Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2015 o 00:09, skyline20 napisał:

Czy ja wiem czy zasypało... Co prawda śnieg poprószył, ale nie było jakiejś wielkiej
tragedii :D Tylko wieczorem zrobiła się taka trochę breja.


No u mnie jak wczoraj w ciągu dnia zaczęło padać tak skończyło dziś wieczorem i chociaż śnieg padał bardzo drobny to dobre 20 cm napadało i trzeba było co nieco odśnieżyć, co by z chałupy wyjść na świat ;p A w tygodniu znowu ma padać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś koło 22, blisko centrum, na trawiastej wysepce pomiędzy ulicami widziałem 2 lisy. :o

@Wszystkozajete
Śnieg? A co to jest śnieg? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 00:32, Wszystkozajete napisał:

Pomyślałbym, że pozdrawiasz ze słonecznej Hiszpanii czy Włoch, tylko te lisy coś nie
pasują ;p

Tylko z Wrocławia. Ponoć najcieplejsze miasto w kraju. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada przez cały dzień, ale w takim tempie, że zima musiałaby trwać kilka lat żeby coś z tego było.
Dodatkowo temperatura jest bardzo niepewna, a kręcąc się wokoło zera śnieg może nagle zniknąć(jak choćby wczoraj).
Na najgorszą zaś pogodę natrafiłem dwa dni temu, kiedy to przez większość nocy padał sobie zamarzający deszcz. Pech chciał, że akurat wtedy naszło mnie na noce wędrówki, i niemal zamieniłem się w bryłę lodu. Mówiąc najgorsza pogoda mam na myśli to, że właśnie w ten lód ostatecznie zmienić się nie udało i rano wróciłem tylko lekko zmarznięty do domu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, do niczego ta zima. Czekałem przez parę miesięcy, żeby sobie normalnie funkcjonować w śnieżku i minusowych temperaturach, a wyjdzie na to, że zaraz znowu wyskoczy to przeklęte lato. Fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 00:08, Wszystkozajete napisał:

Wybiła północ, czyli dla tutejszych bywalców południe, tak więc witam wszystkich ;)

Witaj i Ty :P

Dnia 26.01.2015 o 00:08, Wszystkozajete napisał:

Podstawowe pytanie na dziś. Was też zasypało? ;p

U mnie nic. Śniegu w tym roku jeszcze nie było. Za to w poprzednim spadł w moich rejonach tylko raz i przeleżał on cały dzień xD Ot fajna zima w tym roku. Ja się tam cieszę bo rachunki za gaz mniejsze :P

Co dziś u mnie... a no farma :3..... kilkugodzinna farma z gramowiczem Pietro87
Dropić dropiło i to sporo. Na alta spadła bardzo fajna starożytna zbroja Tal Rashy
Na dodatek padła kolejna kostka dzięki której można zrobić gniazdo w broni. Miałem aż trzy a Pietro87 żadnej więc zlitowałem się na nim i dałem mu ją. Jak mu wydropi Iskrownik [jakiś zacny] to wtedy będzie miał czym soketować.
Ogólnie to zgłodniałem jak pies i zaraz przystępuje do smażenia krokietów... nie ma to jak kroksy po pierwszej xD

20150126011650

20150126011706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 01:13, Nephren-Ka napisał:

Na najgorszą zaś pogodę natrafiłem dwa dni temu, kiedy to przez większość nocy padał
sobie zamarzający deszcz. Pech chciał, że akurat wtedy naszło mnie na noce wędrówki,
i niemal zamieniłem się w bryłę lodu. Mówiąc najgorsza pogoda mam na myśli to, że właśnie
w ten lód ostatecznie zmienić się nie udało i rano wróciłem tylko lekko zmarznięty do
domu.:/


Czyli czasem lubisz sobie pochadzać po lasach i parkach w nocy? Czy raczej po mieście, choć u nas to raczej ta pierwsza opcja wydaje się bezpieczniejsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 01:47, Wszystkozajete napisał:

Czyli czasem lubisz sobie pochadzać po lasach i parkach w nocy? Czy raczej po mieście,
choć u nas to raczej ta pierwsza opcja wydaje się bezpieczniejsza ;]


Nie mieszkam w mieście, choć zdarzało mi się i po takich miejscach(choć nie największych raczej, bo ciężko takie Kielce nazwać dużym miastem) wędrować.
Las jest jednak o niebo lepszy, świetny klimat, cisza, spokój i w ogóle.
Z tym, że myślę że niejeden miastowy niekoniecznie czułby się komfortowo wędrując sobie dobre 20km od najbliższych siedzib ludzkich, w warunkach dość ciemnych i w towarzystwie wszelakiej leśnej fauny i flory(która realnie nie stanowi na szczęście wielkiego zagrożenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 02:26, Nephren-Ka napisał:

Z tym, że myślę że niejeden miastowy niekoniecznie czułby się komfortowo wędrując sobie
dobre 20km od najbliższych siedzib ludzkich

Znam kilka wrocławskich uliczek, w których każdy czułby się mniej komfortowo niż w jakimkolwiek lesie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 02:31, Kadaj napisał:

Znam kilka wrocławskich uliczek, w których każdy czułby się mniej komfortowo niż w jakimkolwiek
lesie. ;d


Trochę racji masz. Ale z drugiej strony, jeśli wziąć pod uwagę jakieś lasy równikowe gdzie roi się od jadowitych zwierzątek wszelkiego rodzaju, że o drapieżnikach nie wspomnę(z którymi człowiek pozbawiony broni palnej ma nikłe szanse), to już nie byłby tego komfortu taki pewien.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to późna pora zadziałała, ale zamówiłem sobie Ethana Cartera na CDP. Oczywiście jak każdy albo prawie każdy, musiałem trafić na problemy przy składaniu zamówienia. W chwili obecnej poszło zgłoszenie do pomocy technicznej.

Ech... ale może przy okazji nowego sklepu, zrobią dobre forum. Pamietam jeszcze stare forum CDP, gdzie siedziałem do końca jego istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie służy''
To tak w ramach powiedzonek, które warto znać, może się komuś przyda, i dobre na otwarcie bram do trumny gramowej.
Pogoda bez zmian, nieco śniegu, nieco poniżej zera. Beznadzieja taka, że odpaliłem FM i wpadłem na pomysł żeby pograć sobie Milanem i zrobić jego całkowitą nacjonalizację. Nawet lekko się uśmiechnąłem, kiedy w rozmowie z zarządem Silvio Berlusconi poinformował mnie(jako prezes), że nie oczekuje ode mnie(jako trenera) jakiegoś konkretnego stylu. Idealne odwzorowanie rzeczywistości, gdzie drużyna z Mediolanu właśnie stylu od pewnego czasu nie posiada za grosz.xD
Miało być trudno, a tu bęc, taki graficzny spamik mi wyszedł...

20150127002032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś świat obiegła smutna informacja iż Demis Roussos opuścił ten ziemski padół. Szkoda, wielka szkoda, głos miał wyjątkowy i utwory wzruszające. Mało osób zdaje sobie sprawę że tworzył również z znanym gdzie niegdzie Vangelisem.

Nephren-Ka Że Berlusconi nie miesza się w sprawy klubu to chyba nie do końca realne... Tam czasem najwyższą pozycją prezesowską nie jest czasem wiceprezydent? W skarbie piłkarskim swego czasu pojawiła się taka informacja (tę zaszczytną funkcję pełni Galiani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 00:26, meryphillia napisał:

W Wawce znowu szaro i ponuro...


I tak siedzisz w domu, co się przejmujesz.
Poza tym...''If you want to touch the sky, just put a window in your eye'': http://youtu.be/GRYMbIuil8c i od razu będziesz miał kolorowo i wesoło.xD

Dnia 27.01.2015 o 00:26, meryphillia napisał:

Aż znowu marazm się jakiś włączyl i nie mogę się dłużej skupić na czymkolwiek. :/


Ha, ja tam wiem czemu Ci się ten marazm tak ostatnio włącza - podświadomie tęsknisz za tankietkami, jak to wiadomo zawsze jest z jedyną i prawdziwą miłością.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 00:29, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Nephren-Ka Że Berlusconi nie miesza się w sprawy klubu to chyba nie do końca realne...
Tam czasem najwyższą pozycją prezesowską nie jest czasem wiceprezydent? W skarbie piłkarskim
swego czasu pojawiła się taka informacja (tę zaszczytną funkcję pełni Galiani).


Gram w FM 2014, więc zaczynam sezon od drugiej połowy 2013 roku, mam wtedy w Milanie Silvio jak prezesa(więc z nim gadam jak czegoś chcę od zarządu), jego córkę Barbarę jako panią dyrektor zarządzającą(więc po naprostowaniu budżetów to od niej dostałem dodatkową kasę na transfery), Galliani jest dyrektorem sportowym i mogę wyznaczyć mu kilka zdań odnośnie transferów, ale wolę sam to kontrolować. To tylko gra, nie wymagajmy za wiele.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować