Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Siemka, widzę obrońca pierwsza klasa :) żebym ja takich dwóch-trzech w Rakowie dostał to byłoby mega. Grałeś ostatnio więcej w FM? Ja pobrałem małego patcha i gram Rakowem Częstochowa - na tę chwilę biję się jako beniaminek o awans do Ekstraklasy. Po weekendzie jak będzie trochę czasu dogram sezon i podrzucę screena ;)

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

A żebyś się nie zdziwił.;p Choć generalnie jakiekolwiek porównywanie różnych beznadziei
jest bezsensowne, każda dla każdego ma przeważnie tak samo duże znacznie, choć ich powody
mogą się na popierze znacznie swoim kalibrem różnić.

W sumie to masz pewną rację. :P Każdy ma swoją beznadzieję jeden większą drugi mniejszą. Jeden będzie miał beznadzieje ciężką bo utracił dom i wszystko co materialne/namacalne. Drugi zaś będzie miał beznadzieje psychiczną ;-)

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Ot takie ciekawe prawo fizyki duchowej.

Fizyka duchowa.... ciekawe określenie [dlaczego tego wyrażenia wcześniej nie znałem ? :>] A może to Twoja produkcja wyrazów ? : > :P

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Związki zaś...dobrze piszesz że głębszy i ciężki temat. Wszelako zaś uważam że jeżeli
trafisz na ten właściwy to nie musisz nic robić ani nad niczym się zastanawiać czy angażować,
wszystko dzieję się samo i nawet się o tym nie wie.;d

I pozostawić wszystko chociażby w rękach chaosu ???
Chaos.. choć jest sprawiedliwy i bezstronny w związkach nie działa.... Związki to taka "dziedzina" przy której jednak trzeba coś robić. W mega wielkim skrócie: Są niczym kwiat. Kwiat o który trzeba dbać i się nim zajmować bo inaczej uschnie/obumrze. ;-)

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Możliwe że nawet po 10-tym się uda.;d
W sumie dawno nie grałem, może sobie coś tam pobiegam. Ale jak czasami przeglądam forumowy
temat D3 to przerażają mnie wartości wszelkiego dmg/armora/poziomów jakie ludzie nastukali,
mam chyba z 1% tego.;s

Na przykład 1% ze mnie :P Ja aktualnie mam tylko 785 Poziom mistrzowski... [wiem mały :P] chciałbym mieć 900 + ale to jeszcze wyższy stan farmy :P Musze jakoś dobić co najmniej do 800 paragonu by mieć wszystko na maksa :P

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Hah, pomyślałem sobie że całkiem dobry plan i można by uskutecznić coś takiego...tylko
ta praca przeszkadza.;/

Ja na szczęście w tym kraju nie przepracowałem ani jednej godziny a jestem na rencie socjalnej.. :D. Z resztą. Ja nie mogę pracować. Orzecznik z ZUSu wystawił piękny kwit
"Całkowicie nie zdolny do pracy". Mimo iż jestem zdrowy fizycznie

Spoiler

to jednak z czym innym są problemy :/

Dorabiam sobie w dojczach przy dość lekkiej pracy która zbytnio nie wymaga dużej siły fizycznej jak i intelektualnej... Później wracam do Polski. Żyje z pieniędzy, które tam zarobiłem a szmal z renty odkładam na "czarne dni". Oczywiście nikt nic nie wie ]:->

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Ale za to w sobotę może uda się wprowadzić mój plan relaksu - wojskowe polowe łóżko do
ogrodu pod drzewka, książka, i spanie po odrobinie lektury. Bez muzyki, wszelkie naturalne
dźwięki(wiatr, ptaki, koniki polne, itp) mi bardziej odpowiadają w takich klimatach.

Kiedyś też tak robiłem. Odbijało mi na punkcie słowika. Wiedziałem w którym miejscu grają co najmniej dwa. Więc o danej porze po prostu tam się udawałem by posłuchać "koncertu". Oczywiście towarzyszył mi przy tym alkohol.... Teraz na szczęście już go nie spożywam. Od 10 marca wciąż w gębie nie miałem ani kropli alkoholu. I tak już pozostanie!!!!

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

''Piękny Umysł'' dobry film, pamiętam że zaciekawił mnie na tyle że obejrzałem kiedyś(a
u mnie filmów raczej niewiele się przewija). OST-a nie słuchałem, w sumie jakoś mało
ich słucham chyba. Ale też tyle wszelkiej muzyki mam do przekopania, że na nic mi czasu
nie starcza.;s

Czasu zawsze nie starcza na nic. A nawet gdyby go starczało to człowiek i tak by doszedł do wnioski że dalej go nie starcza :3 :3 :3 Powstał by piękny paradoks...

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Całkiem fajna. Nie wiem tylko czy Joker nie jest zbyt ogranym motywem.;p
Sam chyba wyrosłem z koszulek z jakimiś dodatkam

Może i Joker jest po części oklepany ale praktycznie nie widziałem nikogo w podobnej koszulce albo z podobnym motywem. A może są ale ich nie ma ?. Mam sporo prostych koszulek. Takich zwyczajnych w jednym kolorze bez jakiś tam dodatków. Ale jak zobaczyłem ją powiedziałem sobie, że muszę ją mieć. Makijaż jak i cała kreacja Jokera w Batmanie Nolana to dla mnie istny majstersztyk. Ostatnio nawet sobie zakupiłem koszulkę z dość dużym logiem supermana :D. Niebieska of kors.
A na dniach robiąc zakupy widziałem dość piękną dziewczynę która sobie śmigała po Tesco w białej koszulce z klasycznym logiem batmana :D... wyglądała w niej cudnie :P

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Również nieźle się prezentują.

Dzięki... też tak uważam. A zdecydowanie lepiej będą się prezentować na ścianie w antyramie :P

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

U mnie na ścianach w pokoju wiszą sobie 3 egzemplarze wiedźmińskie z CDA.

Mam nadzieje, że je jakoś oprawiłeś. Chociażby w antyramę ? :>. Nie chcesz mi chyba powiedzieć że wiszą na taśmie klejącej ?? :D :D :D

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Co do samych zaś plakatów, to...nie opłaca się ich kupować w necie, ceny są przegięte.
Mam znajomego który ma bzika na punkcie plakatów i najlepszą metodą jest poszperanie
w necie za interesującą nas grafiką w znośnej jakości, po czym udanie się z nią(na jakimś
nośniku danych) do drukarni, płaci się chyba mniej jak połowę tego co krzyczą sobie w
necie.;d

Widzisz... ja takich "dojść" niestety nie mam. Wiem, że plakaciki trochę kosztują ale jak tak patrzę przez pryzmat przeszłości to nie żałuję wydanych pieniędzy. Ile to forsy poszło z dymem na głupie fajki.... ile to forsy poszło na alkohol i na inne pierdoły o których nie mam zamiaru pisać....

Dnia 31.07.2015 o 00:58, Nephren-Ka napisał:

Bleh, kolejny dzień jak co dzień. Gotowanie, sprzątanie, zmywanie, spanie, praca, i co
nieco muzyki po pracy. Słucham ulubieńców alfabetycznie, jestem pod E, kończy grać Emperor
a zaraz zacznie Empyrium...będzie mroczny las, bez wychodzenia z domu.;d

U mnie muzycznie dziś dalej spod znaku Soundtrack.... Tym razem dziś osty: Gladiator i Król Artur... OST z Diablo III Reaper of souls... a później biorę się za Vangelisa! <3
Widzę, że zakupiłeś dodatek do Diablo III. Daj cynka jak Ci się podoba 5 akt. I jak już go kiedyś tam przejdziesz :P.
Bo po mojemu klimatem bije na głowę resztę aktów. No i muzycznie jest zdecydowanie lepiej.... jak już dojdziesz do walki z pewnym eeee [jakby tu napisać aby za bardzo nie zaspoilerować.... hmmmmmmm] jak już dojdziesz do walki z pewną postacią to załączy ci się bardzo ciekawy motyw muzyczny który nada tej walce fajny klimat. Chyba, że podczas grania mutujesz muzykę z gry puszczając swoje kawałki w odtwarzaczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

Jedno drugiemu nie przeszkadza. Zresztą jak zrobią w FM żeńskie drużyny to fajnie będzie
właśnie w Japonii. Przynajmniej z mojego punktu widzenia, bo lubię ich reprezentację.;d

Ja bym chciał opcję kopania butem w zawodników w szatni. Niektórym moim grajkom by się należało. : >

Właśnie się doczołgałem do zimowego okienka transferowego i na dzień dobry wywaliłem napastnika. Nie dość że kosił 175 tysięcy funtów tygodniówki, to jeszcze obrażał się, gdy zwracałem mu uwagę na słabą postawę na treningu. Phi, jak będzie trzeba, to wygram tę ligę zaciągiem drwali ze Skandynawii. xD

Czas coś pozabijać w Diablo. :3

Dnia 01.08.2015 o 00:53, Nephren-Ka napisał:

A nie lepiej pomyśleć ''ciekawe które zaczną''?

Chyba mi się jeszcze tak nie zdarzyło, by jakaś gra zaczęła chodzić na nowym Windowsie. A może nie pamiętam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś sie nudzi w nocy to może sobie pograć w sławne demo silent hill P.T przeniesione przez fana na PC
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,18466957,niezalezny-tworca-przeniosl-p-t-na-pc-ciekawe-co-zrobi-mu.html
jak komuś nie działa link z artykułu to można tez stąd http://jedlondo.itch.io/punity/download/eyJleHBpcmVzIjoxNDM4Mzg2MDk3LCJpZCI6MzIwNjJ9.xGmvLdcncLkZVfLj%2f8lk0cYrkDs%3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Siemka, widzę obrońca pierwsza klasa :) żebym ja takich dwóch-trzech w Rakowie dostał
to byłoby mega. Grałeś ostatnio więcej w FM? Ja pobrałem małego patcha i gram Rakowem
Częstochowa - na tę chwilę biję się jako beniaminek o awans do Ekstraklasy. Po weekendzie
jak będzie trochę czasu dogram sezon i podrzucę screena ;)


Czasami sobie grywam, dawno dawno temu Milanem(tam to miałem obrońcę pierwsza klasa, nie to co tu), potem Koroną(całkiem fajna zabawa, nasz liga miała już klub w LM bez eliminacji). Teraz wymyśliłem sobie uzdrowić portugalską piłkę poprzez stawianie na juniorów w składzie Sportingu.;D

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)


Dziękować.;)
Póki co nie mam składu, więc nici z wysokich wygranych, ale idzie ku lepszemu.

Ech, nie lubię tych ograniczeń transferowych z krajów Ameryki Południowej.;/
Ale przynajmniej będę miał ciekawego bocznego obrońcę(graficzny spamik). Za 2 lata dopiero, ale zawsze.;d

@Braveheart

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

W sumie to masz pewną rację. :P Każdy ma swoją beznadzieję jeden większą drugi mniejszą.
Jeden będzie miał beznadzieje ciężką bo utracił dom i wszystko co materialne/namacalne.
Drugi zaś będzie miał beznadzieje psychiczną ;-)


Tru. Choć też bardziej chodziło mi, że wymiar tej psychicznej beznadziei może się ''na papierze'' różnić, co zupełnie nie ma przełożenia na odczucia w głowie, które mogą być tak samo silne w każdym przypadku, nawet jak wydaje się błahy.

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Fizyka duchowa.... ciekawe określenie [dlaczego tego wyrażenia wcześniej nie znałem
? :>] A może to Twoja produkcja wyrazów ? : > :P


Moja własna twórczość z tamtej chwili.
Aczkolwiek nie mogę twierdzić że mam na to patent, ktoś mógł sformułować takie stwierdzenie przede mną, a jak o tym nie wiem.;s

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

I pozostawić wszystko chociażby w rękach chaosu ???
Chaos.. choć jest sprawiedliwy i bezstronny w związkach nie działa.... Związki to taka
"dziedzina" przy której jednak trzeba coś robić. W mega wielkim skrócie: Są niczym kwiat.
Kwiat o który trzeba dbać i się nim zajmować bo inaczej uschnie/obumrze. ;-)


Nah, chaos się do niczego nie nadaje na dłuższą metę.
Raczej coś w stylu ''nie muszę pamiętać o tym żeby dbać o kwiatek, bo robię to w sposób naturalny i automatyczny''.;d

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Na przykład 1% ze mnie :P Ja aktualnie mam tylko 785 Poziom mistrzowski... [wiem mały
:P] chciałbym mieć 900 + ale to jeszcze wyższy stan farmy :P Musze jakoś dobić co najmniej
do 800 paragonu by mieć wszystko na maksa :P


Hah, ja nie wiem czy w podstawce zdobyłem ich z 50...;s
W niedzielę pewnie coś pogram, to zobaczę sobie co i jak z nowościami, pewnie pospamuję tu wtedy.

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

/ciach/ Oczywiście nikt nic nie wie ]:->


Teraz to już wszyscy wiemy.;D

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Kiedyś też tak robiłem. Odbijało mi na punkcie słowika. Wiedziałem w którym miejscu grają
co najmniej dwa. Więc o danej porze po prostu tam się udawałem by posłuchać "koncertu".
Oczywiście towarzyszył mi przy tym alkohol.... Teraz na szczęście już go nie spożywam.
Od 10 marca wciąż w gębie nie miałem ani kropli alkoholu. I tak już pozostanie!!!!


Ja całe życie ''nie piję'', ale jakieś nieznane mi piwo czasami zdarza mi się wypróbować.
Jak to mówią ''Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach.'':D

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Czasu zawsze nie starcza na nic. A nawet gdyby go starczało to człowiek i tak by doszedł
do wnioski że dalej go nie starcza :3 :3 :3 Powstał by piękny paradoks...


To zależy, np na ogranie D3 czasu starczyło mi, i jeszcze sporo zostało.;d Podobnie myślę że uda mi się bez problemu zrobić parę innych rzeczy. Gorzej że muzyka i książki są czymś czego nigdy nie ogarnę w zadowalający sposób.;/

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Może i Joker jest po części oklepany ale praktycznie nie widziałem nikogo w podobnej
koszulce albo z podobnym motywem. A może są ale ich nie ma ?. Mam sporo prostych koszulek.
Takich zwyczajnych w jednym kolorze bez jakiś tam dodatków. Ale jak zobaczyłem ją powiedziałem
sobie, że muszę ją mieć. Makijaż jak i cała kreacja Jokera w Batmanie Nolana to dla mnie
istny majstersztyk. Ostatnio nawet sobie zakupiłem koszulkę z dość dużym logiem supermana
:D. Niebieska of kors.


Joker ok(zgadzam się że świetnie wypadł w filmie, ''Mroczny Rycerz'' to jeden z tych tytułów które widziałem i bardzo lubię), ale Supermen? ;p Panie no, w tym tempie to gotowyś za jakiś czas chodzić w koszulce z czerwonym wojownikiem z Power Rangers.:D
Ale poważnie, jak uważasz że fajnie wygląda, to jak najbardziej jestem za tym żeby taką nosić.;>

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

A na dniach robiąc zakupy widziałem dość piękną dziewczynę która sobie śmigała po Tesco
w białej koszulce z klasycznym logiem batmana :D... wyglądała w niej cudnie :P


Niekoniecznie ten Batman miał na to wpływ.;p
Ot dałbyś mi taką(koszulkę ofc) i od razu zaczęłaby wyglądać paskudnie.;s

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Dzięki... też tak uważam. A zdecydowanie lepiej będą się prezentować na ścianie w antyramie :P


Good idea.
Mam podobny plan, ale z wykorzystaniem okładek z płyt które szczególnie lubię. Ale to kiedyś tam może.

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Mam nadzieje, że je jakoś oprawiłeś. Chociażby w antyramę ? :>. Nie chcesz mi chyba
powiedzieć że wiszą na taśmie klejącej ?? :D :D :D


Jeden na taśmie(ale od tyłu przyklejona, w minimalistycznej ilości), drugi na pineskach, a trzeci ''na niczym''(bo jest wsunięty za półkę i na tym się trzyma).;d

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Widzisz... ja takich "dojść" niestety nie mam. Wiem, że plakaciki trochę kosztują ale
jak tak patrzę przez pryzmat przeszłości to nie żałuję wydanych pieniędzy. Ile to forsy
poszło z dymem na głupie fajki.... ile to forsy poszło na alkohol i na inne pierdoły
o których nie mam zamiaru pisać....


Jakie tu dojścia potrzebne.;p
Google, pendrive i byle jaka drukarnia(nawet w mojej zapadłej dziurze jest lokalna drukarnia która oferuje coś takiego ;d). Generalnie opcja dla ludzi aktywnych, lenie(w tym i jak się łapę ;d) kupią gotowe.;p

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

U mnie muzycznie dziś dalej spod znaku Soundtrack.... Tym razem dziś osty: Gladiator
i Król Artur... OST z Diablo III Reaper of souls... a później biorę się za Vangelisa! <3


Hmm, w tym do Gladiatora to nie maczała paluszków Lisa Gerrard? Nie wiem czemu, ale coś kojarzy mi się z tym filmem. Vangelis zawsze na propsie.
Ale już z muzyką z diabełka, to wolę tą z drugiej części, najlepiej jak poprzedzona tymi kilkoma utworami z jedynki. Ba, nawet grając w D3 często puszczałem sobie soundtrack z D2.;d

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Widzę, że zakupiłeś dodatek do Diablo III. Daj cynka jak Ci się podoba 5 akt. I jak już
go kiedyś tam przejdziesz :P.


''Kiedyś'' to dobre określenie.;d

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Bo po mojemu klimatem bije na głowę resztę aktów. No i muzycznie jest zdecydowanie lepiej....
jak już dojdziesz do walki z pewnym eeee [jakby tu napisać aby za bardzo nie zaspoilerować....
hmmmmmmm] jak już dojdziesz do walki z pewną postacią to załączy ci się bardzo ciekawy
motyw muzyczny który nada tej walce fajny klimat. Chyba, że podczas grania mutujesz muzykę
z gry puszczając swoje kawałki w odtwarzaczu :P


Mnie to możesz spoilerować do woli, nie przeszkadza mi to. Mogę spokojnie wysłuchać o czym jest książka/gra/film, i potem sam sobie przeczytam/zagram/obejrzę z taką samą dozą zainteresowania jak bez spoilerów.;s
Przy czym sama wiedza że klimat robi się dobry się przyda. Samo D3 jest dla mnie ok, ale też klimat rozgrywki w D2 był chyba fajniejszy.
Muzyki z gry zawsze słucham przez jakiś czas, jak już poznam wszystko to przeważnie gra coś z Foobara(ale nie jest to żadną zasadą).

@Kadaj

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Ja bym chciał opcję kopania butem w zawodników w szatni. Niektórym moim grajkom by się
należało. : >


+1. Może dodadzą kiedyś, takie coś jak słynna ''suszarka'' Fergusona. Kiedyś gracze chcieli ''grajcie tak dalej'' w rozmowie motywacyjnej i jest coś takiego, może kopanie butami też będzie.;d

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Właśnie się doczołgałem do zimowego okienka transferowego i na dzień dobry wywaliłem
napastnika. Nie dość że kosił 175 tysięcy funtów tygodniówki, to jeszcze obrażał się,
gdy zwracałem mu uwagę na słabą postawę na treningu. Phi, jak będzie trzeba, to wygram
tę ligę zaciągiem drwali ze Skandynawii. xD


Podobne problemy ma Di Maria w rzeczywistym świecie w United.;d

Dnia 01.08.2015 o 01:06, haderQ napisał:

Czas coś pozabijać w Diablo. :3


Spać chyba, a nie zabijać.;p

20150801022033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 04:27, Kadaj napisał:

Zaczynasz od końca, a konkretniej trzeciej podczęści. ;d

Dobrze, że mnie oświeciłeś :P

Dnia 30.07.2015 o 04:27, Kadaj napisał:

Kurde obejrzałem całe 3 godziny i wysiadłem... Może nadrobię później... Ile te gry ważą skoro mają aż tyle Cinematicsów i Cutscenes ??. Ostatnia to chyba waży najwięcej co ?

Dnia 30.07.2015 o 04:27, Kadaj napisał:

PS. Niestety z angielskimi głosami, japońskie lepsze. :3

Angielskie nie są złe. Przynajmniej rozumiem o co chodzi.... co by mi było po japońskich ?? :3....
same: hadzikatajanto mo to. Sushi sa kan to dzaj, ike ne koso funaka .... baka no.... toi na tsimene!!! xD xD xD xD :3 :3 :3

PS: Coś Ty sobie za awatar ustawił... weź to zmień bo patrzyć na to się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 02:25, Braveheart napisał:

Dobrze, że mnie oświeciłeś :P

Obyś nigdy już nie musiał błądzić w ciemnościach.
Czy jakoś tak.

Dnia 01.08.2015 o 02:25, Braveheart napisał:

Ile te gry ważą
skoro mają aż tyle Cinematicsów i Cutscenes ??

"Pierwsza" 58 GB. Ostatnia akurat jeszcze nie wyszła na PC, więc nie wiadomo. ;d

Dnia 01.08.2015 o 02:25, Braveheart napisał:

Angielskie nie są złe.

A od czego są napisy? : >

Dnia 01.08.2015 o 02:25, Braveheart napisał:

PS: Coś Ty sobie za awatar ustawił...

Pfff...
https://www.youtube.com/watch?v=qdMFz-W5HaA


@Nephren-Ka

Dnia 01.08.2015 o 02:25, Braveheart napisał:

Podobne problemy ma Di Maria w rzeczywistym świecie w United.;d

Które na szczęście niedługo się skończą. xD

Swoją drogą fajny talent, tylko dlaczego masz "Player Picture"? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mody do fabryczek wrzucone w hurtowej ilości, można zatem sprawdzić czy działa i komputer nie wybuchnie i zabrać się ochoczo do odrobaczania planety ku chwale Wielkiej Maszynerii.

Co tam śpiochy? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 00:33, meryphillia napisał:

Co tam śpiochy? :3


''Ząb mądrości'' <3

WG nie dało zniżek na premki VI-VIII, więc się nawet nie loguję.
W D3 jakoś mi się nie chce.
W FM przerwa między sezonami.
W realnym świecie beznadzieja(''I''m not here. You may see me, but I''m hollow.'') i marazm. Żyć nie umierać.;/

A, wczoraj w nocy było u mnie 3 stopnie, czekam aż śnieg spadnie.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

@Braveheart
Nah, chaos się do niczego nie nadaje na dłuższą metę.

Chyba się nadaje :P

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Raczej coś w stylu ''nie muszę pamiętać o tym żeby dbać o kwiatek, bo robię to w sposób
naturalny i automatyczny''.;d

ciekawa definicja... "naturalnego automatyzmu" :P ;-)

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Hah, ja nie wiem czy w podstawce zdobyłem ich z 50...;s
W niedzielę pewnie coś pogram, to zobaczę sobie co i jak z nowościami, pewnie pospamuję
tu wtedy.

Spam zawsze mile widziany. Pochwal się jakąś grafiką z D3 :P. Ja na ten moment lekka pauza od farmy. Może jutro [tzn dziś coś pogram] w końcu niedziela

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

> /ciach/ Oczywiście nikt nic nie wie ]:->

Teraz to już wszyscy wiemy.;D

Tam zaraz wszyscy.... w ten wątek i tak zaglądają nieliczni wybrańcy. "Wypierdki Nocy" którzy buszują po nocach bo lubią, bo tak mają w zwyczaju, bo cierpią na bezsenność, bo czegoś wiecznie szukają :P.
Ale kto by tam czytał moje posty :P Jedynie osoba która dostaje odpowiedź :3 :3 :3

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

> Kiedyś też tak robiłem. Odbijało mi na punkcie słowika. Wiedziałem w którym miejscu
grają
Ja całe życie ''nie piję'', ale jakieś nieznane mi piwo czasami zdarza mi się wypróbować.
Jak to mówią ''Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach.'':D

To dopiero maksyma! Niestety ja już swoje w życiu wypiłem i mi starcza... życie biorę na trzeźwo i daje radę i idzie się przyzwyczaić.

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Joker ok(zgadzam się że świetnie wypadł w filmie, ''Mroczny Rycerz'' to jeden z tych
tytułów które widziałem i bardzo lubię), ale Supermen? ;p Panie no, w tym tempie to gotowyś
za jakiś czas chodzić w koszulce z czerwonym wojownikiem z Power Rangers.:D
Ale poważnie, jak uważasz że fajnie wygląda, to jak najbardziej jestem za tym żeby taką
nosić.;>

Nie no Power Rangers to bez przesady. To logo SuperMana jest zupełnie w innym eeeee kontekście ?... stoję sobie na przystanku czekając na autobus. Of kors na klacie ta koszulka. Podjeżdża znajomy autem żeby tam szybko zagadać. bla bla bla gadka o pierdołach i nagle mówi... "Widzę, że koszulkę supermana sobie zapodałeś" na co ja odpowiedziałem: A jak!... Człowiek ze stali do urwał nędzy. Ze stali tu. Mówiąc: "ze stali tu" palcem wskazującym dotknąłem skroni bo chodzi mi tu bardziej o hartowanie psychiki aby była ze stali niczym właśnie superman :P [tak wiem pokręcone i chore :3...]

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Niekoniecznie ten Batman miał na to wpływ.;p
Ot dałbyś mi taką(koszulkę ofc) i od razu zaczęłaby wyglądać paskudnie.;s

Już nie bądź taki skromny :P

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Jeden na taśmie(ale od tyłu przyklejona, w minimalistycznej ilości), drugi na pineskach,
a trzeci ''na niczym''(bo jest wsunięty za półkę i na tym się trzyma).;d

:D :D

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

Jakie tu dojścia potrzebne.;p
Google, pendrive i byle jaka drukarnia(nawet w mojej zapadłej dziurze jest lokalna drukarnia
która oferuje coś takiego ;d). Generalnie opcja dla ludzi aktywnych, lenie(w tym i jak
się łapę ;d) kupią gotowe.;p

Czyli tak jak ja

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

''Kiedyś'' to dobre określenie.;d

Wierzę w Ciebie.

Dnia 01.08.2015 o 02:20, Nephren-Ka napisał:

A, wczoraj w nocy było u mnie 3 stopnie, czekam aż śnieg spadnie.;s

buahuahuah 3 stopnie ? no bez jaj. Przeca to zimno na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 00:36, Nephren-Ka napisał:

W realnym świecie beznadzieja(''I''m not here. You may see me, but I''m hollow.'') i
marazm. Żyć nie umierać.;/


Hmmm...
Może...
Trzeba włączyć fabryczki?! :3

Dnia 02.08.2015 o 00:36, Nephren-Ka napisał:

A, wczoraj w nocy było u mnie 3 stopnie, czekam aż śnieg spadnie.;s


We wsi zwanej Warszawą te zimnawo nieco, że musiałem załozyć dwie podkoszulki bo przeca nie będę w lato w bluzie siedział jak głupi. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim. Jak u was ten nocny poranek? U mnie na tapecie dzisiaj In Search of Sunrise 13.5 i odpaliłem po długiej przerwie Path of Exile... za 9 godzin zaczynam zmianę, ale co tam - trzeba zabić trochę poczwar przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 01:08, haderQ napisał:

Czołem wszystkim. Jak u was ten nocny poranek? U mnie na tapecie dzisiaj In Search of
Sunrise 13.5 i odpaliłem po długiej przerwie Path of Exile... za 9 godzin zaczynam zmianę,
ale co tam - trzeba zabić trochę poczwar przed snem ;)


Czołem, u mnie na tapecie Windows 10, grzebie w opcjach i innych ustawieniach. Poza tym chłodno przynajmniej u mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

Ciekawa definicja... "naturalnego automatyzmu" :P ;-)


Akurat wpadł mi w kontekst przykład z kwiatkami.;d
To coś jak z przeprowadzaniem staruszek przez jezdnię, widzisz taką i nie musisz myśleć ''o, będzie dobrym uczynkiem jak pomogę'' tylko robisz to automatycznie. Wiele rzeczy tak się da.;d

Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

Spam zawsze mile widziany. Pochwal się jakąś grafiką z D3 :P. Ja na ten moment lekka
pauza od farmy. Może jutro [tzn dziś coś pogram] w końcu niedziela


Nie mam chyba żadnego screena nawet.;s A musiałbym grę odpalić, a to są większe przygotowania, bo muszę też załączyć sobie osta z dwójki, a teraz akurat Frank Zappa gra, więc ciężka sprawa.xd
Jutro może się uda, podobnie jak zrobić fotkę z kompletną kolekcją Diablo na pc.<3

Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

Tam zaraz wszyscy.... w ten wątek i tak zaglądają nieliczni wybrańcy. "Wypierdki Nocy"
którzy buszują po nocach bo lubią, bo tak mają w zwyczaju, bo cierpią na bezsenność,
bo czegoś wiecznie szukają :P.
Ale kto by tam czytał moje posty :P Jedynie osoba która dostaje odpowiedź :3 :3 :3


Temat pewnie ma sporo duchów, którzy czytają ale nic nie piszą. Ja tak często spędzam tu czas w nocy, podobnie jak w paru innych tematach(upgrade kompa i posty by ziptofaf to świetna lektura za każdym razem).
Ale w sumie to masz rację, można sobie pisać swobodnie o wszystkim.

Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

To dopiero maksyma! Niestety ja już swoje w życiu wypiłem i mi starcza... życie biorę
na trzeźwo i daje radę i idzie się przyzwyczaić.


Ja myślę że alko dla smaku jest ok, ale to się trzeba bardziej w temat wkręcić pewnie, żeby wiedzieć co, jak, gdzie i z czym. Ale to chyba z wszystkim tak można co się zjada i pije chyba.;d

Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

Nie no Power Rangers to bez przesady./ciach/


Dżołk taki tylko.;p

Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

Już nie bądź taki skromny :P


W temacie obrzydzania ładnych rzeczy jestem mistrzem, więc nie mam za grosz skromności.;s

Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

Wierzę w Ciebie.


Głupi pomysł.;s

Dnia 02.08.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

buahuahuah 3 stopnie ? no bez jaj. Przeca to zimno na cud.


"Zaprawdę, powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca. Świat umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie plomieniem."

@meryphillia - Fabryczki wymagają skupienia i planowania. Boli mnie głowa(w sumie bardziej jak ten upierdliwy ''niemądry'' ząb, ale to jego skutek), i chyba odpowiada za to ten ośrodek mózgu który potrzebny jest do planowania i skupienia, bez czego w fabryczkach mnie robale zjedzą w tempie błyskawicznym.;s

Myślałem że sobie w weekend nieco pomałpuję siedząc na zmianę w is-6 i su-122-44, ale WG nie dało mi promo, więc nici(w sumie to i tak mógłbym oba kupić, ale nie chcę coś tam zachować golda, więc promocja niezbędna). Bleh.

@haderQ - o własnie, w PoE ostatnio dużo nowości, to sobie w końcu kupiłem dodatek do D3.;d
Ale i tak pewnie w oba bym nie zagrał, więc szale stoją w równowadze.;s

@Isildur - u mnie również zimno, chyba 5 stopni(więc jest poprawa od wczoraj).;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Fabryczki wymagają skupienia i planowania.


Tam skupienia i planowania od razu...
Obudować wszystko ciągiem fabryczek i taśmociagów po czym strzelać i rzucać granatami w nadbiegające robactwo chcące zapobiec dalszej ekspansji fabryczek.
Ot i cała filozofia.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 01:26, meryphillia napisał:

/ciach/
Ot i cała filozofia.


Muszę mieć system który sam się obroni, i panować na kilka godzin do przodu co będę robił, inaczej w fabryczki grać nie umiem.;s
No chyba że bez robali agresywnych, ale wtedy po paru godzinach gra się zupełnie nudzi.;/

Może przeskoczę chociaż w FM na nowy sezon, zobaczę ile rzucą kasy na transfery, i zniesmaczony ilością gotówki(a ceny jak zawsze pewnie urosną, najfajniejsze oferty znajduje się wszak zawsze nie mają ani grosza do wydania) zapiszę i wyłączę.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Muszę mieć system który sam się obroni, i panować na kilka godzin do przodu co będę robił,
inaczej w fabryczki grać nie umiem.;s


A po co planować coś bardziej ambitnego, niż którą kolejną połać rudy wykopać? :D

Mapa w praktyce jest nieskończona, więc nie ma sensu zbytnio planować "na wyrost".
Zawsze starczy miejsca na dowolny wymysł konstrukcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 01:37, meryphillia napisał:

A po co planować coś bardziej ambitnego, niż którą kolejną połać rudy wykopać? :D


Ambitny plan dotyczmy rozmieszczenia wszystkiego, nie celu samej gry.;p

Dnia 02.08.2015 o 01:37, meryphillia napisał:

Mapa w praktyce jest nieskończona, więc nie ma sensu zbytnio planować "na wyrost".
Zawsze starczy miejsca na dowolny wymysł konstrukcyjny.


I nieskończone są bazy robali, których bez odpowiedniego zaplecza nie rozwalę, trza mieć jakieś dobre pozycje wyjściowe.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2015 o 01:44, Nephren-Ka napisał:

I nieskończone są bazy robali, których bez odpowiedniego zaplecza nie rozwalę, trza mieć
jakieś dobre pozycje wyjściowe.;s


Ojtam ojtam...
Zawsze jakieś wymówki, by nie pokrywać planety kolejnymi zionącymi dymem, smrodem i jazgotem fabryczkami.
Internety przeczytane, idziemy fabryczkować.
Róbta co chceta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 01:57, Braveheart napisał:

Czyli wielki nieobecny się znalazł :P a to dopiero. Wiadomo życie kiedyś każdego dopadnie.

Taka kolej rzeczy :)

Dnia 29.07.2015 o 01:57, Braveheart napisał:

Jak wcześniej pisałem. Wytrzymałem bite 7 dni bez snu. Przez pierwsze 5 kroczyłem z maksymą
"Jutra nie ma. Jutro nie istnieje" ale później się jakoś opanowałem. Ogólnie
to dałoby radę i nawet 10 dni latać [jest na to sposób ale będę tu wchodził w szczegóły]

A mógłbyś, mówiąc szczerze, bom ciekawy:) Czyżby indiańskie ziele? Wywar druidów?

Dnia 29.07.2015 o 01:57, Braveheart napisał:

ale mimo iż mózg był zmęczony to i tak znalazły się w nim resztki zdrowego rozsądku mówiąc
"opanuj się". Jeśli chodzi o spustoszenia w organizmie to większość działa się
podczas "bezsennego amoku". Jedyne grubsze spustoszenie to, to, że mimo iż odżywałem
się prawidłowo i sowicie to i tak [gdy już odespałem] stojąc na wadze zauważyłem, że
prawie 3kg zeszło w dół. Psychoz czy innych z tych podobnych nie uświadczyłem :P.

To nie masz się czym chwalić w takim razie...

Dnia 29.07.2015 o 01:57, Braveheart napisał:

Młodość nie wieczność. A pamiętasz nasze swego czasu "odbijanie piłeczek" ??. Pamiętam,
że wtedy skrobaliśmy więcej jak 10 zdań :P

Ogólnie forma z pisaniem już nie ta, a i tempo nie tak zawrotne :) Znowu odpisuję z małym lagiem, ale nie zapomniałem!

Dnia 29.07.2015 o 01:57, Braveheart napisał:

Ehh to były czasy. I te rozkminy jak się zakończy
House MD :>

Zakończył się zgrabnie uważam, z perspektywy czasu też tak myślę.

Dnia 29.07.2015 o 01:57, Braveheart napisał:

A wszystko wydaje się jakby to było wczoraj lol...

A wody w Wiśle trochę upłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować