Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

No to faktycznie fabryczki nie zachwycą skoro w całości oparte są na owym craftingu.
O ile na początku większość rzeczy robi się ręcznie mając wymagane podzespoły w ekwipunku, tak na późniejszym etapie cały myk polega na pełnej automatyzacji, począwszy od wydobycia rudy, dostarczenia jej do pieców i przetworzenia, a następnie wytworzenia z przetopionej rudy, potrzebnych podzespołów do automatycznej produkcji wszystkiego co sobie zażyczymy.

Osobiście uwielbiam crafting w każdej postaci, więc siłą rzeczy Factorio skupiające się w 99% na craftingu (reszta to eksplorowanie terenu w poszukiwaniu nowych złóż oraz walka z robactwem) musiało uderzyć ze zdwojoną siłą i cholerka jak najbardziej nie mam nic przeciwko temu, a wręcz przeciwnie chcę jeszcze więcej. ;]

skyline20 >>> Mi na początku nawet się podobała wizja gry, ale poczytałem nieco opinii ludzi, którzy grają/grali i ostatecznie uznałem że gra raczej nie zaoferuje mi nic nowego.
Zresztą i tak nie mogę się oderwać od fabryczek i nawet zapomniałem o innych gienialnych grach w które pogrywałem, jak X3 Albion Prelude czy Distant Worlds: Universe, że o reszcie nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 01:13, meryphillia napisał:

No to faktycznie fabryczki nie zachwycą skoro w całości oparte są na owym craftingu.

Gier wychodzi teraz tyle, że każdy może znaleźć coś dla siebie (np. hentaje ;d), tylko czasu na wszystko brak.

Dnia 30.09.2015 o 01:13, meryphillia napisał:

Zresztą i tak nie mogę się oderwać od fabryczek i nawet zapomniałem o innych gienialnych
grach

Nawet do ukochanego zoo nie wrócisz? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 01:27, Kadaj napisał:

Nawet do ukochanego zoo nie wrócisz? : >


Nawet nie zalogowałem się dzisiaj.
Nie ma czasu na małpie głupoty, gdy trzeba budować nowy kompleks produkujący coś tam niezwykle istotnego.

Ale wrócić, oczywiście że niestety wrócę do znienawidzonej gierki kochaniutkiej, jak pisałem już wcześniej tylko permban jest mnie w stanie uwolnić od radości besztania od czasu do czasu. :3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 01:13, meryphillia napisał:

skyline20 >>> Mi na początku nawet się podobała wizja gry, ale poczytałem
nieco opinii ludzi, którzy grają/grali i ostatecznie uznałem że gra raczej nie zaoferuje
mi nic nowego.
Zresztą i tak nie mogę się oderwać od fabryczek i nawet zapomniałem o innych gienialnych
grach w które pogrywałem, jak X3 Albion Prelude czy Distant Worlds: Universe, że o reszcie
nie wspomnę...


Ja się strasznie nadziałem, bo kupiłem grę w dniu premiery. Steampunkowa otoczka oraz około city-buildingowe klimaty mnie skusiły, jednak Lethis nie ma tego czegoś, co by mnie dorwało na dobre. Myślałem, że to będzie coś bardziej w stylu SimCity troszkę, a tak opcje zarządzania są marne, różnorodność też taka sobie, soundtrack niby fajny, ale meh... Już lepiej chyba będzie kupić nowego kompa z 64-bitowym systemem i dorwać Cities Skylines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie gra nie zawiele oferuje do zabwwy i szybko staje się monotonna.
Może i bym się wkręcił, ale od takiej monotonnej zabawy mam Port Royale 3 i mi wystarczy (choć akurat z grami w stylu Zeusa , a tym samym Lethis ma niewiele wspólnego, oprócz owej monotonii w rozgrywce po pewnym czasie).

Skylines fajniutkie, ale jakoś nie zdołało wessać zbyt mocno, głównie z racji... ogrywania fabryczek. :D
Niestety doba ma tylko 24h i czasu nie starcza na dwie zajmujące gry, w których zawsze jest "jeszcze pięć minut" do zrobienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wąpierze, jak mija wieczór? Ja cały dzień nie mogłem się zabrać dzisiaj do pracy, teraz nadrabiam. Udało mi się pograć z fajną ekipą w betę R6: Siege i powiem wam, że gra się całkiem przyjemnie.

W tle pogrywa sobie Armin van Buuren - Boundaries of Imagination :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 00:23, haderQ napisał:

Cześć wąpierze, jak mija wieczór? Ja cały dzień nie mogłem się zabrać dzisiaj do pracy,
teraz nadrabiam. Udało mi się pograć z fajną ekipą w betę R6: Siege i powiem wam, że
gra się całkiem przyjemnie.

W tle pogrywa sobie Armin van Buuren - Boundaries of Imagination :)


A bardzo dobrze. Dzisiaj wracam na uniwerek, więc moja aktywność w tym wątku będzie się troszeczkę ograniczać. Ja też nie mogłem za bardzo się zabrać do pracy, ale na szczęście zaczynają się studia, więc teraz będę robić wszystko, byle tylko się nie uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 00:37, skyline20 napisał:

A bardzo dobrze. Dzisiaj wracam na uniwerek, więc moja aktywność w tym wątku będzie się
troszeczkę ograniczać. Ja też nie mogłem za bardzo się zabrać do pracy, ale na szczęście
zaczynają się studia, więc teraz będę robić wszystko, byle tylko się nie uczyć :D


Ja studia zaczynam dopiero w przyszłym tygodniu, ale patrząć na plan stwierdzam, że raczej moja aktywność przesunie się w kierunku nocnym - zajęcia zaczynam najwcześniej o 13:35, a 3 razy o 15 :D Zdecydowanie wolałbym zaczynać o 9:30 i wracać do domu o 15, ale cóż zrobić... Pewnie ułatwiają życie osobom pracującym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 00:43, pawbuk napisał:

Ja studia zaczynam dopiero w przyszłym tygodniu, ale patrząć na plan stwierdzam, że raczej
moja aktywność przesunie się w kierunku nocnym - zajęcia zaczynam najwcześniej o 13:35,
a 3 razy o 15 :D Zdecydowanie wolałbym zaczynać o 9:30 i wracać do domu o 15, ale cóż
zrobić... Pewnie ułatwiają życie osobom pracującym :D


Moja znajoma zaczęła zajęcia już w ten poniedziałek; co uczelnia, to inne rozporządzenia. Ja akurat większość zajęć mam od 8/10 do 17, więc raczej wolałbym się wysypiać, co mi się przyda, bo mój wydział jest na samym zadupiu i potrzebuję ponad godziny, aby się do niego dobić. Dobrze przynajmniej, że niedaleko metra to dojazd w miarę znośny. A co do Twojego planu to w sumie nie zazdroszczę, też wolałbym wcześniej zaczynać i wcześniej kończyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 00:23, haderQ napisał:

Cześć wąpierze, jak mija wieczór?

Nowe "hentaje", tym razem dla odmiany chińskie. :3
Początek wyglądał naprawdę ciekawie, a teraz jest takie sobie. Poza tym trochę ciężko mi się przyzwyczaić do głosów. ;d

@pawbuk
Dla mnie to byłby idealny plan. Przecież 9:30 to środek nocy!

20151001004725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie na tych studiach :) Jak ja sobie przypomnę swój plan sprzed paru lat było inaczej - robili wszystko, żeby wykładowcom inne etaty pasowały. I w ten sposób miałem podczas piątku 3 zajęcia : 9:30, 13:30 i 18:30, wszystko co tydzień i obowiązkowo... A potem się dziwili, że podchmieleni przychodziliśmy na zajęcia.

No ale mniejsza ze studiami - grał ktoś w nowych Herosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej przyzwyczajony do późnego wracania, bo pracowalem do 21, jednak bardzo tego nie lubię :D A do nauki godziny popołudniowe są najgorsze - wtedy naturalnie człowiek nastawia się bardziej na odpoczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zapowiedź(krótka bo krótka) nowego X-Files: https://youtu.be/v1K0e2Juvf0
Ale się zestarzeli bohaterowie.;/ Plus nie-ruda Scully ze sporo dłuższymi włosami, jakoś mi się to nie podoba.
Mam nadzieję, że chociaż fabularnie będzie ciekawie.

Edyta podpowiada, że warto dodać temperaturę za oknem: -2. No to większość roślinek co wrażliwszych w najbliższych dniach bye bye.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 01:52, haderQ napisał:

U mnie na termometrze +3 jest, ciekawe jak będzie koło 5. Grasz coś?


Obrazkowa odpowiedź.;s
Bardziej słucham po raz milion(a chyba z 4 czy 5 raz dziś) ''Blackwater Park'', i coś tam próbuję fabryczkować. Ale to chwilowe, trza nieco pospać po robocie żeby dać radę rano ogarnąć co trzeba w domu.

20151001020100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre fabryczkowanie (najlepiej cała noc i cały dzień :3), nie jest złe!
Ale polecam zamiast vanilli wskoczyć na mój level. ]:>

Główne mody użyte, to prawie całe Bobmods bez "Enemies", Yuoki Industries wraz z niezbalansowanymi addonami oraz Treefarm (tego nie licząc famy drzew, nawet jeszcze nie zastosowałem mając ponad 70h na liczniku).

20151001022517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emo problemy na dziś: naprawdę miałem ochotę wyrzucić telefon przez okno. Gdyby nie fotki i dostęp do paru ważnych rzeczy, to by poleciał.

Poza tym nie miałem przez jakiś czas Internetu. Steam grzecznie przeszedł w tryb offline, Origin natomiast najpierw wywalił błąd, później zgubił dane do logowania. Urocze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to miły dzionek miałeś ;)
Ja pracowałem cały dzień, a potem zamiast odejść od PC siadłem z fajną ekipą na TS i graliśmy w betę R6: Siege. Kolejne 4 godziny strzelania, ale nie powiem, coraz bardziej mi się ta gra podoba :) Teraz zasysam Dirt Rally, po 3 powinno być. Nim jednak gierka się pobierze, chyba włączę Project Cars, bo mam do rozegrania wyścig LeMans, gdzie najkrótszy trwa 2 godziny, więc w sumie akurat :)

Raport pogodowy - chłodno, napaliłem w piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 00:17, haderQ napisał:

włączę Project Cars, bo mam do rozegrania wyścig LeMans, gdzie najkrótszy
trwa 2 godziny, więc w sumie akurat :)

A ja myślałem, że wyścig wokół wyspy w TDU był długi. ;p

U mnie za to głównie Football Manager - ciekawa przyszłość się zapowiada. Francuz w debiucie w pierwszym zespole już gola walnął. :3

20151002003333

20151002003339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować