Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 01:22, Martimat napisał:

skończyłem - niech pomyślę - kogo teraz spotka elf ;>

no to niezła drużyna będzie :P

gratuluję tekstu! szacuneczek :D pracę niezłą odwaliliście



Dev ma talent do pisania prawda Dev? :D tylko nam tu nie wyskakuj z nadmierną skromnością i sie przyznaj do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 01:36, Agrah napisał:

Dev ma talent do pisania prawda Dev? :D tylko nam tu nie wyskakuj z nadmierną skromnością i
sie przyznaj do tego :P

Ponoć jakiś tam talent mam ;) Ale pomysł był Phila tak czy inaczej. A ja widzę, że wam się ZK nieźle rozwija. Cieszę sie z tego, kiedy włam :D ? Czy już jesteście w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 01:35, DevilFish napisał:

> Nocą gra sie najlepiej, jest wspaniały klimat, wiem bo sam często gram w nocy.
Drow ?


Może Duergar?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie jesteśmy na przyjęciu jutro wbijamy się do skarbca :D ciekawe co nam Wilku w środku przygotował.. oj bedzie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 01:38, Budo napisał:

> > Nocą gra sie najlepiej, jest wspaniały klimat, wiem bo sam często gram w nocy.
> Drow ?

Może Duergar?
;]


Gnom głębinowy ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2006 o 01:40, Agrah napisał:

Gnom głębinowy ? ]:->


Hehe, niech sie może zainteresowany wypowie, zanim pogoń za rasami zajdzie za daleko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 01:35, DevilFish napisał:

> Nocą gra sie najlepiej, jest wspaniały klimat, wiem bo sam często gram w nocy.
Drow ?


Hehe jeszcze nie, ale być może przejdę taką przemianę (jak bardzo bym chciał), a jak się nie uda to zbuduje takiego stworka jak w Icewind dale 2, który przemieni mnie w drowa a nie w dridera (tych stworków akurat nie lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe czemu? :P takie miłe duuużeeee pajączki z lekko zdeformowanymi Drowami na grzbietach :P nie no żartuje choć jakoś nienawiścią nie pałam do nich to lubić ich też nie można a jak już skonstruujesz tą maszyne to daj znać zgłosze się na przemiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak się uda zbudować taką maszynkę to zapraszam na przemianę wszystkich zainteresowanych, trzeba wprowadzić trochę różnorodności do tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:03, Budo napisał:

Hehe, nie sądze żeby to był dobry pomysł. Albo inaczej, Wy spróbujcie, a ja poczekam i popatrzę
:P

Lepiej by zmontowali chłodnicę, skraplacz, podgrzewacz i alembik, co Budo :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2006 o 02:06, DevilFish napisał:

Lepiej by zmontowali chłodnicę, skraplacz, podgrzewacz i alembik, co Budo :D ?


Nie wiem o czym mówisz. Jeślin nawinąłeś coś z moimi studiami, to informuję że mam urlop i interesuje mnie tylko kilka substancji pomagających w aktywnym wypoczynku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:07, Sarafan_Knight napisał:

Ja nie radzę. :P Mam wysoko postawionych przyjaciół wśród elfów... :)


wiesz ja w rzadnym wypadku nie groże ani tobie ani im ale którejś nocy mogą się obudzić ze sztyletem w sercu (no właściwie to wtedy juz sie nie obudzą :p ) lub stwierdzić że ich wino lub jadno zostało czymś doprawione... no ale przecież my się lubimy prawda ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba będzie przeprowadzic dużo zmian np.
1. Od teraz powinni rządzić mężczyźni, jakoś sobie nie wyobrażam, aby rządziła mną kobieta.
2. Najpierw trzeba urządzić sobie gdzieś mini Podmrok, założyć imperium i zniewolić ludzi !
I narazie na tym kończe, jakoś nie mam więcej pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:13, Agrah napisał:

wiesz ja w rzadnym wypadku nie groże ani tobie ani im ale którejś nocy mogą się obudzić ze
sztyletem w sercu (no właściwie to wtedy juz sie nie obudzą :p ) lub stwierdzić że ich wino
lub jadno zostało czymś doprawione... no ale przecież my się lubimy prawda ? ]:->


No ja nie wiem, czy pan DD''U da się tak łatwo zabić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:19, Budo napisał:

/.../

Hmm, jakoś z tym zniewoleniem i rządzeniem nie licuje Twój awatarek :)


Spokojnie znajdzie się jeszcze coś odpowiedniego, narazie trzeba ukrywać swoją tożsamość.

Uważaj co piszesz, mój pies to prawdziwa bestia, a na tym zdjęciu jest akurat spokojny <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, no to ee życze miłego zniewalania, tylko weźcie dajcie spokój mi i mojej rodzince, ok? Resztę bierzcie do woli, mogę Wam oddać w niewolę całe miasto :)
Dajcie znać potem jak Wam poszło, pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee a ktoś powiedział wogóle że go tu sprowadzimy? :P ale fakt może z nim być problem choć zatrudni się jakiegoś Arcymaga to wyśle go do jakiegos innego wymiaru np. nieba halfingów ::P ( jak ktos czytał Wojne Pajęczej Królowej to wie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować