Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2015 o 02:03, Braveheart napisał:

Meryphillia [R.I.P] [*] :3 :# :3 :#


Mimimi. :3

Aż musiałem się zmusić i zalogować by sprostować te wierutne pomówienia, choć od kilku dni marazm mi nie pozwalał, a że z telefonu się kiepskawo stuka literki (a tam mnie nie autowylogowało przy ostatniej przerwie technicznej), to mi się nie chciało nawet pisać. ]:>

Fabryczki mają się znakomicie, niech tu złośliwców głowa nie boli. ;]
116 godzin nabite na jedynym sejwie aktualnie i oczywiście że głównie w nie pogrywam ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 02:21, Kadaj napisał:

A w obrazkach dziś moje najnowsze gierkowe odkrycie. Wprawdzie Mario Kart to nie jest,
ale póki co całkiem przyjemna ścigałka. : >


Licznik jak w syrence :) Gdzie to można zdobyć? Na posiedzenie z dzieciakami przy piecu idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2015 o 02:28, meryphillia napisał:

Aż musiałem się zmusić i zalogować by sprostować te wierutne pomówienia, choć od kilku
dni marazm mi nie pozwalał, a że z telefonu się kiepskawo stuka literki (a tam mnie nie
autowylogowało przy ostatniej przerwie technicznej), to mi się nie chciało nawet pisać.
]:>

Palec i główna to farmera / grindera wymówka.

Dnia 04.09.2015 o 02:28, meryphillia napisał:

Fabryczki mają się znakomicie, niech tu złośliwców głowa nie boli. ;]
116 godzin nabite na jedynym sejwie aktualnie i oczywiście że głównie w nie pogrywam
ostatnimi czasy.

No to ładnie przynajmniej z tym zaniedbania nie ma :P
U mnie dziś "grafika" za oknem 23 stopnie delikaty wiaterek oraz umiarkowane słońce. Bardzo przyjemny dzień jak i energia w powietrzu. :) Aż się chciało spacerować albo zatrzymać się na chwilę w swoich specjalnych miejscach by móc dać porwać się chwili zarzuć muzykę ze szpan fona podkreślająca klimat. Ja na przykład dziś będąc w jednym ze swoich miejscówek z fajnym widnokręgiem puściłem sobie to https://www.youtube.com/watch?v=hxaQprOtJuA :P John Williams to jednak mistrz.! Wie jak zrobić utwór od którego słuchania może się załączyć smutek i wręcz żal...... niemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 01:15, Braveheart napisał:

Palec i główna to farmera / grindera wymówka.


mi!

Już 121h nabite. ]:>

W Wawce dzisiaj deszczowo, ponuro, zimnawo, a więc jesienno.
Bleh...
Trzeba chyba jednak zacząć myśleć o przeprowadzce na starość gdzieś w cieplejsze rejony, najlepiej bogate w tłumy dziewiczych skośnookich księżniczek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej. Mój pomysł przespania całej nocy właśnie upadł, obudziłem się po trzech godzinach. ;d
Z gierkowych newsów - załatali w końcu Gacka do poziomu pozwalającego na zabawę, choć bugi nadal są, zwłaszcza graficzne. A już we wtorek premiera wyczekiwanego dlc do dragon Age.

Z innej beczki - odezwał się jeden z moich wielu nałogów i zamówiłem klocki. :3

20150905033300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też niby miałem wczoraj przestawić się na tryb dzienny, ale jak widać wyszło to wręcz wyśmienicie. ]:>

Chwila odpoczynku w pancernym zoo od fabryczek.

BTW. Ostatni album Aphexa Twina posysa okrutnie.
Nie mam pojęcia czemu się innym podoba skoro to jest mizerne w porównaniu do wcześniejszych dzieł Ryśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 04:22, meryphillia napisał:

BTW. Ostatni album Aphexa Twina posysa okrutnie.
Nie mam pojęcia czemu się innym podoba skoro to jest mizerne w porównaniu do wcześniejszych
dzieł Ryśka.


Chyba Ty! ;p
Dla mnie bardzo dobra płyta, świetnie się słucha(chociaż i tak najbardziej lubię tą pierwszą).
Swoją droga w tym roku wyciekła(czy została świadomie udostępniona, nie pamiętam w sumie xD) jakaś spora paczka jego dotąd niepublikowanych utworów, gdzie można całkiem niezłe kawałki trafić.

Dzisiejsza niedziela dniem leśnym. Z ciekawości powędrowałem po południu na swoje ulubione tereny podgrzybkowe żeby obadać co tam słychać...i nic nie słychać póki co. Grzybowa flora się nie podniosła jeszcze z fali upałów jaka była jeszcze nie tak dawno, i niemal nic nie rośnie w ogóle(kiedy to tych niejadalnych grzybów wszelkiego rodzaju bywa zawsze od groma).;/ Ale przynajmniej sobie pospacerowałem i sprawdziłem że lasu mi nikt nie zniszczył(a to się czasami zdarza, człowiek idzie gdzieś, a tam zamiast drzew jest...łąka).

FM time. United dość łatwo się prowadzi i dość pewnie zmierzam po tytuł(w sezonie który Moyes tak skaszanił ;d). Póki co 21-8-1 w lidze(ta jedna wtopa to wyjazd do Arsenalu, wygrywałem 2-1 do przerwy i coś poszło nie tak w szatni chyba, bo porażką 3-2 się skończyło). Finał pucharu ligi przerżnięty z Chelsea 1-0, półfinał pucharu Anglii gram z Watford więc easy. W LM grupę wygrałem(z zaledwie jednym remisem) wystawiając w każdym meczu rezerwowy skład, podobnie przeszedłem Marsylię w pierwszej rundzie pucharowej. Teraz pewnie będzie wtopa, bo trafiłem na Real.;/
Po sezonie będzie zabawa, znikną wielkie kontrakty Vidicia i Ferdinanda, trzeba będzie sprzedać kilku zupełnie niepasujących mi do koncepcji zawodników(jak Young czy Nani), i spróbować sprowadzić przyszłe Angielskie gwiazdy(Shaw, Barkley). Juniorzy z akademii całkiem ok(najlepszy - według mnie, bo sztab widzi w tej roli kogoś innego - na obrazku).
Muszę też zatrudnić kogoś kto lepiej ogrania trening strzelecki, bo zdarzają mi się mecze gdzie mam 30 strzałów i wygrywam 1-0(albo jest 1-1 ;s).

20150907000755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj brat kiedyś nałogowo grał w FMa i od tego czasu tej gry nie odpala, bo się boi :D Boi się, że jak wsiąknie, to nie będzie miał czasu na cokolwiek innego ;)
Ja nie mam takich problemów - od czasu do czasu pyknę sobie w BF4, a od wczoraj gram w Company of Heroes 2 Ofensywa w Ardenach - na razie jest bardzo przyjemnie, choć w rts-y grać raczej nie potrafię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 00:08, Nephren-Ka napisał:

Chyba Ty! ;p


Lel.
Przeca to jest mizerne jak na geniusz muzyczny Ryszarda.
Za mało IDM jak dla mnie.

Ale pogoda się spsuła...
Leje od paru godzin i zimno, jakby jakaą jesień przyszła albo cuś. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 00:15, pawbuk napisał:

Moj brat kiedyś nałogowo grał w FMa i od tego czasu tej gry nie odpala, bo się boi :D
Boi się, że jak wsiąknie, to nie będzie miał czasu na cokolwiek innego ;)


Fakt, że seria CM/FM to niesamowicie wciągające gry(o ile ktoś się interesuje piłką nożną), ale jakby nie patrzeć jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty.;p Mnie zdarza się sporo czasu przesiedzieć, głównie w weekend, ale to pewnie dlatego że nie mam totalnie nic innego do roboty, a innych gier jakoś nie chce mi się ruszać.;/

A, przy okazji - masz pewnie ssd w kompie, po podłączeniu trzeba to ustrojstwo sformatować, czy nie? nie doczekałem się odpowiedzi w temacie kompów(pewnie zbyt banalne pytanie ;s).

@meryphillia - Panie, znam ja takich co na wszelkie nowe produkcje Moshica kręcą nosem i mają wyraz najwyższego obrzydzenia na facjacie, wspominając sobie stare dobre czasy. Ty masz tak chyba z bliźniakiem.;p
A pogodę mam taką samą, od rana pojawiały się czarne chmury i silny wiatr, późnym popołudniem się zagęściły(akurat zdążyłem wrócić do domu) i tak już zostały, wraz z deszczem. Dobrze by było jakby trochę mokrej jesieni przyszło, byłby podgrzybki i zbudowałbym zapas na zimę.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 00:27, Nephren-Ka napisał:

Fakt, że seria CM/FM to niesamowicie wciągające gry(o ile ktoś się interesuje piłką nożną),
ale jakby nie patrzeć jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty.;p Mnie zdarza się sporo
czasu przesiedzieć, głównie w weekend, ale to pewnie dlatego że nie mam totalnie nic
innego do roboty, a innych gier jakoś nie chce mi się ruszać.;/


Jeśli dobrze pamiętam, to użytkownicy Steama przeciętnie najwięcej czasu spędzają właśnie przy FMach :D Muszę powiedzieć, że to robi wrażenie ;) Ja najwięcej przeciętnie czasu zdecydowanie spędzam przy FIFAch - przy wersji 2013 już ponad 1400 godzin :D

Dnia 07.09.2015 o 00:27, Nephren-Ka napisał:


A, przy okazji - masz pewnie ssd w kompie, po podłączeniu trzeba to ustrojstwo sformatować,
czy nie? nie doczekałem się odpowiedzi w temacie kompów(pewnie zbyt banalne pytanie ;s).


Nowy dysk czy trzeba sformatować po podłączeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 00:33, pawbuk napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, to użytkownicy Steama przeciętnie najwięcej czasu spędzają właśnie
przy FMach :D Muszę powiedzieć, że to robi wrażenie ;) Ja najwięcej przeciętnie czasu
zdecydowanie spędzam przy FIFAch - przy wersji 2013 już ponad 1400 godzin :D


Nie dziwne, zwłaszcza że to gra która nieźle się spisuje jako gra-tło. Można sobie przeglądać net i coś tam co jakiś czas kliknąć. Mam teraz jakieś 1300h w FM 2014(ale np 15 nie kupiłem, nie ufam nieparzystym odsłonom serii ;d), i pewnie 1/3 tego nabił brat, który też grywa na tym samym koncie.
Fifa fajna, ale jak się siądzie w kilka osób, grając z kompem(czy nawet przez sieć) to nie te emocje.;p

Dnia 07.09.2015 o 00:33, pawbuk napisał:

Nowy dysk czy trzeba sformatować po podłączeniu?


Yep. Nie mam pojęcie co robi się z ssd, a chcę uniknąć czegoś w stylu ''haha, właśnie ograniczyłeś sobie żywotność dysku''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 00:45, Nephren-Ka napisał:

Yep. Nie mam pojęcie co robi się z ssd, a chcę uniknąć czegoś w stylu ''haha, właśnie
ograniczyłeś sobie żywotność dysku''
.


Nic nie trzeba robić - podłączasz i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nigdy nie twierdziłem że Moshic robi coś nowatorskiego czy nadzwyczajnego w ogólnym sensie.
Robi genialnie nadzwyczajną muzykę pod moje gusta na tyle dobrze, że pomimo zjadania własnego ogona od wielu lat, robi to nadal wyjątkowo smacznie. :3

Problem z nowym albumem Ryśka jest taki, że po Moshicu nie trzeba się wcale spodziewać nie wiadomo czego, a tu sam słynny "come to daddy" po tylu latach wydaje nowy album w końcu.
A na dobrą sprawę brzmi to ledwo co Ryśkowo, to za dużo w tym współczesnych dźwięków rodem z typowego "umcy-umcy", a nie finezyjnego IDM z lekką nutką chaosu.
Powiedziałbym wręcz że zawiodłem się mocno i płyta w ogóle jak wpadała jednym uchem, tak wypadała od razu drugim nie pozostawiając nic po sobie.

No ale ja już od tych 20 lat twierdzę, że Rysiek nie wypuści czegoś równie genialnego, jak "I Care Becouse You Do" i jak na razie się to sprawdza niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 00:52, meryphillia napisał:

Ale ja nigdy nie twierdziłem że Moshic robi coś nowatorskiego czy nadzwyczajnego w ogólnym
sensie.
Robi genialnie nadzwyczajną muzykę pod moje gusta na tyle dobrze, że pomimo zjadania
własnego ogona od wielu lat, robi to nadal wyjątkowo smacznie. :3
/ciach/


Dla mnie muzyka nie musi być nowatorska, ba, może zupełnie powielać to co już było, byleby dobrze się jej słuchało. A nowe AT mnie się słucha dobrze(podobnie jak nowych Moshic-ów), to i mówię że dobra płyta.;p

@pawbuk - tnx, dobrze wiedzieć.;)

Bleh, rezerwy wygrywają a Aston Villą 5-0, a pierwszy skład grając totalne nic remisuje 0-0 z Realem u siebie, więc to chyba tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek szanse.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 01:06, Nephren-Ka napisał:

Dla mnie muzyka nie musi być nowatorska, ba, może zupełnie powielać to co już było, byleby
dobrze się jej słuchało.


W rzeczy samej.
Zresztą jeśli chodzi o elektronikę, to i tak zdecydowanie bardziej wolę słuchać sprawdzonych starych szlagierów, niż współczesną "nowatorską" papkę, która z nowatorstwem ma tylko to wspólnego, że jest produkowana na coraz to nowszym sprzecie i chyba nic więcej. ]:>

I tak samo właśnie wolę odpalić ponownie "I Care Becouse You Do" czy nawet jeszcze wcześniejsze produkcje Ryśka, niż nudnawe i bezwyrazowe "Syro"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 01:15, meryphillia napisał:

I tak samo właśnie wolę odpalić ponownie "I Care Becouse You Do" czy nawet jeszcze wcześniejsze
produkcje Ryśka, niż nudnawe i bezwyrazowe "Syro"...


Marudzisz.;p

Screen - heh, jaka ta gra bywa przewrotna.
A idąc jednym z moich ulubionych toków rozumowania: City - United 3:0, Real - United 0:4 = City - Real 7:0 ;d

20150907013021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 01:34, Nephren-Ka napisał:

Marudzisz.;p


Gdyby to była jeszcze prawda.
"Syro" jest słabe i to są fakty... :F

Rany, mam tyle spraw do załatwienia dzisiaj, a wstałem o 23 i zaczynam szczerze watpić, że się zdrzemnę gdzieś miedzy piątą, a dziewiątą rano, bo się rozpespałem już. :/

Zawsze tak mam, że jak muszę coś koniecznie załatwić w trakcie dnia, to nie mogę się po ludzku wyspać przez całą noc tylko wąpierze jak nawiedzony do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować