Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2015 o 00:16, Renzov napisał:

No, kolejny w tym zacnym gronie :)

Lubię zacne grono :P

Dnia 29.07.2015 o 00:16, Renzov napisał:

Często tu zaglądam, ale, ogólnie rzecz biorąc, życie mocniej mnie teraz trzyma w swoich
ryzach, niż niegdyś i takim sposobem ilość czasu wolnego została mocno ograniczona :)
Przeprowadzam się niedługo i takie tam.

Czyli wielki nieobecny się znalazł :P a to dopiero. Wiadomo życie kiedyś każdego dopadnie.

Dnia 29.07.2015 o 00:16, Renzov napisał:

Czytałem o Twym "wampirzym" eksperymencie - stwierdzono jakieś zauważalne spustoszenia
w organizmie? :>

Jak wcześniej pisałem. Wytrzymałem bite 7 dni bez snu. Przez pierwsze 5 kroczyłem z maksymą "Jutra nie ma. Jutro nie istnieje" ale później się jakoś opanowałem. Ogólnie to dałoby radę i nawet 10 dni latać [jest na to sposób ale będę tu wchodził w szczegóły] ale mimo iż mózg był zmęczony to i tak znalazły się w nim resztki zdrowego rozsądku mówiąc "opanuj się". Jeśli chodzi o spustoszenia w organizmie to większość działa się podczas "bezsennego amoku". Jedyne grubsze spustoszenie to, to, że mimo iż odżywałem się prawidłowo i sowicie to i tak [gdy już odespałem] stojąc na wadze zauważyłem, że prawie 3kg zeszło w dół. Psychoz czy innych z tych podobnych nie uświadczyłem :P.

Dnia 29.07.2015 o 00:16, Renzov napisał:

PS tego posta miałem wrzucić już jakiś czas temu, ale codziennie zapominam... Starość
nie radość.

Młodość nie wieczność. A pamiętasz nasze swego czasu "odbijanie piłeczek" ??. Pamiętam, że wtedy skrobaliśmy więcej jak 10 zdań :P Ehh to były czasy. I te rozkminy jak się zakończy House MD :>
A wszystko wydaje się jakby to było wczoraj lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 01:57, Braveheart napisał:

A wszystko wydaje się jakby to było wczoraj lol...


Ogólnie to bardzo dobrze po dzieciach widać, że "to wszystko" to nie było wczoraj :)

... lulu ...

PS: znów grałem zamiast sortować i obrabiać zdjęcia, ani chybi będzie kara umowna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 03:23, Martimat napisał:

Ogólnie to bardzo dobrze po dzieciach widać, że "to wszystko" to nie było wczoraj :)

Ja tam jeszcze dzieci nie mam więc nie wiem jak to jest :P

Dnia 29.07.2015 o 03:23, Martimat napisał:

... lulu ...

Jeszcze nie teraz :P

Dnia 29.07.2015 o 03:23, Martimat napisał:

PS: znów grałem zamiast sortować i obrabiać zdjęcia, ani chybi będzie kara umowna :P

W co żeś pan szponcił ? :> Może w Diabła ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 01:25, Nephren-Ka napisał:

Hehe.;d
Cóż, dobrze się dzieje że nie wszyscy siedzą w stanie beznadziei.:)

Wiesz.... ona jest tylko dobrą znajomą. Co z tego wyniknie grzyb wie. Mam lekko [no dobra, może bardziej niż lekko] "porysowany mózg" i jakoś nie mam mocy na angażowanie się w związki ale to już głębszy i cięży temat. Twoja beznadzieja przy mojej to pryszcz. [serio]

Dnia 28.07.2015 o 01:25, Nephren-Ka napisał:

Ja jestem chyba dwie łatki w plecy, co i tak jest niczym jeśli spojrzeć na to że nie
kupiłem jeszcze dodatku(może niedługo się to zmieni, choć raczej w ramach posiadania
pełnej kolekcji Diabełków na PC niż samego grania).

Kiedyś to nadrobisz :P Wierzę w Ciebie....

Czołem wąpiry :P [jak bezsenność mija ? :> bo mi zacnie]

Ogólnie to kolejny dzień dziś wyjęty z kalendarza... no może nie do końca. Poszedłem sobie dziś na działkę. Rozłożyłem konkret koc i rozłożyłem się nań niczym żaba na liściu słuchając muzyki z iPoda. Towarzyszył mi OST z filmu "A Beautiful Mind" w wykonaniu Jamesa Hornera. W niezły stan mnie to wprowadziło. Cały soundtrack jest genialny. Jeśli ktoś jest otwarty na nowe muzyczne doznania itp/itd to polecam się zapoznać bo naprawdę warto. :3

Powrót do domu.. Całodniowe przeczesywanie internetu. Farma minimalna.... Aż tu nagle dopadł mnie konsumpcjonizm...

Złożyłem właśnie zamówienie i niedługo będę szczęśliwym posiadaczem tej o to koszulki w rozmiarze XL
http://www.emp-shop.pl/art_293888/ Jest Joker jest zabawa :P.

Oraz zakupiłem 3 plakaty.

http://www.allposters.pl/-sp/Sin-City-plakaty_i1678734_.htm    :-P
http://www.allposters.pl/-sp/The-Dark-Knight-Joker-Face-plakaty_i12590880_.htm
http://www.allposters.pl/-sp/Scarface-Ink-plakaty_i10814704_.htm <--- za 9 pln ??!! Przeca paczka fajek kosztuje więcej!

Mam chrapkę jeszcze na ten plakat http://www.allposters.pl/-sp/12-Malp-plakaty_i2115801_.htm ale na razie budżet nie pozwala :P Za jakiś czas na bank będzie mój.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 01:58, Braveheart napisał:

Czołem wąpiry :P [jak bezsenność mija ? :> bo mi zacnie]

Na aktualizacji Windowsa do "dziesiątki". Znaczy tak jakby, bo mój komputer chyba tego nie ogarnia i ciagle wypluwa niepowodzenia. ;d

Poza tym wybieram się z motyka na słońce i próbuję zdobyć w D3 70 level przed końcem sezonu, lol.

Dnia 30.07.2015 o 01:58, Braveheart napisał:

Oraz zakupiłem 3 plakaty.

Ty je gdzieś wieszasz czy wrzucasz do szafki i zapominasz? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 03:13, Kadaj napisał:

> Czołem wąpiry :P [jak bezsenność mija ? :> bo mi zacnie]
Na aktualizacji Windowsa do "dziesiątki". Znaczy tak jakby, bo mój komputer chyba tego
nie ogarnia i ciagle wypluwa niepowodzenia. ;d

Ja tam jednak zostanę przy swojej 7mce :P.

Dnia 30.07.2015 o 03:13, Kadaj napisał:

Poza tym wybieram się z motyka na słońce i próbuję zdobyć w D3 70 level przed końcem
sezonu, lol.

O matko przecież wbicie 70tki to nie taki straszny grzyb :P. Wierzę, że dasz radę dobić jeszcze co najmniej z 1 paragon level :P

Dnia 30.07.2015 o 03:13, Kadaj napisał:

Ty je gdzieś wieszasz czy wrzucasz do szafki i zapominasz? : >

Do szafki........ zwariowałeś ? :3. Jasne, że wieszam!!. Oczywiście nie na taśmę klejącą bo to już nie te czasy, że się tak plakaty wieszało. Oprawiam i wieszam. http://www.eplakaty.pl/katalog/ramy-i-antyramy-glowna
Na ścianie jeszcze trochę miejsca zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 03:19, Isildur napisał:

Nie mam pendrive''a, pożyczyłem siostrze. :3

A miało się samo ładnie zaktualizować. : /


@Braveheart

Dnia 30.07.2015 o 03:19, Isildur napisał:

Wierzę, że dasz radę dobić jeszcze co najmniej z 1 paragon level :P

Nie doceniasz moich growych zdolności. :3

Dnia 30.07.2015 o 03:19, Isildur napisał:

Do szafki........ zwariowałeś ?

Nie znam się, nigdy w życiu nie miałem plakatu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 03:22, Kadaj napisał:

Nie mam pendrive''a, pożyczyłem siostrze. :3


Tam masz opcje czy chcesz obraz iso czy aktualizacje :)
Koleżanka w ten sposób aktualizowała bez płyty czy pendrive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 03:22, Kadaj napisał:

Nie doceniasz moich growych zdolności. :3

Taaaa. Jasne..... ale do gier gdzie są śliczne dziewczynki i inne panienki to zdolności masz :P

Dnia 30.07.2015 o 03:22, Kadaj napisał:

Nie znam się, nigdy w życiu nie miałem plakatu. xD

Nigdy ??!! Nawet za łepka ??.... sad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 03:34, Isildur napisał:

Tam masz opcje czy chcesz obraz iso czy aktualizacje :)
Koleżanka w ten sposób aktualizowała bez płyty czy pendrive :)

No proszę. Spróbuję następnego wieczora, przynajmniej będą nowe "cukierki". :3
Może w tym czasie jakaś magia sprawi, że przestanie się fochać i sam uczyni swą powinność.

@Braveheart

Dnia 30.07.2015 o 03:34, Isildur napisał:

ale do gier gdzie są śliczne dziewczynki i inne panienki to zdolności masz :P

Do takich gier nie trzeba zdolności, wystarczy miłość w serdusiu. : >

Dnia 30.07.2015 o 03:34, Isildur napisał:

Nigdy ??!! Nawet za łepka ??

Rozkładówek tez nie wieszałem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 03:39, Kadaj napisał:

@Braveheart
> ale do gier gdzie są śliczne dziewczynki i inne panienki to zdolności masz :P
Do takich gier nie trzeba zdolności, wystarczy miłość w serdusiu. : >

... a teraz szybciusio mi tu mów co to za piękność w CGI :P
http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=90180&pid=529 <3
Z serią FF jestem słabo obeznany :P

Dnia 30.07.2015 o 03:39, Kadaj napisał:

Rozkładówek tez nie wieszałem. xD

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 04:04, Braveheart napisał:

... a teraz szybciusio mi tu mów co to za piękność w CGI :P

Lightning z FF XIII. A raczej z całej serii "trzynastek".

Dnia 30.07.2015 o 04:04, Braveheart napisał:

Z serią FF jestem słabo obeznany :P

Zawsze możesz się poznać. :3
Tym bardziej, że wiele z nich wyszło w ostatnich miesiącach na Steamie i już nie trzeba mieć konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 04:09, Kadaj napisał:

> ... a teraz szybciusio mi tu mów co to za piękność w CGI :P
Lightning z FF XIII. A raczej z całej serii "trzynastek".

https://www.youtube.com/watch?v=ggEZL9A_Qcg

Matko 9 godzin :3 :3 :3 :3 :3
Czy ogarnę ? :>

Dnia 30.07.2015 o 04:09, Kadaj napisał:

Zawsze możesz się poznać. :3

Pewnie, że tak

Dnia 30.07.2015 o 04:09, Kadaj napisał:

Tym bardziej, że wiele z nich wyszło w ostatnich miesiącach na Steamie i już nie trzeba
mieć konsoli.

A więc to tak.....

PS: Głodny się robię. Chyba czas do lodówki zajrzeć ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 01:58, Braveheart napisał:

Wiesz.... ona jest tylko dobrą znajomą. Co z tego wyniknie grzyb wie. Mam lekko [no dobra,
może bardziej niż lekko] "porysowany mózg" i jakoś nie mam mocy na angażowanie się w
związki ale to już głębszy i cięży temat. Twoja beznadzieja przy mojej to pryszcz. [serio]


A żebyś się nie zdziwił.;p Choć generalnie jakiekolwiek porównywanie różnych beznadziei jest bezsensowne, każda dla każdego ma przeważnie tak samo duże znacznie, choć ich powody mogą się na popierze znacznie swoim kalibrem różnić. Ot takie ciekawe prawo fizyki duchowej.
Związki zaś...dobrze piszesz że głębszy i ciężki temat. Wszelako zaś uważam że jeżeli trafisz na ten właściwy to nie musisz nic robić ani nad niczym się zastanawiać czy angażować, wszystko dzieję się samo i nawet się o tym nie wie.;d

Dnia 30.07.2015 o 01:58, Braveheart napisał:

Kiedyś to nadrobisz :P Wierzę w Ciebie....


Możliwe że nawet po 10-tym się uda.;d
W sumie dawno nie grałem, może sobie coś tam pobiegam. Ale jak czasami przeglądam forumowy temat D3 to przerażają mnie wartości wszelkiego dmg/armora/poziomów jakie ludzie nastukali, mam chyba z 1% tego.;s

Dnia 30.07.2015 o 01:58, Braveheart napisał:

Ogólnie to kolejny dzień dziś wyjęty z kalendarza... no może nie do końca. Poszedłem
sobie dziś na działkę. Rozłożyłem konkret koc i rozłożyłem się nań niczym żaba na liściu
słuchając muzyki z iPoda. Towarzyszył mi OST z filmu "A Beautiful Mind" w wykonaniu Jamesa
Hornera. W niezły stan mnie to wprowadziło. Cały soundtrack jest genialny. Jeśli ktoś
jest otwarty na nowe muzyczne doznania itp/itd to polecam się zapoznać bo naprawdę warto.
:3


Hah, pomyślałem sobie że całkiem dobry plan i można by uskutecznić coś takiego...tylko ta praca przeszkadza.;/
Ale za to w sobotę może uda się wprowadzić mój plan relaksu - wojskowe polowe łóżko do ogrodu pod drzewka, książka, i spanie po odrobinie lektury. Bez muzyki, wszelkie naturalne dźwięki(wiatr, ptaki, koniki polne, itp) mi bardziej odpowiadają w takich klimatach.
''Piękny Umysł'' dobry film, pamiętam że zaciekawił mnie na tyle że obejrzałem kiedyś(a u mnie filmów raczej niewiele się przewija). OST-a nie słuchałem, w sumie jakoś mało ich słucham chyba. Ale też tyle wszelkiej muzyki mam do przekopania, że na nic mi czasu nie starcza.;s

Dnia 30.07.2015 o 01:58, Braveheart napisał:

Złożyłem właśnie zamówienie i niedługo będę szczęśliwym posiadaczem tej o to koszulki
w rozmiarze XL
http://www.emp-shop.pl/art_293888/ Jest Joker jest zabawa :P.


Całkiem fajna. Nie wiem tylko czy Joker nie jest zbyt ogranym motywem.;p
Sam chyba wyrosłem z koszulek z jakimiś dodatkami, chodzę przeważnie w takich totalnie minimalistycznych. Zostało mi jeszcze kilka z logiem Opeth(to się nie zmieni nigdy ;s), i jedna taka: http://i.imgur.com/8u7zl6w.jpg Zawsze zakładam ją na wszelkie uroczystości rodzinne czy spotkania ze znajomymi.:D

Dnia 30.07.2015 o 01:58, Braveheart napisał:

Oraz zakupiłem 3 plakaty.


Również nieźle się prezentują. U mnie na ścianach w pokoju wiszą sobie 3 egzemplarze wiedźmińskie z CDA.
Co do samych zaś plakatów, to...nie opłaca się ich kupować w necie, ceny są przegięte. Mam znajomego który ma bzika na punkcie plakatów i najlepszą metodą jest poszperanie w necie za interesującą nas grafiką w znośnej jakości, po czym udanie się z nią(na jakimś nośniku danych) do drukarni, płaci się chyba mniej jak połowę tego co krzyczą sobie w necie.;d

Bleh, kolejny dzień jak co dzień. Gotowanie, sprzątanie, zmywanie, spanie, praca, i co nieco muzyki po pracy. Słucham ulubieńców alfabetycznie, jestem pod E, kończy grać Emperor a zaraz zacznie Empyrium...będzie mroczny las, bez wychodzenia z domu.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziejszy wieczór upływa z Idol Magical Girl Chiru Chiru Michiru. To taki lekki i humorystyczny spinoff serii Grisaia, kpiący sobie głownie z magical girl.

Szkoda tylko, że zapowiada się na krótką przygodę, bo dwa epizody (z 7) skończyłem w półtorej godziny. : <

20150731012138

20150731012144

20150731012150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 01:23, Kadaj napisał:

Szkoda tylko, że zapowiada się na krótką przygodę, bo dwa epizody (z 7) skończyłem w
półtorej godziny. : <


Jaki to gatunek gier, jakieś przygodówki czy coś w ten deseń?
Powinieneś kiedyś sobie zagrać w FM karierę w lidze Japonii.:D

Bajkowy dzień dziś, kiedy wszystko udaje się ogarnąć jak potrzeba, wrócić wcześniej z pracy, umyć włosy, włączyć główny telefon(jako że Moto G 2nd żal mi zabierać do roboty), siedzieć z wiadrem lodów i słuchać muzyki. A i tak w sumie beznadzieja.;/
Więcej, kupiłem w końcu Reaper of Souls(ofc pudełko, nie tam jakiś paskudny kod) i nawet zainstalowałem, więc...pora sobie w FM posiedzieć w cieplutkiej Portugalii. Przegrać kilka spotkań z Porto(bez znaczenia, liga i tak raczej moja) i czekać na rejestrację składu na nowy sezon, żeby wrzucić mini-wonderkinda(graficzny spamik :D) z pierwszego naboru do szkółki. Muszę mu tylko mentorem podnieś determinację i będzie dobry obrońca.

20150801002646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 00:26, Nephren-Ka napisał:

Jaki to gatunek gier, jakieś przygodówki czy coś w ten deseń?

Visual novel. : >

Dnia 01.08.2015 o 00:26, Nephren-Ka napisał:

Powinieneś kiedyś sobie zagrać w FM karierę w lidze Japonii.:D

Akurat piłkarsko jestem fanem innych wysp. ^^

A Windows 10 w końcu u mnie działa. Ciekawe które gry przestaną. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 00:39, Kadaj napisał:

Visual novel. : >


To ja już chyba wolę samo novel, bez visual.;s

Dnia 01.08.2015 o 00:39, Kadaj napisał:

Akurat piłkarsko jestem fanem innych wysp. ^^


Jedno drugiemu nie przeszkadza. Zresztą jak zrobią w FM żeńskie drużyny to fajnie będzie właśnie w Japonii. Przynajmniej z mojego punktu widzenia, bo lubię ich reprezentację.;d

Dnia 01.08.2015 o 00:39, Kadaj napisał:

A Windows 10 w końcu u mnie działa. Ciekawe które gry przestaną. ;d


A nie lepiej pomyśleć ''ciekawe które zaczną''?
Pamiętam że w Might & Magic VII(moja najbardziej ulubiona część cyklu) nie mogłem pograć na Win XP, a mając Siódemkę już jak najbardziej.<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować