Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2015 o 00:27, Braveheart napisał:

Na granie coś nie mam mocy, siedzę i przeglądam bzdury na o2.pl
:P


Obadałem najnowsze informacje niezwykle istotne dla funkcjonowania wszechświata... zamieszczone na pudelku...
Mogę w spokoju wrócić do tworzenia imperium handlowego na Karaibach zatem. :3

Mam zamiar dzisiaj połozyć się wczesniej niż zwykle.
Ciekawe czy się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 00:27, Braveheart napisał:

Jak zawsze Batman :P

Batman Forever ;)

Dnia 31.03.2015 o 00:27, Braveheart napisał:

Bardzo szybko :P Tak w ogóle to co się z Tobą działo. Swego czasu postowałeś tu dość
często a potem żeś przepadł jak kamień w wodę.! znudziło Ci się ? życie Cię dopadło ?
brak czasu ?

Praca, więc brak czasu. Tym bardziej, że praca w ochronie jest bardzo absorbująca.

Dnia 31.03.2015 o 00:27, Braveheart napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków.
Czy u Was wąpirzy też tak dzisiaj wiało ?... ogółem to u mnie było ciepło ale ten wiatr
był nie do wytrzymania. Na szczęście już tak nie wieje, ciekawe jak będzie jutro. Co
u mnie a no nuda lekka. Na granie coś nie mam mocy, siedzę i przeglądam bzdury na o2.pl
:P

U mnie (Gdynia) trochę wiało, ale za to mocno lało - deszcz ze śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 00:27, Braveheart napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków.
Czy u Was wąpirzy też tak dzisiaj wiało ?... ogółem to u mnie było ciepło ale ten wiatr
był nie do wytrzymania. Na szczęście już tak nie wieje, ciekawe jak będzie jutro. Co
u mnie a no nuda lekka. Na granie coś nie mam mocy, siedzę i przeglądam bzdury na o2.pl
:P


Witam serdecznie :)
Dzisiaj nigdzie na szczęście nie musiałem wychodzić, ale i tak bałem się, że wiat dach urwie :D
Na razie obliczam ile kosztować mnie będzie przywrócenie mojej Astry do stanu używalności i trochę się wystraszyłem kwoty. Dobrze, że moja druga połówka ma nowe auto, to się gdzieś w wakacje pojedzie, bo moim Oplem bym się bał ruszyć gdzieś dalej :)
A za chwilę wracam do Pillars of Eternity - gram od czwartku i już nabiłem 25 godzin w grze, wychodzi przeciętnie ponad 5 godzin na dobę :D Już od kilku miesięcy tak dobrze się nie bawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 00:30, meryphillia napisał:

Obadałem najnowsze informacje niezwykle istotne dla funkcjonowania wszechświata... zamieszczone

Haha pudelka też obbadałem xD że mi się to wszystko chciało czytać. Nie ma to jak plotki

Dnia 31.03.2015 o 00:30, meryphillia napisał:

Mam zamiar dzisiaj połozyć się wczesniej niż zwykle.
Ciekawe czy się uda...

Ty wczesnie spać nie wierzę :P

@Harrolfo

Dnia 31.03.2015 o 00:30, meryphillia napisał:

U mnie (Gdynia) trochę wiało, ale za to mocno lało - deszcz ze śniegiem.

Dzeszcz ze śniegiem... nice very nice. Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz śnieg widziałem. :P

@pawbuk

Dnia 31.03.2015 o 00:30, meryphillia napisał:

A za chwilę wracam do Pillars of Eternity - gram od czwartku i już nabiłem 25 godzin w grze, wychodzi
przeciętnie ponad 5 godzin na dobę :D Już od kilku miesięcy tak dobrze się nie bawiłem :)

Przymierzam się do zakupu tej gry. Jako wielki fan baldurów czy innych icewind daleów muszę w to jak najszybciej zagrać. Możesz ocenić w skali od 1 do 10 ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu skończyłem oglądać Interstellar. Niesamowity film. Jestem tak zdumiony, że kompletnie mi się nie chce spać. Brak mi słów, by nawet opisać ten film. Ale jako, że o 7 trzeba wstać to uciekam do spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane odczucia.
Nie że się totalnie zawiodłem, ale film był jakiś taki... sam nie wiem...

Być może mam to samo co z Incepcją, która tez za pierwszym seansem wydawała się ''przekombinowana" i jakaś taka "słaba".
Dopiero druga wizyta w kinie jakoś mnie przekonała, choć nie do końca, ale już wraz z premierą BD film mnie wessał na tyle że do dzisiaj widziałem go z pięć razy łącznie.

Pewnikiem trzeba będzie się zmusić i obejrzeć Interstellara raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 00:49, pawbuk napisał:

A za chwilę wracam do Pillars of Eternity - gram od czwartku i już nabiłem 25 godzin
w grze, wychodzi przeciętnie ponad 5 godzin na dobę :D Już od kilku miesięcy tak dobrze
się nie bawiłem :)

Ja już skończyłem, z 50 na liczniku (końcówkę przyspieszyłem, odpuszczając sporo questów w 3 akcie). Ty były długie noce. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 01:53, Braveheart napisał:

Przymierzam się do zakupu tej gry. Jako wielki fan baldurów czy innych icewind daleów
muszę w to jak najszybciej zagrać. Możesz ocenić w skali od 1 do 10 ? :>


Zdecydowanie polecam, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła :D Jeśli chodzi o ocenę, to bym wystawił jakieś 9,5/10 - trochę tu jest jak z Gothiciem, gra ma niesamowity klimat, przysysa do ekranu, ale są i pewne zgrzyty, niedoróbki, błędy...
W każdym razie nic, co zniechęca do gry :) Natomiast fabuła, dodatkowe zadania, rozmowy...palce lizać :D
Oceny tej gry w sieci absolutnie mnie nie dziwią. Daleko jej do ideału, a jednak jest fantastyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam. Ostatnimi czasy pogoda zachowuje się coraz bardziej nieprzewidywalnie, dlatego nie będę pytał o raporty.

Zwracam się za to z zapytaniem i prośbą. Kompletuję pewne dane i potrzebuję maksymalnie dużo zgodnych ze sobą źródeł (lub też wykluczających się przedstawioną merytoryką) na temat tego co wolno, a czego nie wolno pobierać z sieci. Czy mogę liczyć na pomocną dłoń? Może coś mi umknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Marków i Wąpirzy nocnych.

Jak minął dzionek... pogoda dziś w mega kratkę raz słońce, raz deszcz nawet i kilka razy sowicie gradem zapodało. Ciekawe jak w święta będzie. Muzycznie zacieram do porzygu utwór John Murphy - Sunshine (Adagio In D Minor) :D genialny utwór.
https://www.youtube.com/watch?v=NQXVzg2PiZw.

Przez długi czas miałem ciężką rozkminę, że gdzieś już ten track słyszałem i skądś go znam. Tak mi to zabiło klina że dotarłem z tym na sam koniec mej pamięci i przypomniało mi się.
Motywy zostały wykorzystane z pierwszym trailerze do filmu X-Men: Day of future past link:
https://www.youtube.com/watch?v=pK2zYHWDZKo

Swoją drogą to zagłębiłem się też w twórczość Two Steps From Hell. Dają całkiem spoko tracki a trochę ich jest. Dziw bierze, że wcześniej nie miałem z tym styczności. O_o
A jeśli o katowaniu tracków mowa to ze 30 razy przesłuchane Six - Ratatat
https://www.youtube.com/watch?v=r-mMyAiXQzk

Znacie coś podobnego w tych klimatach ? :>

EDIT:

@Tuchaczevsky


"Zwracam się za to z zapytaniem i prośbą. Kompletuję pewne dane i potrzebuję maksymalnie dużo zgodnych ze sobą źródeł (lub też wykluczających się przedstawioną merytoryką) na temat tego co wolno, a czego nie wolno pobierać z sieci. Czy mogę liczyć na pomocną dłoń? Może coś mi umknęło..."

Witaj

Wydaje mi się, że w temacie o piractwie by Ci z chęcią pomogli. ;-) łapaj linka

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=10595

EDIT2:

Tak swoją drogą to czy nie zauważyliście dziś na YT czegoś dziwnego... Co bym nie wpisał to to wyświetla napis:

"Czy chodziło Ci o: Darude - Sandstorm by Darude"

Pewnie to jakiś żart prima aprillisowy bo wczesniej czegoś podobnego nie widziałem. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :)

Dziś pochwalę się moją kolekcją filmową. Konkretnie 1115 pozycji na 136 zdjęciach, ale pewnie zaraz dojdą następne, bo lubię kupować filmy :).

http://pl.tinypic.com/a/3cwn9/1

Zauważyłem, że tinypic większość moich zdjęć obraca, tak więc przeglądając, należy kliknąć na powiększeniu zdjęcia opcję "pokaż obrazek". Wtedy nie ma problemów z wyświetleniem. Życzę przyjemnego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wstać z wyrka o trzeciej nad ranem.
Żyć nie umierać...

W co by tu teraz pyknąć, by nie odwyknąć? ]:>

Heartbreaker >>> Ładna kolekcja.
Też nie mogę się opanować, jak przechodzę obok jakiejś budki sprzedającej pokątnie filmy z gazet czy "kioskowych serii" i coś tam zawsze znajdę wartego nabycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 03:34, meryphillia napisał:

Nie ma to jak wstać z wyrka o trzeciej nad ranem.
Żyć nie umierać...

Ostatnimi czasy miałem podobnie, pobudka o pierwszej, trzeciej i czwartej nad ranem. I tak przez kilka dni. Nie wiem jakim cudem udawało mi się zasypiać bo na siedzenie przed kompem jakoś nie miałem mocy...

Dnia 02.04.2015 o 03:34, meryphillia napisał:

W co by tu teraz pyknąć, by nie odwyknąć? ]:>

Może do EVE wróć :3

@Heartbreaker
"Dziś pochwalę się moją kolekcją filmową. Konkretnie 1115 pozycji na 136 zdjęciach, ale pewnie zaraz dojdą następne, bo lubię kupować filmy :)."

Łooo cie panie.. trochę tego masz. Całkiem pokaźne to, to. Pamiętasz może od kiedy zacząłeś kolekcjonować ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 04:00, Braveheart napisał:


Łooo cie panie.. trochę tego masz. Całkiem pokaźne to, to. Pamiętasz może od kiedy zacząłeś
kolekcjonować ? :>


Tak, pamiętam :) Pierwszym filmem w kolekcji na DVD (jeszcze mam kilkanaście albo i lepiej na VHS, ale przyjmijmy, że tego nie liczymy teraz) jest Imię Róży z kolekcji "30 filmów wszech czasów" z Wyborczej. Było to w roku 2006.

Z pocżątku kupowałem jak leci, potem zacząłem się ograniczać, gdy zauważyłem, że wydaję trochę za dużo kasy z kieszonkowego na filmy. Serię od Wyborczej zebrałem, później już poszczególne filmy brałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 04:00, Braveheart napisał:

Może do EVE wróć :3


Dopiero od maja.
Wtedy będe miał czas siedzieć po 20h dziennie przed kompem. :3

Aktualnie niewiele czasu mogę poświęcić na nołlajfienie.
Tylko jakieś 10h, a to zdecydowanie za mało jak na takiego molocha, jakim jest Eve. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 04:25, meryphillia napisał:

> Może do EVE wróć :3

Dopiero od maja.
Wtedy będe miał czas siedzieć po 20h dziennie przed kompem. :3

Widać nie próżnujesz ani trochę :D 20h to dość spory wynik :P

Dnia 02.04.2015 o 04:25, meryphillia napisał:


Aktualnie niewiele czasu mogę poświęcić na nołlajfienie.
Tylko jakieś 10h, a to zdecydowanie za mało jak na takiego molocha, jakim jest Eve. :3

Mówisz, że tylko... dobre i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 06:05, Braveheart napisał:

Mówisz, że tylko... dobre i tyle.


Ano "tylko", a tu tyle zacnych gierek do ogrania.
Doba powinna mieć jakieś 72h, jak dla mnie. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 00:50, Braveheart napisał:

EDIT2:

Tak swoją drogą to czy nie zauważyliście dziś na YT czegoś dziwnego... Co bym nie wpisał
to to wyświetla napis:

"Czy chodziło Ci o: Darude - Sandstorm by Darude"

Pewnie to jakiś żart prima aprillisowy bo wczesniej czegoś podobnego nie widziałem. :3

http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/youtube-has-added-a-darude-sandstorm-button-to-all-videos-10149538.html

Owszem, to był żart prima aprillisowy. Ponadto do każdego filmu został dodany przycisk, po którego naciśnięciu został puszczony krótki fragment ów utworu. Jednak lepszy pomysł na żart mieli redaktorzy jednego z fanpage''ów Top Geara, bowiem napisali, że... Clarkson został przywrócony i ma od tej chwili nieograniczony dostęp na cateringu, o który się wtedy pokłócił. ;] Niektórzy uznali to za "robienie innym złudnej nadziei" i... zapowiedzieli, że przestaną czytać ich artykuły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie wichury nie mam dostępu do Internetu (aktualnie korzystam z mobilnego neta, gdyby ktoś pytał :P) i nie mogę grać w Diablo III, ale na szczęście dzień przed jego utratą coś mnie podkusiło, aby ściągnąć Diablo II wraz z dodatkiem i na nowo odkrywam wspomnienia sprzed wielu, wielu lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować