lepiej to poznaliśmy się na 4 roku.

Dnia 17.01.2015 o 01:14, Braveheart napisał:

Skoro tak twierdzisz... ale mówi się, że ponoć lepszy rydz niż nic.


Zobaczymy jak długo to wytrzymam.

Dnia 17.01.2015 o 01:14, Braveheart napisał:

> Lubię marzyć, szczególnie w obecnej sytuacji.
Ehhh przypomniał mi się pewien cytat z filmu Equilibrium
"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp, stąpaj lekko,
gdyż stąpasz po moich marzeniach"

A tu nawet jest i ta scenka
https://www.youtube.com/watch?v=a6ko5Yo6lz8


Nie znałem tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wilku mowa i wilk z lasu wyszedł.!!

Czołem.

Dnia 17.01.2015 o 01:10, KrzysztofMarek napisał:

Komplement przyjąłem z umiarkowanym zadowoleniem.

Dobrze że z umiarkowanym. Szlag by mnie trafił jakbyś nic nie poczuł ;-)

Dnia 17.01.2015 o 01:10, KrzysztofMarek napisał:

No bo co dziwnego w tym, ze siedzę przy kompie i gram w gry?

Właśnie nic do tego nie mam. I to jest fajne. bardzo fajne, wręcz wskazane. Każdy dziadek [mam nadzieje, że się nie obrazisz :P] czy babcia powinna ogarniać kompa.
Takie pytanko. Ile lat już masz styczność z komputerami czy tez z pierwszymi konsolami albo amigami, comodore. Jedną z dwóch raczej miałeś co ?
Kurdę pamiętam jak byłem jeszcze łepek i miałem comodore 64!! to kręcenie śrubokrętem w głowicy by mieć 2 równe paski aby grę odczytało. BEZCENNE!!!

Dnia 17.01.2015 o 01:10, KrzysztofMarek napisał:

Czytam też książki w ilości znacznie poprawiającej statystyki

Poprawiaj poprawia, choć jeśli chodzi o statystyki to u nas w kraju bida z tym.

Dnia 17.01.2015 o 01:10, KrzysztofMarek napisał:

A nawiasem mówiąc, co najmniej jedna osoba na tym forum jest w moim wieku. Ale nie powiem
która, jak zechce, to sama napisze.

O cholera, to jest Was dwóch... Kto to może być. hmmm Może kerkas ?
Czytasz książki i jednocześnie masz czas na postowanie w Twoim ulubionym temacie jakim jest polityka... [a no tak zapomniałem. Na emeryturze ma się sporo czasu]
Emeryt czy wciąż gdzieś pracujesz ? :)
BTW: Miło cię widzieć w tym znamienitym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:17, Citkowsky napisał:

Nie znałem tego;)

Teraz masz okazję :P

Dnia 17.01.2015 o 01:17, Citkowsky napisał:

Pora spać, do zobaczenia i miłej nocy.

Trzymaj się Citek ;-) wpadnij jutro na dłużej choć... sobotę mamy. A jak jest sobota to mogą się różne rzeczy dziać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:12, Kadaj napisał:

Może to po prostu noworoczne postanowienie? ;d

Postanowiłeś być kanalią. To zrozumiałem :) i łatwe do spamiętania.

Dnia 17.01.2015 o 01:12, Kadaj napisał:

Drugi znacznie fajniejszy. I każdy kolejny też. : >

Będę musiał się o tym przekonać sam, choć w takim Black Flag ponoć jest zbyt duż piractwa.. Ale kto nie chciał być w dzieciństwie piratem ? :>
Sam chciałbym być niczym kapitan Jack Sparrow :D
Chyba sobie taki WT ustawie a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:56, Braveheart napisał:

Teraz ja Ci zadam podobne pytanie.
Jak tak spojrzeć to już byś dawno miał WT. Miałeś jakieś przerwy na gram.pl bo odstępy
czasowe między awansami masz bardzo duże. Szczególnie jeśli chodzi o pierwsze rangi :P

Taaa, ostatnio regularnie wypowiadałem się tu do czerwca 2010 r. Dopiero w marcu 2014 r. zrobiłem reaktywację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 00:25, Prince_Miki napisał:

Taaa, ostatnio regularnie wypowiadałem się tu do czerwca 2010 r. Dopiero w marcu 2014
r. zrobiłem reaktywację. ;)

O Miki się pojawił :P
To mówisz, że pauze z gram.pl miałeś ? :D bo wątpie abyś miał pauze od tego wątku. Trochę już tu spamie i jakoś Cię tu wcześniej nie miałem okazji zobaczyć. :C chyba, że byłem tak napruty, że nie wiedziałem komu odpisuje nawet ;C

BTW

Witam wszystkich nocnych marków. Piękna noc na granie nieprawdaż ? :D Piękna noc na śmierć oooo tak!!. farma w Diablo III trwa w najlepsze.... jakoś tak od południa do tej pory i końca nie widać. Napaliłem się ostro na nowe starożytne legendy i nie mogę przestać płonąć.
A o to jeden ze starożytnych przedmiotów. :3 Rózga dała niezły boost do dmgu :)

Co jakiś czas tu of kors zajrzę :P nie bójta się.

20150118002951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra farma nie jest zła, wżne by się coś działo-grało.

U mnie farmy może nie ma, bo na razie żywność mnie nie interesuje, ale wszelakie kopaliny jak zawsze, więc kuniki już gnajo po wungiel. :3

Musiałem zacząć grę na nowo, bo niestety wybrana poprzednio prędkość była zbyt wolna.
cztery lata minęły dopiero po kilkugodzinnej rozgrywce, więc na pierwsze kulawe pociągi w 1830 czy tam którym, czekałbym pewnie z dwa miesiące gry. :D
Teraz przyspieszyłem rozgrywkę o połowę i ustawiłem na 1799 rok, więc nadal na konikach musi się początkowy transport opierać, ale pociagi już szybciej dorwę. ;]

20150118005717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 godzin nauki do egzaminu i... Nie pamiętam już nic z tego, co czytałem :D Przeczuwam udaną sesję. Im więcej mam do zrobienia, tym mniej mi się nie chce. Najchętniej bym czytał książki, słuchał muzyki, pospacerował oraz grał. Niedługo ma wyjść Cities: Skylines, na które niecierpliwie czekam. Ta gra zapowiada się na istny majstersztyk, to po prostu wszystko to, co SimCity 2013 powinno mieć, ale nie miało. Bardzo mi brakowało porządnych city-builderów. Niedługo ma wyjść też Cities XXL, ale boję się trochę o wydajność, która była fatalna. No i też sama gra w sumie ma niewiele z symulacji (a przynajmniej tak to odebrałem z tych kilku godzin przegranych wcześniejsze odsłony). Ech, mogliby trochę ruszyć z tym gatunkiem gier. Tak na dobrą sprawę od czasów SC4 nie powstało nic godnego uwagi (z wyjątkiem Banished, ale to nie jest nowoczesny city-builder). Dlaczego ci wszyscy twórcy nie chcą moich pieniędzy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować