Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2015 o 00:33, Kadaj napisał:

A ja myślałem, że wyścig wokół wyspy w TDU był długi. ;p


Godzina to rzeczywiście było sporo :) Mój ulubiony wyścig w grze, dojeżdżałem zawsze kilka minut przed resztą ;D W TDU2 też nie omieszkałem się wybrać dookoła Ibizy ;)
Jak bym chciał, żeby zrobili TDU3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winter is coming!

Zimno nocami, aż mi pazurki zamarzajo. :/

Dobrze chociaż, że dużo robactwa w fabryczkach, to ciało się rozgrzewa podczas dynamicznego odrobaczania. ]:>
Miałem dzisiaj włączyć pancerne zoo, ale jak na razie się nie udało.
Fabryczki zasysają niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 00:47, meryphillia napisał:

Winter is coming!

Zimno nocami, aż mi pazurki zamarzajo. :/

A daj Pan spokój, właśnie wróciłem z traski wokół miasta i mało mi - przysłowiowe - cztery litery nie przymarzły do siodełka :D Chyba trzeba dwukołowca odstawić w kąt i poczekać na cieplejsze dni. Przyjdzie wiosna, lepsze czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 00:47, meryphillia napisał:

Winter is coming!

Zimno nocami, aż mi pazurki zamarzajo. :/


I do tego symfonia skrobaczki do szyb z samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 04:06, McFlash napisał:

I do tego symfonia skrobaczki do szyb z samego rana...


Już samo zdanie brzmi jak przerażająca, nadciągająca nieuchronnie groza, a co dopiero dźwięk rzeczonej skrobaczki maltretującej szybę.
Brrrrr.... :D

Rany już piąta.
Ależ niemiłosiernie czas pędzi przy fabryczkowaniu błogim. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie marudy. Wcale jeszcze nie jest zimno. : >

A dzisiejszej nocy drobny spamik graficzny pod hasłem "i ty możesz zostać van Gaalem". ;p

20151003004333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 00:44, Kadaj napisał:

Jakie marudy. Wcale jeszcze nie jest zimno. : >


True, wystarczy się ruszać i coś robić w teoretycznie zimnych miejscach i jest ok.;s

Dnia 03.10.2015 o 00:44, Kadaj napisał:

A dzisiejszej nocy drobny spamik graficzny pod hasłem "i ty możesz zostać van Gaalem". ;p


Patrząc na wynik to raczej powinieneś napisać "i ty możesz zostać Moyesem".;p

Mnie w rozgrywce United irytuje nieco, że wielu byłych zawodników którzy są trenerami ma lipne statystyki i do niczego się nie nadaje. Za to można sprowadzić kilkunastu zupełnie anonimowych trenerów z Brazylii, którzy mają gwiazdki 5/5. Kiedyś zacznę od początku i chyba nieco edytuję bazę, żeby van Nistelrooy mógł uczyć strzałów, Giggs i Scholes ataku, bracia Neville obrony a Beckham stałych fragmentów gry. No i Roy Keane jako asystent z poziomem dyscypliny i mentalnością na 20.:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 01:20, Nephren-Ka napisał:

True, wystarczy się ruszać i coś robić w teoretycznie zimnych miejscach i jest ok.;s

I mieć działające ogrzewanie tam gdzie się nie ruszasz. ;d

Dnia 03.10.2015 o 01:20, Nephren-Ka napisał:

Patrząc na wynik to raczej powinieneś napisać "i ty możesz zostać Moyesem".;p

Taaa: https://www.youtube.com/watch?v=I9PaERIW_m0

Dnia 03.10.2015 o 01:20, Nephren-Ka napisał:

Beckham stałych fragmentów gry.

Myślisz, że by mu się chciało? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem wąpierze :) Jak tam u was wieczorek mija? Ja zacząłem ogarniać Dirt Rally, kurde jak to wciąga :) Naprawdę solidny tytuł, w ogóle nie czuć że to early access jest. Z racji jednak tego, że nie mogę grać ciągle w jedną grę bo robi mi się przesyt mam pytanie - Szukam jakiejś strategii która wyszła w ciągu ostatnich dwóch, max trzech lat. CoH 2 mam, Civki odpadają. Mogą być i RTS-y i jakieś turówki. Fabryczkom chwilowo mówię stanowcze "raczej nie" ;) Zastanawiałem się nad Heroes VI, bo VII póki co za drogie na moją kieszonkę.

PS. Za oknem chłodno, ale znośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież fabryczki można uznać za strategię. :3

Jak nie grałeś polecam gry z serii Men Of War, z tym że tylko pierwszy Men Of War i wcześniejszy Faces Of War ma jakiś content singleplayer.
Pozostałe nastawione sa na potyczki multi; mozna grac samemu, ale rozgrywka sprowadza się do skirmisha z botami.

Z typowych startegii komercyjnych (bo jak rozumiem tego oczekujesz, a nie produktów od takiego Matrixa chociażby), to nic nie polecę, bo i chyba nic ciekawego się nie pojawiło nie licząc Endless Space/ Endless Legends i ewentualnie Age Of Wonders III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale FM czasem rzuca dziwnymi tekstami. Mam prawie 30 lat kariery, kilka mistrzostw Anglii i 3 Puchary Mistrzów z Dover, mistrzostwo Włoch i Ligę Europejską z Romą, dwa mistrzostwa Hiszpanii z Realem, World Cup z Francją, Copa America z Argentyną (drobnych trofeów nie wymieniałem), a z okazji setnego meczu w MU piszą mi w podsumowaniu, że to wielkie osiągnięcie dla człowieka, o którym wcześniej nikt nie słyszał. ;p

Poza tym ubzdurałem sobie wyzwanie "random Steam game" - będę próbował zagrać w losowo wybraną grę z biblioteki. Na pierwszy ogień poszła Hydrophobia. Nawet niezłe to. :3

20151004012102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 01:21, Kadaj napisał:

Ale FM czasem rzuca dziwnymi tekstami. /ciach/


FM częściej niż czasami korzysta z głupich tekstów, zwłaszcza na konferencjach prasowych, itp.

Po kilku dniach fabryczkowania w wolnym czasie wrócę chyba na chwilę do wprowadzania germanizacji w Lipsku.;d Sam proces postępuje całkiem nieźle(szkoda tylko że taki Ordu wolał grać w Tureckiej kadrze, no ale paszport Niemiecki też ma, podobnie jak Kilic).
Całkiem mi się póki co nie uda, bo raczej nie pozbędę się takiego Pugliese który jest kapitanem i sercem drużyny od wielu lat.;/

20151005002209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 00:22, Nephren-Ka napisał:

FM częściej niż czasami korzysta z głupich tekstów, zwłaszcza na konferencjach prasowych,

Konferencje to już w ogóle odrębna kategoria. ;d

Dnia 05.10.2015 o 00:22, Nephren-Ka napisał:

Całkiem mi się póki co nie uda, bo raczej nie pozbędę się takiego Pugliese

Nie ma niezastąpionego kopacza. : >

Rozpocząłem trzeci sezon, mam chyba drobne problemy bogactwa. ;d

20151005004654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 00:47, Kadaj napisał:

Konferencje to już w ogóle odrębna kategoria. ;d


Ostatni dzień okna transferowego też jest równie abstrakcyjny. Takie PSG potrafi mi wtedy przysyłać co godzinę takie same oferty za tego samego zawodnika.;s

Dnia 05.10.2015 o 00:47, Kadaj napisał:

Nie ma niezastąpionego kopacza. : >


Czasami są(np za nic w świecie nie chciałbym się pozbywać Messiego z Barcelony czy moich wychowanków ze szkółki w Lipsku).
Tutaj bardziej chodzi o sentymenty, bo gościa wypożyczałem chyba przez 3 sezony, potem przyszedł za free olewając United i w ogóle kocha Lipsk.;d

Dnia 05.10.2015 o 00:47, Kadaj napisał:

Rozpocząłem trzeci sezon, mam chyba drobne problemy bogactwa. ;d


Albo sztab który nie za dobrze umie ocenić ca i pa.;p
Zresztą gwiazdki to nie wszystko. Mam takiego jednego kolesia ledwo na dwie, a gra bardzo fajnie(raz się zdarzyło że 5 bramek w lidze załadował w jednym spotkaniu).
Jedyny minus jest taki, że się już raczej nie rozwinie.;/ Szkoda trochę że jest takie sztywne pa dla zawodników i nie mogą zrobić większego postępu jak im dobrze gra idzie. Coś jak Thomas Muller w rzeczywistości, którego za czasów juniorskich chyba nikt nie podejrzewał o klasę światową w seniorach.

20151005010652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojadę prywatą a co mi tam :)

Kolejna prośba o głosy
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=36004

Przy okazji ten plebiscyt (oczywiście dojadę z nim do lat 2000 - 2015) jest chyba ostatnim zbyt mała frekwencja,
ale kiedy patrzę ile gatunków przegłosowali forumowicze to jednak jest na co popatrzeć.

Filmy
Akcja
Dramat
Film Wszechczasów (wszytkie gatunki)
Gangsterski
Horror
Historyczny
Kino Sztuk Walki
Komedia
Noir
Neo Noir
Przygodowy
Szpiegowski
SF

Seriale
Animacja
Horror
Komediowy
SF
Wojenny

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 01:09, Nephren-Ka napisał:

Ostatni dzień okna transferowego też jest równie abstrakcyjny. Takie PSG potrafi mi wtedy
przysyłać co godzinę takie same oferty za tego samego zawodnika.;s

Jak prowadziłem Dover, to połowa pierwszego zespołu PSG składała się z moich byłych zawodników. ;d

Dnia 05.10.2015 o 01:09, Nephren-Ka napisał:

Albo sztab który nie za dobrze umie ocenić ca i pa.;p

Taaa... Kiedyś zawodnikowi, na którego regularnie stawiałem skoczyło z 2,5 na 4 gwiazdki w ciągu miesiąca. xD

Ale co do tego składu jestem optymistą, bo większość z tych zawodników sam sprowadziłem. Gra jak zwykle nie jest łaskawa pod względem generacji wychowanków. ;p

@kerkas
Spoko, pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 01:18, Kadaj napisał:

Jak prowadziłem Dover, to połowa pierwszego zespołu PSG składała się z moich byłych zawodników. ;d


U mnie 2 w PSG i 3 w Monaco. Poza tym jedna dawna gwiazda ataku w Arsenalu, druga w Barcelonie. Najdłużej trzymałem Fierro(a i grał najrówniej), ale tez poszedł, do United za 60 baniek(a po roku był już w Bayernie...gdzie teraz marudzi że chce odejść xd).

Dnia 05.10.2015 o 01:18, Kadaj napisał:

> Albo sztab który nie za dobrze umie ocenić ca i pa.;p
Taaa... Kiedyś zawodnikowi, na którego regularnie stawiałem skoczyło z 2,5 na 4 gwiazdki
w ciągu miesiąca. xD


Znaczy masz sztab, który lubi się przypodobać menadżerowi.;d

Dnia 05.10.2015 o 01:18, Kadaj napisał:

Ale co do tego składu jestem optymistą, bo większość z tych zawodników sam sprowadziłem.
Gra jak zwykle nie jest łaskawa pod względem generacji wychowanków. ;p


Pfff, graj tylko tym co się tworzy, to będziesz miał jakieś wyzwanie.;p

Tymczasem mój ''klasyczny mecz''. Pora chyba iść spać.;/

20151005013359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 01:34, Nephren-Ka napisał:

ale tez poszedł, do United za 60 baniek(a
po roku był już w Bayernie...gdzie teraz marudzi że chce odejść xd).

W ogóle masz dynamiczny rynek transferowy. U mnie jak już jakiś znany klub kupi zawodnika za wielką kasę, to ten gra w nim prawie do końca kariery, a i tak połowę najwyższych transakcji w ciągu prawie 30 lat stanowią zawodnicy wypychani z moich zespołów. ;p

Dnia 05.10.2015 o 01:34, Nephren-Ka napisał:

Pfff, graj tylko tym co się tworzy, to będziesz miał jakieś wyzwanie.;p

Jak nikogo nie kupię, to klub ma ogromne zyski i później mnie wkurza, że skarbówka potrąca za dużo kasy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 01:43, Kadaj napisał:

W ogóle masz dynamiczny rynek transferowy. U mnie jak już jakiś znany klub kupi zawodnika
za wielką kasę, to ten gra w nim prawie do końca kariery, a i tak połowę najwyższych
transakcji w ciągu prawie 30 lat stanowią zawodnicy wypychani z moich zespołów. ;p


Chyba mam podobnie. Fierro się obraził na klub jak nie awansowali do LM(zresztą tak samo ma w Bayernie teraz). Poza tym wszyscy siedzą tam gdzie ich sprzedałem co średnio mi się podoba, wszędzie mam jakieś klauzule na % od następnej sprzedaży.

Dnia 05.10.2015 o 01:43, Kadaj napisał:

Jak nikogo nie kupię, to klub ma ogromne zyski i później mnie wkurza, że skarbówka potrąca
za dużo kasy. xD


Heh, wydałem sporo kasy na niektórych niemiaszków(ale sprytnie, bo cześć tylko gotówką), a i tak mam ~260 milionów na koncie, więc też sporo zabiorą.;/

Po w topie ze Stuttgartem rozjechałem Atletico 6-1 w Superpucharze. Ot, tym razem gra uznała że to moi napastnicy będą strzelać w bramkę a nie obok.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować