Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja się za to trochę motam pomiędzy koślawym i jakoś nie mogącym mnie wciągnąć przodkiem Mass Effecta a sympatyczną, choć z momentami wkurzającym głównym bohaterem, opowieścią.

Chyba nie muszę wspominać, co wygrywa. xD

20150725014814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 01:50, Nephren-Ka napisał:

...dzieci rób jak nie wiesz co robić! :D


No czekam, czekam na potomków, bo nie mam zbyt wiele rąk do pracy i ciagle muszę przemieszczać "Wygnanych" z jednej pracy do drugiej.

Choć Banished też mnie dzisiaj szybko przynudziło. ]:>

Filmu nie kojarzę, więc pewnikiem nie oglądałem.
Zapisałem by pamiętać obadać temat, a włącze chyba sobie Atlas Chmur, bo tylko raz oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grisaia, hm... Nigdy tego nie skończyłem, jakoś mnie nie wciągnęło. Tym bardziej zadziwia mnie pozycja tego tytułu na VNDB. Ja tymczasem męczę się z Umineko, a właściwie z tym, co mi ono zrzuciło na głowę. Człowiek kończy książkę o długości dwukrotnie przewyższającej Wojnę i Pokój tylko po to, by na koniec zostać z "Gratulacje dla tych, którzy odkryli Prawdę! Ci, którym się to nie udało, powinni przeczytać wszystko od początku, mając na uwadzę wszystko co się dowiedzieli!". Jeden z filmików wrzuconych na youtube, przeczący oficjalnie głoszonej teorii i przedstawiający własną łącznie trwa... 9h http://vignette1.wikia.nocookie.net/starpolar/images/6/6b/Notime.jpg/revision/latest?cb=20150225125846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miły chłodek po dzisiejszej burzy.
Szkoda tylko że marazm taki, że chyba zaraz pójdę spać... :/
Nawet fabryczkować się nie chce, co już jest podejrzanie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 00:31, meryphillia napisał:

Miły chłodek po dzisiejszej burzy.
Szkoda tylko że marazm taki, że chyba zaraz pójdę spać... :/
Nawet fabryczkować się nie chce, co już jest podejrzanie dziwne.


https://youtu.be/N0FHyPR4Ff4 :]>

Ja w momentach największej beznadziei nie łapię chyba takiego ''kompletnego nic'', zawsze mam jakieś obowiązki, a w wolnym czasie rozmyślam sobie na ulubionym nadrzecznym zboczu, więc też jest to robienie czegoś tam.
Cóż, jak stwierdzisz że nie chce Ci się słuchać Moshica, to wtedy uznamy że jest naprawdę źle.;d

A - jak już temat burzowy, po kilku dniach w końcu przyszła niezła chmura...i przeszła bokiem.;/ Popadało tylko trochę(co jest bardzo dobre) i również wieczorny chłód przyniosło. W sumie temperatury jakoś mnie nie ruszają, jestem mało wrażliwy na wszelkie niewygody powodowane przez warunki pogodowe(tak ciepłe jak i zimne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2015 o 00:39, Nephren-Ka napisał:

Cóż, jak stwierdzisz że nie chce Ci się słuchać Moshica, to wtedy uznamy że jest naprawdę
źle.;d


Oostatnio nieco opuściłem się w klepaniu Świętych Mantr progressivnych Pana naszego Mosznego, więc... :/
A na serio, to nazbierało się od groma muzy do przesłuchania i wypadałoby odhaczyć przez co na Lorda Moszika brakuje już czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 03:45, Buhahahahaha napisał:

Grisaia, hm... Nigdy tego nie skończyłem, jakoś mnie nie wciągnęło.

Ja przeżyłem 2 kryzysy, po których dopiero po kilku dniach chciało mi się wracać do grania, ale dobrnąłem do końca wczoraj o 8 rano. Nie pamiętam vn z tak niesympatycznym i nieprzekonującym bohaterem. Za to przynajmniej cenzura aż tak nie raziła jak w If My Heart Had Wings.

Swoją drogą nic nie ryje bani bardziej niż Saya no Uta. xD

A dziś coś lżejszego (przynajmniej tak to póki co wygląda), czyli Fault Milestone One. :3

20150726041736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem... znów odpisuję po paru dniach ... znów mnie coś dopadło w życiu i nie było "czasa" na nocny spam

Dnia 19.07.2015 o 00:45, Nephren-Ka napisał:

Pochwal się lepiej jak ma na imię, a nie tak ściemniasz.;p

Ty........Ty....... Ty cwany jesteś. Dobrze kombinujesz.... :P No dobra zdradzę Ci to imię.
Lepszego mieć nie mogła. Niewiasta zowie się Aleksandra <3 moje top 1. Ja na punkcie imion to jednak jestem zboczony i to na maksa :3.
Bo mam kilka swoich topowych: Wiktoria, Weronika, Aurelia, Anastazja (Nastka) Oliwia, Maja, Karolina ewentualnie Adrianna. To chyba wszystkie jeśli chodzi o nasze. Reszta może nie istnieć xD [serio] Z zagranicznych też by się troszku znalazło np: Lily

Dnia 19.07.2015 o 00:45, Nephren-Ka napisał:

Dobra nazwa.:D

Oczywiście, że dobra najlepsza. Najlepsze jest w tym wszystkim to że nawet w takim sanatorium byłem!!

Spoiler

bez trollingu

Dnia 19.07.2015 o 00:45, Nephren-Ka napisał:

Ale żeby w sosnę walił to jakoś nie.:D

A to szkoda :L

Dnia 19.07.2015 o 00:45, Nephren-Ka napisał:

Generalnie chodziło mi o grę cieni, i ten rodzaj psychicznej obawy który występuje u
ludzi kiedy nie ma światła. Jesteśmy wszak istotami które prowadzą dzienny tryb życia,
kiedy jest jasno(dziś przez wszelkie sztuczne źródła światła ciężko tak powiedzieć ;p),
nocy się boimy, jako że w mroku może coś siedzieć i nas zjeść.

hahaha dobre. Ale ja i tak wole nocny tryb życia :X

Dnia 19.07.2015 o 00:45, Nephren-Ka napisał:

Spaghetti z kiełbasą, no Panie, bez przesady.;p Tylko oryginalne składniki, a potem tylko
zapuścić sobie ost z ''The Godfather''(by Nino Rota, ''72) i można zajadać do oporu.;d

No wiem, profanacja by była ale miałem wtedy ogromne ciśnienie.... ale obyło się wtedy bez profanacji :P

Witajcie Marki i Nocni Łowcy jak u Was pogoda.... powiem to jeszcze raz bo już nawet 4 lipca to mówiłem i powtórzę znów:

Zaraz koniec wakacji!!! xDDDD

Spoiler

serio!!

zleci jak z bicza strzelił
Jak by nie patrzyć lipiec dobiega końca i nie był taki ostry jeśli chodzi o pogodę jak czerwiec ale może to i dobrze... "Grafika za oknem" dziś pochmurna. Później na niebie wgrali patcha na srogi deszcz. Popadało z pół godziny przez co powiecha
Spoiler

powietrze

stała się lepsza.

Ogólnie to pięknie bezczelnie dziś wręcz zatraciłem dzień siedząc przed tym PC słuchając muzy i oglądając animacje DC.

Przesadziłem dziś z ostem z Batman: Begins Christophera Nolana [najbardziej rozpoznawalny motyw przewodni jego batmanów]

Hans Zimmer - Mollosus

https://www.youtube.com/watch?v=EslAPkVvq1U

leciało to dziś ........ no trochę więcej jak ze trzy godziny na okrągłej pętli ]:->

Udało mi się z niego uwolnić na rzecz 1200 Micrograms - LSD https://www.youtube.com/watch?v=A95NaTkQfas

heuheuheuheuheuehueheuheuheuhe [Diaboliczny śmiech w tle] Kto wie może pooram trochę w samego Diabełka bo coś ostatnimi czasy się zaniedbałem z farmą i odstawiłem pług na bok xD... hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 00:32, Braveheart napisał:

/.../ bo coś ostatnimi czasy się zaniedbałem z farmą i odstawiłem pług na
bok xD... hmmmmmm


Dobra farma nie jest zła.
Gorzej jak się człowiek męczy w narkotycznej farmie pancernej i nie może przestać, zamiast pogrywać w coś przyjemniejszego. :F

Muzycznie dzisiaj tez męcze motywy soundtrackowe, głównie blockbusterów Marvela.
Narzekają na monotonność Zimmera co niektórzy, a tu kilka różnych ludzi, a też na jedno pompatyczne kopyto klepią motywy.
Wpada jednym uchem, wypada drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 00:58, meryphillia napisał:

Dobra farma nie jest zła.

Ba! ;-)

Dnia 28.07.2015 o 00:58, meryphillia napisał:

Gorzej jak się człowiek męczy w narkotycznej farmie pancernej i nie może przestać, zamiast
pogrywać w coś przyjemniejszego. :F

Czyli mam rozumieć, że WoT czy dalej fabryczki ? :>

Dnia 28.07.2015 o 00:58, meryphillia napisał:

Muzycznie dzisiaj tez męcze motywy soundtrackowe, głównie blockbusterów Marvela.
Narzekają na monotonność Zimmera co niektórzy, a tu kilka różnych ludzi, a też na jedno
pompatyczne kopyto klepią motywy.
Wpada jednym uchem, wypada drugim...

Fakt... Marvelowych ostów też swego czasu się nasłuchałem. ;-)
Co do narzekaczy Zimmerowych... Ja twórczość Zimmera osobiście sobie cenię. Nie uważam go za boga ani nie wystawiam na nie wiadomo jakie piedestały ale bądź co bądź "chłopaczyna" daję radę i potrafi zaskoczyć. Pamiętam jak byłem w kinie na Incepcji. Ost z tego filmu grał mi w głowie jak wracałem do domu z kina... gdzie szybko pędem na YT by przesłuchać cały i doczekać się genialnego "Time" czy równie dobrego utworu jakim jest "Mombasa" https://www.youtube.com/watch?v=diBS7IEoagU. Skubaniec potrafi zaskakiwać. Do nowego Superman vs Batman raczej on też będzie komponował. Ciekawe co tym razem pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 01:15, Braveheart napisał:

Czyli mam rozumieć, że WoT czy dalej fabryczki ? :>


Przeca na fabryczki bym nienarzekał. ;P

OST z Incepcji lubie chyba nawet bardziej niż z Gladiatora, a "Time" to najlepsze co wyszło spod jego ręki. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 00:32, Braveheart napisał:

Ty........Ty....... Ty cwany jesteś. Dobrze kombinujesz.... :


Hehe.;d
Cóż, dobrze się dzieje że nie wszyscy siedzą w stanie beznadziei.:)

Dnia 28.07.2015 o 00:32, Braveheart napisał:

hahaha dobre. Ale ja i tak wole nocny tryb życia :X


Nocny tryb życia w miastach jest ok, w rejonach leśnych wolałbym jednak prowadzić aktywność dzienną.;p

Dnia 28.07.2015 o 00:32, Braveheart napisał:

Witajcie Marki i Nocni Łowcy jak u Was pogoda....


Fajna, pochmurno, ale 22 stopnie w dzień, więc temperatura jak najbardziej do przyjęcia.

Dnia 28.07.2015 o 00:32, Braveheart napisał:

heuheuheuheuheuehueheuheuheuhe [Diaboliczny śmiech w tle] Kto wie może pooram trochę
w samego Diabełka bo coś ostatnimi czasy się zaniedbałem z farmą i odstawiłem pług na
bok xD... hmmmmmm


Ja jestem chyba dwie łatki w plecy, co i tak jest niczym jeśli spojrzeć na to że nie kupiłem jeszcze dodatku(może niedługo się to zmieni, choć raczej w ramach posiadania pełnej kolekcji Diabełków na PC niż samego grania).

Growo czekam sobie na promocje w pancernym zoo, wtedy sobie pojeżdżę dopiero coś więcej jak parę minut(które poświęcam grze w całym miesiącu xd).
Za to mam nowy plan w FM. Patrząc na ułomność Portugalczyków w ostatnich latach(gdzie ta drużyna z Figo, Nunu Gomesem czy Joao Pinto?) postanowiłem zagrać Sportingiem Lizbona i co roku wprowadzać do pierwszej drużyn co najmniej jednego dzieciaka z naboru juniorów. Może być zabawna kariera.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 01:23, meryphillia napisał:

OST z Incepcji lubie chyba nawet bardziej niż z Gladiatora, a "Time" to najlepsze co
wyszło spod jego ręki. :3

Jakby to zarzucić cytatem Złodzieja Cienia z Baldur''s Gate II

"Miło spotkać kogoś o podobnych poglądach" ;-)

Nie wiem czy wiesz ale jest wersja: "Inception Soundtrack (Expanded by Hans Zimmer)"
6 godzin osta bez 20 minut: ]:->

Jeśli cię ciekawi to łap pełną listę .... uwaga 3....2..........1........... GO!

CD1
01 Opening Titles - 0:42
02 A Forgotten Dream - 0:41
03 Stranded - 1:22
04 Dream Is Collapsing - 7:05
05 The Train - 0:56
06 James And Philipa - 2:09
07 Saito''s Project - 3:50
08 The Architect - 2:33
09 Five Minutes - 3:43
10 Totem - 1:09
11 The Forger - 1:47
12 Mombasa - 2:38
13 Paradox/Sedative - 3:09
14 Mr. Fischer - 3:46
15 The Project - 7:02
16 Cobb''s Memories - 2:25
17 Plane To Catch - 3:21
18 Disappointment/One Simple Idea/We Need To Move - 13:16

CD2
01 Subconscious/The Hotel - 12:13
02 Rotating Hallway - 2:51
03 The Kick - 2:10
04 Massive Attack - 6:48
05 We Built Our Own World - 4:12
06 Wating For A Train - 4:41
07 Is Not Real - 4:17
08 Collapse - 3:31
09 Come Back - 7:59
10 End Credits - 7:06

CD3
01 A Forgotten Dream (Editated) - 2:54
02 A Dream Within a Dream/The Train (Alternate) - 3:39
03 James and Philipa (Alternate) - 2:46
04 The Architet (Alternate) - 4:03
05 A Totem (Editated)/The Forger (Alternate) - 2:27
06 Paradox/Sedative (Alternate) - 2:55
07 Mr. Fisher (Editated)/The Project part one (Alternate) - 4:25
08 The Project (Alternate - Long Version) - 6:47
09 Cobb''s Dreams (Alternate) - 3:54
10 Disappointment (Isolate)/One Sample Idea (Alternate)/We Need to Move (Isolate) - 13:49
11 Subconscious (Alternate) - 6:30
12 Rotating Hallway (Isolate/Alternate) - 3:14
13 The Kick (Isolate) - 2:21
14 Massive Attack (Isolate) - 6:32
15 Massive Attack (Alt.1) - 6:32
16 Massive Attack (Alt.2) - 5:36
17 Is Not Real (Alternate) - 8:51
18 Is Not Real (Short Version) - 7:10
19 Collapse (Different Version) - 3:20
20 Come Back (Alt.1) - 8:35
21 Come Back (Alt.2) - 8:24
22 Inception (Suite Frmo the Movie) - 25:50

CD4
01 Time - (Mix Version) - 5:59
02 Time (We Plants Are Happy Plants Remix) - 6:44
03 Inception (Junkie XL Remix) - 9:14
04 Dream Is Collapsing (The Extractor''s Theme) - 2:26
05 Mal''s Theme - 5:06
06 Ariadne - The Architect''s Theme - 2:30
07 Disappointment - 2:26
08 Chaos - 0:31
09 Limbo - 4:09
10 We Built Our Own World (Different Version) - 1:58
11 We Built Our Own World (Alternate) - 1:58
12 Radical Notion (Alt.1) - 3:45
13 Radical Notion (Alt.2) - 3:45
14 Old Souls (Alternate) - 7:46
15 528491 (Alternate) - 2:26
16 Mombasa - Album Version (Alternate) - 4:56
17 One Simple Idea (Different Version) - 2:30
18 Dream Within a Dream (Different Version) - 5:07
19 Dream Within a Dream (Alternate) - 5:07
20 Paradox (Alt.1) - 3:28
21 Paradox (Alt.2) - 3:28

CD5
01 Main Theme - 2:26
02 Time (Angels version) - 2:36
03 Time (Different Version) - 4:38
04 Dream Is Collapsing (Album Version) - 2:25
05 Dream Is Collapsing (Mix Version) - 1:47
06 Still Dream (Theme from "Inception The App") - 2:17
07 Action Dream (Theme From "Inception The App") - 4:56
08 Travelling Dream (Theme From "Inception The App") - 9:09
09 1st Trailer - 0:56
10 2nd Trailer - 1:16
11 3th Trailer - 2:11
12 Non, Je Ne Regrette Rien - 2:23
13 Non, Je Ne Regrette Rien (Slow Version) - 1:18
14 The Hotel (Clip, No SFX) - 2:38
15 One Simple Idea (Album Version) - 2:30
16 Mombasa (Album Version) - 4:56
17 Old Souls (Album Version) - 7:46
18 Time (Album Version) - 4:36
19 The Point Man (Arthur''s Theme) - 9:46
20 Life Takes Death Gives (Unused) - 3:51

MIÓD DLA USZU!!!! :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 01:25, Nephren-Ka napisał:

Za to mam nowy plan w FM. Patrząc na ułomność Portugalczyków w ostatnich latach(gdzie
ta drużyna z Figo, Nunu Gomesem czy Joao Pinto?) postanowiłem zagrać Sportingiem Lizbona
i co roku wprowadzać do pierwszej drużyn co najmniej jednego dzieciaka z naboru juniorów.

Ja mam już za sobą 4 miesiące w Realu. Zaliczyłem już pierwsze spekulacje na temat odejścia z pracy (bo się prezes zmienił), a nowy szef ględził coś o kupowaniu zawodników, których nie potrzebuję. Największy sukces póki co - zbicie tygodniowych wydatków na płace z 3,5 do 2,1 mln w pierwszym okienku transferowym. Za rok o tej samej porze planuję być na poziomie ok. 1,5 mln. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 01:35, Braveheart napisał:

MIÓD DLA USZU!!!! :3 :3


Może kiedyś obadam temat, ale dla mnie tradycyjny soundtrack zawarty na jednej płytce smakuje najlepiej.
Mam pięciopłytową edycję promocyjnego OSTa do Avatara i choć jest tam kilka ciekawych motywów, to jednak całościowo rozpływa się to za bardzo. Wolę skondensowane, premierowe OSTy.
Jedynie do Alienów zbierałem dostępne wersje "extended".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2015 o 02:22, Braveheart napisał:

Pff.. ja nawet nie zacząłem !!! :D

No, kolejny w tym zacnym gronie :)

Dnia 24.07.2015 o 02:22, Braveheart napisał:

BTW: miło Cię znow widzieć w tym znamienitym wątku choć nie przeczę, że frekwencja Ci
spadła i to ostro... czyżby już nie ta moc na siedzenie po nocach co kiedyś ??? .. a
może inny powód :?

Często tu zaglądam, ale, ogólnie rzecz biorąc, życie mocniej mnie teraz trzyma w swoich ryzach, niż niegdyś i takim sposobem ilość czasu wolnego została mocno ograniczona :) Przeprowadzam się niedługo i takie tam.
Czytałem o Twym "wampirzym" eksperymencie - stwierdzono jakieś zauważalne spustoszenia w organizmie? :>

PS tego posta miałem wrzucić już jakiś czas temu, ale codziennie zapominam... Starość nie radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 00:16, Renzov napisał:

No, kolejny w tym zacnym gronie :)

I się okazuje, że wcale nie jesteś wyjątkowy. ;d

Dnia 29.07.2015 o 00:16, Renzov napisał:

PS tego posta miałem wrzucić już jakiś czas temu, ale codziennie zapominam... Starość
nie radość.

Starość to przede wszystkim stan mentalny. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 01:39, Kadaj napisał:

Ja mam już za sobą 4 miesiące w Realu. Zaliczyłem już pierwsze spekulacje na temat odejścia
z pracy (bo się prezes zmienił), a nowy szef ględził coś o kupowaniu zawodników, których
nie potrzebuję. Największy sukces póki co - zbicie tygodniowych wydatków na płace z 3,5
do 2,1 mln w pierwszym okienku transferowym. Za rok o tej samej porze planuję być na
poziomie ok. 1,5 mln. : >


Trochę to zalatuje profanacją.;p
Szczerze mówiąc to nigdy nie prowadziłem Realu Madryt w całej mojej przygodzie z CM/FM, ale jakbym tam kiedyś dotarł, to chyba płaciłbym zawodnikom królewskie pensje.
W karierze Milanem też miałem plan żeby za dużo nie płacić, a i tak się to kończy tym że z pewnego poziomu zejść się na dłuższą metę nie da, nawet mając 3/4 składu złożonego z wychowanków. Prędzej czy później trzeba umowy przedłużać, a wtedy ciężko uciec od podwyżek. Zresztą dobra pensja to najlepsza zapora przeciwko zainteresowaniu innych klubów naszymi grajkami, jak im dobrze to nie głupieją.;d

A w Portugalii...bardzo to leniwa liga. Sporting nie gra w pierwszym sezonie w pucharach i gram po 3 mecze w miesiącu, czasami 4 jak dojdzie krajowy puchar.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 01:25, Nephren-Ka napisał:

Trochę to zalatuje profanacją.;p

Hehe. : >

Dnia 29.07.2015 o 01:25, Nephren-Ka napisał:

W karierze Milanem też miałem plan żeby za dużo nie płacić, a i tak się to kończy tym
że z pewnego poziomu zejść się na dłuższą metę nie da, nawet mając 3/4 składu złożonego
z wychowanków.

Siedziałem ponad 20 lat w Dover i nigdy nie przekroczyłem pewnego poziomu wydatków na płace. Jak ktoś gwiazdorzył (chciał za dużo kasy), to zawsze był jakiś młody zdolny na jego miejsce. :3

Nie dość że utrzymanie zespołu mało kosztowało, to bilans transferowy zawsze był na sporym plusie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować