Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2015 o 00:40, Kadaj napisał:

Póki co gra mi się podoba, a od poprzedniej części się przy pierwszym podejściu dość
szybko odbiłem. I optymalizacja super - nie spodziewałem się, że mi będzie chodzić płynnie
na maksymalnych detalach przy czteroletnim procesorze. :3



Meh, to tak to wygląda na maksymalnych ustawieniach? Liczyłem na coś więcej. Damn console peasants.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ogarnę tego tasowania się nad grafiką.

Aż mi żal ludzi, którzy rezygnują z tak wyśmienitych gier jak chociażby OTTD, bo "wygląda jak na pegazusa"...
Tym bardziej że Wiedźmin 3 źle przecież nie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 00:40, Kadaj napisał:

Póki co gra mi się podoba, a od poprzedniej części się przy pierwszym podejściu dość
szybko odbiłem. I optymalizacja super - nie spodziewałem się, że mi będzie chodzić płynnie
na maksymalnych detalach przy czteroletnim procesorze. :3


Ja ki ty masz sprzęt? U mnie karta graficzna poniżej minimum, ale cała reszta systemu (mobo,proc, ram) nówka - ale całość kuleje :/ Eh - jednak musze dokupić po urlopie grafę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 03:52, Martimat napisał:

Ja ki ty masz sprzęt? U mnie karta graficzna poniżej minimum, ale cała reszta systemu
(mobo,proc, ram) nówka - ale całość kuleje :/ Eh - jednak musze dokupić po urlopie grafę...

Hehe, a u mnie odwrotnie. Procesor (ledwie w minimalne się łapie) i pamięci sprzed 4 lat, za to karta graficzna nówka (GeForce 970) i wszystko hula. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... no musiałem zarzucić granie w Wieśka do czasu zmiany na nowszą grafę. Szkoda mi się wkurzać na płynność i tracić fajną historię przez to. A i bugi może do tego czasu poprawią...

Najgorsze jest to, że w ramach odstresowania sięgnąłem po blizzardowego Heartstone''a. Mój pierwszy kontakt z grą, poza wyczytanymi/zasłyszanymi opiniamii... co już po 4 ?! Łorzesz - alesz to wciąga!!! Ponad 3 godziny i syndrom jeszcze jednego razu. Gorsze toto od Cyvilizacji/Herołsów :D

Myję ząbki, piżamka ... i jeszcze jedna rundka przed snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszami, nie zdążyłem edytować... miało być:

"PS: i urlop przeznaczony na wiedźmina rozmienił się na drobne..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzi sam dotrwałem do rana :)

Tak właśnie kończy się obcowanie z Heartstonemjuż przy pierwszym podejściu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś nie było chęci i czasu nawet na zacny spam nocny i widzę, że konkurenci do mojego tronu się pojawili w licznych osobach.
Trzeba zatem to naprawić jedynie słusznym spamem chwalipięcko-obrazkowym z ostatniego ogrywu. :3

Znalazłem w końcu stary sejw z budowy imperium towarowego w OTTD od 1799 roku, więc posłusznie zacząłem ogrywać.
Po mozolnym wykorzystywaniu biednych szkapinek przez ponad 30 lat, można było zaopatrzyć się w ekstrawagancki wynalazek "steamum mobilum", który do przewożenia czternastu żądnych podrózny obywateli, nie potrzebuje już obsrywaczy dróg.
Niestety krótka żywotność owego cudu techniki, powoduje że mimo wszystko kunie są bardziej ekonomiczne, a poza tym nadaje się tylko i wyłącznie do rozwożenia pasażerów.

Nawiasem mówiąc, jakaż to musiała być sensacja i ekstrawagancja dla ówczesnych, gdy kolej dopiero była w powijakach: http://www.steamcar.net/brogden-3.html

No i koniec końców ledwo trzy lata temu nastapiła najważniejsza rewolucja w światku OTTD i z dzikim zapałem rzuciłem się do budowy połączeń kolejowych z racji pojawienia się pierwszych, koślawych jeszcze nieco parowozów, ale już dziarsko rozwożących zalegających dziesięcioleciami pasażerów z miasta do miasta.

Na drugim screenie imperium drogowo-kolejowe w całości, które juz w krótce zacznie rozpełzac się głebiej po mapce.

Polecam grę niezdecydowanym.
Pomimo marniutkiej grafiki, to nadal jedna z dwóch najlepszych gier ekonomicznych jakie powstały.

20150522015036

20150522015054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Wiesio nie wygląda źle ale jest zauważalny spadek poziomu oprawy graficznej względem materiałów promujących gier i z tego wynika reakcja graczy.
Co nie zmienia faktu, że w Wiedźmina gra mi się świetnie i nie mogę się doczekać powrotu z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tam wiem...
Jeden z użytkowników GOLa wrzucał screeny 4K przy zmodowanym configu i wyglądało to całkiem zacnie.
Ale mi tam zreszta rybka i tak W3 jesli kiedykolwiek zagram, to nie wcześniej niż za 3 lata pewnie, gdy uporam się z dwoma pierwszymi (o ile w ogóle). ;P


Co tu w ogóle się wyprawia?
Jak mnie nie ma to spam przedni, jak chcę dołączyć, to wszyscy uciekają. ;(

Z Ottd wieści niepokrzepiające.
Spada rentowność niektórych połączeń kolejowych pasażerskich i trzeba było zamknąc parę linii.
Nowo wybudowana trakcja przemysłowa wokół trzech kopalni rudy żelaza, zakładu przetwórczego i odbiorczego wcale nie przynosi tak wspaniałych zysków.
Mimo wszystko dochód rośnie powolutku z roku na rok, a zabezpieczenie finansowe firmy dosyć spore, więc nie ma paniki. ;]

20150523025315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak o to drzemka przerodziła się w ośmiogodzinny sen... Dammit, akurat przed konferencją. Dzisiaj startuje w Warszawie konferencja dotycząca tłumaczeń (w tym warsztaty z tłumaczeń literackich, na które udało mi się zapisać <3). Mam nadzieję, że przetrzymam te kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
Mam podobnie; miałem wstać o 20 wczoraj, a obudziłem się o 1:40... :D
Znowu od tygodnia próbuje przestawić się na dzienny tryb życia, ale coś to marnie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wcześniej tego nie zrobiłem, Windows 8.1 jest bardzo fajnym systemem :)
Jeszcze trochę się motam co gdzie i jak, ale nie jest źle, myślałem że będzie gorzej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam wąpierze? Ja kupiłem sobie na wiosennym promo na humble bundle Hotline Miami z czystej ciekawości i jestem zaskoczony. Z jednej strony - chora giera. Z drugiej strony - naprawdę całkiem fajna, całkiem niełatwa i całkiemsatysfakcjonująca! Szkoda jednak, że tak mało etapów, z 14 zrobiłem już 11 w jakieś 3 godziny :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hotline czeka na ogryw kiedyś tam.
Na razie mam bardziej pasjonujące gierki na tapecie, choć ostatnimi dniami i tak głównie przesiaduję w mojej znienawidzonej gierce ukochanej, a w przerwach doglądając postępy mojego imperium transportowego w ottd. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja twardo katuję Shadowruna DF w oczekiwaniu na kolejną odsłonę - Hong-Kong. Więcej cyberpunkowego crpg w starym stylu by się przydało. Ewentualnie jakiś dobry szpil z uniwersum WoD. Oj katował bym taki, zwłaszcza jak by dali pograć lupinem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że te kiedyś zapowiadane MMO nie doszło do skutku.
Choć pewnikiem byłby to nWoD, a nie oWoD, więc wątpliwe czy byłoby to zjadliwe. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 03:58, Zekzt napisał:

Ja twardo katuję Shadowruna DF w oczekiwaniu na kolejną odsłonę - Hong-Kong. Więcej cyberpunkowego
crpg w starym stylu by się przydało. Ewentualnie jakiś dobry szpil z uniwersum WoD. Oj
katował bym taki, zwłaszcza jak by dali pograć lupinem :-)

Kurde.... 4 w nocy a ty tutaj ? :D widać twardo katowałeś. :P
Ja teraz akcja Monk.... widziałem co ta postać teraz robi. Szok jakiś. Już pare ciuszków nawet mam. Monk teraz wyciągnąć może kryty za ponad miliard więc spoko luz, też do tylu dociągnąć muszę :P

Witam wszystkich wąpierzy troszku mnie w tym znamienitym wątku nie było.... jednak widać wartę kto trzymał ten trzymał. Nie ma to jak nocny spam z domieszką screenów :3. Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda dziś lipna. Zachmurzenie i dość spory wiatr. Nawet się wyjść nie chciało. Nic tylko grać i grać. Przeca jest tyle mobów do zabicia i tyle lootu do zebrania ..... :3
Wszyscy pewnie [prócz Merryphilli] cisną w Wiesława Trzeciego... no bo jak że inaczej. Mógłby ktoś zaspoilerować bom ciekaw a w grę nie grał. Czym jest tytułowy Dziki Gon ? to jakiś mega uber potwór do ubicia ? bom zielony w te klocki jak trawa na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Gon dobrze jest wyjaśniony tutaj http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Dziki_Gon
Ja szczerze polecam Wiedźmina 3 - to najlepszy cRPG, w jakiego grałem. Nie mogę się doczekać aż wrócę do domu, odeśpię noc z pracy i wrócę do przygód Geralta.
Ale najpierw posłucham nagrań z nowo kupionego albumu KISS - Hot in the Shade. Polecam kawałki: Forever, Silver Spoon, Rise to it oraz Hide your heart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować