Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2015 o 01:10, meryphillia napisał:

Ważne tylko by komputer działał i dało się fabryczkować. :3

I tłuc pomiot w Diablo :P

Dnia 06.08.2015 o 01:10, meryphillia napisał:

Co do Grzybiarzy, to nic w ich wykonaniu nie przebije już raczej "Heavyweight", "Saeed"
i oczywiście tego cuda: https://www.youtube.com/watch?v=FmXzp_3nADc
Ostatnie dwa albumy były... meh...

Co do "Heavyweight" .. pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ten utwór. SZOK totalny.!
Jak dla mnie jest jeszcze jeden kozak poezja utwór który ciężko przebić

http://www.lastfm.pl/music/Infected+Mushroom/_/Unbalanced+(Baby+Killer+remix)

Tylko że na YT lata jakaś dziwnie okrojona wersja bez końcowego solo gitarowego... Jak wiadomo oryginalnie ten jakże zacny track trwa 7:20. Cała płyta B.P Empire jest kozak a relaksującą wiśnią na torcie jest Dancing with kadafi!!
https://www.youtube.com/watch?v=dnXVIsMimHY

Ogólnie to jestem przy końcu najnowszych Grzybiarzy i powiem szczerze szału ta płyta nie robi.... Urwał mać. Lekko wręcz wpieniony jestem... :S
Nie wiem co tam robią charakterystyczne dla dubstepu wstawki ale wcale mi się to nie podoba...

Spoiler

[A może ja coś źle rozumuję ? ale co tu rozumieć jak to się słyszy i zarazem czuje =/]

To nie są te Grzyby jakie znam. Słucham trochę od dupy strony bo jeszcze do osłuchania jest płyta Army of Mushrooms ... mam nadzieje, że będzie lepiej a jak będzie lipa to odpalę The Gathering i po kłopocie :3 :3 :3

@Wszystkozajete

Dnia 06.08.2015 o 01:10, meryphillia napisał:

Musze przyznać, że słuchałem kiedyś trochę tego zespołu. I choć specjalistą od takich klimatów nie jestem, to > pamiętam że kilka utworów mi się podobało :)

Cieszy serdusio, że przynajmniej doceniłeś muzykę elektroniczną jak i ten piękny jej gatunek jaki reprezentują Grzyby :P

@Kadaj

Dnia 06.08.2015 o 01:10, meryphillia napisał:

Eee tam, piję wodę z kranu. ;d

Ty....jak nie stać cię na wodę to ja ci pożyczę parę złociszy :P Tylko żebyś nie przepił za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 01:37, Braveheart napisał:

... mam nadzieje, że będzie lepiej a jak będzie
lipa to odpalę The Gathering i po kłopocie :3 :3 :3


To lepiej od razu odpal klasykę. ]:>

IMO dobrze robią Grzybiarze, że eksperymentują, bo tego właśnie powinno się spodziewać po PsyTrance.
Szkoda jednak że eksperymentują tak słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 01:37, Braveheart napisał:

Cieszy serdusio, że przynajmniej doceniłeś muzykę elektroniczną jak i ten piękny jej
gatunek jaki reprezentują Grzyby :P


Jeśli chodzi o elektroniczne klimaty to słucham od czasu do czasu głównie Chemical Brothers, Prodigy albo klasykę klasyki czyli Kraftwerk. To takie zespoły, które pierwsze mi przychodzą na myśl w tym przypadku, ale oczywiście zdarza się czasem zagłębić w coś innego i nawet trafić coś dobrego ;)
Inna sprawa, że mając szerokie gusta muzyczne ciężko ogarnąć wszystkie tematy w zadowalającym stopniu :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 01:37, Braveheart napisał:

Ty....jak nie stać cię na wodę to ja ci pożyczę parę złociszy :P

Nie żebym miał problemy finansowe, ale wszelkie datki chętnie przyjmę. Najlepiej w grach na Steama. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 01:51, Kadaj napisał:

Nie żebym miał problemy finansowe, ale wszelkie datki chętnie przyjmę. Najlepiej w grach
na Steama. :3


A tak swoją drogą, to ja chyba nigdy nie zrozumiem co oznaczają te Twoje tytuły. To jakiś nowy wymiar neologizmów na poziomie rozumianym tylko dla nielicznych (albo dla nikogo) czy co? ;p

Ale dobra zaraz 2:00 na zegarze to trzeba trochę pohibernować, bo przecież jutro też trzeba jakoś funkcjonować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 01:51, Kadaj napisał:

Nie żebym miał problemy finansowe, ale wszelkie datki chętnie przyjmę. Najlepiej w grach
na Steama. :3

Co to Steam ?

Spoiler

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



@Wszystkozajete

Dnia 06.08.2015 o 01:51, Kadaj napisał:

Jeśli chodzi o elektroniczne klimaty to słucham od czasu do czasu głównie Chemical Brothers, Prodigy albo
klasykę klasyki czyli Kraftwerk. To takie zespoły, które pierwsze mi przychodzą na myśl w tym przypadku, ale
oczywiście zdarza się czasem zagłębić w coś innego i nawet trafić coś dobrego ;)

A Kai Tracid kojarzysz może ? :>
Tu masz próbkę :P https://www.youtube.com/watch?v=1scJ3JqorZI

Dnia 06.08.2015 o 01:51, Kadaj napisał:

Inna sprawa, że mając szerokie gusta muzyczne ciężko ogarnąć wszystkie tematy w zadowalającym stopniu :)

A to, to fakt. Gdy zawsze mnie się pytają "jakiej muzyki słuchasz??" zawsze odpowiadam. "Ja słucham muzyki" W każdym gatunku znajdą się perełki. Prócz Disco Polo. Nie mogę pojąć fenomenu tego czegoś. Nawet piany na weselach w takich rytmach nie wskoczyłem na parkiet. Moja duma mi na to nie pozwalała ]:->
Miast tańczyć wolałem się napić kolejnego, nawet sam! Za zdrowie młodej pary. Ale na parkiet nie ma mowy! :D
Na weselach to się fajnie żre i pije [choć z tym drugim już skończyłem] :P
A co do elektronicznej muzyki to polecam Ci się zagłębić w PsyTrance jak i GoA Trance. Naprawdę warto idzie się wręcz zakochać w "oazie dźwięków" jakimi możemy zostać uraczeni podczas słuchania kawałków z tychże gatunków. =)

Co do tytułów Kadaja.... on się nimi bawi jak dziecko z nowych zabawek. Mi się wydaje, że Kadaj ma jakieś 16 lat trolololololololo. Zmień co trzy dni WT kto by to widział... Kadaju co tym chcesz udowodnić ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 01:49, meryphillia napisał:

To lepiej od razu odpal klasykę. ]:>

Mówisz ? :>... hmmm można i by było tak zrobić ale to jednak Grzyby. Co jak co trzeba osłuchać nawet jeśli okaże się średniakiem albo totalną nędzą... :3

Dnia 06.08.2015 o 01:49, meryphillia napisał:

IMO dobrze robią Grzybiarze, że eksperymentują, bo tego właśnie powinno się spodziewać
po PsyTrance. Szkoda jednak że eksperymentują tak słabo...

To fakt... spodziewałem się przytupu i to konkret. Sama okładka najnowszego albumu....
http://www.dimmak.com/wp-content/uploads/2015/01/infected-thumb1-800x458.jpg
Myślałem, że ten jeżozwierz będzie symbolizował coś naprawdę "ostrego" jednak się przeliczyłem.
Jedyne co z tego albumu bardziej utkwiło w pamięci co bym chciał to zarzucić na tzw "pętlę" to te tracki:
1. https://www.youtube.com/watch?v=sM2VwyVVy1U
oraz ten:
2. https://www.youtube.com/watch?v=IdOUTcTDVT8
Sam album z bólem serca oceniam na 5/10. Jest zwyczajnie średni. Jak dla mnie zdecydowanie za dużo dubstepu. To tak jakby chciał żreć zupę pomidorową z ziemniakami! Albo do konkretnego gulaszu dodać czerwoną fasolę... Jak dla mnie pewne rzeczy nie uchodzą. =P
Mam nadzieję, że kolejny album będzie lepszy i postarają się wrócić co nie co do korzeni. Niech eksperymentują dalej. Może coś bardziej sensownego uda im się stworzyć z tej całej "eksperymentacji" ]:-> Najlepiej by było jakby sami sobą się inspirowali :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 02:21, Braveheart napisał:

Mam nadzieję, że kolejny album będzie lepszy i postarają się wrócić co nie co do korzeni.


Psytrance od lat zżera swój ogon praktycznie.
Wręcz dosłownie z racji popularności tzw. NuGoa, czyli klasycznego Psytrance z lat 90tych produkowanego według dzisiejszych technik i technologii.
Dlatego eksperymentowanie jest w cenie jak najbardziej, ale to co robi IM na ostatnich dwóch płytach nie jest zbytnio "nowatorskie" lecz wręcz zbyt prostackie.

Grupa od "Converting Vegetarians" miała przypieta łatke "zbyt kombinującej" i o ile w przypadku tamtego albumu nie mam pojęcia o co był cały hejt, bo jest zwyczajnie doskonałym albumem, tak ostatnie dwa eksperymenty były zwyczajnie słabiutkie.
Zamiast robić coś dalej eksperymentalnego, zwyczajnie połączyli FullOn z Dubstepem i niestety zrobili to bardzo słabawo.

Z przednich Sajkodelicznych eksperymentów polecam zainteresowac się czymś takim jak SuomiSaundi, czyli podgatunkiem tworzonym w Finlandii i przez Finów głównie.
Od lat 90tych robią prawdziwie psychodeliczną muzę. ;)

A z łagodniejszych sajkoeksperymentów mogę polecić swojskie Kino Oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 02:51, meryphillia napisał:

Psytrance od lat zżera swój ogon praktycznie.
Wręcz dosłownie z racji popularności tzw. NuGoa, czyli klasycznego Psytrance z lat 90tych
produkowanego według dzisiejszych technik i technologii.

Czym jest to spowodowane ?. Nie mogą np na nieco starym sprzęcie wyszukiwać nowych dźwięków czy się po prostu nie da i muszą iść jak to się mówi z "duchem czasu" ? chodzi tu o technologie of kors.

Dnia 06.08.2015 o 02:51, meryphillia napisał:

Dlatego eksperymentowanie jest w cenie jak najbardziej, ale to co robi IM na ostatnich
dwóch płytach nie jest zbytnio "nowatorskie" lecz wręcz zbyt prostackie.

Kończę słuchać właśnie Army of Mushrooms i też duspka to nie urywa już mogę. Będzie znów 5/10 ;/ Nie ma zmiłuj mimo iż to Grzyby które tak lubię :)

Dnia 06.08.2015 o 02:51, meryphillia napisał:

Grupa od "Converting Vegetarians" miała przypieta łatke "zbyt kombinującej" i o ile w
przypadku tamtego albumu nie mam pojęcia o co był cały hejt, bo jest zwyczajnie doskonałym
albumem, tak ostatnie dwa eksperymenty były zwyczajnie słabiutkie.

Pamiętam jak dorwałem się do Converting Vegetarians ... zgrozo to jakiś szok był. Praktycznie tydzień czasu katowałem ten album do porzygu wręcz. :3

Dnia 06.08.2015 o 02:51, meryphillia napisał:

Z przednich Sajkodelicznych eksperymentów polecam zainteresowac się czymś takim jak SuomiSaundi,
czyli podgatunkiem tworzonym w Finlandii i przez Finów głównie.
Od lat 90tych robią prawdziwie psychodeliczną muzę. ;)
A z łagodniejszych sajkoeksperymentów mogę polecić swojskie Kino Oko.

Hmmm.... SuomiSaundi oraz Kino Oko nie miałem okazji słuchać. Dzięki serdecznie przypatrzę się temu w najbliższym czasie i dam znać ]:->
Tej a takie jeszcze pytanko z ciekawości. Raczej nie powinna być ci ta grupa obca...
Co sądzisz o "porezańcach" 1200 Micrograms ? :> Którzy robili utwory pod dany drag ?. Jak dla mnie rewelka. Ciekawe czy utwór "LSD" robili będąc pod jego wpływem. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 04:27, Braveheart napisał:

Czym jest to spowodowane ?. Nie mogą np na nieco starym sprzęcie wyszukiwać nowych dźwięków
czy się po prostu nie da i muszą iść jak to się mówi z "duchem czasu" ? chodzi tu o technologie
of kors.


Mogą i robią ofc, ale chodzi o samo gryzienie ogona, bo to w teorii "wszystko juz było".
Nieco wałków powstało fajnych, ale jak by nie było, większość powiela schematy grane te 20 lat temu.

Dnia 06.08.2015 o 04:27, Braveheart napisał:

Hmmm.... SuomiSaundi oraz Kino Oko nie miałem okazji słuchać. Dzięki serdecznie przypatrzę
się temu w najbliższym czasie i dam znać ]:->


SuomiSaundi to nazwa dla podgatunku, a nie wykonawcy tak btw.

Dnia 06.08.2015 o 04:27, Braveheart napisał:

Tej a takie jeszcze pytanko z ciekawości. /.../


Debiut był spoczko, a później gdzieś się rozpłynęło...
Zreszta nigdy nie przepadałem za FullOn''em (czyli najpopularniejszą formą Psytrance częstokroć zachaczająca o dyskotekową tandetę wręcz).

Jedną z "urban legends" sajkotręsów jest to, iż ponoć niewielki nakład debiutowych wydań na CD miał kawałeczek okładki do wydarcia i "polizania". ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 02:03, Wszystkozajete napisał:

A tak swoją drogą, to ja chyba nigdy nie zrozumiem co oznaczają te Twoje tytuły.

Zupełnie nic. To losowo dopasowane słowa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 05:02, meryphillia napisał:

Mogą i robią ofc, ale chodzi o samo gryzienie ogona, bo to w teorii "wszystko juz było".
Nieco wałków powstało fajnych, ale jak by nie było, większość powiela schematy grane
te 20 lat temu.

Hmmmm dorwałem się dziś do Proxeeus - At The Mountains Of Madness (2015)
https://www.youtube.com/watch?v=VcXh1wuBf7U

Dnia 06.08.2015 o 05:02, meryphillia napisał:

SuomiSaundi to nazwa dla podgatunku, a nie wykonawcy tak btw.

:O I ja o nim nie słyszał... widać jeszcze słaby ze mnie padawan mocy =P

Dnia 06.08.2015 o 05:02, meryphillia napisał:

Debiut był spoczko, a później gdzieś się rozpłynęło...
Zreszta nigdy nie przepadałem za FullOn''em (czyli najpopularniejszą formą Psytrance
częstokroć zachaczająca o dyskotekową tandetę wręcz).

A ty osobiście w czym lubujesz ? Pewnie minimal to Twój konik ? :>

Dnia 06.08.2015 o 05:02, meryphillia napisał:

Jedną z "urban legends" sajkotręsów jest to, iż ponoć niewielki nakład debiutowych wydań
na CD miał kawałeczek okładki do wydarcia i "polizania". ]:>

:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeskakując po polecanych filmach na youtubie natrafiłem na muzyczną perełkę. Niesamowity głos, niesamowita melodia, cudowny melancholijny klimat -> https://www.youtube.com/watch?v=WIXLE1dF938

Ogółem cały album jest świetny. Coś czuję, że ja i Bossa Nova się polubimy :> Taka muzyka jest w sam raz na takie upały, jakoś łatwiej się przy tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 00:52, Braveheart napisał:

A ty osobiście w czym lubujesz ? Pewnie minimal to Twój konik ? :>


Z sajkotręsów?
Wszystko co mile wpada do ucha. :3
Głównie co prawda lubuję się w produkcjach do 2002 roku kiedy to nastąpiła ekspansja mizernego FullOnu, choć i współcześnie udaje się usłyszeć nieco zacnych nutek.

Jeśli chodzi natomiast ogólnie o elektronikę, to największą miłością (nie licząc oczywiście Lorda Moszika ]:>) pałam do motorycznego DubTechno:
https://www.youtube.com/watch?v=jHJIkV54014
https://www.youtube.com/watch?v=TEwLPXDlEyE
https://www.youtube.com/watch?v=V0838o4YtqY

Ale duchota dzisiaj, nawet teraz w środku nocy. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 01:40, Braveheart napisał:

Widzę, że GSa nie posiadasz więc nie ma do Ciebie kontaktu. Jeśliś naprawdę ciekaw to
podaj mi jakiś kontakt mailowy do Ciebie. Po co się tym publicznie "chwalić" jeszcze
ktoś by się zgorszył albo coś... :3

GSa mam, ale nie wyświetla się odnośnik pod nickiem: http://ja.gram.pl/Renzov
Taki ze mnie pro.

Dnia 05.08.2015 o 01:40, Braveheart napisał:

Daj maila a zdradzę Ci więcej szczegółów

renzovpl@gmail.com

Dnia 05.08.2015 o 01:40, Braveheart napisał:

Czyli jak mam to rozumieć??... eee

Wtedy Twoja, nazwijmy to, "przygoda po kazamatach ludzkiej psychiki" miałaby nieco bardziej "barwny" przebieg. A tym samym opowiadana historia byłaby ciekawsza :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 01:19, meryphillia napisał:

Z sajkotręsów?
Wszystko co mile wpada do ucha. :3

Jak to mawiał mój pewien znajomy "I o to chodzi broda" Ja osobiście żałuję, że w pewnym okresie swojego życia, że tak powiem usunąłem się lekko w cień jeśli chodzi o muzykę elektroniczną bo uciekłem w Hip Hop. Jednak zawsze szacunek do elektro był ale nie śledziłem na bieżąco nowości i nowinet z tego nurtu muzycznego.

Dnia 07.08.2015 o 01:19, meryphillia napisał:

Głównie co prawda lubuję się w produkcjach do 2002 roku kiedy to nastąpiła ekspansja
mizernego FullOnu, choć i współcześnie udaje się usłyszeć nieco zacnych nutek.

Jeśli chodzi natomiast ogólnie o elektronikę, to największą miłością (nie licząc oczywiście
Lorda Moszika ]:>) pałam do motorycznego DubTechno:

Moshic wiadomka :P

Dnia 07.08.2015 o 01:19, meryphillia napisał:

Idealne nuty pod namiętny sex z partnerką :# :# :# :3 :3 :3

Dnia 07.08.2015 o 01:19, meryphillia napisał:

Ale duchota dzisiaj, nawet teraz w środku nocy. :F

Masakra panie. Nie wiem ile dokładnie u mnie dziś było ale 30 + na bank parno jak skurczybyk myślałem, ze popada bo nie szło czym oddychać a takie coś najczęściej jest zwiastunem deszczu. Jednak deszczu nie "wgrali w grafikę" ]:->

Ogólnie to błąkałem się dziś trochę po deviantarcie i natrafiłem na całkiem w pytę rysunek Iron Mana
http://www.deviantart.com/art/Iron-Man-257290541

Moja "porysowana głowa" z miejsca wyobraziła sobie ten rysunek na klacie czyli na białej koszulce. Trzeba tylko jeszcze pozbyć się autografu i loga devianta ale od tego jest osobny wątek na forum... Potem szybki wjazd na ideashirt.pl i heja banana! Iron Man jest mój. Przeca Tony Stark to stan umysłu. :P

@Renzov

Dnia 07.08.2015 o 01:19, meryphillia napisał:

GSa mam, ale nie wyświetla się odnośnik pod nickiem: http://ja.gram.pl/RenzovTaki ze mnie pro.

Pr0 jak beczka kiełbasy :D

Dnia 07.08.2015 o 01:19, meryphillia napisał:

renzovpl@gmail.com

Dzięki za mail. W przeciągu najbliższych 2 dni postaram się wysłać Ci wiadomość ;] Ogólnie to jej oczekuj

Dnia 07.08.2015 o 01:19, meryphillia napisał:

Wtedy Twoja, nazwijmy to, "przygoda po kazamatach ludzkiej psychiki" miałaby nieco bardziej "barwny" przebieg. A tym samym opowiadana historia > byłaby ciekawsza :>>

Nie przeczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 02:16, Braveheart napisał:

/.../ bo uciekłem w Hip Hop.


Heh.
Właśnie sprawdzam opuszczone rilejsy z ostatnich paru miesięcy ze świetnego Dusted Wax Kingdom.
I taki tylko hip hop jestem w stanie trawić teoretycznie, czyli instrumentalny plus jego pogranicza, przykładowo triphop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, co tu tak cicho? Słabi wszyscy od upałów? Ja właśnie skończyłem aktualizację Wiedźmina 3 i odpalam od nowa bo moje save padły na ryj i nie chciały wstać :( do 5 się pogra, potem praca a o 18 impreza ;)

Raport pogodowy - ile jest stopni nie wiem, ale duszno okropnie jest cały czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 00:49, haderQ napisał:

Witam witam,

Witaj nocnyy łowco :P

Dnia 08.08.2015 o 00:49, haderQ napisał:

co tu tak cicho? Słabi wszyscy od upałów?

Wszyscy dopiero wychodzą z trumien i przysiadają do stolika :P

Dnia 08.08.2015 o 00:49, haderQ napisał:

Ja właśnie skończyłem aktualizację Wiedźmina 3 i odpalam od nowa bo moje save padły na ryj i nie chciały
wstać :( do 5 się pogra, potem praca a o 18 impreza ;)

Co to wiedźmin 3 ? :D heheh dżołk taki. Do mnie dziś wpada przyjaciel w odwiedziny wypadałoby się wyspać bo mam zamiar z nim zarwac nockę przed Heroes III :D jak to kiedyś parę lat temu robiliśmy. Ale co to dla mnie. Z moim poziomem doświadczenia zarwanie 48 godzin to pryszcz :P

Dnia 08.08.2015 o 00:49, haderQ napisał:

Raport pogodowy - ile jest stopni nie wiem, ale duszno okropnie jest cały czas :(

Ja to się dziś kleiłem cały... czapka na głowie regularnie moczona wodą aby cały czas był chłód. To samo z koszulką. Nie ma to jak zamoczyć w wodzie wykręcić na maksa i założyć na siebie. Jednak jeśli chodzi o dzisiejsze powietrze to nie mam pytań. Parno jak skurczybyk nawet czym oddychać nie było... myślałem, że to zwiastun burzy ale noc gwiaździsta. Na niebie łysy w postaci banana ale za to w jakim kolorze... po prostu piękny!.

Mery jak zwykle fabryczki katuje słuchając jakiegoś sajkotransu albo moshica :P
Ja ogarniam na necie to i owo ogólnie to uporządkowuje dysk ze śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 02:37, meryphillia napisał:

I taki tylko hip hop jestem w stanie trawić teoretycznie, czyli instrumentalny plus jego
pogranicza, przykładowo triphop.


Panie, hip hop i trip hop to mają tyle wspólnego co koń i koniak;p Mądry człowiek, a nie wie tego, wstyd.;d
No chyba że oba style łączą się w jakiś sposób na jednym albumie...Taki DJ Shadow i ''Endtroducing.....'', istna uczta dla uszu.
Rapsy czasami też się fajne trafiają, ot taki Deltron 3030( https://youtu.be/Q7_jbluF0qo ), niektóre kawałki Rootsów(ot, https://youtu.be/n6tyg7V0Cu8 :3), sporo numerów CunninLynguists( https://youtu.be/B0_oOjPRdfI ) czy cała świetna płyta Kno( https://youtu.be/K33gmuOhpgc?list=PLcN17a-9hla9u2F50YHF6qOugWFkC-xTp ), albo pewien co najmniej szalony(acz sympatyczny) Czech robiący świetny industrialny hh( https://youtu.be/XiZ9WfDyQo0 ).
Mnie generalnie hh musi czymś bardzo przekonać żebym posłuchał więcej niż raz i polubił, ale już kilka razy się to niektórym płytom udało.;s
Linki zostawiam, jakby się ktoś kiedyś tym zainteresował.


Co do pogody - noc bardzo przyjemna, lekki chłodek, lekki wiaterek. W dzień za to srogi ukrop, który ratuje nieco 2 zmiana w pracy. Pierwszą część dnia spędzam głównie w domu, a potem 4 godziny słońca zanim się schowa za budynki i zaczyna się robić lepsza aura. Z tym że te 4h czasami dają nieźle w kość.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować