Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Wszyscy się jarają tym wiedźmakiem i mnie to boli, bo też bym sobie pograł, a muszę jeszcze dłuższy czas poczekać zanim zupgrade''uję kompa, albo kupię PS4 :P

Dlatego też oprócz Hotline Miami zacząłem ogrywać Orcs Must Die 2 i jest wszystko co kochałem w jedynce, tylko więcej i bardziej. Coś jest takiego, że człowiek kocha te gry, gdzie trzeba się bronić i okopać i odpierać fale wrogów :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 03:00, Outlander-pro napisał:

Wszyscy się jarają tym wiedźmakiem i mnie to boli, bo też bym sobie pograł, a muszę jeszcze
dłuższy czas poczekać zanim zupgrade''uję kompa, albo kupię PS4 :P

Ja też bym pograł. Aktualnie na upgrade PieCa brak funduszy. Trzeba by było kartę wymienić... i dokupić te 4 GB Ramu.... konsoli nie mam ale poczekam aż znaomek się zaopatrzy w wiedźminka to może troszkę sobie u niego pogram :P

Dnia 28.05.2015 o 03:00, Outlander-pro napisał:

Dlatego też oprócz Hotline Miami zacząłem ogrywać Orcs Must Die 2 i jest wszystko co
kochałem w jedynce, tylko więcej i bardziej. Coś jest takiego, że człowiek kocha te gry,
gdzie trzeba się bronić i okopać i odpierać fale wrogów :3

Ocrs Must Die 2 ?? to tego wyszła druga część? :D nawet nie wiedziałem. Ja tam po farmie w diabełka lekko wykończony jestem.... może ze dwie godziny jeszcze posiedzęi lulu na jakieś 4 godzinki i potem znów farma na pełnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co komu jakiś Wiedźmin skoro tysiące pasażerów czeka na transport. :3

Po chwilowych ekscesach z błędnymi semaforami, w końcu udało się (chyba) okiełznać chaos i od kilku lat już nie było żadnej katastrofy kolejowej. :D
Zadowoleni pasażerowie śmigają we wszelkaich kierunkach zasilając zawsze głodne konto mojego imperium.
Powoli rozbudowauje także połączenia łączące poszczególne gałęzie przemysłu.
Ostatnim takim nabytkiem była linia zaopatrzeniowa dla zakładów wapienniczych z których produkowane chemikalia wspomagają zakłady metalowe.

Na screenowym spamie, największe (jak na razie) wychodowane miasto, które pozyskało trzecią już stację kolejową dołączoną do starego przystanku "autobusowego", który to upodobali sobie mieszakańcy niedalekiego miasta i chcą tam dojechać w liczbie prawie tysiąca osobników.

20150529004627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Wiesio ukonczony :) Wg licznika w grze - 6 dni, 1 minuta i 47 sekund. Ale jakos nie wydaje mi sie, zebym az tyle przy tym spedzil, szczegolnie ze pominalem zdecydowana wiekszosc zlecen i szukania ekwipunku. Az do 1 wrzesnia - gra roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu pusto ostatnio. Może trochę obrazkowego spamu przypomni niektórym o tym temacie. Szanowne Suarezy, oto moje nowe znalezisko. : >

@Kamiloos
A co za cudo ma premierę 1 września? ;p

20150605003031

20150605003052

20150605003112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 00:31, Kadaj napisał:

Jak tu pusto ostatnio. Może trochę obrazkowego spamu przypomni niektórym o tym temacie.
Szanowne Suarezy, oto moje nowe znalezisko. : >


Oooo, Grisaia na Steamie? Jak się prezentuje to tłumaczenie, strawne? Miałem wielką ochotę kupić, ale 30 dolców za sam Fruit of Grisaia mnie powstrzymało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 00:38, Thrandir napisał:

Oooo, Grisaia na Steamie? Jak się prezentuje to tłumaczenie, strawne?

Póki co nie mam zastrzeżeń, choć grałem dopiero 2 godziny.
Jednak takich kwiatków jak w If My Heart Had Wings się nie spodziewam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakieś zboczone chińskie bajki. :3

A trudno spamować przednio tutaj z samym sobą, więc i rzadko się odzywam.
Chyba się w trumienkach zaklinowało niedzielno-bezsenne wąpierze towarzystwo. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 00:44, meryphillia napisał:

Znowu jakieś zboczone chińskie bajki. :3

A wcześniej skończyłem pierwszy rozdział Higurashi When They Cry (i oczywiście podzielę się obrazkiem). : >

Dnia 05.06.2015 o 00:44, meryphillia napisał:

A trudno spamować przednio tutaj z samym sobą, więc i rzadko się odzywam.

Ja się zawsze ze sobą dobrze dogadywałem. xD

Dnia 05.06.2015 o 00:44, meryphillia napisał:

Chyba się w trumienkach zaklinowało niedzielno-bezsenne wąpierze towarzystwo. ]:>

Geralt do nich przyszedł. : <

20150605004845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 00:50, Kadaj napisał:

> Znowu jakieś zboczone chińskie bajki. :3
A wcześniej skończyłem pierwszy rozdział Higurashi When They Cry (i oczywiście podzielę
się obrazkiem). : >


WTF ale tragiczny rysunek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sesja się zbliża, nie ma czasu na marnowanie czasu (fuk logic) :P Ja sam siedzę do późna tylko dlatego, że akurat zrobiłem sobie dzień wolny od nauki. Jutro trzeba wracać do materiałów. Ech, byle do lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 00:56, skyline20 napisał:

Sesja się zbliża, nie ma czasu na marnowanie czasu (fuk logic) :P Ja sam siedzę do późna
tylko dlatego, że akurat zrobiłem sobie dzień wolny od nauki. Jutro trzeba wracać do
materiałów. Ech, byle do lipca.


Ale przecież sesja to idealny czas by odkrywać nowe seriale/gry/książki, a także uprawianie hobby, sprzątanie domu, sport, spotykanie ze znajomymi i inne, przecież nie jest to czas nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 01:02, Outlander-pro napisał:

Ale przecież sesja to idealny czas by odkrywać nowe seriale/gry/książki, a także uprawianie
hobby, sprzątanie domu, sport, spotykanie ze znajomymi i inne, przecież nie jest to czas
nauki :D



Nie musisz mi o tym mówić... Próbuję teraz jak najwięcej czasu przebywać w bibliotece uniwersyteckiej, bo to jedyny sposób dzięki któremu siedzę na dupsku i FAKTYCZNIE SIĘ UCZĘ. Wszystko jest stokrotnie ciekawsze od wkuwania do sesji, a to nie wróży mi zbyt dobrze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też może w końcu zabiorę się za Geralta...
Pierwszego co prawda, ale w końcu przydałoby się zmusić do odbędnienia.

Ale weź tu panie trać czasu na jakieś przynudzające gierki, gdy wdało się 70 mln na nowe inwestycje w ottd. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 00:54, Outlander-pro napisał:

WTF ale tragiczny rysunek xD

Oj tam, dla mnie oryginalna stylistyka wygląda uroczo, wolę ją od tej poprawionej. : >

@meryphillia
Dlaczego zmusić? Gardzisz gatunkiem czy uniwersum? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt trawie komputerowe pseudorpg z racji żem straym rolplejowcem.
Dosyć szybko mnie nudzą, odkładam na później, po tych "później" paru miesiącach zapominam o czym gra była i muszę na nowo zaczynać, po czym wynudzam się okrutnie i... "here we go again". :D

Na PC udało mi się przejść tylko dwa pseudorpg; Tormenta i pierwsze NWN.
Skyrima próbuję od prawie dwóch lat przejść, pierwszego Wiedźmaka juz kiedyś probowałem, teraz próbuję ostatnie pół roku...
A w poczekaniu już całkiem spora gromadka tytułów "wypadałoby przejść i wyrobić własną opinię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hola wąpiry.... Trochu mnie tu nie było ale jak widzę nie spaliście xD
Postanowiłem sobie zrobić przerwę od tej bezustannej farmy diablowej.... ale warto było. Kilka dni ostrego zacieru dało wielkie owoce i jestem zadowolony z buildu pod Mnicha jaki kolega zapodał :D. Teraz tylko grać i grać. Poluje jeszcze na starożytnego "Latającego Smoka" [tak się broń nazywa] jednak będzie mi ciężko zamienić tego co mam nawet jeśli spadnie jego starożytna wersja, bo akurat fart chciał, że dropło z ekstra statystykami :P

20150605023540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować