Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2015 o 01:15, Nephren-Ka napisał:

>/.../ > Hmm, zdaje się że KrzysztofMarek mieści się w widełki wiekowe które podałeś, więc spodziewaj
się odpowiedzi że oszukał fizjologię(jako że spać w nocy lubi z tego co pisał).;p > /.../

Ja nie oszukuję fizjologii, to raczej fizjologia usiłuje mnie oszukać.
No, a noc jest od spania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem układanie wyrwanych w promocji klocków. Mam wielkiego smoka. : >

Poza tym Saints Row: The Third zaliczone i wraca odwieczne pytanie "w co by tu teraz..."
I jeszcze w ramach kuszenia niektórych forumowiczów, 2 obrazki. ;p

20150123005648

20150123005656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bastard! ;P
Na razie i tak ogrywam FC3.
Najlepszego questa zostawiłem sobie na później, a teraz gorąca kawka, muzyczka i trochę dłubanka w Terrari przed kolejną sesją w OTTD.
Żyć nie umierać! :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 01:24, meryphillia napisał:

Na razie i tak ogrywam FC3.

To możesz pokazać kilka obrazków, bo póki co "trójki" nie mam i w najbliższym czasie chyba nie zanosi się na kolejną promocję. : <

Dnia 23.01.2015 o 01:24, meryphillia napisał:

Żyć nie umierać! :3

I tak wszyscy umrzemy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam łykać jak pelikan.
Jak dla mnie jeden z lepszych FPSów i na serio warto zagrać, choćby dla samych widoczków.
A gameplay''owo też jest wybornie, choćby w momentach gdy z bananem na ryjku patrzymy, jak nasze planowanie jakby tu jedną z baz wroga przejąć wali się w gruzy, bowiem złoczyńcy są właśnie rozszarpywanie przez tygrysa czy jakieś stado dzikich psów. :D

Dzisiaj miałem śmieszną akcję, jak siedząc na skale nad małym bajorkiem rozstrzelałem dwóch piratów podłych i zeskoczywszy do wody, by zebrać łupy nawet nie zdążyłem zareagować na czas (odpalany QTE by się uratować), zszokowany że w takiej małej sadzawce siedział i mnie chapnął jeszcze zaczajony krokodyl. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 01:44, meryphillia napisał:

Polecam łykać jak pelikan.
Jak dla mnie jeden z lepszych FPSów i na serio warto zagrać, choćby dla samych widoczków.


ja zrobiłem w grze i platyne i 100% (niewymagane do platyny). Bawiłem sie wyśmienicie. Tutaj naprawdę można robić, co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 02:42, MrGregorA napisał:

ja zrobiłem w grze (...) 100%

Hehe, ja nawet w The Walking Dead mam 98% i jestem z tego dumny. ;d


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 03:07, Kadaj napisał:

> ja zrobiłem w grze (...) 100%
Hehe, ja nawet w The Walking Dead mam 98% i jestem z tego dumny. ;d




Dobij do 100%. Nie zostawiaj tego tak, szczególnie, że gra łatwa :)

Btw. ja mam i w TWD i w TDW 2 100%. Pierwszą przeszedłem w 13,6 godzin, drugą w 9.

Zapkę dałem, jakbyś chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 03:07, Kadaj napisał:

> ja zrobiłem w grze (...) 100%
Hehe, ja nawet w The Walking Dead mam 98% i jestem z tego dumny. ;d



o.O a to platyny nie ma za przejscie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 03:16, Heartbreaker napisał:

Dobij do 100%.

Tylko po co? Brak jednego achievementa odzwierciedla tylko, że w pewnym momencie zachowałem się w inny (ale właściwy dla siebie) sposób. I tak powinno zostać.

Dnia 23.01.2015 o 03:16, Heartbreaker napisał:

Nie zostawiaj tego tak, szczególnie, że gra łatwa :)

Wiem, bo skończyłem. ;d

Dnia 23.01.2015 o 03:16, Heartbreaker napisał:

Zapkę dałem, jakbyś chciał :)

Na Steama? W ciągu dnia odpowiem, teraz już siedzę w łóżku z bezsteamowym laptopem na kolanach. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, czasem chciałbym, żebym był już po sesji zimowej. Przed sesją zainstalowałem sobie Sleeping Dogs ze wszystkimi dodatkami (ale SD w wersji podstawowej, bez dopisku Def. Edition) oraz Tomb Raidera i czekam, żeby choć chwilę pograć.

A póki co, jak chcę chwilę od nauki odpocząć, to Bejeweled 3 i The Treasures of Montezuma 4 pomagają się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 03:38, Heartbreaker napisał:

Ech, czasem chciałbym, żebym był już po sesji zimowej. Przed sesją zainstalowałem sobie
Sleeping Dogs ze wszystkimi dodatkami (ale SD w wersji podstawowej, bez dopisku Def.
Edition) oraz Tomb Raidera i czekam, żeby choć chwilę pograć.

A póki co, jak chcę chwilę od nauki odpocząć, to Bejeweled 3 i The Treasures of Montezuma
4 pomagają się zrelaksować.


ja za 5h mam zaliczenie przedmiotu. nie ma chyba szans zebym zdal, a poprawa we wtorek. jakos sie nie przejmuje, bo egzamin z tego wlasnie przedmiotu 2 lutego, wiec i tak i tak musze to kuc. pomyslec, ze na pierwszym roku w tym momencie robiłbym pod siebie ze stresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, Wy macie ezgaminy i inne ważne sprawy, a ja się głowię jak nazwać główną bohaterkę w nowym opowiadaniu do szuflady. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 03:46, Kadaj napisał:

Jejku, Wy macie ezgaminy i inne ważne sprawy, a ja się głowię jak nazwać główną bohaterkę
w nowym opowiadaniu do szuflady. ;d

propsy, ze chce Ci sie bawic w takie cos. dobra. ide jeszcze powtarzac :P branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć, czołem, witam, siema :D Jak tam wasze humorki? U mnie super, jako świeżo upieczony tatuś dzisiaj kulturalnie zagrywam się w Diabolo i sączę piwko ;)

PS. Pogoda na dziś - powiewa, jest 0, opadów jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulejszyn raz jeszcze i nie zapomnij wychować potomka na dobrego gracza oczywiście. ;D

W końcu mam czas zabrać się za granie do upadłego więc wracam tłuc piratów, a później pewnikiem dalsza rozbudowa imperium logistycznego w oczekiwaniu na ciopągi. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2015 o 00:06, haderQ napisał:

Dzień dobry, cześć, czołem, witam, siema :D Jak tam wasze humorki? U mnie super, jako
świeżo upieczony tatuś dzisiaj kulturalnie zagrywam się w Diabolo i sączę piwko ;)

PS. Pogoda na dziś - powiewa, jest 0, opadów jeszcze brak :)

No to gratulacje wielkie:) U mnie tez humory dopisuja, czuwam w pracy. Czekam na godzine 1 na mecz Radwańskiej. Zobaczymy co z tego meczu bedzie.
Co do gier niedawno z nudow odpalilem 3 czesc hitmana i sentymenty wrocily.Niestety moj lapek nie uciagnie nowszych tytulow. Ogolnie w domu, w czasie wolnym zagrywam sie w Far Cry 4 i jestem nim naprawde zjarany ostatnio. Swietna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 03:48, MrGregorA napisał:

propsy, ze chce Ci sie bawic w takie cos.

Taaa, wersja zerowa świata fantasy zaczęła powstawać gdzieś w 2006, teraz bawię się z drugą. Obie poprzednie trafiły do kosza. Prędzej umrę niż będę zadowolony z efektów. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować