Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ooo Wampir!!! :D

Dnia 14.11.2015 o 03:26, Akwyx napisał:

Ale ostatnio zaopatrzyłem się w trzeciego diabełka to możemy kiedyś pyknąć (bo z tego
co widziałem nie masz nic przeciwko casualowej farmie z noobami).

Pewnie, że nie mam. :D Tyle, że ja nie gram na tak zwanych sezonach. Gram na postaciami nie sezonowymi. A takich graczy za dużo nie ma. :P

Dnia 14.11.2015 o 03:26, Akwyx napisał:

Ja tu jestem często i czuwam, zerkając co skrobiecie kiedy mam przerwę w grindzie i farmie
w produkcjach wszelakich, tak więc nigdy nie jesteś osamotniony - o to się nie martw.

Lejesz miód na mą duszę ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 05:46, Braveheart napisał:

Pewnie, że nie mam. :D Tyle, że ja nie gram na tak zwanych sezonach. Gram na postaciami
nie sezonowymi. A takich graczy za dużo nie ma. :P


Pfff, ja taką gram.
Nie po to kiedyś zrobiłem sobie postać, żeby ją porzucić dla nowej tylko dlatego, że jakiś tam sezon się zaczął.

Dnia 14.11.2015 o 05:46, Braveheart napisał:

Lejesz miód na mą duszę ! ;]


Dusza nie jest chyba widoczna, więc się miód wylał na ziemię. Marnotrawstwo.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja powolutku, spokojnie chwilkę po pracy męczę Diabły i Szatany. Dobijam sobie do maksymalnego poziomu dopiero pierwszą postać i nie - nie na sezonie.
Ale dzisiaj luba woła mnie do trumny, więc chyba się wymoszczę obok niej, zwłaszcza, że trzeba rano wstać i coś upichcić żeby mi nie płakała. Tak więc dobrej nocy wąpierzom i strachom nocnym życzę!

A co do miodu - nie był wylewany lecz lany. A to oznacza, że jedynie celowałem w duszę. Jeśli nasze forumowe "Odważne Serce" wykazało się refleksem to myślę, że mogło dojść do konsumpcji.

Raz jeszcze ciemnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 00:38, Nephren-Ka napisał:

Pfff, ja taką gram.
Nie po to kiedyś zrobiłem sobie postać, żeby ją porzucić dla nowej tylko dlatego, że
jakiś tam sezon się zaczął.

Thats what im talkin about :P
Ogólnie cytując postać Xzara z Baldur''s Gate II
Za każdym razem w podchodząc do niego mówił on pięknie "Twój głos jest miodem.... dla uszu"
Ja to delikatnie zmodyfikuję na Twój post jest miodem..... dla oczu :3 :3
Gdzieś Ty się stary podziewał ? Ja wiem, że forum może odtrącać ale wiesz.

Dnia 15.11.2015 o 00:38, Nephren-Ka napisał:

Dusza nie jest chyba widoczna, więc się miód wylał na ziemię. Marnotrawstwo.;p

Ma dusza to coś więcej niż tylko hmmm ektoplazma. Jest zmiennokształtna. Stworzona z antymaterii i ciemnej energii więc nie martw się o marnotrawstwo :P Ona wie kiedy wystawić coś co jest nazywane językiem :P.

@Akwyx

Dnia 15.11.2015 o 00:38, Nephren-Ka napisał:

A co do miodu - nie był wylewany lecz lany. A to oznacza, że jedynie celowałem w duszę. Jeśli nasze forumowe "Odważne > Serce" wykazało się refleksem to myślę, że mogło dojść do konsumpcji.

Waleczne Serce brzmi lepiej :P ale dzięki ;]. Konsumpcja miała miejsce więc jest spoko.
Kurde ogólnie to wczoraj pomyliły mi się dni... dopiero dziś lecę na te urodzinki. Ehhhhh więc jutro a w zasadzie dzisiaj zrobię sobie przerwę od szerzenia spamu. Niestety to też nie będą nie wiadomo jakie urodziny. Przyjaciel z którym można przysłowiowe konie kraść kończy 16 listka 25 lat ale jutro wpadam do niego wręczając mu mały upominek. Niestety on prowadzi jako taką własną działalność i 16 czyli poniedziałek o 8:00 pędem do biura by zdobywać kapitalistyczny świat.... Jestem niepijący.... wciąż od 10 marca bez kropli alkoholu w ustach więc wszystko będzie spokojnie... ale nie bójta się.... na szerzenie nocnego zacnego spamu znajdę czas :P

A co u reszty ? Jak Bezsennym minął dzień.... syndrom dnia wczorajszego mieli czy dalej tankujeta albo spożywata zacne trunki do monitora :3 :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 01:32, NocturnalGamer napisał:

Abstynencja tymczasowa i wymuszona poniekąd prozą życia ; )

Matko.... jakieś świeże mięsko..... tu się pojawiło.
Abstynencja panie nieznajomy nie jest tymczasowa... W mega wielkim skrócie. Alkohol zrujnował mi doszczętnie ojca i wiem do czego doprowadzić to potrafi i co ludzie czynią [może inaczej] są wstanie wyczyniać pod jego wpływem. Powiedziałem NIE i złożyłem obietnicę samemu sobie że już nigdy w życiu tego nie tknę do geby i dobrze mi z tym. A to że łoiłem go na potęgę a browary były niczym mineralna woda to drugie. Bo mogłem, bo miałem sporo wolnego czasu, bo nie musiałem kierować autem, bo mnie było stać i wciąż stać. Krótko mówiąc: Rzuciłem ten sport. I wcale mi go nie brak ani nie żal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 01:24, Braveheart napisał:

Ogólnie cytując postać Xzara z Baldur''s Gate II
Za każdym razem w podchodząc do niego mówił on pięknie "Twój głos jest miodem....
dla uszu"

Ja to delikatnie zmodyfikuję na Twój post jest miodem..... dla oczu :3 :3


Pamiętam to(i to dość dokładnie, jakbym mógł sobie puścić go z jakiegoś odtwarzacza wbudowanego w głowie), podobnie jak wiele tekstów innych postaci, czy też motywów muzycznych(ba, soundtracku który stworzył Michael Hoenig słucham regularnie do dziś). Ja też jestem jednym z tych starych weteranów BG, którzy to całą serię wielokrotnie przechodzili i mają ją w oryginale na półce(a pudło BG1 jest wieeeelkie, wrzucałem je kiedyś zresztą z paroma innymi do tematu o kolekcjach gier).

Dnia 15.11.2015 o 01:24, Braveheart napisał:

Gdzieś Ty się stary podziewał ? Ja wiem, że forum może odtrącać ale wiesz.


Głównie czytuję tutaj, czasami coś napiszę. Mam chyba taki styl dodawania postów jak styl bycia w realnym świecie, mało kto mnie zauważa.;s

Dnia 15.11.2015 o 01:24, Braveheart napisał:

A co u reszty ? Jak Bezsennym minął dzień.... syndrom dnia wczorajszego mieli czy dalej
tankujeta albo spożywata zacne trunki do monitora :3 :#


Nie ma trunków(chociaż była zacna kawa po południu).
Dzień jak to sobota, crafting w kuchni, potem sprzątanie, potem siedzenie i słuchanie muzyki i tak do teraz. Powiedziałbym że testuję sobie nowy monitor(w końcu wymieniłem swoją największa gafę-zakupową, czyli 22'' na normalne i znacznie nowsze 24''), ale jakoś w nic nie gram ani nie oglądam. Za to testy głośników(Microlab Solo 9c) ciągle bardzo aktywnie staram się robić, i już od miesiąca nie jestem wstanie niczego złego w nich wypatrzeć.;d
Ech, niby praca zjada czas i na dłuższą metę męczy(ale jest też zabawnie, kiedy idzie się 11 listopada popracować te 8h ku chwale ojczyzny ;d), ale też daje wymierne korzyści w postaci przedmiotów różnego użytku, które trochę beznadzieję mogą choć na chwilę pozornie przesłonić.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 00:38, Nephren-Ka napisał:

Pfff, ja taką gram.

I przy okazji wyrzucasz znajomych z listy. : <

Wróciłem z górskiego wyjazdu gotów do szerzenia zacnego nocnego spamu. A 23 listopada premiera Clannad na Steamie, huehuehue. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 01:57, Kadaj napisał:

I przy okazji wyrzucasz znajomych z listy. : <


Kiedyś wywaliłem znajomych z wszelakich gier, Steamów, nie-Steamów, skasowałem konto na Last.fm i w ogóle takie tam zamykanie wszystkiego było(ale jak zwykle nic się nie udało ;s).
Zawsze możesz dodać mnie od nowa.;p
Ale ja to ja na BN tylko wtedy jak jest aktywna panna Elia, czarownica która lubi zwiedzać szczeliny.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 01:46, Braveheart napisał:

> Abstynencja tymczasowa i wymuszona poniekąd prozą życia ; )
Matko.... jakieś świeże mięsko..... tu się pojawiło.
Abstynencja panie nieznajomy nie jest tymczasowa... W mega wielkim skrócie. Alkohol zrujnował
mi doszczętnie ojca i wiem do czego doprowadzić to potrafi i co ludzie czynią [może inaczej]
są wstanie wyczyniać pod jego wpływem. Powiedziałem NIE i złożyłem obietnicę samemu sobie
że już nigdy w życiu tego nie tknę do geby i dobrze mi z tym. A to że łoiłem go na potęgę
a browary były niczym mineralna woda to drugie. Bo mogłem, bo miałem sporo wolnego czasu,
bo nie musiałem kierować autem, bo mnie było stać i wciąż stać. Krótko mówiąc: Rzuciłem
ten sport. I wcale mi go nie brak ani nie żal ;]


Sytuacji rodzinnej współczuje. " Świeże mięsko" i "pan nieznajomy" nie miał na celu zakomunikować wszem i wobec, że ma ( miał ) problem z alkoholem. Po prostu odniosłem się do wcześniejszych postów. Przyznaję jednak, że niefortunnie użyłem tegoż sformułowania. Peszek.....mea culpa, sypię głowę popiołem i następnym razem bardziej sprecyzuję myśl, nawet jeśli ujęty w formie żartobliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 02:32, NocturnalGamer napisał:

Sytuacji rodzinnej współczuje. " Świeże mięsko" i "pan nieznajomy" nie miał na celu zakomunikować
wszem i wobec, że ma ( miał ) problem z alkoholem. Po prostu odniosłem się do wcześniejszych
postów. Przyznaję jednak, że niefortunnie użyłem tegoż sformułowania. Peszek.....mea
culpa, sypię głowę popiołem i następnym razem bardziej sprecyzuję myśl, nawet jeśli ujęty
w formie żartobliwej.

Hmmmm. Rozumiem. Spoko. Może z tym "świeżym mięskiem" i "panem nieznajomym" też ździebko przesadziłem. ;-) Widzisz.... obywatelu NoctrunalGamer [Swoją drogą całkiem ciekawy nick :P] To bardzo znamienity wątek. Szerzenie ''nocnego spamu'' to piękna rzecz. Jednak i Wampirów teraz jak na lekarstwo.... osobiście naspamiłem tu od groma postów z tymi i tamtymi. Te wąpiry czy też ''wakacyjni bezsenni'' bo tacy się pojawiali, albo sobie odleciały w formie nietoperka albo zamieniły się w mgłę zapominając powrotu do pierwotnej postaci.... Ostało się tu nas tylu co przysłowiowy kot napłakał ;/
Na palcach jednej ręki by policzył... Niektórych syndrom życia dopadł ;] Chyba dopadnie on nas wszystkich kiedyś. Ale wiedz, że strażnicy wciąż czuwają i podtrzymują tradycję. Jesteś tu nowy i to widać może nie tyle co po statusie ale z ciekawości sprawdziłem czy już kiedyś tu spamiłeś. Niestety masz dopiero 2 posty. Fajnie by było jakbyś ostał się na dłużej a nie okazał się tylko przechodniem ;-). Wiesz o co chodzi. Ten temat ma naturę Hyde-Parku ale też jako tako rozsądek trzeba tu zachować i jako taką przyzwoitość To tyle :D. Więc obyś jutro podbił kartę niczym na zakładzie spamiąc tu :P

@Nephren-ka

Dnia 15.11.2015 o 02:32, NocturnalGamer napisał:

Pamiętam to(i to dość dokładnie, jakbym mógł sobie puścić go z jakiegoś odtwarzacza wbudowanego w głowie),
podobnie jak wiele tekstów innych postaci, czy też motywów muzycznych(ba, soundtracku który stworzył Michael Hoenig
słucham regularnie do dziś). Ja też jestem jednym z tych starych weteranów BG, którzy to całą serię wielokrotnie
przechodzili i mają ją w oryginale na półce(a pudło BG1 jest wieeeelkie, wrzucałem je kiedyś zresztą z paroma innymi do
tematu o kolekcjach gier).

Widzę, że mamy podobnie :D.... Nie zapomnę jak dziś gdy dorwałem w swe szpony BG2 i odpaliłem Shadow of Amn....
Te intro...
https://www.youtube.com/watch?v=W80tmfVcQCo <--- nie mówiąc już o pierwszych sekundach rozpoczynających to....
Będąc szczery to Baldur a w szczególności druga część wyryła ciężkie miejsce w mym sercu jak i w pamięci.
Te dialogi i te głosy..... to jakieś mistrzostwo. Mimo iż wiele gier do dziś jako tako daje radę to IMO nic nie jest w stanie tego przebić. Nieżywy już Krzysztof Kolberger i jego teatralny głos jako Jon Irenicus.... Matko każde zdanie w tej grze miało moc. A sama postać Irenicusa miała ciekawy charakter ;]. Nie mówiąc już o Janie Kobuszewskim jako Jan Jansenie "Królu Rzepy" Matko..... :D "Cooo ?? czy gdzieś tu jest jakiś gryf" "Dawno już minęła pora na herbatkę z rzepy.... może damy odpocząć nogą" <----- Herbatka z rzepy buahuahuahuaha myślałem że padne przed monitorem jak to usłyszałem. "Przypomina mi to piwnicę z rzepą.... tyle tylko, że w rogu pod ścianą nie leży pijany wujcio Gerhard" < O_o buahauhauha. No i gadajacy miec Lilarcor...... <--- ten to też miażdzył...
"Znajdź kogoś bogatego i go zabij.... znajdź kogoś bogatszego i też go zabij... rachu ciachu i dorobisz się fortuny"
"A więc może coś teraz zabijemy ?!" Znam to wszystko na pamięć niczym amen w pacierzu.
"...Chciałbym złożyć skargę. Chcę zabić smoka....idź i zabij jakiegoś!!!. Ale byłoby klawo...." :D Jeszcze warunki stawiał miecz. xD
"Mój brat to rębajmistrz, +12 !!!" <--- buiahuahuahuaha
"A to za babcie, która mówiła mi, że nie zostanę niczym więcej niż nożem do masła"

Yoshimo i głos Henryka Talara też był kozak...... Nie mówiąc już o Jarosławie Boberku w roli kozaka krasnoluda Korgana :D
Ten to też miał teksty..... Nie mówiąc już o jednej z moich ulubionych postaci jaką był Sarevok w tej roli Wiktor Zborowski....
No i ten jego pamiętny tekst jak się go miało w dodatku.

"Ciekawe co by było, gdybyśmy razem wrócili do wrót Baldura.... jak myślisz co by powiedzieli ludzie ... bua hua huahahah"

Wstydem by było nie wspomnieć o takiej postaci jaką był Minsc < :O Ta postać to w ogóle inny wymiar.... plasująca się w osobnej skali porównawczej.... Pamiętam jak przechodziłem Tron Bhaala pierwszy raz i nie miałem ekipy a sprowadzałem postaci za pomocą sfery kieszeniowej. Sprowadziłem Minsca a ten coś zaczął prawić o tym że dzięki Boo i jego nie omylnej chomikowatej orientacji w terenie spotkali starego przyjaciela.... <--- myślałem ze runę z tego tekstu xD
"Miecze.... nie słowo" "Potrzebna mi szybka pomoc.... Boo jest za młody, żeby mnie pomścić." <--- nie no wracam jutro z urodzin i jednak instaluje BG2.... Nie posiadam tych wszystkich "enczanted edyszonów" mam stare wielkie pudło. A w nim pudełko na CD jakich chyba już dziś się nie robi. Bo mieści 4 CD podstawki oraz dodatek ToB.... jutro bądź o tej porze. To wstawię zdjęcie. teraz nie mam mocy bo kładę się spać do trumny bo wybija 4 a muszę mieć jutro większy zapas energii bo latanie tu i tam mnie czeka. ;-) a o 9:00 trzeba wstać. Kto inny pewnie by powiedział że po kiego grzyba spać ale ..... choć sam wychodzę z chorego przekonania, że sen jest niewydajny to jednak czasem trzeba dać mózgowi wejść w fazę snu REM by to i owo się zregenerowało.

@Kadaj
Kadaju Trollu Ty!!! Dlaczegóż Ty był tam gdzie był ?? Jak mogłeś porzucić trolling i szerzenie spamu na forum.... ? :>
Ja już stęskniłem się za naszym gramowym Oszukistą....

A na koniec powiem w stylu mistrza Yody...

Spamem swym tematy zalewaj.... a szacunek na forum, miał będziesz ]:-> ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 04:02, Braveheart napisał:

Trollu Ty!!!

Przecież ja jestem grzeczny i niewinny. : >

Dnia 15.11.2015 o 04:02, Braveheart napisał:

Dlaczegóż Ty był tam gdzie był ??

Dla przyjemności. Czasem fajnie jest zostawić na jakiś czas miejski zgiełk. ^^

Dnia 15.11.2015 o 04:02, Braveheart napisał:

Jak mogłeś porzucić trolling
i szerzenie spamu na forum.... ?

W sumie niewiele straciłem. To forum jest teraz tak aktywne, że można spokojnie zaglądać na nie raz na tydzień. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 01:05, Kadaj napisał:

W sumie niewiele straciłem. To forum jest teraz tak aktywne, że można spokojnie zaglądać
na nie raz na tydzień. ;p


Przyznam po czasie, że tak jak zmiana formy forume mi nie przeszkadzała od początku, tak dalsza posucha w temacie optymalizacji działania spowodowała, że faktycznie chce mi się rzadziej nie tylko spamić, ale i w ogóle zaglądać. ;P
No, ale by nie było że marazm dopadł całkowity, to główna ma abstynencja od spamu spowodowana jest namiętnym, jak nie trudnym żywotem osadnika, to kosmicznego imperatora, tudzież pancernym zaganiaczem małpiszonów. :3

A, że dawno nie czyniłem graficznego spamu, to pozwolę sobie na ujęcie mego dzielnego pielgrzyma, rozbebeszającego biednego bobra, głównie dla "zombiaczego przysmaku", czyli mózgu. :3

Przy okazji dla miłośników "dziwnych" gierek, takie o to znalezisko ostatnie: http://www.unrealworld.fi/
Zapowiada się interesująco, ale nie wiem czy na pewno, bo nie było okazji jeszcze uruchomić.

20151118004128858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart jeszcze był taki tekst - Zatkaj nos Boo ;) Ehhh pięknie się zagrywało w Baldury swojego czasu. Jakieś 8 miesięcy temu znowu przeszedłem pierwszą część, chciałem zabrać się za dwójkę na nowo - brak czasu zniwelował moje chęci :(

A teraz już do wszystkich - co u was wąpierze? Ja mam czas ostatnio po raz - dwa razy dziennie na chwilę zajrzeć na forum - tyle pracy ciągle, deadline goni deadline a zostałem sam ze wszystkim, więc cała praca na moich barkach. Jak nie dostanę za to premii to chyba komuś przyłożę hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nawał pracy, zostałem sam, gdyż ziomek gdzieś zniknął i nawet nie mam kontaktu.
Wszystko na mojej głowie, oprawianie skór, dokarmianie indyków, wypalanie żelaza, itp itd.
Nawet nie ma czasu na eksplorację.

Mówię oczywiście o jakże ciężkiej pracy bez premii... czyli grze. :3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, że nie o pracę tu chodzi ;)

Wracam do gimpa/allegro. Spokojnego wieczoru - jak zalicza ktoś jakieś fragi to ode mnie proszę łupnąć tam kilka headshotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 01:23, meryphillia napisał:

U mnie też nawał pracy, zostałem sam, gdyż ziomek gdzieś zniknął i nawet nie mam kontaktu.
Wszystko na mojej głowie, oprawianie skór, dokarmianie indyków, wypalanie żelaza, itp

Matko. Jednak jeszcze żyjesz :D Ledwo co ale żyjesz ;]
Jakimś cudem znajdujesz czas na nocny spam choć wiadomą rzeczą jest że czasem brak czasu na niego oraz chęci przez to jakie to forum się porobiło.

:3

@harderQ
Zatkaj nos Boo też było genialne. Albo gdy się klikało na postać Minsca "Ty wskazujesz a ja walę"
Albo jak ktoś miał spory immun na załóżmy broń +3
"Nic się nie stało ?.... potrzebuje większego miecza!"

Jeszcze jedno z jego dobrych powiedzonek to "Miecze nie słowa!!"

A porównując to [delikatnie modyfikując] do szerzenia spamu nocnego oczywiście:

Spam nie merytoryka... :3 :3

Dziś pogoda zajedwabiście jesienna. Za oknem wgrali hotfix na deszcz i szarość i tak już jest od kilku dni.. Padało torszku ale przestało. Dobrze, że wiatry ustały i te 10 stopni było całkiem pozytywne. Fakt, że dopiero dziś od znajomka a byłem u niego od niedzieli to druga kwestia.... ale jestę i szerzę to i owo ;] ;]
Niestety nie będzie dziś obiecanej dla Nephren-ki niespodzianki w postaci zdjęć. Nie chce mi się teraz. Zostawię to na jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart tak, jeszcze jak przy BG jesteśmy - chyba nasza postać miała tekst - Zaraz wpadnę w morderczy szał... Pamiętam, że ubóstwiałem tą mieszankę kultury z chęcią chlastania czerepów :D

Jeśli już o pogodzie piszesz - streszczę Ci ostatnie 20 godzin :
5:00 - budzi mnie ciężka ulewa, która trwa ponad godzinę
6:20 - słyszę grzmoty, zaczyna się błyskać <--- te artefakty to jakiś bug w tym Twoim hotfixie był chyba ;)
7:30 - wychodzę z domu - nade mną czarno, dosłownie jakby w momencie noc nastała, kawałek dalej bezchmurne niebo (WTF?) - wciąż grzmi i jakieś błyski się pojawiają
8:00 - szarówka + deszcz do 14
14:00 - rozjaśnia się delikatnie, nie pada
16:30 - nieba nie widać, leje, wieje
19:30 - koniec deszczu
00:34 gdy piszę ten post - mżawka

O jednej rzeczy nie napisałem - wiatr - tak, wieje cały czas, sporą część czasu bardzo mocno - do tego stopnia że w pewnej chwili wczoraj mało co samochodem w rowie nie wylądowałem tak zawiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2015 o 04:02, Braveheart napisał:

Yoshimo i głos Henryka Talara też był kozak......

"Potrafię zatańczyć nawet na ostrzu miecza". Bardzo polubiłem Yoshimo i bardzo zasmucił mnie koniec jego wątku :( Tak nawet starałem się go nie zabić.

Dnia 15.11.2015 o 04:02, Braveheart napisał:

Wstydem by było nie wspomnieć o takiej postaci jaką był Minsc < :O Ta postać to w
ogóle inny wymiar.... plasująca się w osobnej skali porównawczej.... Pamiętam jak przechodziłem
Tron Bhaala pierwszy raz i nie miałem ekipy a sprowadzałem postaci za pomocą sfery kieszeniowej.
Sprowadziłem Minsca a ten coś zaczął prawić o tym że dzięki Boo i jego nie omylnej chomikowatej
orientacji w terenie spotkali starego przyjaciela.... <--- myślałem ze runę z tego
tekstu xD

Bardzo podobało mi sie to że sprowadzając postaci po śmierci każda z nich mówióła co widziała w swoich zaświatach. Bardzo klimatyczny wątek i jeden z najlepszych momentów w grach ever. Minsc mówił wtedy o jakichś górach
Rashemanu....

Dnia 15.11.2015 o 04:02, Braveheart napisał:

"Miecze.... nie słowo" "Potrzebna mi szybka pomoc.... Boo jest za młody, żeby mnie pomścić."
<--- nie no wracam jutro z urodzin i jednak instaluje BG2.... Nie posiadam tych wszystkich
"enczanted edyszonów" mam stare wielkie pudło. A w nim pudełko na CD jakich chyba już
dziś się nie robi. Bo mieści 4 CD podstawki oraz dodatek ToB.... jutro bądź o tej porze.
To wstawię zdjęcie. teraz nie mam mocy bo kładę się spać do trumny bo wybija 4 a muszę
mieć jutro większy zapas energii bo latanie tu i tam mnie czeka. ;-) a o 9:00 trzeba
wstać. Kto inny pewnie by powiedział że po kiego grzyba spać ale ..... choć sam wychodzę
z chorego przekonania, że sen jest niewydajny to jednak czasem trzeba dać mózgowi wejść
w fazę snu REM by to i owo się zregenerowało.

REM to zdaje się wydawca gier...

Zagraj w Pillars of Eternity, tam dostarczycielem tekstów jest pomylony mag z rozdwojeniem jaźni.
Poza tym Wrota Baldura nie zasługują na aż taki kult :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować