Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Jedyna muzyka z jutuba która na prawdę powoduje że jest mi wesoło i kolorowo, to był "Friday" znamienitej wokalistki jaką jest Rebecca Black.
Był...
Bowiem zdetronizowana została przez dziewiczą(?) chińską księżniczkę:
https://www.youtube.com/watch?v=mxzgwJ8tSE0

:3

Dnia 27.01.2015 o 00:31, Nephren-Ka napisał:

Ha, ja tam wiem czemu Ci się ten marazm tak ostatnio włącza - podświadomie tęsknisz za
tankietkami, jak to wiadomo zawsze jest z jedyną i prawdziwą miłością.:D


Pfff...
Na serio nawet mnie nie ciągnie jeszcze do powrotu w ten chlew i raczej nie prędko się to zmieni.
Aktualnie na topie jest u mnie rozbijanie biednych Kerbali o planetę podczas prób oblotu kolejnej nielotnej wersji SR-71...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zamówić grę. Żenujący jest trochę fakt, że nie sprawdziłem, czy podałem numer telefonu, a to właśnie on blokował mi możliwość zamówienia....

Dzisiejsze newsy związane z Wiedźminem 3 trochę mnie zaniepokoiły, bo co to są za jaja, że stabilne 30 FPS dostaniemy, jak spełnimy rekomendowane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 00:42, meryphillia napisał:

Jedyna muzyka z jutuba która na prawdę powoduje że jest mi wesoło i kolorowo,
to był "Friday" znamienitej wokalistki jaką jest Rebecca Black.


Ale ja nie mówię żebyś słuchał czegoś(z YT czy też z innych źródeł), po prostu podsyłałem inspirację żebyś może wprowadził się w stan, jaki osiągnął Balance podczas kręcenia teledysku do ''Windowpane''.;p

Dnia 27.01.2015 o 00:42, meryphillia napisał:

Pfff...
Na serio nawet mnie nie ciągnie jeszcze do powrotu w ten chlew i raczej nie prędko
się to zmieni.
Aktualnie na topie jest u mnie rozbijanie biednych Kerbali o planetę podczas prób oblotu
kolejnej nielotnej wersji SR-71...


Hmm, a co na te statki powiesz? Budo wrzucił dziś jakieś nowe nagrania z alfy do właściwego grze tematu, całkiem fajnie to wygląda. Minus jest taki, że jakoś do statków mnie nie ciągnie za bardzo. W dzieciństwie miałem tylko jeden model okrętu do sklejania. Chociaż samolotów pewnie ze 30, a czołgu żadnego.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Hmm, a co na te statki powiesz?


"Drugi raz do tego samego oceanu gówna się nie wchodzi."
Jakoś tak chyba brzmi przysłowie. ;3

Wystarczy mi że w wocie musiałem użerać się z legionami makaków.
Dzięki temu w samoloty od WG zagrałem tylko jakieś 10 bitew, a te doświadczenie zaprocentowało tylko wiedzą, by statków nawet nie odpalać, bo i po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 01:03, meryphillia napisał:

"Drugi raz do tego samego oceanu gówna się nie wchodzi."
Jakoś tak chyba brzmi przysłowie. ;3


Chyba je nawet kojarzę. Jest dość mądre, ale czasami nie udaje się z niego skorzystać.:/

Dnia 27.01.2015 o 01:03, meryphillia napisał:

Wystarczy mi że w wocie musiałem użerać się z legionami makaków.
Dzięki temu w samoloty od WG zagrałem tylko jakieś 10 bitew, a te doświadczenie zaprocentowało
tylko wiedzą, by statków nawet nie odpalać, bo i po co...


Ale samoloty były ponoć(bo nie grałem) słabe strasznie. Nie wiem jak to będzie, a i ocenić mi dość trudno na podstawie video, ale już nie raz czytałem/widziałem jak ludzie mówią że statki mogą być dobre.
Skądinąd, to widziałem ostatnio znajomego, który nieźle gra w War Thunder, i mając pewne umiejętności bitwy historyczne(boże broń arcade, bo to tragedia jak WoT z graczami) fajnie wyglądają. Szkoda że w to grać nie umiem niemal w ogóle.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoT jest dobrym arkejdowym gówienkiem, samoloty nieco mniej dobrym, ale też jak najbardziej grywalnym; statki pewnie też będą, ale nadal zasadniczym problemem jak w każdej grze WG będą ludzie(?) niegrający nawet w te gry.
I tylko o to się rozbiega przecież...

A WT lotniczy ssie pauke jak dla mnie.
Chcę sobie odsapnąć przy samolotach, to włączam solidnie zmodowanego Iłka i nie muszę grać miesiącami by polatać sobie tym czym mam akurat ochotę.
Multi też istnieje do dzisiaj, jak tak komuś na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 00:42, meryphillia napisał:

Jedyna muzyka z jutuba która na prawdę powoduje że jest mi wesoło i kolorowo,
to był "Friday" znamienitej wokalistki jaką jest Rebecca Black.

To już prawdziwa klasyka, nie myślałem że na tym forum ktoś potrafi ów utwór docenić. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupuje Heroes of Might & Magic 3 HD Edition teraz? Właśnie zamówiłem (heh, nie ma to, jak miec kolejną wersję Herosów w swojej kolekcji) i nie mogę doczekać się premiery. A dodatki pewno będą, jak HD na siebie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 01:53, Heartbreaker napisał:

Ktoś kupuje Heroes of Might & Magic 3 HD Edition teraz?

Jeszcze nie wiem. Dużo ciekawych premier się na ten tydzień zapowiada i może będę miał inne priorytety. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś mieszane uczucia mam do plyty Masłowskiej.
Niby spoczko i w ogóle, ale jakoś tak wyczuwam doklejanie się do na siłę do fejmu takiej kociej muzyki.
Podobnie mam z Kanadyjką Grimes.
Niby też spoczko i da się posłuchać, ale jakies takie przekombinowane nieszczerze chyba...


Kadaj >>> No jak mozna nie lubić tak zacnej muzyki rozweselającej. :3

Dawno nie było spamu graficznego...
Lendos Kerman wyraźnie uradowany poprawnie funkcjonującym systemem ratowniczym, który zadziałał jeszcze w trakcie dramatycznego startu.
Na drugiej fotce nietęga mina Wehrgasa Kermana nabierającego powoli wysokości w kolejnym locie badawczym zjawiska "czemu wznoszenie po krótkiej chwili tak gwałtownie spada" :D.

20150127020001

20150127020345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak spoglądam na zegarek i zastanawiam się czy w ogóle zasnę dzisiaj. Nie ma sensu iść spać nad ranem bo i tak o 11 mam pociąg, a przeciez muszę jeszcze posprzatac (nie posprzatam w nocy bo wszystkich pobudzę)... Może by tak dzisiaj nie zaglądać do trumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 04:07, meryphillia napisał:

To jest życiowy dylemat. :/

Są inne, równie ważne:

Co by tu teraz obejrzeć?
Co by tu teraz przeczytać?

Albo nawet ważniejsze:
Na które łóżko się walnąć? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2015 o 04:07, meryphillia napisał:

Do jedenastej szmat czasu przeca, no chyba że za godzinę musisz wychodzić. ;P

W co by tu teraz pograć...
To jest życiowy dylemat. :/

Raczej kwestia jest taka, że się obudzę o tej 7-8 i tak. A nie lubię spać na raty. Wolę zarwać nockę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie czynnikiem decydującym byłaby waznośc tego co mam zrobić.
Jeśli coś istotnego, wymagającego myślenia czy wysiłku, to bym kimał nawet i godzine li tylko.

Kadaj >>> Sen to akurat najmniej ważna rzecz o której akurat myślę.
Tym bardziej że spałem od 14 do 19. :P

Kopanie tunelików w Terrari wynudziło.
Coś innego zatem, tylko co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jesli znajoma nie powoła sie na święte prawo gościnności i mnie nie odwiedzi to w sumie wieczorkiem mogę się kimnąć i wtedy przyjąć nocturnal mode.
A jak nie to dociągnę jakoś do wieczora, a potem ladnie nockę prześpię.
W sumie miałem się pouczyć.. ale co mi tam. Jutro też jest noc... znaczy się dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 00:35, meryphillia napisał:

Co to za obskurna cisza znowu?

Odźwiernego nie było. ;d

Dnia 29.01.2015 o 00:35, meryphillia napisał:

Growy marazm został zakłócony nowym odkryciem na steamie.

U mnie marazm w pełni, ale na dniach powinno się pojawić coś ciekawego. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2015 o 00:35, meryphillia napisał:

Co to za obskurna cisza znowu?

Growy marazm został zakłócony nowym odkryciem na steamie.
http://store.steampowered.com/app/270150

Niesamowicie sympatyczna gierka i jest nawet nawiązanie do "Friday" Blackówny. :D


Dzięki tobie (kolejny raz) jestem zmuszony do rozważania zakupu kolejnej gry :D.W sumie będzie to dobra odskocznia od GTA Online i Diablo :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować