Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Czołem wąpierze. Jak tam mija wam wieczorek? Ja zamiast grać pracuję, nie ma to jak deadline za 24 godziny, prawie 100 aukcji do zrobienia i wymysł przerobienia 70 miniaturek :P

Pogodowego raportu czas - piździernik pełną gębą - wczoraj śnieg cały czas, dzisiaj spokój ale nie więcej niż 2-3 na plusie w dzień. Winter is coming, trzeba znaleźć cieplejsze bambosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem (no prawie, zostały jeszcze jakieś zadania poboczne) pierwsze duże dlc do trzeciego Wiedźmina. Twórcy wysmażyli dodatek roku, jak na mój gust. :3

20151014030428734

20151014030438953

20151014030448406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;) ja niestety wyjątkowo dziś wcześniej do pracy ale niewyspany bo prawie wieczorem bądź w nocy także ten dodatek ukończyłem i muszę przyznać że jest świetny. Chciałbym powiedzieć coś więcej ale nie wiadomo co kto uzna za spoiler, lecz zdecydowanie polecam. Groszowe sprawy bo dodatek tani jak barszcz (ja akurat kupilem pudełkową wersje na ps4 więc dwa razy drożej) ale i tak było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, studia potrafią porządnie dać w kość. Dopiero dzisiaj jakoś mnie tak naszło, aby wpaść na chwilę i zostawić krótką notkę.

Na dworze robi się coraz bardziej ponuro, deszczowo i mgliście, dzięki czemu powoli zapadam w doskonale znany stan marazmu, pustki i melancholii. I bynajmniej mi to nie przeszkadza. Gdybym jeszcze mógł siedzieć całymi dniami w domu i nic nie robić to byłoby idealnie. Nawet grać mi się za bardzo nie chce, jedynie zaglądam cały czas do AdVenture Capitalist, ale to też mi się powoli nudzi. Może w końcu się wezmę za naukę bueheheh.

A co tam u Was? Cicho coś ostatnio, więc domyślam się, że pochłonął Was wir pracy i/lub nauki. Wybrał się ktoś może na PGA? Jak wrażenia? Zastanawiałem się czy nie jechać na PGA lub WGW, jednak ostatecznie kasy brak i w sumie trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 00:10, skyline20 napisał:

A co tam u Was? Cicho coś ostatnio, więc domyślam się, że pochłonął Was wir pracy i/lub
nauki. Wybrał się ktoś może na PGA? Jak wrażenia? Zastanawiałem się czy nie jechać na
PGA lub WGW, jednak ostatecznie kasy brak i w sumie trochę szkoda.

Nie tyle co wir pracy ale forum zamieniło się w padlinę. Przypomina mi również..... Ta cała zmiana i absurdy jakie tutaj mają miejsce przypominają mi osobę która wzięła brzytwę i przecięła sobie większość tętnic i dosłownie czeka na śmierć wykrwawiając się....
Wczoraj to mnie aż poniosło i napisałem swój ehhhh "wywód". Bo to co się tu wyprawia i zaistniała sytuacja z cichym editem posta jednego z gramowiczów woła o pomstę do samego piekła.....

Zapraszam do lektóry
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102806&pid=144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 00:10, skyline20 napisał:

Cicho coś ostatnio, więc domyślam się, że pochłonął Was wir pracy

Jestem ostatnio budzony o nieludzkich godzinach przedpołudniowych (jak nie kurier, to telefon z banku) i przez to czuję się przez cały dzień jak zwłoki, nawet na na zacny nocny spam nie ma później chęci.

Wrzucę jeszcze obrazek (bo dawno nie było) z prawie darmowego Lost Planet 3, który okazał się całkiem znośny, choć o ile mnie skleroza nie myli, to pierwsza część miała lepszy art design. : >

20151018010744827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie w tym temacie nie było :D Jak Wam minął weekend? Szkoda, ze już się skończył...
Dla mnie był pełen wrażeń, bo się moi rodzice zapoznawali z moimi "teściami" - na całe szczęście przypadli sobie do gustu, choć byłem lekko zestresowany :D na szczęście nie wypłynał temat ślubu i ewentualnego wesela, do którego jestem negatywnie nastawiony - jakoś nie wyobrażam sobie siebie jako Pana Młodego :D
A tak poza tym, to juz z 25 godzin przegranych mam w Wiedźmina 3 przy drugim przejściu, a lącznie ponad 140 godzin - gra jest absolutnie genialna, ciężko bedzie w najbliższym czasie zbliżyć się poziomem do dzieła CDPR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2015 o 01:17, pawbuk napisał:

Dawno mnie w tym temacie nie było :D

Nawet niektórych stałych bywalców tu dawno nie było. ;d

Dnia 19.10.2015 o 01:17, pawbuk napisał:

Dla mnie był pełen wrażeń, bo się moi rodzice zapoznawali z moimi "teściami" - na całe
szczęście przypadli sobie do gustu, choć byłem lekko zestresowany :D

Nie lepiej ich trzymać od siebie z daleka? ;p

Dnia 19.10.2015 o 01:17, pawbuk napisał:

gra jest absolutnie genialna,

W sumie tak, ale moją prywatną grą roku zostanie chyba coś innego. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla Merego: http://store.steampowered.com/app/233450/?l=polish Jedna z tych gier na które mówi się ''niezmiernie sycąca''. Polecam obadać, bo może choć nie wygląda(tematyką, bo grafiką to wiadomo ;d) to wciąga strasznie. Znam przypadki osób które w tygodniu zarywały noce(a rano do roboty ;s) właśnie w tym tytule.

Tak poza tym to patrząc na forum, to nowa szata graficzna osiągnęła odwrotny efekt niż miała, i ludzie mniej piszą.
Ja w dalszym ciągu przeglądam ulubione tematy, ale z jakby mniejszą ochotą jak dawniej...Ech, zmiany, a głupiego przycisku ''w górę'' na dole strony nikt nie stworzył.;/

Bo poza tym...Wymieniłem sobie w końcu zestaw odpowiadający za dźwięk w kompie i efekt jest świetny. Minusem był brak miejsca na biurku żeby zmieścić głośniki, monitor i obudowę, ale nieco stolarskiej roboty i przedłużyłem sobie o 30cm biurko.
Od jakiegoś czasu głównie słucham(to akurat w sumie od zawsze ;d) i zwiedzam szczeliny w D3(i zbliżam się dzięki temu do paragonu numer 200). Całkiem fajna zabawa, no maksymalnie kwadrans wystarcza na jedną(póki co na U1, ale patrząc na moje szczęście do itemów i niewiedzą co jest dobre to i tak nieźle) i mogę sobie spokojnie zwiedzić kilka przed pracą, posilając się w międzyczasie kawą.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D

Znane i lubiane, choć zapomniane od roku chyba, bowiem nadmiar ciekawych gierek "jeszcze pięć minut" skutecznie odciąga od dłuższej rozgrywki.

Ostatnie parę dni upływa nad powolnym rozwojem osadnika wśród dzikich ostępów przed secesyjnej Chłameryki.
Chodzi konkretnie o grę Salem.
Szukaliśmy z ziomem fajnej gierki z rozbudowanym craftingiem do wspólnego grania i jak na razie jest fajnie.
Gra w stylu wspominanego przez Ciebie Wurm Online, też bazująca na pomyśle budowania własnej osady wśród dzikich ostępów i obrony przed zapędami innych graczy.
Opcja permadeath podnosi atrakcyjność rozgrywki i nawet raz udało mi się już paść, choć nie z ręki innego gracza a od... drapania się po dupce. ]:>

Wurm Offline ponoć w przyszłym tygodniu ma się pojawić i z chęcią go w końcu obadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post kierowany do wąpirza meryphillia <---- boże miast iść do przodu forum się uwsteczniło jeszcze bardziej. Żeby dalej nie było powiadomienia na odpowiedź tak jak to było na starym forum.... toż to szok. Dzisiejszej nocy ogólnie można było spamić bardziej w wątku a tu nikt nie spami :C

Ale dobra. Mery. Weź mi jak możesz zapodaj ciężką listę wykonawców muzyki elektro. Wiem że w tym jesteś bardziej obeznany niż ja i na bank byś coś znalazł. Może być lista nawet długości 5 kartek A4. Dosłownie mnie zalej tym jeśli możesz ;-) Utop mnie jeśli chcesz :P [chyba, że ci się nie chce] Mogą być wszystkie podgatunki ]:->

Co do grzybiarzy. Osłuchałem swego czasu album Converting Vegetarians II. Niestety do oryginału to podejścia nie ma. Mocy tego albumu raczej oni sami nie dadzą rady skopiować na nowym ale jakbym miał to porównywać do albumu
Friends On Mushrooms [Deluxe Edition] (2015)
okładka: http://ecx.images-amazon.com/images/I/61jBCxPBl%2BL._SY355_.jpg
To CV II wypada trochę lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocna cisza i wino to dobre połączenie. :3

Minęło mi 30 sezonów kariery w FMie 2014. Real i Bayern co tydzień oferują 43 miliony funtów za napastnika, chcę 60. Raczej się nie dogadamy, przynajmniej będzie miał kto bramki strzelać. ;d

Poza tym dotarłem do podstawowego zakończenia drugiej Neptunii. Jej, jaka świetna seria. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bezsennych..... dziś pięknie księżyc świeci jakże światłem odbitym od naszego kochanego słoneczka..... Czekam na tak zwaną Godzinę Wiedźm by w mojej dziwnej głowie urodziły się jakieś piękne teksty xD

W głośnikach dla odmiany 2Pac ale ogólnie to i tak nie wiem czy podołam....

Mózg mi wpierw spłonął, potem się zwęglił po zwęgleniu rozpuścił jak lód a na koniec rozpuszczona ciecz wyparowała....

Ongiś studiowałem YT pod względem kretynizmu jaki się szerzy na świecie dochodząc że świat nie upadł a wręcz zapadł się w sobie. Miast obejrzeć chociażby Top Gear czy coś ciekawego chociażby z kanału "devinsupertramp" to ja głupi obejrzał wszystkie dostępne epki tzw: Polski "HIPHOP" vs YOUTUBE" <---- potrafi zaorać beret... =.=
Aż człowiek by chciał mieć takie coś jak było w Harrym Potterze. Nie wiem jak to się nazywało ale za pośrednictwem jakiegoś tam czaru można było sobie wyciągnąć z głowy wspomnienie które się chciało. Wiele bym dał by usunąć z głowy chociażby "Człowieka walczącego ze słoikiem" oraz "2 panie zabawiające się z pucharem" <---- bo tego nie przebije żadna YTubowa głupota. =.= =.= oddałbym za to każde kosztowności świata bo brudzi mi to pamięć do dziś.... I jak tu nie zrzucić na świat bomby wodorowej albo kilku. :3 :3 :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2015 o 00:18, Braveheart napisał:

Czekam na tak zwaną Godzinę Wiedźm by w mojej dziwnej głowie urodziły
się jakieś piękne teksty xD

Pochwalisz się twórczością?

Mnie zaś dopadły najważniejsze rozterki egzystencjalne pierwszego świata.

Spoiler

W co by tu zagrać? Może w nowego hentaja?



Dnia 27.10.2015 o 00:18, Braveheart napisał:

Ongiś studiowałem YT pod względem kretynizmu jaki się szerzy na świecie dochodząc że
świat nie upadł a wręcz zapadł się w sobie.

Eee tam. Świat ma się nadal dobrze. Nie ma to jak być po stronie tych głupszych. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale.
Nie miałem czasu zabrać się wcześniej za odpowiedź, więc sorka.

Nie mam pojęcia co prawda czy chodzi Tobie o typowe, klasyczne Electro, czy jakieś tzw. ElectroHouse tudzież nawet Dubstep (ponoć młodzieży współcześnie mówi na dubstepy i inne podobne bałałajki: "electro roz-ten-tego gdzieś sufity". ]:>

Mogę tylko ledwo coś tam polecić z klasycznych brzmień, bo takie Electro mi smakuje i nieco znam, ale nigdy nie wgłębiałem się w gatunek zbyt głęboko.
Nie wdając się w szczegóły, z tych co słyszałem i się podobało, to polecam: Dopplereffekt, Drexciya, I-F, LFO, Plaid i oczywiście klasyków z Afrika Bambaataa.
Koniecznie warto tez obadać bogaty katalog kultowego już niemieckiego labelu International Deejay Gigolo Records, w którym można znaleźć wiele interesujących wałków, choć głównie nowej fali Electro, czyli Electroclash.

No, a na koniec na zachętę, jeden z moich ulubionych niestarzejących się reprezentantów gatunku:
https://www.youtube.com/watch?v=9SkfUpXlhSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2015 o 01:46, meryphillia napisał:

Mogę tylko ledwo coś tam polecić z klasycznych brzmień, bo takie Electro mi smakuje i
nieco znam, ale nigdy nie wgłębiałem się w gatunek zbyt głęboko.


A wystarczy sobie RYM-a odpalić i po listach różnych pochodzić, choćby: https://rateyourmusic.com/list/davidnassy/essential_recordings__electro/
A nie forumowiczów od rozgrywek wszelakich odciągać. Brave leniwy jest, ot co! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem wszelakich list jest taki, że to w 99.9 subiektywne oceny, które dosyć często mocno odbiegają od rzeczywistości.
Zalinkowana nawet nie jest zła, ale obecność GusGus, Mylo czy nawet Ellen Allien w "spuściznach" może dać mylący odbiór gatunku.
To, że jakiś artysta stworzył nawet i 10 utworów w swojej dyskografii w ramach konkretnego gatunku, jeszcze nie czyni go reprezentantem owego stylu muzycznego.

A RYM przoduje wręcz w takich mocarnie subkietywnych listach i nie na darmo pisze się w sieci, że zatwardziali wyznawcy tego portalu, bardzo często mają małe pojęcie o muzyce, której listę "the best of" próbują zajadle wpajać jako jedynie słuszną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować