Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2015 o 00:17, Kadaj napisał:

> Chwilowe przemęczenie materiału spowodowane ukropem.
A jakieś 2 godziny temu we Wrocławiu bardzo przyjemna burza była. Idealny początek dnia.
:3


U mnie dziś tylko chwilę polało, ale obyło się bez burzy. Jednak widziałem, że przez Poznań niezła zadyma wodna się przetoczyła, w Warszawie też bodaj było ciekawie. Jednak teraz dalej jest bardzo ciepło i ciężko wysiedzieć, a podobno cały tydzień się szykuje upalny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem.
Obserwowałem tęsknie na radarze czy aby nie dojdzie do mojej wsi podobnie jak ta wcześniejsza, ale niestety olała Warwsiawkę.
Ale i tak miły chłodek na zewnątrz po tym wcześniejszym burzowym łarmageddonie.

Od jutra ponoć jeszcze bardziej męczące upały, aż do końca tygodnia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 00:31, meryphillia napisał:

Od jutra ponoć jeszcze bardziej męczące upały, aż do końca tygodnia. :/


W takich momentach żałuje, że nie mieszkam nad morzem...tylko na południu, gdzie upały często są największe. Ogólnie ciężko się za coś konkretnego wziąć w taką pogodę, jakakolwiek aktywność fizyczna powoduje, że z człowieka się leje, przed kompem też ciężko wysiedzieć, bo jeszcze podgrzewa klimat i ma się w pokoju saunę - nawet otwarte okno zbytnio nie pomaga. Więc ogólnie marazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzeje czy nie grzeje, grać trzeba. :3

Dzięki tej duchocie i niemożności skupienia się na czymś dłużej, ograłem chociaż sobie dzisiaj z dziesięć gier.
Więc nie ma tego złego, co by na dobre sobie nie popykało... czy jakoś tak szło. ]:>

Jeszcze nieco gonitw z pancernymi makakami i można znowu podłubać przy fabryczkach czy innnych kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 00:54, meryphillia napisał:

Grzeje czy nie grzeje, grać trzeba. :3

To jedyne na co ma się jeszcze ochotę. xD

Dnia 20.07.2015 o 00:54, meryphillia napisał:

Dzięki tej duchocie i niemożności skupienia się na czymś dłużej, ograłem chociaż sobie
dzisiaj z dziesięć gier.

Nieźle, ja póki co jestem ledwie po dwóch, przy czym w jednym przypadku strasznie się znudziłem grindem (a jak pójdę na bossa, to leczy się szybciej niż jestem w stanie mu robić kuku ;d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 00:54, meryphillia napisał:

Grzeje czy nie grzeje, grać trzeba. :3


Jakbym miał jakąś klimatyzację to bym z pokoju nie wychodził, ale nie ma tak dobrze ;)
Jeszcze okno od zachodu, więc całe popołudnie słonko sobie świeci i podgrzewa mi atmosferę ;)
Też w sumie gram, ale jedyne co zdołam ugrać, to 2-3 bitwy w statki od czasu do czasu, na bardziej angażującą rozgrywkę nie ma chęci ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:10, Wszystkozajete napisał:

Jakbym miał jakąś klimatyzację to bym z pokoju nie wychodził, ale nie ma tak dobrze ;)

Zawsze można się przenieść do piwnicy. ;d

Dnia 20.07.2015 o 01:10, Wszystkozajete napisał:

Jeszcze okno od zachodu, więc całe popołudnie słonko sobie świeci i podgrzewa mi atmosferę

Znam ten ból. U mnie koło 15-18 robi się w pokoju cieplej niż na zewnątrz. T_T

Dnia 20.07.2015 o 01:10, Wszystkozajete napisał:

na bardziej angażującą rozgrywkę nie ma chęci ;(

Najlepiej grać w starocie, przynajmniej sprzęt się nie nagrzewa. :3

@meryphillia
Kiedyś to w końcu sprawdzę, jak będzie na Steamie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2015 o 02:30, meryphillia napisał:

Nie marudzić.
Gillian przeca udziela się cały czas zawodowo i zdrowa z niej babka nadal. :3


I want to belive.
:D

Generalnie patrzając sobie nieco po necie to Duchovny się bardziej zestarzał, ale też nie jakoś szczególnie bardzo. Niech tylko napiszą fajne odcinki i będzie dobrze.

Anyway...przygody dzisiejszego dnia jak zwykle świetne. Pierwszą był pomysł żeby wywalić nieaktualną już paczkę modów Aslaina(przez dodaj/usuń, bo ma toto instalator). Program ów okazał się nadgorliwy i sprawił że w ogóle nie mogłem uruchomić gry(a przy sprawdzaniu spójności wszystko ok). Nawet nie chciało mi się grzebać w necie nad rozwiązaniem, załączyłem pobieranie od nowa i zdrzemnąłem się na 2 godzinki. Potem jak to zwykle nieco zajęć wszelakich, a jak już nawet odpaliłem sobie nawet bitwę to chmura(która jeszcze 5 minut wcześniej wydawała się w miarę odległa) zamieniła się w burzę. To sobie przejechałem z 10m po mapie i log-out.;d
Druga przygoda to słuchawki, które służyły mi dzielnie przez kilka ostatnich lat. Ostatnimi czasy jak to zwykle bywa uszkodził się kabel(tuż przy zgięciu przy części odpowiadającej za włączanie mikrofonu i regulację głośności). Pomyślałem więc - o naiwny - że cichnę gada przed i za owym ustrojstwem i zlutuję kable(będę sobie regulował dźwięki w systemie, a mikrofon będzie zawsze załączony). Teraz już wiem, że w dzisiejszych słuchawkach montuje się kable których lutować się nie da.;s

Co do wspomnianej burzy...trwała z 5 minut, a raczej tyle trwał okres kiedy wydawała się być groźna(wiatr zmuszający deszcz do spadania w poziomie, grad, grzmoty równe w czasie z błyskami) i na tym koniec. Bleh, ostatnio każda burza trwa u mnie max 5 minut, a i deszcz nie pada potem szczególnie długo. I w sumie teraz sie chyba zbliża kolejna, bo coś tam buczy, błyska(z tym że noc jest, wiec ciężko ocenić skalę przez ciemność potęgującą wrażenie błysku) i całkiem nieźle pada.

edit - zresztą: http://www.industry.siemens.com/services/global/de/blids/service/spion/seiten/spion_pl.aspx Te koło Kielc to moje.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:15, Kadaj napisał:

Kiedyś to w końcu sprawdzę, jak będzie na Steamie. ;p



To już niedługo bo jak wyjdzie oficjalne 0.12 xD

Ale radzę kup sobie teraz, bo jak wejdzie na steam to pewnie będzie drożej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:15, Kadaj napisał:

Zawsze można się przenieść do piwnicy. ;d


Wiesz, że to całkiem dobry pomysł! Był by nawet genialny, gdybym miał router wi-fi, a niestety mam zwykły i musiałbym być ciągle offline :(

Dnia 20.07.2015 o 01:15, Kadaj napisał:

Znam ten ból. U mnie koło 15-18 robi się w pokoju cieplej niż na zewnątrz. T_T


No u mnie trochę później, ale za to nawet po zachodzie słońca trzyma się ten gorąc w mieszkaniu...

Dnia 20.07.2015 o 01:15, Kadaj napisał:

Najlepiej grać w starocie, przynajmniej sprzęt się nie nagrzewa. :3


To też ważna życiowa rada, trzeba będzie czegoś poszukać np. odkurzając stare płyty z czasopism sprzed 10 lat ;)

A tymczasem trochę wiatr się zerwał, gdzieś się błyska na horyzoncie, jednak radary mówią, że w najbliższym czasie już deszczu się u mnie nie uświadczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:29, Isildur napisał:

Ale radzę kup sobie teraz, bo jak wejdzie na steam to pewnie będzie drożej ;]

Ale prędzej czy później będzie i taniej, jak wszystko na Steamie. ;d

Priorytet mają inne tytuły. Preorder Tales of Zestiria coraz mocniej szarpie za portfel, może uda się jeszcze Symphonię zgarnąć. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:24, Nephren-Ka napisał:

I want to belive.


Źle raczej nie powinno być.
Za duże oczekiwania i za dobry temat by to zawalić kompletnie.
Jedynym mankamentem jest to, że to tak na prawdę nie nowy sezon, a miniseria, która raczej nie będzie kontynuowana (no chyba że zarobi grube setki milionów martwych prezydentów).

Kadaj >>> Bierz bez obaw teraz.
Klucze na Steam będa rozsyłane każdmu kto kupił wcześniej, a po wejściu na Steam gra zdrożeje o 10$ chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:34, Kadaj napisał:

Ale prędzej czy później będzie i taniej, jak wszystko na Steamie. ;d


Ale z Ciebie maruda :D
Wiem boisz się że fabryczki Cie pochłoną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:31, Wszystkozajete napisał:

> Znam ten ból. U mnie koło 15-18 robi się w pokoju cieplej niż na zewnątrz. T_T

No u mnie trochę później, ale za to nawet po zachodzie słońca trzyma się ten gorąc w
mieszkaniu...


Nie narzekaj. U mnie od porannych godzin (7-9) jest cieplej niż na zewnątrz i sie utrzymuje do późnej nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 01:39, Isildur napisał:

Ale z Ciebie maruda :D

I tak nie mogę się równać z forumowymi ekspertami w tej dziedzinie. ;p

Dnia 20.07.2015 o 01:39, Isildur napisał:

boisz się

Nie boję się nawet jednego z najsilniejszych bossów w Neptunii!

20150720031322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 03:14, Kadaj napisał:

Nie boję się nawet jednego z najsilniejszych bossów w Neptunii!


Hah.
Przerazić to się można najwyżej własnego śmiechu na widok takiego bossa. :D
Jedynie prawdziwie przerażające może być... Rozkminanie w którą tu stronę rozpełznąć z kolejną fabryczką. :3

20150720033704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 03:37, meryphillia napisał:

Hah.

Nie lekceważ potęgi Pirachu
Albowiem one-hitować postać na 70 levelu może.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2015 o 03:14, Kadaj napisał:

Nie boję się nawet jednego z najsilniejszych bossów w Neptunii!


Ten fioletowy to boss? xD

Swoją drogą to mój kompleks produkujący buteleczki :D

20150721003431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 00:34, Isildur napisał:

Swoją drogą to mój kompleks produkujący buteleczki :D


Trybiki zapodaje się bezpośrednio do fabryczki, ewentualnie poprzez skrzynkę, by chomikować i wykorzystywać własnoręcznie, gdy trzeba szybko coś wytworzyć, a wymaga to trybików (fabryczki przykładowo).
Wykładanie na taśmę jest marnotrawieniem tylko miejsca, materiałów i nieco spowalania produkcję.

Natomiast moja startowa miejscówka już się nieco rozrosła. :3

20150721004631

20150721004702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować