Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2015 o 00:34, Isildur napisał:

Ten fioletowy to boss? xD

Opcjonalny (coś jak Ultima Weapon z FF) i można go zabijać wielokrotnie. ;p

A przeciwnicy w tej grze są absurdalni (paczaj obrazek).

Dnia 21.07.2015 o 00:34, Isildur napisał:

Swoją drogą to mój kompleks produkujący buteleczki :D

Nie buteleczki są ważne, lecz ich zawartość. :3

20150721004933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna trzymająca strzykawkę wielką to jej broń? :D

@meryphillia

Wiem, ale ja lubię kombinować i zwykle źle na tym wychodzę xD

Poza tym, ale Ty pędzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 00:57, Isildur napisał:

Ta dziewczyna trzymająca strzykawkę wielką to jej broń? :D

Ano, to drużynowa medyczka, ma głównie umiejętności leczące, ale przywalić strzykawką też potrafi. ;d

Gra skończona, znów wróciło do mnie odwieczne pytanie egzystencjalne. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:00, Kadaj napisał:

Gra skończona, znów wróciło do mnie odwieczne pytanie egzystencjalne. : <

Zgaduje, że w co teraz pograć?
Kupuj Factorio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 00:57, Isildur napisał:

Poza tym, ale Ty pędzisz :D


No własnie, że nie.
Już 9h na liczniku, a dopiero co godzinkę temu zaczęła pracować fabryczka niebieskich Science Packów.
Jeszcze tylko pierwszy Power Armor zrobić i można czynić ekspansję i zabrać się za kolejki.
Wtedy faktycznie można będzie powiedzieć, że się rozpędzam. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:03, Isildur napisał:

Zgaduje, że w co teraz pograć?

Bingo. ;d

Dnia 21.07.2015 o 01:03, Isildur napisał:

Kupuj Factorio :D

Naah, nie dam się przekabacić. Sporo tytułów czeka na koncie na drugą szansę, a jeszcze więcej na pierwsze uruchomienie. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:11, Kadaj napisał:

Naah, nie dam się przekabacić. Sporo tytułów czeka na koncie na drugą szansę, a jeszcze
więcej na pierwsze uruchomienie. : >

To jest serio straszne, imo jedno z najgorszych, często występujących, zjawisk w tej branży. Ja już się przestałem łudzić, że zabiorę się za chociaż 50% nie ruszonych do tej pory gier. Nawet kupować przestałem, chyba dotarłem do martwego punktu :>
Poza tym dobry wieczór wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja dosyć niechetnie wypełzam poza moje stałe, ulubione gierki.
A i tak nazbierało się tego tyle w tej kategorii, że ciężko to wszystko ogrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:18, Renzov napisał:

To jest serio straszne, imo jedno z najgorszych, często występujących, zjawisk w tej
branży.

Magia wyprzedaży, a przede wszystkim bundli. Ja już nawet aktywuję tylko te gry, dla których kupiłem pakiet, a resztę rozdaję, bo szkoda sobie zaśmiecać konto. Z drugiej strony lepiej za te przykładowe xx ojro mieć kilkadziesiąt gier, w których zawsze się coś fajnego znajdzie, niż 2, z czego jedna jest do bani a druga nie działa. ;d

A z trzeciej strony niedawno wolałem po raz kolejny skończyć FF VIII, niż brać się za coś nowego. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:21, meryphillia napisał:

Dlatego ja dosyć niechetnie wypełzam poza moje stałe, ulubione gierki.

W takim wypadku chyba nigdy nie ograłbym tych wszystkich rzadko pojawiających się miodnych perełek i do końca życia głosiłbym potęgę i wieczną dominację Cytadeli w HoMaM III :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:26, Kadaj napisał:

A z trzeciej strony niedawno wolałem po raz kolejny skończyć FF VIII, niż brać się za
coś nowego. ;p

Czasem się zastanawiam czy jestem ostatnią osobą w Polsce, która nie skończyła Wiedźmina 3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:11, Kadaj napisał:

Naah, nie dam się przekabacić. Sporo tytułów czeka na koncie na drugą szansę, a jeszcze
więcej na pierwsze uruchomienie. : >


Nie marudź tylko kupuj ]:->

@meryphillia

Ja mam podobny licznik, a mam mniej, no ale w sumie ja pierdołami się zajmuję, podłogę sobie robię :D

@Renzov

Nie jesteś ostatnią osobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:34, Renzov napisał:

Czasem się zastanawiam czy jestem ostatnią osobą w Polsce, która nie skończyła Wiedźmina
3 :>

Z braku czasu, problemów technicznych czy nietrafienia w gust? ;p

Ja akurat dość szybko się z "trójką" uporałem, choć poprzedniego zmęczyłem dopiero w ubiegłym roku.


@Isildur
A może mi zasponsorujesz? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no...
Właśnie owe kluczowe: "rzadko pojawiających się perełek".
Też się do tego stosuję, właśnie w taki sposób znajdując kolejne owe "stałe, ulubione gierki". ;)

Tytuły AAA w większości przypadków powiewają mi totalnie.
Ty się martwisz, czy nie jesteś jedynym, który nie zaliczyl jeszcze Wieska trzeciego.
A ja nic sobie z tego nie robię, że w teorii żadnego Wiedźmina nie grałem nawet, bo te dwie godzinki pierwszej części, to jakby ich w ogóle nie było. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:38, Kadaj napisał:

A może mi zasponsorujesz? : >


Jakbym miał środki to czemu nie xD

Radzę Ci się spieszyć, bo na Steamie będzie gra droższa niż obecnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:10, meryphillia napisał:

Już 9h na liczniku, a dopiero co godzinkę temu zaczęła pracować fabryczka niebieskich
Science Packów.


Łooo, u mnie to zazwyczaj zaczynam myśleć o niebieskich jak już odkryję wszystkie technologie do których nie są one wymagane, i zwyczajnie muszę to zrobić.;d

Pora będzie chyba przetestować co się w grze pozmieniało od ostatnich kliku miesięcy. Tylko gdzie na to czas znaleźć.;/


O, temat W3.;d No więc jest chyba więcej osób które się za tę grę nie zabrały niż jedna. Primo, nie chce mi ani trochę na ten moment ulepszać kompa(procesor i grafika, gdzie bez zmian W3 pewnie nawet by nie ruszył xd), nie chce mi się też w to jakoś grać(a wypadałoby też przejść drugą część, czego nie zrobiłem do tej pory). Wolę sobie poczytać po raz setny książki z sagi(co też czynię od dawien dawna niemal każdego dnia).;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:38, Kadaj napisał:

Z braku czasu, problemów technicznych czy nietrafienia w gust? ;p

To pierwsze :) Bardzo mi się Wiedźmin podoba, ale, cholera, gra jest tak duża jak na dzisiejsze standardy, że nie wyrabiam :)

Dnia 21.07.2015 o 01:38, Kadaj napisał:

Ja akurat dość szybko się z "trójką" uporałem, choć poprzedniego zmęczyłem dopiero w
ubiegłym roku.

To ja miałem odwrotnie, dwójkę chyba po tygodniu od premiery miałem odłożoną na półkę. Co nie znaczy, że po jakimś czasie nie skończyłem drugi raz :>
@Isildur
O proszę, szok i niedowierzanie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:41, meryphillia napisał:

Nie no...
Właśnie owe kluczowe: "rzadko pojawiających się perełek".
Też się do tego stosuję, właśnie w taki sposób znajdując kolejne owe "stałe, ulubione
gierki". ;)

Życie chwilowo stłamsiło mnie do tego stopnia, że nawet jednej giereczki nie mogę skończyć, a co dopiero zostać przy którejś na dłużej :>

Dnia 21.07.2015 o 01:41, meryphillia napisał:

Tytuły AAA w większości przypadków powiewają mi totalnie.
Ty się martwisz, czy nie jesteś jedynym, który nie zaliczyl jeszcze Wieska trzeciego.
A ja nic sobie z tego nie robię, że w teorii żadnego Wiedźmina nie grałem nawet, bo te
dwie godzinki pierwszej części, to jakby ich w ogóle nie było. ;D

No proszę, jak tak z wami piszę to od razu mi lepiej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 01:46, Nephren-Ka napisał:

Łooo, u mnie to zazwyczaj zaczynam myśleć o niebieskich jak już odkryję wszystkie technologie
do których nie są one wymagane, i zwyczajnie muszę to zrobić.;d


Power Armor i Automatyczna Śrutówka to podstawa dobrej zabawy (obok pociagów ofc) w fabryczkach, więc SP3 im szybciej produkowany, tym lepsza zabawa. :3
W grze nieco się pozmieniało wizualnie, doszło całkiem sporo contentu, choć elementy wewnętrznej sieci jeszcze niekompletne, ale już jakieś liczniki czy inne procesory budują z ich pomocą.
Niestety system generowania złóż w miejscu startowym nadal potrafi płatac figle przy innych niż Normal ustawieniach, ale ogólnie jest zacnie.

Na dzisiaj koniec fabryczkowania, bo jeszcze trzeba przed snem skontrolować jak się kręci interes kolejowy.
Ale nie omieszkam pokazać rzeźnika wśród ustawionych gatlingów. ]:>

20150721021920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2015 o 02:19, meryphillia napisał:

Power Armor i Automatyczna Śrutówka to podstawa dobrej zabawy (obok pociagów ofc) w fabryczkach,
więc SP3 im szybciej produkowany, tym lepsza zabawa. :3


Ja mam pacyfistyczne usposobienie, i najchętniej podpisałbym z robalami jakiś traktat pokojowy.;d
Generalnie to stosuję obronę konieczną, no i robię wypady w celu zdobycia itemów, bez których nie mogę zrobić tych najlepszych miksturek do technologii.

Dnia 21.07.2015 o 02:19, meryphillia napisał:

W grze nieco się pozmieniało wizualnie, doszło całkiem sporo contentu, choć elementy
wewnętrznej sieci jeszcze niekompletne, ale już jakieś liczniki czy inne procesory budują
z ich pomocą.


Fajnie to brzmi, ciekawe jakie pomysły mają autorzy w głowach na dalszy rozwój.

Dnia 21.07.2015 o 02:19, meryphillia napisał:

Niestety system generowania złóż w miejscu startowym nadal potrafi płatac figle przy
innych niż Normal ustawieniach, ale ogólnie jest zacnie.


Mnie tam zawsze bardziej wkurzał startowy teren, zawsze musiałem się namęczyć żeby uzyskać spory plac, który z 3 stron jest osłonięty wodą.;d

Skądinąd, zmieniasz coś z ustawień startowych? Z tego co pamiętam to kiedyś sobie zwiększyłem jakość złóż ropy(bo było ich niewiele i szybko się kończyły). Teraz chyba zagram z wszystkim tak jak domyślnie, zmusi mnie to do większej ekspansji.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować