Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2015 o 00:20, KrzysztofMarek napisał:

Jakoś Nocnych Marków nie widzę. No to idę spać... bo rano muszę wstać, niestety.


toż dopiero 0:22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 00:25, MrGregorA napisał:

> Jakoś Nocnych Marków nie widzę. No to idę spać... bo rano muszę wstać, niestety.


toż dopiero 0:22

To nieprawda, że starsi ludzie potrzebują mało snu. Ja potrzebuje więcej niż kiedyś i trudno mi się wygrzebać przed 8. Chyba, ze muszę. A dzisiaj muszę, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano czasami i ponad tydzień żadnego wąpierza nie można tu spotkać, tak więc to akurat nic nadzwyczajnego że nie ma z kim spamu nocnego czynić...


Wieści z frontu wydarzeń niezwykle istotnych dla funkcjonowania naszej cywilizacji.
OTTD musi poczekać na swoją kolej bowiem wróciłem na urocze wysepki Archipelagu Rook i coś czuję że do rana nieco pomęczę zwierzątka i morderczych piratów Vaasa. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu nadal gangsterka, na pierwszym zdjęciu lans, na drugim moja ulubiona misja poboczna. : >

Uwielbiam nieinwazyjne przebieranki w grach. :3

20150121003543

20150121003551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat spotkać wąpierza to nie problem, problemem jest spotkać takiego który coś akurat napisze. Ja tu przez większość dni bytuję zawsze co najmniej do 2, ale z pisaniem są problemy(podobnie jak z większością rzeczy ostatnio, do których potrzeba jakichkolwiek chęci).

Co do wczorajszych zombie-jeży: średnio mogę się zgodzić że wcześniej były ludźmi(choć mogły by), moja poe-wiedźma przerabia wszelkie truchła na wspomniane zombiaki. A przy okazji też wskrzesza 4 stworki-potworki na jakie mam ochotę(nie ma to jak mieć po swojej stronie wrogów, których się bardzo nie lubi) i potrafi klonować Morte''go w wersji płonącej z szybkością kilku egzemplarzy na kilka sekund.xD

Opcja ''starsi mniej snu potrzebują'' chyba czasami ujawnia się dość późno. Mam przykład mojej babci, u której dopiero sporo po 80-tce powyższa sytuacja wystąpiła.
U młodych też się pojawia, kiedyś lubiłem spać a teraz 4-5 godzin i finito.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 00:59, Nephren-Ka napisał:

Akurat spotkać wąpierza to nie problem, problemem jest spotkać takiego który coś akurat
napisze.


Jak tu spamować beztrosko, jak gra wciąga za bardzo? :3

Co do snu, to osobiście lubię krótko, bo wtedy jest więcej czasu na ogarnięcie nizbędnych spraw i granie później do upadłego.
No, ale często gęsto przyśpi mi się i z10h, szczególnie po męczących maratonach w jakąś pasjonującą gierkę. ]:>

Kadaj >>> Diable Ty!
Nie dość że już ktos w tym wątku przypomniał mi o FC3, to jeszcze Ty zachęcasz do większego zapchania trzeszczącego i tak już dysku, kolejną gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 01:41, meryphillia napisał:

Nie dość że już ktos w tym wątku przypomniał mi o FC3,

Jakieś 2 tygodnie temu próbowałem grać w "dwójkę", trzecia część też się w wymianie zdań przewinęła. ;d

Dnia 21.01.2015 o 01:41, meryphillia napisał:

to jeszcze Ty zachęcasz do większego
zapchania trzeszczącego i tak już dysku, kolejną gierką.

Cała przyjemność po mojej stronie. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :) W co dzisiaj gracie? U mnie na tapecie porodówka, na którą nie zostałem wpuszczony, więc grzecznie wróciłem do domu i będę do rana tłuc potworki w Grim Dawn. Pogodowo znośnie, +2, opadów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Diablo 3, trochę Dragon Age''a Inkwizycji i Doty 2.
Czemu Cię nie wpuścili, nie zdałeś egzaminów wstępnych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 02:36, Hummer napisał:

Trochę Diablo 3, trochę Dragon Age''a Inkwizycji i Doty 2.
Czemu Cię nie wpuścili, nie zdałeś egzaminów wstępnych? :D


Nie hehe, po prostu porodówka pełna, żona rodzi w jednej sali z inną kobietą i wtedy poród rodzinny jest niedozwolony... Siedzę więc przy telefonie i czekam. Kawy dwie wypiłem, więc spokojnie starczy na paręnaście godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się być spokojny, choć nie do końca mi to wychodzi ;) Wolałbym być teraz przy żonie i ją wspierać niż w domu, ale nic się nie poradzi. Muszę cierpliwie czekać na telefon i wtedy pojadę ich zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje hehe.

Ja tam małego gremilna jeszcze długo nie zamierzam posiadać.
Choć czestokroć w tym przypadku brak chęci nie zapewnia stuprocentowej pewności, że się jakiś nie pojawi... tfu tfu... ]:>

Kadaj >>> FC2 marne jak sik węża.
Lepiej ominąć szerokim łukiem i zabrać się za świetna trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 00:30, KrzysztofMarek napisał:

> > Jakoś Nocnych Marków nie widzę. No to idę spać... bo rano muszę wstać, niestety.

>
>
> toż dopiero 0:22
To nieprawda, że starsi ludzie potrzebują mało snu. Ja potrzebuje więcej niż kiedyś i
trudno mi się wygrzebać przed 8. Chyba, ze muszę. A dzisiaj muszę, niestety.


mi chodziło o brak nocnych markow. 0:22 - dopiero życie sie zaczyna :P

a co do starszych ludzi - stary czlowiek to 70, 80 lat. i oni rzeczywiscie spią mniej w nocy, ale to czysta fizjologia.


EDIT: haderQ: gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 00:29, MrGregorA napisał:

a co do starszych ludzi - stary czlowiek to 70, 80 lat. i oni rzeczywiscie spią mniej
w nocy, ale to czysta fizjologia.


Hmm, zdaje się że KrzysztofMarek mieści się w widełki wiekowe które podałeś, więc spodziewaj się odpowiedzi że oszukał fizjologię(jako że spać w nocy lubi z tego co pisał).;p
Zresztą, jak pisałem wcześniej u mojej babci było podobnie, musiała zaczekać jeszcze 10 lat na podobne sytuacje ze zmniejszeniem zapotrzebowania na sen.
Ale to też może chodzi o to, kiedy każda z osób się ''indywidualnie robi stara'', ktoś może mieć i 100 lat, a noc przesypiać jak dziecko.
(Z tej tezy łatwo można wyprowadzić drugą, że Mery albo jest już mentalnie stary, albo ma ponad 100 lat - ofc wiadomo że to drugie xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 01:33, meryphillia napisał:

Hmm...
"Mentalnie" to chyba bym siebie nie obraził, podejrzewając jakieś... 14 lat. ;D


I dobrze. Jak pójdzie się z tym nieco dalej, to robi się nieciekawie.:/

Dnia 22.01.2015 o 01:33, meryphillia napisał:

Jakoś ślamazarnie mi idzie dzisiaj budowa imperium logistycznego. :/


A pojawiły się już pociągi czy ciągle furmankami ludzi rozwozisz, dbając przy tym o środowisko na drogach? ;p
Muszę w to zagrać kiedyś. Póki co odpaliłem jakiś filmik gdzie koleś budował torowiska i nie spodobały mi się dwie rzeczy: ''kwadratowe''(czy tam kanciaste) tory przy zakrętach, i poziom skomplikowania samej budowy.xD

Btw, na Origin za darmo masz Theme Hospital, przypominam bo może okazać się to miłym powrotem w stare, dobre czasy(ja w to - albo coś bardzo podobnego - grałem chyba jeszcze na Amidze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2015 o 01:41, Nephren-Ka napisał:

A pojawiły się już pociągi czy ciągle furmankami ludzi rozwozisz, dbając przy tym o środowisko
na drogach? ;p


Wczoraj i dzisiaj praktycznie nie grałem, bo masakruje znowu piratów Vaasa w FarCry 3.
Tak więc nadal kuniki srają na drogach rozwożąc towary i pasażerów. :D
Ale jeszcze trzy lata (oby) i pierwsze pociagi będę stawiał.

Gry nie bać się, jeśli grafika totalnie nie odrzuca.
Grywalnościowo i tak bije większość współczesnych tycoonów.

TH dorzucilem do kolekcji crapów z Origina.
Grałem głównie na PSX i choć gra sympatyczna, to zdecydowanie bardziej wolałem wtedy Constructora i SimCity 2000 z PSX-owych Tycoonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować