Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2015 o 02:23, Nephren-Ka napisał:

Jaki tam szalony, ja tak gram cały czas - co wyciągnę/wyszkolę jakiegoś gówniarza, widzę
że jest niezły i ma potencjał, to ląduje w pierwszej 11.;p

Też zawsze mam dużo młodych w składzie, ale na dwóch nastolatków na tak odpowiedzialnej pozycji jeszcze nie grałem.
Superpuchar z Arsenalem wygrałem 4:3, momentami nie wiedziałem co się dzieje. xD

Dnia 27.09.2015 o 02:23, Nephren-Ka napisał:

Teraz wróciłem sobie do save''a Lipskiem i będę próbował znacjonalizować zespół ku chwale
aryjskiej czystej rasy.;d

Tej z tureckimi nazwiskami? ;d

@meryphillia

Dnia 27.09.2015 o 02:23, Nephren-Ka napisał:

Do fabryczek byś lepiej dopłacił, a nie jakieś bezeceństwa. :3

Tytuły, co do których nie wiem czy mi się spodobają, testuje grubo po premierze, w okolicach wyprzedaży. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wąpierze. Dziś w nocy ten hype''owany krwawy superksiężyc. W sumie lecę w kimę i budzik ustawię na 4:30, ponoć o tej porze ma być najfajniej, może nawet będzie mi się chciało na chwilę wstać. Niebo przejrzyste, zatem widok powinien być ciekawy. Zieeew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 00:13, Kadaj napisał:

Też zawsze mam dużo młodych w składzie, ale na dwóch nastolatków na tak odpowiedzialnej
pozycji jeszcze nie grałem.
Superpuchar z Arsenalem wygrałem 4:3, momentami nie wiedziałem co się dzieje. xD


Pograją rok-dwa, skoczy im ca na wysoki poziom i będą wymiatać w każdym meczu, testowałem.;p

Dnia 28.09.2015 o 00:13, Kadaj napisał:

Tej z tureckimi nazwiskami? ;d


Dementuję, turko-niemca mam tylko jednego(gamoń sobie wybrał jeszcze reprezentację kraju w którym nie grał nigdy ;/)
Za to mam dużo śladów po prowadzeniu kadry Argentyny, muszę to wszystko systematycznie wymieniać na niemiaszków. Gorszy problem będzie z takim Pugliese którego mam od pierwszego sezonu w Buli, i który bardziej kocha Lipsk niż MU(przyszedł mi stamtąd za free po paru sezonach wypożyczeń).

20150928014614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 00:26, Outlander-pro napisał:

Siema wąpierze. Dziś w nocy ten hype''owany krwawy superksiężyc. W sumie lecę w kimę
i budzik ustawię na 4:30, ponoć o tej porze ma być najfajniej, może nawet będzie mi się
chciało na chwilę wstać. Niebo przejrzyste, zatem widok powinien być ciekawy. Zieeew.


Witam. Ja właśnie przed chwilą wstałem i teraz czekam do 3:07, kiedy to wszystko ma się rozpocząć, a co tam popatrzę sobie, bo kto wie czy i kiedy będzie następna okazja. Póki co Księżyc w pełni i aż razi w oczy, a na dworze całkiem jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za wcześnie, bo kulminacyjny moment dopiero przed 5tą. ;)
A popatrzeć warto, bo następna okazja dopiero w 2033 roku.

Też czekam na widowisko, bo co mi szkodzi skoro i tak znowu nockę zarywam przy kochaniutkich fabryczkach. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 03:29, meryphillia napisał:

Trochę za wcześnie, bo kulminacyjny moment dopiero przed 5tą. ;)
A popatrzeć warto, bo następna okazja dopiero w 2033 roku.


No przed 5ą to chyba ma się Księżyc zamienić w czerwone kółko na niebie. Ale już teraz widać wyraźnie jak jest "zjadany" i ubywa go dość szybko coraz więcej ;)

Dnia 28.09.2015 o 03:29, meryphillia napisał:

Też czekam na widowisko, bo co mi szkodzi skoro i tak znowu nockę zarywam przy kochaniutkich
fabryczkach. :3


Czyli zasada - noc przespana, noc zmarnowana wciąż żywa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 04:23, Wszystkozajete napisał:

A teraz tu już prawie Księżyc-widmo, bardzo efektownie to wygląda ;)


Brakuje tylko jakieś epicko-mrocznej muzyki w tle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, rzyci ten Księżyc nie urywa. Z miesiąc temu przez kilka nocy wisiał bardzo nisko nad horyzontem, był wręcz ogromny (choć nie strzelałem do niego ze snajperki) i świecił się na pomarańczowo. To tutaj to jakaś popierdółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 05:03, Gumisiek2 napisał:

E tam, rzyci ten Księżyc nie urywa. Z miesiąc temu przez kilka nocy wisiał bardzo nisko
nad horyzontem, był wręcz ogromny (choć nie strzelałem do niego ze snajperki) i świecił
się na pomarańczowo. To tutaj to jakaś popierdółka.


Jak się ma porównanie to tego jak Księżyc wyglądał 2 godziny temu (kiedy świecił w pełni i na dworze było wręcz jasno) i patrzyło się jak go ubywa, aż to tego co widzimy teraz, to jest to zjawisko robiące wrażanie. Poza tym tu właśnie chodzi o samą wyjątkowość tego (zaćmienie Księżyca nie zdarza się często), a to o czym piszesz to prawdopodobnie normalny efekt wschodu/zachodu Księżyca, gdy znajduje się on nisko nad horyzontem, podobnie jest w przypadku Słońca, które świeci wtedy na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie gwizdowidowisko dzisiaj nad Warszawką.
Dawno tylu gwiazd nie widziałem w centrum praktycznie tej dziury zabitej dechami.
Urokliwe Plejady, Orion wraz z swoją słynną mgławicą, no i oczywiście na dokładkę czerwonawy Księżyc, jak zwykle śliczna Wenus i Jowisz pod nią, a między nimi gnający Mars.

Opłacało się oderwać na chwilę od fabryczek. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 03:29, meryphillia napisał:

Trochę za wcześnie, bo kulminacyjny moment dopiero przed 5tą. ;)
A popatrzeć warto, bo następna okazja dopiero w 2033 roku.


I to info mnie skusiło by wstać o 4:30 i sobie popatrzeć. W sumie największy szok był taki, że było cholernie ciemno. Wcześniej wieczorem księżyc świecił niesamowicie jasno, a przy zaćmieniu, co jasne, było strasznie ciemno. Ale przynajmniej gwiazdy było naprawdę dobrze widać. A sam krwawy księżyc ... jeśli do krwi porównywać, to był bardziej rdzawy, jak zaschnięta krew na białej koszulce :P Maly, brązowawy, jednak spodziewałem się czegoś ciekawszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji mimo wszystko dzielącej nas odległości zjawisko traci nieco na niesamowitości, ale dla mnie i tak było rajcujące.
Może nie aż tak bardzo jak widok Plejad i Wielkiej Mgławicy w Orionie, ale jednak. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 00:25, meryphillia napisał:

Masz przeca demo fabryczek, nie oddające co prawda genialności tej gry, ale dające odpowiedni
przedsmak dla "chcę więcej!". ;]

Znalezienie czasu na demo w napiętym grafiku gierkowym wcale łatwe nie jest. : <

A na październik tyle wspaniałości się szykuje. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 02:54, Kadaj napisał:

Znalezienie czasu na demo w napiętym grafiku gierkowym wcale łatwe nie jest. : <


Lepiej przyznaj się że boisz się iż fabryczki wessają tak mocarnie, że nawet o hentajach zapomnisz szybciutko. :D
Ja tam nie marnuje chwili i już prawie 57h na liczniku aktualnej rozgrywki. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 03:38, meryphillia napisał:

Lepiej przyznaj się że boisz się iż fabryczki wessają tak mocarnie, że nawet o hentajach

Nie grozi mi to. ;d

Miałem w ciągu dnia problem ze znalezieniem chęci na wstanie z łóżka, więc obadałem to demko na laptopie. Spodziewałem się czegoś (jakoś na podstawie postów w tym wątku mi się ubzdurało) w stylu Cezara/Faraona/Zeusa w kosmicznych klimatach, rzeczywistość jednak okazała się gorsza. Zasuwanie wszędzie jednym ludkiem by coś zbudować jest meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 00:17, Kadaj napisał:

Spodziewałem się czegoś (jakoś na podstawie postów w tym wątku mi
się ubzdurało) w stylu Cezara/Faraona/Zeusa w kosmicznych klimatach, rzeczywistość jednak
okazała się gorsza. Zasuwanie wszędzie jednym ludkiem by coś zbudować jest meh.


lel
Nie zna się na dobrych gierkach, a tylko na jakichś hentajach do czytania. :3
Początki w fabryczkach są zmudne, ale później jest coraz lepiej; samochód, pociąg, a ostatecznie najlepszy pancerz wspomagany, wyposażony w kilka egzoszkieletów i gnamy jak Perszing po mapce.

Ja tam nie marudzę tylko cisnę liczba godzin rozegranych na aktualnym sejwie skoczyła dzisiaj juz do 63h. ]:>

Co do gier w stylu Zeusa i jemu podobnych, ponoć godnym polecenia jest:
http://store.steampowered.com/app/359230/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 00:33, meryphillia napisał:

Początki w fabryczkach są zmudne,

Mnie zawsze tzw. crafting w grach odrzucał - gdy był opcjonalny to go olewałem, z tytułami na nim opartymi nie wytrzymywałem zwykle dłużej niż godzinę. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować