Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

czytam sobie KC - i wiesz co - można założyc jeszcze jeden wątek (mam nadzieje, że administratorzy nie beda sie burzyć) do komentowania kc i innych takich z nim związanych - co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:25, Martimat napisał:

czytam sobie KC - i wiesz co - można założyc jeszcze jeden wątek (mam nadzieje, że administratorzy
nie beda sie burzyć) do komentowania kc i innych takich z nim związanych - co myslisz?

Ale po co? Właśnie modkowie by chyba na to nie pozwolili, chyba, że coś w stylu "Forumowe gry - komentarze, opinie, pomysły". Wiesz, w sumie... to głupi pomysł nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:36, Martimat napisał:

ale w tytule powinno byc cos o kc - tak zeby nie szukac tego zabardzo

Nie popadajmy w samouwielbienie, to dopiero 2 posty! Ten topic dopiero zaczął oddychać. Zresztą nasz temat (Nocne marki...) to też ogolnie felieton i jak popatrzysz to poruszamy tu wszelkie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok - jak juz ruszy - to bedzie (miejmy nadzieje) wieksza potrzeba - zeby nie mieszac tematow na nocnych markach

troche literowek i bledow znajduje sie po drodze :D spoko - ja tak tylko dla formalnosci - nie zebym chcial narzekac na "twórczość" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:40, Martimat napisał:

troche literowek i bledow znajduje sie po drodze :D spoko - ja tak tylko dla formalnosci -
nie zebym chcial narzekac na "twórczość" :D

Chetnie wysłucham wszelkiej krytyki => w końcu jako MG piszę dla innych, więc chcę, aby postrzegano nsa jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to ciebie teraz z tym twoim avatarem utożsamiam - to jest jakis goblin smieszny - czy co ?

buźkę to ma brechtną

a literówki - to sprawdź w jakimś edytorze tekstu. Jedyne co czasem jest większym problemem - to powtórzenia zwrotów - lub wyrazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:53, Martimat napisał:

ja to ciebie teraz z tym twoim avatarem utożsamiam - to jest jakis goblin smieszny - czy co
?

buźkę to ma brechtną

Orginalny to był Dopefish. A teraz jest DevilFish :D Zielona Diabelska Ryba, jak to powiedział Budo "zezowaty szczerbol" :) I ma dwa guny...

Dnia 05.08.2006 o 23:53, Martimat napisał:

a literówki - to sprawdź w jakimś edytorze tekstu. Jedyne co czasem jest większym problemem
- to powtórzenia zwrotów - lub wyrazów

Używam autokorekty, ale to nie wszystko wyłapuje, jak np. tez (lm. od teza) i też. Oba te wyrazy istnieją. A powtórzenia czasem są, zgadzam się. Czasem też są specjalnie, aby uzyskać odpowiedni efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powtórzenia czasem są, zgadzam się. Czasem też są specjalnie, aby uzyskać odpowiedni

Dnia 05.08.2006 o 23:59, DevilFish napisał:

efekt.


no zauważyłem - czsem działa

znalazłem bład w opisie Bryzy (chyba ze niedouczony jeste), opisana na wstępie jest jako srokacz - a w okolicah polowania na wilkołaka jako kasztanka; przeciez to inne umaszczenie

co do rybki - tak coś czułem - w demkach quake 1 (takich fanowskich) była jako przerywnik na reklame - gdzies ja widziałem - wiedziałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 00:07, Martimat napisał:

znalazłem bład w opisie Bryzy (chyba ze niedouczony jeste), opisana na wstępie jest jako srokacz
- a w okolicah polowania na wilkołaka jako kasztanka; przeciez to inne umaszczenie

Dzięki za spostrzeżenie, faktycznie w okolicach Spalli było: "Spiął kasztankę". Dzięki za tą uwagę.

Dnia 06.08.2006 o 00:07, Martimat napisał:

co do rybki - tak coś czułem - w demkach quake 1 (takich fanowskich) była jako przerywnik na
reklame - gdzies ja widziałem - wiedziałem!

Tak, Dopefish pochodzi z Quaka1 o ile mnie pamięć nie myli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 00:15, DevilFish napisał:

Tak, Dopefish pochodzi z Quaka1 o ile mnie pamięć nie myli :P


demo "the artifact" - mam i znam je na pamieć - teksty jak z filmu moge cytować :D

dobra koncze czytac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 00:15, DevilFish napisał:

Tak, Dopefish pochodzi z Quaka1 o ile mnie pamięć nie myli :P


Ale występował też w innych grach. ;) Dla przykładu Daikatana (która jest spoko FPP, wbrew temu, co niektórzy mówią ;)), gdzie zabicie tej rybki w każdym czasie, który odwiedzamy, dawało nam olbrzymie ilości doświadczenia. :) A warto podkreślić, że była ona dosyć mocno ukryta, a że levelów w każdym czasie jest sporo, to znalezienie jej było prawdziwym wyzwaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skończyłem - niech pomyślę - kogo teraz spotka elf ;>

no to niezła drużyna będzie :P

gratuluję tekstu! szacuneczek :D pracę niezłą odwaliliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 01:22, Martimat napisał:

no to niezła drużyna będzie :P

gratuluję tekstu! szacuneczek :D pracę niezłą odwaliliście

Dzięki, to dopiero początek. A tamten cfaniaczek ustawił timer na 10 minut przed 23. Nie zdążyłem kolejny raz przestawić zegarka, a i tak było nieźle. Bo zamiast o 22.50 się wyłączyć - wyłączył się teraz ^^. Tak więc, to co w podpisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować