Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2015 o 00:57, meryphillia napisał:

Dobra farma nie jest zła, wżne by się coś działo-grało.

Oooo Tak! :D

Dnia 18.01.2015 o 00:57, meryphillia napisał:

U mnie farmy może nie ma, bo na razie żywność mnie nie interesuje, ale wszelakie kopaliny
jak zawsze, więc kuniki już gnajo po wungiel. :3

kuniki :3

Dnia 18.01.2015 o 00:57, meryphillia napisał:

Musiałem zacząć grę na nowo, bo niestety wybrana poprzednio prędkość była zbyt wolna.

cztery lata minęły dopiero po kilkugodzinnej rozgrywce, więc na pierwsze kulawe pociągi
w 1830 czy tam którym, czekałbym pewnie z dwa miesiące gry. :D
Teraz przyspieszyłem rozgrywkę o połowę i ustawiłem na 1799 rok, więc nadal na konikach
musi się początkowy transport opierać, ale pociagi już szybciej dorwę. ;]

Powiedz Ty mi Mery skąd Ty takie gierki sobie wynajdujesz ? :> To coś ala SimCity mi przypomina... czy jestem w błędzie. ?
Mówisz że startujesz od 1799 roku. Jednym słowem grubo. :)
W tle leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 00:58, Morris12 napisał:

> (...)
Wróciłem z uczelni, wróciłem z teatru. Nosz i kurde! Nic nie dropi. Nic!

Taaa to patrz to. :P
Worków Horadrimów mam od groma... Cały dzień latam Zlecenia A1 i tak chcę dozbierać do 70 aby je wszystkie po kolei na spokojnie otworzyć. :) Poza tym dziś znów udało się dostać to krainy Goblinów :P

20150118010332

20150118010448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na Skylines i obym nie zawiódł się jak zawiodłem się na TrainFever...

Braveheart >>> Nie znać i nie lubić tym samym jednej z dwóch najlepszych gier ekonomicznych jakie powstały na pieca.
Wstyd. ;)

Transport Tycoon.
Tutaj konkretnie w darmowej wersji Open Transport Tycoon Deluxe z kilkunastoma róznymi dodatkami.
Polecam; istny pożeracz czasu, ale jakże mile spędzonego. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 01:04, Braveheart napisał:

> > (...)


Nic tylko pozazdrościć. No nic, trzeba kończyć godzinną sesje na dzisiaj. Oczy się same zamykają. Może jutro będę miał więcej szczęścia i wydropi mi coś ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

O cholera, to jest Was dwóch... Kto to może być. hmmm Może kerkas ?


Nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten typ, że kerkas może być w takim wieku. Jak to zobaczyłem to się nawet dziwnie uśmiechnąłem ;p Samemu wydaje mi się, że jest on w dość standardowym jak na to forum wieku (czyli ogólnie w naszym), ale może to ja nie znam się na ludziach ;)

Co do growego farmienia to ja ostatnio ciągle Skyrima męczę, którego od czasu do czasu wzbogacam jakimś modem, aby coś nowego mogło me oczy ucieszyć :)

Btw. Nie wiem, jak tam u was z pogodą dzisiaj, ale ja miałem mały pogodowy rollercoaster. Rano wiosenna aura, ciepło i bez deszczu, stopniowo coraz bardziej się chmurzyło, po południu deszcz, który przeszedł w końcu w deszcz ze śniegiem i śnieg, co ostatecznie zaowocowało, iż obecnie mam za oknem biało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 01:26, Morris12 napisał:

Nic tylko pozazdrościć. No nic, trzeba kończyć godzinną sesje na dzisiaj. Oczy się same
zamykają. Może jutro będę miał więcej szczęścia i wydropi mi coś ciekawego...

Zbytnio nie ma czego. Z worków może polecieć wuj wielki trzy bąbelki. Ale jestem pozytywnie nastawiony, że coś jednak skapnie. Szczególną chrapkę mam na Starożytny Pierścień Królewskiej Wspaniałości.!! musi polecieć bo jak nie poleci to nie ukrywam, że ciśnienie mi skoczy ]:->

EDIT:
W sumie to cały czas grałem na T6 więc będę miał jak coś 70 gwarantowanych legend. Jeszcze troszku worków muszę nazbierać :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 01:29, Wszystkozajete napisał:

Btw. Nie wiem, jak tam u was z pogodą dzisiaj, ale ja miałem mały pogodowy rollercoaster.
Rano wiosenna aura, ciepło i bez deszczu, stopniowo coraz bardziej się chmurzyło, po
południu deszcz, który przeszedł w końcu w deszcz ze śniegiem i śnieg, co ostatecznie
zaowocowało, iż obecnie mam za oknem biało ;)


W Warszawie była całkiem przyjemna pogoda. Niby pochmurno i lekko deszczowo, ale niesamowicie ciepło :D Dopiero późnym wieczorem lekko się rozpadało. Zdecydowanie czuć wiosnę w powietrzu :P Już nie mogę się doczekać, znudziła mi się już zima, zwłaszcza taka jak ta. Jak już ma być zima, to niech będzie mnóstwo śniegu, a nie jakieś takie niewiadomo co... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 01:29, Wszystkozajete napisał:

Nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten typ, że kerkas może być w takim wieku. Jak to zobaczyłem
to się nawet dziwnie uśmiechnąłem ;p Samemu wydaje mi się, że jest on w dość standardowym
jak na to forum wieku (czyli ogólnie w naszym), ale może to ja nie znam się na ludziach ;)

Z kerkasem to strzelałem na ślepo choć kto wie może jest i w naszym wieku a może i liczy sobie 30 lat + :P

Dnia 18.01.2015 o 01:29, Wszystkozajete napisał:


Co do growego farmienia to ja ostatnio ciągle Skyrima męczę, którego od czasu do czasu
wzbogacam jakimś modem, aby coś nowego mogło me oczy ucieszyć :)
Ponoć ważne jest w coś granie :P
Btw. Nie wiem, jak tam u was z pogodą dzisiaj, ale ja miałem mały pogodowy rollercoaster.
Rano wiosenna aura, ciepło i bez deszczu, stopniowo coraz bardziej się chmurzyło, po
południu deszcz, który przeszedł w końcu w deszcz ze śniegiem i śnieg, co ostatecznie
zaowocowało, iż obecnie mam za oknem biało ;)

No to niezły klops
U mnie niby dziś miało być pochmurnie a było dość pogodnie ze słoneczkiem w tle. Teraz na wieczór troszkę przymroziło bo jak patrzę za okno na auta to już pięknie szyby złapały szron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 01:33, skyline20 napisał:

W Warszawie była całkiem przyjemna pogoda. Niby pochmurno i lekko deszczowo, ale niesamowicie
ciepło :D Dopiero późnym wieczorem lekko się rozpadało. Zdecydowanie czuć wiosnę w powietrzu
:P Już nie mogę się doczekać, znudziła mi się już zima, zwłaszcza taka jak ta. Jak już
ma być zima, to niech będzie mnóstwo śniegu, a nie jakieś takie niewiadomo co... :/


Dokładnie, też nie lubię takiej jesienio-zimy, jaka ostatnio u nas zagościła. Wprawdzie duże mrozy są jeszcze gorsze, ale tak 0 lub trochę poniżej i śnieg stwarzają najlepszy klimat. Wprawdzie praktycznie teraz z tego śniegu nie korzystam, ale przynajmniej odzywają wspomnienia z dzieciństwa, jak to się jeździło po górkach na nartach, sankach i innych wynalazkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 01:44, Wszystkozajete napisał:

Wprawdzie praktycznie teraz z tego śniegu nie korzystam, ale przynajmniej odzywają
wspomnienia z dzieciństwa, jak to się jeździło po górkach na nartach, sankach i innych
wynalazkach ;]

A pamiętasz taki wyraz jak Kulig ? :D
Cholipka ostatni raz na kuligu byłem jeszcze w gimnazjum i to 2 klasie.... szok. Pojeździłoby się oj pojeździło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już śpio potulnie?

Ja tam aż tak łatwo nie odpadam. ]:>
Rozlewanie macek imperium logistycznego po mapie jest zbyt wciągające i rajcujące, by jakiś tam sen miał znaczenie.

Muszę szybko pociagi dorwać, bo większość łańcuchów produkcyjnych przynoszących krociowe zyski, wymaga dość długich tras dla przemieszczania wymaganych towarów i biedne kuniki się zamordujo po drodze.
Jedna trasa jest tak długa, że biedaczyska spedzają miesiąc na trasie w jedną stronę. :D

20150118041156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 04:12, meryphillia napisał:

Już śpio potulnie?

Nigdy!!

Dnia 18.01.2015 o 04:12, meryphillia napisał:

Ja tam aż tak łatwo nie odpadam. ]:>

Ja też ale lekko się oczka kleją :P

Dnia 18.01.2015 o 04:12, meryphillia napisał:

Rozlewanie macek imperium logistycznego po mapie jest zbyt wciągające i rajcujące, by
jakiś tam sen miał znaczenie.

Popieram... to samo tyczy się grindu i farmy


U mnie jednym słowem kino!! =.=

Na 65 worów tylko 12 Pierścieni z czego jeden starożytny na domiar złego z atak speedem miast z szansą na kryta... Nie mówiąc o reście crapnych legend jakie dostałem... będę musiał pokombinować bo szału nie ma. Ehhh to moje szczęście do itemów... Czy ten pech kiedyś mnie opuści ? :D

Ale tak łatwo się nie poddam. Nie wiem czy farmić dalej czy już kłaść się do trumny

Mery Jesteś królem Salomonem. Rozstrzygnij spór bo jedna strona mocy mówi spać a druga grać :D

20150118041511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 04:20, meryphillia napisał:

Wyśpisz się po śmierci.

W sumie racja... sen jest nie wydajny. Idę robić kawę i cisnę dalej

Dnia 18.01.2015 o 04:20, meryphillia napisał:

A czy równie dobrze po niej będziesz mógł dalej szarpać w Diabełka, to już kwestia mocno
dyskusyjna... ]:>

To mnie wręcz przeraża :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

O wilku mowa i wilk z lasu wyszedł.!!

Stary niedźwiedź mocno śpi. O, przepraszam, wilk, ale o tej porze też śpi. No, chyba, że akurat nie śpi.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:


Czołem.

Czołem waszmościom, czołem.
>/.../> Dobrze że z umiarkowanym. Szlag by mnie trafił jakbyś nic nie poczuł ;-)
A powinienem? To jeszcze nie jest obowiązkowe, na szczęście.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

/.../> Właśnie nic do tego nie mam. I to jest fajne. bardzo fajne, wręcz wskazane. Każdy dziadek
[mam nadzieje, że się nie obrazisz :P] czy babcia powinna ogarniać kompa.

Dziadkiem będę, jak mi się wnuki urodzą. Ale to jeszcze potrwa, bo synowie żenić się jeszcze nie chcą, mówią, że idą w ślady ojca. Został im jeszcze rok, czy dwa.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

Takie pytanko. Ile lat już masz styczność z komputerami czy tez z pierwszymi konsolami
albo amigami, comodore. Jedną z dwóch raczej miałeś co ?

Nie miałem. Nie miałem czasu na zabawy. Mój kontakt z komputerem to czasy Win95.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

Kurdę pamiętam jak byłem jeszcze łepek i miałem comodore 64!! to kręcenie śrubokrętem
w głowicy by mieć 2 równe paski aby grę odczytało. BEZCENNE!!!

No nie, śrubokręt służył do wkręcania śrubek do dziur zrobionych wiertarką. Nie wzywam hydraulika do zmiany zlewozmywaka, elektryka do zmiany gniazdka w ścianie czy malarza, bo farba w pokoju odeszła.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

>/.../ > Poprawiaj poprawia, choć jeśli chodzi o statystyki to u nas w kraju bida z tym.

Tego to nie rozumiem, nie chcą, czy nie potrafią czytać? Wtórny analfabetyzm, czy co?

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

> /.../ > O cholera, to jest Was dwóch... Kto to może być. hmmm Może kerkas ?

Nie, za młody. I CO NAJMNIJ dwóch, a nie AŻ dwóch.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

Czytasz książki i jednocześnie masz czas na postowanie w Twoim ulubionym temacie jakim
jest polityka... [a no tak zapomniałem. Na emeryturze ma się sporo czasu]

Na emeryturze jest coraz mniej czasu. Nie będę tłumaczył dlaczego, przekonasz się jak do tego doczekasz.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

Emeryt czy wciąż gdzieś pracujesz ? :)

W tym wieku pracować? Musiałbym zgłupieć jeszcze bardziej.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:

BTW: Miło cię widzieć w tym znamienitym wątku.

Wątek dla niewyspanych to zaiste znamienity wątek Jedna rzecz jest w tym wszystkim znamienita: godziny otwarcia wątku.

Dnia 17.01.2015 o 01:26, Braveheart napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ciesze się, że widzę wątek idealny dla mnie, bo ostatnio jestem człowiekiem nocnym i funkcjonuje tylko wtedy gdy zapada mrok.

Jest tutaj ktoś? Potrzebuję melancholijnych piosenek na noc, coś w stylu Sigur Rós albo Gyongyhaju Lany. Pomoże ktoś piosenkami ze swojej prywatnej playlisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 02:06, Plamciak napisał:

Hej, ciesze się, że widzę wątek idealny dla mnie, bo ostatnio jestem człowiekiem nocnym
i funkcjonuje tylko wtedy gdy zapada mrok.

Jest tutaj ktoś? Potrzebuję melancholijnych piosenek na noc, coś w stylu Sigur Rós albo
Gyongyhaju Lany. Pomoże ktoś piosenkami ze swojej prywatnej playlisty?


nic nie wprowadza mnie w melancholie jak dark side od the moon pink floydow. a szczegolnie great gig in the sky i us and them. polecam

a ja mam dylemat. pojsc spac i wstac o 6 zeby sie uczyc czy zrobic sobie jejcznice i siedziec do 4 i sie uczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 02:09, MrGregorA napisał:

nic nie wprowadza mnie w melancholie jak dark side od the moon pink floydow. a szczegolnie
great gig in the sky i us and them. polecam

Człowiek tak często słucha muzyki, że co chwile musi interesować się nowościami, by zaspokajać swoje muzyczne potrzeby, a zapomina o czymś takim jak klasyka. Dzięki stary, od razu włączyłem na YT! :d

Dnia 19.01.2015 o 02:09, MrGregorA napisał:

a ja mam dylemat. pojsc spac i wstac o 6 zeby sie uczyc czy zrobic sobie jejcznice i
siedziec do 4 i sie uczyc :D

sen jest dla słabych. :D taką wyznaję zasadę. Generalnie z doświadczenia wiem, że takie 4 godzinki snu bardziej zamulają, coby pomagają się zregenerować do pracy fizycznej/psychicznej. Na moje to zrob kawe-siekere i siadaj do ksiazek, a potem z pelną glową wiedzy idź po ludzku spać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 02:15, Plamciak napisał:

Człowiek tak często słucha muzyki, że co chwile musi interesować się nowościami, by zaspokajać
swoje muzyczne potrzeby, a zapomina o czymś takim jak klasyka. Dzięki stary, od razu
włączyłem na YT! :d


A tam nowości. Ja się odciąłem od chłamu, zostając przy klasyce, oldies i latach 80, 90 oraz roku 2000 i jakoś żyję. Po roku 2000 coś się przebije, ale to musi być coś dobrego, a nie głupoty, jakich teraz wiele.

Jak melancholia to najpierw https://www.youtube.com/watch?v=hZAV4hsP5WU (Marlene Dietrich - Lili Marleen), a potem cokolwiek, choćby https://www.youtube.com/watch?v=8N-qO3sPMjc (Sixpence None The Richer - Kiss Me) albo https://www.youtube.com/watch?v=gH476CxJxfg (Daniel Powter - Bad Day).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować