Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2015 o 01:14, meryphillia napisał:

Zresztą nic nowego przeca od kilku lat

Były takie okresy, w których codziennie walczyłeś o honor spamu nocnego, nawet jak nikt inny się nie zjawiał. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 01:25, meryphillia napisał:

Ale mimo wszystko nie prowadziłem ożywionej dyskusji z samym sobą. :D

To by się pewnie moderacji nie spodobało. ;p

Choć Demagol chyba w niektórych wątkach całkiem nieźle sobie w tej sztuce poczynał. xD

Ja zaś przestałem rozmawiać ze sobą w internetach, gdy mi kiedyś jakiś komunikator wypluł komunikat "nie możesz ignorować samego siebie". : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 01:29, Kadaj napisał:

Ja zaś przestałem rozmawiać ze sobą w internetach, gdy mi kiedyś jakiś komunikator wypluł
komunikat "nie możesz ignorować samego siebie". : (


Hahah

Aż mi się przypomniał jeden z pierwszych botów czatowych, który po krótkiej konwersacji stwierdził: "jesteś zbyt głupi by ze mną czatować" i przestał reagować na tekst. :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2015 o 01:21, Kadaj napisał:

> Zresztą nic nowego przeca od kilku lat
Były takie okresy, w których codziennie walczyłeś o honor spamu nocnego, nawet jak nikt
inny się nie zjawiał. ;p

Nie codziennie :D i mery ma dni że gdy go gra pochłonie nie ma czasu na zacny nocny spam. A kto go teraz ma ?... ile razy orając w diabełka nie chciało mi się robić pauzy na te chociazby 10 minut by wejść tutaj i coś naskrobać. Albo jak się jakiś film ogląda... wiele razy człowiek spoglądał na zegarek z myślą "o temat już aktywny" ale jakoś nie mógł się zebrać by wejśc tutaj. A samych Wąpirzy tutaj jak na lekarstwo...... ludzie siedzący po nocach wyginęli a jak nie całość to spora część populacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ten guronc zesklepił tak ziemie w trumienkach wąpierzy, że wygrzebać się nie mogą i czekają na solidne dni deszczowe, co ich wypłukają na powierzchnię. ]:>

A z growym pochłanianiem coś jest na rzeczy.
Już 90h wbite na jednym sejwie w fabryczkach, a obecnie maltretuję znowu GTAIV w ramach odpoczynku od zrywu przemysłowego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 04:24, meryphillia napisał:

Może ten guronc zesklepił tak ziemie w trumienkach wąpierzy, że wygrzebać się nie mogą
i czekają na solidne dni deszczowe, co ich wypłukają na powierzchnię. ]:>

Zamienili swe trumienki na łaźnie parowe :D.. jest im tak ciepło i przyjemnie że wcale nie chce się im z nich wychodzić. :3
A co do twojego poprzedniego posta odnośnie zegarków i ery panujących smartfonów.... :D
Myślisz, że za każdym razem chce mi się wyciągać cegłę z kieszeni ? klikając na jakiś przycisk ? :3 [A weź jeszcze wyciągaj ów cegłę siedząc w samochodzie....]
Jeden ruch ręki i już wiem jaką oś wskazuje "osiomierz".. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nosi cegłę w kieszeni, ten nosi...
Dlatego zawsze wybieram na tyle małe komórki by nie było problemów z użytkowaniem.
A że telefon służy mi tylko do dzwonienia i słuchania muzyki, to nie muszę gonić za nowościami i z powodzeniem używam wysłużonego już SE WT19i, który idealnie leży w każdej kieszeni. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 04:18, Braveheart napisał:

Nie codziennie :D i mery ma dni że gdy go gra pochłonie nie ma czasu na zacny
nocny spam.

Miewa tez dni, w których tylko narzeka na brak nowych fabryczek. ;d

A w ramach obrazkowego spamu, mój najnowszy nabytek, czyli dodatek do bardzo sympatycznej gierki. : >

20150827003250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 00:33, Kadaj napisał:

Miewa tez dni, w których tylko narzeka na brak nowych fabryczek. ;d


I dlatego dziś rozpoczął budowę sporego kompleksu składania tranzystorów. :3
Aktualnie czilałt w pancernym zoo, a za godzinke/dwie powrót do zarządzania mym industrialnym imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 00:33, Kadaj napisał:

Miewa tez dni, w których tylko narzeka na brak nowych fabryczek. ;d

A w ramach obrazkowego spamu, mój najnowszy nabytek, czyli dodatek do bardzo sympatycznej
gierki. : >

Byłeś dziś mistrzem.... wlazłeś dziś do Diablo na 5 minut i potem czmychnąłeś :D
Patch nie powiem.. zmian narobił. Ważył skubaniec aż 550 mega :P Ruiny Seszeronu zdobyte. Zlecenia stały się teraz bardziej opłacalne niż robienie Szczelin... jest całkiem spoko. Pobiegałem sobie dziś na Torment 8 i tragedii nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 04:40, Braveheart napisał:

Byłeś dziś mistrzem.... wlazłeś dziś do Diablo na 5 minut i potem czmychnąłeś :D

Obejrzałem sobie tylko nową miejscówkę i stwierdziłem, że taka sobie.
Mam aktualnie wiele ciekawszych rzeczy do ogrywania. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem wąpierze :P Co porabiacie w ten miły i ciepły wieczór? Ja sobie odświeżam starsze kawałki trance i nie mam gdzieś weny na granie. Może potem odpalę Project Cars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był grany CS:GO, sączę zimne piwko, a teraz mała przerwa na forum. Dalej to pewnie albo anime (oglądam obecnie Durarara!), albo w końcu rozpocznę Fire Emblem: Awakening na 3DSa :)

No i jeszcze spogląda na mnie zbiór "Opowieści miłosne, śmiertelne i tajemnicze" Edgara Allana Poe, pożyczony kilka dni temu od przyjaciółki, jeszcze nietknięte. Może dobre na dzisiejszą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwko u mnie również jest oczywiście, w końcu trzeba jakoś do 3-4 wytrzymać żeby nakarmić synka :) Kurcze ostatnia książka jaką czytałem to były "Korzenie Niebios" Tullio Avoledo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2015 o 00:28, haderQ napisał:

Czołem wąpierze :P Co porabiacie w ten miły i ciepły wieczór? Ja sobie odświeżam starsze
kawałki trance i nie mam gdzieś weny na granie. Może potem odpalę Project Cars.


Trochę gram, bo kupiłem kilka drobnych indyczków. Trochę się uczę, bo poprawka tuż tuż. Trochę piszę na bloga, żeby tych 10 followersów miało co czytać. Ech, mam poczucie zmarnowanych wakacji tak troszkę. No ale nic to, niedługo znowu rok akademicki, będziemy mieli w końcu coś specjalistycznego, więc może być ciekawie. Tylko tak trochę siedzenia po nocach będzie mi brakować, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2015 o 00:36, haderQ napisał:

Piwko u mnie również jest oczywiście, w końcu trzeba jakoś do 3-4 wytrzymać żeby nakarmić
synka :) Kurcze ostatnia książka jaką czytałem to były "Korzenie Niebios" Tullio Avoledo
:)


A to takie buty! No to życzę wytrwałości :) Ja sam nie wiem jeszcze jak długo wytrwam - jestem nocna bestia, ale po całym tygodniu ciężkiej pracy i porannego wstawania (mam alergiczną reakcję na koncepcję, by godzina szósta zdarzała się dwa razy w ciągu dnia) to nawet i ja padam ze zmęczenia.

"Korzeni Niebios" nie znam, powiesz coś więcej? No i kwestia najważniejsza. "Czytałeś jako ostatnią", ale kiedy to było? :D

Ja ostatnio przeczytałem sobie "Norwegian Wood" Harukiego Murakamiego. Dość ciężka i trochę depresyjna lektura. Tematyka dość prosta, a jednak ciekawie ujęta, z odpowiednim ciężarem. Udana lektura, choć nie poleciłbym każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że po 2 zmianie dzisiaj to jakoś mam więcej siły na siedzenie dłużej. Przy pierwszej nie byłoby szans na to. "Korzenie Niebios" - najkrócej mówiąc - Metro 2033 we Włoszech :D ale wg mnie trochę słabsze od pierwowzoru. A kiedy to było? W kwietniu jakoś jak miałem pracę w sklepie, w którym nie działo się w sumie nic. Ograłem wtedy zaległych 10 gier na psp i przeczytałem chyba 10 książek :D

@skyline20 - podrzuć linka do bloga, będziesz miał 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadła darmowa premka do World Of Zoo i zamiast fabryczkować w spokoju, marudzę w czołgach z narkotycznego obowiązku...

Zresztą fabryczki nie uciekną, a i tak przyjdzie na nie kolej nad ranem.
Wczoraj włączyłem je o trzeciej nad ranem "na chwilkę" i zdołałem wyłączyć dopiero o 8:30, jak padałem do trumienki wyspać się nieco. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie dzień jak co dzień ;) odświeżyłem ASOTa 2004 właśnie. Kurde, to było dużo lepsze niż dzisiejszy "trance"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować