Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2015 o 01:55, Nephren-Ka napisał:

wszędzie mam jakieś klauzule na % od następnej sprzedaży.

Ja już się w to nie bawię. I tak nigdy nic nie zyskiwałem, najwyżej jakieś grosze gdy zawodnik jako podstarzała gwiazda odchodził do słabszego klubu. ;p

A tak w ogóle ciekawie wygląda u mnie rozkład sił w niektórych ligach. Włoską zdominowało Napoli, niemiecką zaś... Hoffenheim.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 02:05, Kadaj napisał:

> wszędzie mam jakieś klauzule na % od następnej sprzedaży.
Ja już się w to nie bawię. I tak nigdy nic nie zyskiwałem, najwyżej jakieś grosze gdy
zawodnik jako podstarzała gwiazda odchodził do słabszego klubu. ;p


Dla mnie foch Fierro w United był warty jakieś 30 baniek jak przeszedł do Bayernu.;d
No i zawsze można na tym skorzystać w inny sposób - pamiętam jak kiedyś w innej rozgrywce puściłem zawodnika do Barcelony, a po kilku latach był jedną klasą światową na WB L do kupienia. Cena jak wiadomo skoczyła, ale z 75 milionów(taka była klauzula odejścia) odzyskałem 50%.;d

Dnia 05.10.2015 o 02:05, Kadaj napisał:

A tak w ogóle ciekawie wygląda u mnie rozkład sił w niektórych ligach. Włoską zdominowało
Napoli, niemiecką zaś... Hoffenheim.


Ja mam na razie małe zmiany, bo w Anglii kilka razy na podium załapało się Norwich(jak zwykle United cieniują) a w Hiszpanii Granada(jak zwykle Real cieniuje).
Zabawnie za to jest w mojej lidze, bo Dortmund został kupiony przez jakiś polskich biznesmenów.;d Pierwsze co zrobili to zwolnili Guardiolę, który miał świetny sezon i długo prowadził w lidze(dogoniłem ich dopiero pod koniec rozgrywek). Faworyt prezesów zajął 8 miejsce i wyleciał, kolejny póki co jest 10(ale dopiero 4 kolejki ligowe były).;d

20151005021537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 00:14, Martimat napisał:

Kolejnych 10 lat GRAM.PL!!!


Coś słabawe życzenia skoro tylko dziesięć, a nie zwyczajowe sto lat.
Chyba ktoś tu życzy szybkiego upadku. :3

Ja mogę życzyć sto lat, co akurat łączy się z moim "jubileuszem" kolejnej rozgrywki w fabryczki, która przekroczyła 100 godzin.
Szarżujące robactwo dołącza do powinszowań gromkim rykiem agonalnym. ]:>

Niby powinienem iść się wyspać, ale znowu nie mogę oderwać się od ekstatycznego fabryczkowania.

20151006003127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 00:33, meryphillia napisał:

Niby powinienem iść się wyspać, ale znowu nie mogę oderwać się od ekstatycznego fabryczkowania.


Ja fabryczkowałem sobie przez niemal cały poprzedni tydzień w wolnym czasie i...znudziło mi się. Odpaliłem mapę z aktywnym robactwem ofc, wszelkie zasoby ciut powyżej przeciętnej, reszta na normal. Budowałem, budowałem i budowałem, mam już wielką elektrownię słoneczną(na ponad 1k paneli, a miejsca na pięć razy tyle), obwarowałem się z każdej strony(robale się jakoś daleko polosowały i miałem cały czas spokój). Pierwsza wyprawa łupiecka skończyła się tym, że bez najmniejszych strat rozwaliłem dwie dość duże robacze bazy. Zero wyzwania czy czegokolwiek, bleeeeeeeeeeeeee.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie traktuje fabryczek jako gry, która ma mi dac jakies wyzwanie.
Liczy się tylko zabetonowanie całej planety i pokrycie jej siecią fabryczek i kolejowym spaghetti między nimi. :3
Ale zdaje sobie sprawę, że większość graczy musi miec konkretny cel w grze i jakieś wyzwanie.

Niestety pod tym względem fabryczki prosto od producentów tego nie zapewnią i trzeba grę wyposażyć w jakieś mody plus grać na tak zwanym "deathworld" (czyli ustawienia najmniejszego miejsca startowego z możliwych oraz wszystkich ustawień robactwa na max).

Mnie akurat ciagła obrona nie bawi, więc nie dośc że gram na ustawieniach preferencyjnych dla gracza, to dodatkowo staram się zabezpieczyć teren tak, by zanieczyszczenie nie docierało do przeciwnika.
Liczy się tylko dobra zabawa przy budowaniu coraz to nowych faktorii. ;]
Zresztą na aktualnym zestawie modów, aż tak super łatwo nie jest i już parę razy udało się fiknąć kozła podczas zbyt fantazyjnego ataku na jakieś gigantyczne gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 01:02, meryphillia napisał:

Ale zdaje sobie sprawę, że większość graczy musi miec konkretny cel w grze i jakieś wyzwanie.


Budowanie samo w sobie też jest fajne, czy to w fabryczkach czy w innych grach takiego typu.
Słabiej zaczyna się robić, kiedy w zasadzie wszystko już wybudowane i nie ma zbytnio po co budować dalej.

Dnia 06.10.2015 o 01:02, meryphillia napisał:

Niestety pod tym względem fabryczki prosto od producentów tego nie zapewnią i trzeba
grę wyposażyć w jakieś mody plus grać na tak zwanym "deathworld" (czyli ustawienia najmniejszego
miejsca startowego z możliwych oraz wszystkich ustawień robactwa na max).


To już brzmi jak ekstremalna wersja, a że nie przepadam za skrajnościami w grach(bardzo łatwo/bardzo trudno) to chyba nie wypróbuję raczej.

Dnia 06.10.2015 o 01:02, meryphillia napisał:

Liczy się tylko dobra zabawa przy budowaniu coraz to nowych faktorii. ;]
Zresztą na aktualnym zestawie modów, aż tak super łatwo nie jest i już parę razy udało
się fiknąć kozła podczas zbyt fantazyjnego ataku na jakieś gigantyczne gniazdo.


Budowanie faktorii jest fajne, ale po którejś z rzędu zaczynam się zastanawiać po co w ogóle mi ona.;s
Bo robactwo problemu nie stanowi, zawsze buduję odpowiedniego ''żółwia''(albo kilka) strzelającego laserami i prędzej czy później wszystko zostaje wybite do nogi.


Muszę chyba zacząć realizować plan zagrania w kilka tytułów, których kontynuacji nie ogarnąłem, czyli głównie Wiedźmina i Mass Efect. A grałem w nie na tyle dawno, że trzeba będzie odświeżyć i tamte ponownie. Jak dobrze pójdzie(i w ogóle się za to zabiorę) to może uda się doczekać do nowej serii gpu, wymienić wtedy leciwego już Radeona i poszaleć sobie w Wiedźmina 3.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 01:52, Nephren-Ka napisał:

Słabiej zaczyna się robić, kiedy w zasadzie wszystko już wybudowane i nie ma zbytnio
po co budować dalej.


Jak to po co?
Żeby produkować jeszcze więcej stuffu i chomikować go w setkach skrzynek na "czarną godzinę". ;D

A na serio, to już wielokrotnie pisałem.
Vanilla można pobawić się kilka razy i dla lepszych doznań przerzucić się na jakieś duże mody pokroju Dytecha czy BobMods, które dodają wiele nowego stuffu, a tym samym łańcuchów produkcyjnych, a nawet potrafią drastycznie zmienić niektóre łańcuchy, jak chociażby BobElectronics, który zmienia monstrualnie spsób produkcji płytek elektronicznych, maksymalizując ilość wymaganego stuffu do ich wyprodukowania, gdzie zresztą samych płyt jest sześć jeśli mnie pamięc nie myli (gdzie w vanilli są tylko trzy).

Dnia 06.10.2015 o 01:52, Nephren-Ka napisał:

To już brzmi jak ekstremalna wersja, a że nie przepadam za skrajnościami w grach(bardzo
łatwo/bardzo trudno) to chyba nie wypróbuję raczej.


Nie ma się czego obawiać (no ale w końcu sam jojczysz że nie jest trudno ;P), wszystkie duże mody są modułowe i zwyczajnie możemy grać bez dopakowanych przeciwników albo jak w przypadku DyTecha, możemy ustawić ich poziom zadziorności i wytrzymałości na zdatny do przeżycia.
Też zbyt długo bym się w fabryczki nie bawił, gdyby nie tyle fajnych modów, dzięki którym jest co budować, a tym samym tracić kolejne godziny na miłej rozgrywce. ;]

Dnia 06.10.2015 o 01:52, Nephren-Ka napisał:

Muszę chyba zacząć realizować plan zagrania w kilka tytułów, których kontynuacji nie
ogarnąłem /.../


Ja próbuję przejść pierwsze Borderlandsy ostatnio, ale fabryczki skutecznie mi w tym przeszkadzają. ]:>

Kirabaxior >>> Najlepsza gra jaka się kiedykolwiek ukazała. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że forum zmieniło się w nowe forum.
Pierwsze wrażenie - ooo, chyba jednak na przenośnym dysku znajomego były jakieś wirusy i czeka mnie czyszczenie komputera, bo odpaliłem grama, a wszedłem w coś innego.
Drugie wrażenie - nie umiem się jakoś tu odnaleźć, w starym było przejrzyściej(ale to się pewnie zmieni).

A poza tym jest -5 stopni, drugi(czy trzeci) dzień(czy też może noc) z rzędu. W październiku...Dewiza Starków chyba się przyda w Polsce w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O, widzę że forum zmieniło się w nowe forum.

Wygląda co najmniej dziwnie.
Nie wyświetla się też na moim starym andku w telefonie, ale to szczegół.

Ale chociaż jakieś zapowiadane zmiany jednak są. ;)


Poza tym miałem wstać o 20 i się nieco nie udało trafić w odpowiednią godzinę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No witojcie ?? :D Troszku mnie tu nie było. Jak się podoba nowe forum buahuahuahuahuahuahuahuah!! ? :D ja jeszcze opinii nigdzie nie wystawiłem ale trochę poczytałem w głównym wątku i w sumie bym tylko powtórzył wiele z tego co już zostało powiedziane, napisane :D..... Ja to czasem jestem mega próżny.... jaram się większymi avatarami jak dziecko z nowej zabawki. Poprzednie 64x64 były takie sobie teraz gdy weszły nowe stary mi powiększyło i stał się nie ostry ale wystarczyło wgrać wersję 300x300 i jest git malina :P Teraz wszyscy wyraźnie widzą Anakina Skywalkera oraz jego drugą [przyszłą] stronę Dartha Vadera :P buahuahuahuahauha jaram się. Ciężko się przyzwyczaić ale ogólnie to już lekko mi się tęskni za forum 2.0 i klasyczną opcją "odpowiedz" gdzie były dane cytaty i wiedziałem że w moim poście cudzy tekst będzie lekko cieniowany...... nie wiem, nie wiem..... Siedzę na tym forum i tak dla kilku wartościowych osób i dla poszczególnych wątków takich jak chociażby ten oraz tematów nazwijmy to "potencjalnie wartościowych". Tematów o których istnieniu wiem i jak będę miał potrzebę to tam zawitam.... i wiem, że znajdą się tam osoby skore do ewentualnej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to jedyne forum w sieci, na ktorym sie udzielam, wiec tym bardziej mnie boli, ze tyle rzeczy zostalo zepsutych - przede wszystkim oddzielenie komentarzy pod newsami od reszty forum. Mam nadzieje, ze zostanie to naprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2015 o 01:21, Braveheart napisał:

wszyscy wyraźnie widzą Anakina Skywalkera oraz jego drugą [przyszłą] stronę Dartha Vadera


...
Lol.
...

Zawsze mi się wydawało, że to jakiś troll paskudny albo coś podobnego. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 00:55, meryphillia napisał:

A ja zawsze widziałem tam Terminatora. ;D


Niezamierzony feature w forum 3.0 - odkrywamy prawdę o avatarach niektórych użytkowników. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 00:08, Kadaj napisał:

...
Lol.
...

Zawsze mi się wydawało, że to jakiś troll paskudny albo coś podobnego. ;d

[Zjadło mi tak prostego posta więc go powtórzę]

Ludzie co wy macie z oczami ? serio pytam.... wpierw malkontenci na to że biel pali im oczy...[co oni mają do tego koloru mi tam nic nigdy nie paliło oczu :P. Od zawsze na zawsze white theme] a druga odnoga to ci co nie widzą tego co jest na obrazku :3.... serio troll paskudny ? czy sam mnie trollujesz ? :P :P... Serio Terminator ?? :D Przeca do terminatora temu brak lata świetlne :P. Idźta do specjalisty od oczu czy coś.. albo prześpijcie się...

Dobra przyznać się u kogo dziś już spadł śnieg ?? :D Pierwsza kulka ulepiona ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 01:41, Braveheart napisał:

Dobra przyznać się u kogo dziś już spadł śnieg ?? :D


We wsi zwanej Warszawą śniegu niet, tylko obskurny deszcz siąpi od wczesnego wieczora.
Ale tak czy siak zimno, aż się z domu nie chce wypełzać nawet po pifo do sklepu. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować