Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2015 o 02:36, Nephren-Ka napisał:

No dobra, faktycznie jest więcej opcji.;s


Jak masz trójkę, to daj jej szansę, może się spodoba.

Dnia 27.12.2015 o 02:36, Nephren-Ka napisał:

Łatwo Ci mówić jak już masz większość pojazdów /.../


Gdzie tam, nawet połowy pojazdów w grze nie mam.
Grindowanie znudziło mnie jakieś dwa lata temu, a aktualny poziom większości graczy i tak odrzuca od prób grindowania czegokolwiek.
Pewnikiem 2016 będzie i tak moim ostatnim rokiem w tej miernej gierce, bo i tak już nic jej nie usprawni, a bezużytecznych graczy będzie jeszcze więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2015 o 02:46, meryphillia napisał:

Jak masz trójkę, to daj jej szansę, może się spodoba.


Czeka cierpliwie od września 2014 roku, może doczeka.;s

Dnia 27.12.2015 o 02:46, meryphillia napisał:

Gdzie tam, nawet połowy pojazdów w grze nie mam.
Grindowanie znudziło mnie jakieś dwa lata temu, a aktualny poziom większości graczy i
tak odrzuca od prób grindowania czegokolwiek.
Pewnikiem 2016 będzie i tak moim ostatnim rokiem w tej miernej gierce, bo i tak już nic
jej nie usprawni, a bezużytecznych graczy będzie jeszcze więcej...


Czasu poświęconego nie szkoda aby?
Mnie byłoby smutno chyba opuszczać tak na zawsze moje nabskie konto, któremu co nieco godzin poświęciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2015 o 02:57, Nephren-Ka napisał:

Czeka cierpliwie od września 2014 roku, może doczeka.;s


Nup.
Męczy się w tankietkach zamiast pograć w coś fajniejszego. ;]

Dnia 27.12.2015 o 02:57, Nephren-Ka napisał:

Czasu poświęconego nie szkoda aby?


Pewnie, że szkoda.
Jednakże gra już od dawna nie daje mi satysfakcji, a przegrywać non stop w tym cyrku pawianów też można do pewnego stopnia.

Ten tydzień który teraz siedziałem, to jakieś chyba apogeum.
Na jakieś 200+ bitew na T92 całe 43WR. :D
Próbowałem grać innymi pojazdami i praktycznie co team, to większa banda bezużytków gnająca znowu w jedną stronę mapy po to tylko by jak zwykle stanąć sobie w połowie i dać się wystrzelać oczywiście z wszystkich stron.
Wolę poświęcić czas innej grze z której mam chociaż realną rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2015 o 01:07, Nephren-Ka napisał:

mam skład w którym sporo zawodników pamięta czasy z League Two i One,
nic dziwnego że sobie nie dają rady.

Wiem, sam przez to przechodziłem. W tej lidze jest chyba największa przepaść pomiędzy beniaminkami a spadkowiczami. ;d

Dnia 27.12.2015 o 01:07, Nephren-Ka napisał:

A że zawsze staram się grac ofensywnie, to i wychodzi
jak wychodzi. Ważne że strzelam więcej.;s

Chyba wrzucałem moje obrazki z początków prowadzenia Dover i moje wymęczone 1:0. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2015 o 03:21, meryphillia napisał:

Nup.
Męczy się w tankietkach zamiast pograć w coś fajniejszego. ;]


Z racji posiadania darmowego konta premium co nieco pograłem. Ale w sumie nie za wiele. Na KW-4 mam już wszystko odkryte, ale jak widzę 160k expa na następny pojazd, to chyba sobie odpuszczę.;d

Dnia 27.12.2015 o 03:21, meryphillia napisał:

Pewnie, że szkoda.
Jednakże gra już od dawna nie daje mi satysfakcji, a przegrywać non stop w tym cyrku
pawianów też można do pewnego stopnia.


Heh, kiepsko; ja w sumie pewnie mam podobnie, zresztą jak wiele innych osób.;/

Dnia 27.12.2015 o 03:21, meryphillia napisał:

Ten tydzień który teraz siedziałem, to jakieś chyba apogeum.
Na jakieś 200+ bitew na T92 całe 43WR. :D
Próbowałem grać innymi pojazdami i praktycznie co team, to większa banda bezużytków gnająca
znowu w jedną stronę mapy po to tylko by jak zwykle stanąć sobie w połowie i dać się
wystrzelać oczywiście z wszystkich stron.
Wolę poświęcić czas innej grze z której mam chociaż realną rozrywkę.


Ponad 200 bitew na T92 w tydzień? Jak dla mnie brzmi srogo, tyle to ja nie miałem przez tydzień grania na wszystkich pojazdach łącznie(i to w czasach kiedy grałem w to częściej). Nieźle jak na okres, w którym już gry nie lubisz.;p

@Kadaj - nie pamiętam, ale to pewnie przez to że mnie tu wtedy nie było dłużej(w końcu to już tyle sezonów temu się działo). Ja nie lubię zbytnio grać defensywnie, wolę atakować.
Nowy sezon całkiem spoko się zaczął, wielkim wzmocnieniem będzie John Fleck którego znaleźli mi skauci na wolnym transferze(a ja nagiąłem budżet płac i jak zawsze jestem na sporym minusie), świetnie go wspominam z FM 2010; może uda się awansować nie ładując się do baraży; kasa będzie, bo już w Curling Cup gram away z Chelsea.;d


Generalnie koniec świąt; nie mam poczucia że w ogóle były, bardziej że jakiś długi weekend i tyle.
Ale żeby nie było aż tak kolorowo, moje głośniki postanowiły od czasu do czasu wydawać odgłos przypominający trzask; odłączone od kompa też tak robią; ofc są niemalże nowe, mają ze 2-3 miesiące; będę przeszczęśliwy jak się zepsują ;3

20151228002424984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi sie dobrnąć do mojej pierwszej IX (po 4 latach gry!) i okazało się że T-54 nie ma depresji...

W Mount and Blade: Ogniem i Mieczem stworzyłem Jana Skrzetuskiego i morduję kozackie wsie... napadam na pijanych, bezbronnych ludzi wałęsających się po popijawie. Czasem mnie pobiją i strażnicy miejscy wywalą na zbity pysk ale to szczegół, szabelka w dłoń i palić, gwałcić i bandziorzyć wsio! :D
W Somie kitram się po bunkrach, cieniach, krzakach i spierdzielam przed Latimeriami myśląc o człowieczeństwie.

Nie ma lekko, a grac trzeba ::::(\

Nepher-Ka Czy można w KW-4 zamontować topowe działo bez zmiany wieży i gąsek? Już połowe ekspa na nie mam ale z resztą usprawnień droga do niego się znacznie wydłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 00:31, Ensiferum napisał:

Nephren-Ka Czy można w KW-4 zamontować topowe działo bez zmiany wieży i gąsek? Już połowe
ekspa na nie mam ale z resztą usprawnień droga do niego się znacznie wydłuży.


Pojęcia nie mam.;d
Ja zawsze z automatu gram: podwozie=>wieża=>działo, bez większego kombinowania.;s
Zresztą dzisiaj sobie odkryłem silnik najlepszy, co by jeszcze szybciej dojeżdżać do miejsca zgonu, bo chyba tylko po to mi się on przyda.;d

Eh, trza było grać jednym drzewkiem tylko, odkryć całe i olać grę; a tak mam milion linii odkrytych w jakimś stopni, i co jakiś czas kusi żeby coś dalej popróbować.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 00:29, Nephren-Ka napisał:

Ponad 200 bitew na T92 w tydzień? Jak dla mnie brzmi srogo, tyle to ja nie miałem przez
tydzień grania na wszystkich pojazdach łącznie(i to w czasach kiedy grałem w to częściej).
Nieźle jak na okres, w którym już gry nie lubisz.;p


Srogo...
Srogo to było te trzy lata temu, gdy 200 bitew, to w dwa dni pękały. ]:>

Dnia 28.12.2015 o 00:29, Nephren-Ka napisał:

W końcu udało mi sie dobrnąć do mojej pierwszej IX (po 4 latach gry!) i okazało się że T-54 nie ma depresji...


Nie zmienia to faktu, że T-54 jest nadal bardzo fajnym medem, mogącym wiele krwi napsuć.
M&B też kiedyś dziarsko ogrywałem, choć nie swojską odmianę konkretnie.


Aktualnie gejmingowo zaspokajam swój farmerski głód, a później popełznę zapewne do fabryczek. :3

20151228005402420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 00:54, meryphillia napisał:

Srogo...
Srogo to było te trzy lata temu, gdy 200 bitew, to w dwa dni pękały. ]:>


Dla mnie oba przypadki są srogie.
Trzeba było tyle nie grać kiedyś, wolniej osiągnąłbyś efekt wypalenia.;d

Dnia 28.12.2015 o 00:54, meryphillia napisał:

Nie zmienia to faktu, że T-54 jest nadal bardzo fajnym medem, mogącym wiele krwi napsuć.
M&B też kiedyś dziarsko ogrywałem, choć nie swojską odmianę konkretnie.


Ja tam nie wiem, nie mam, zatrzymałem się wieki temu na T-34-85.;s

Dnia 28.12.2015 o 00:54, meryphillia napisał:

Aktualnie gejmingowo zaspokajam swój farmerski głód, a później popełznę zapewne do fabryczek. :3


W Wurmie farmienie było fajniejsze; człowiek rano zasiał, w południe poprawił grabiami, wieczorem znowu poprawił, następnego dnia również poprawiał; i w końcu miało się ładniutkie zbiory(ofc ograniczone skillem ;/).;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 01:14, Nephren-Ka napisał:

Trzeba było tyle nie grać kiedyś, wolniej osiągnąłbyś efekt wypalenia.;d


Przeca nie ma mój obecny stosunek do tej miernej gierki żadnego związku z "wypaleniem"... ;P

Dnia 28.12.2015 o 01:14, Nephren-Ka napisał:

W Wurmie farmienie było fajniejsze


W Salem jest i tak niemiłosierny grind by jeszcze tyle bujać się z farmingiem.
Zasiane dobra rosną od dwóch do czterech dni i nie trzeba się nimi zajmować w trakcie, co nie zmienia faktu, że sam farming nie jest takim ot "hop-siup":
http://www.salem-wiki.com/mediawiki/index.php?title=Agriculture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 01:39, meryphillia napisał:

Przeca nie ma mój obecny stosunek do tej miernej gierki żadnego związku z "wypaleniem"...;P


To tylko przez głupich graczy tak masz? No cóż, to chyba żadne mmo nie będzie nigdy dobre, bo każde które staje się popularne z automatu łapie więcej(czy wręcz cała masa) graczy zdolnych inaczej.

Dnia 28.12.2015 o 01:39, meryphillia napisał:

W Salem jest i tak niemiłosierny grind by jeszcze tyle bujać się z farmingiem.
Zasiane dobra rosną od dwóch do czterech dni i nie trzeba się nimi zajmować w trakcie,
co nie zmienia faktu, że sam farming nie jest takim ot "hop-siup":
http://www.salem-wiki.com/mediawiki/index.php?title=Agriculture


Tam również nie musiałeś grzebać grabiami, ale poprawiało to jakoś zbiorów, no i bohater wtedy skillował, a im wyższy skill tym lepiej, bo więcej można było zebrać z pola.
Też nie było hop-siup: http://www.wurmpedia.com/index.php/Farming ;p
Hah, aż sobie przypomniałem się się chodziło po okolicy z dużym wozem i szukało jakiś opuszczonych gospodarstw, bo jak wiadomo żal dać przepaść dobru.;d

Ech, chyba pora spać; poddałem się po bitwie Cometem, gdzie się nastrzelałem i wygrałem 3 razy 1vs1, a i tak wtopa; dla kurażu zwiedziłem jedną szczelinę nefalemów na torment 4, wiec growo zamknę dzień jakimś wydarzeniem, w którym nie przegrałem.;s

20151228015812983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 01:39, meryphillia napisał:

Przeca nie ma mój obecny stosunek do tej miernej gierki żadnego związku z "wypaleniem"...;P


To tylko przez głupich graczy tak masz? No cóż, to chyba żadne mmo nie będzie nigdy dobre, bo każde które staje się popularne z automatu łapie więcej(czy wręcz cała masa) graczy zdolnych inaczej.

Dnia 28.12.2015 o 01:39, meryphillia napisał:

W Salem jest i tak niemiłosierny grind by jeszcze tyle bujać się z farmingiem.
Zasiane dobra rosną od dwóch do czterech dni i nie trzeba się nimi zajmować w trakcie,
co nie zmienia faktu, że sam farming nie jest takim ot "hop-siup":
http://www.salem-wiki.com/mediawiki/index.php?title=Agriculture


Tam również nie musiałeś grzebać grabiami, ale poprawiało to jakoś zbiorów, no i bohater wtedy skillował, a im wyższy skill tym lepiej, bo więcej można było zebrać z pola.
Też nie było hop-siup: http://www.wurmpedia.com/index.php/Farming ;p
Hah, aż sobie przypomniałem się się chodziło po okolicy z dużym wozem i szukało jakiś opuszczonych gospodarstw, bo jak wiadomo żal dać przepaść dobru.;d

Ech, chyba pora spać; poddałem się po bitwie Cometem, gdzie się nastrzelałem i wygrałem 2 razy 1vs1, a i tak wtopa; dla kurażu zwiedziłem jedną szczelinę nefalemów na torment 4, wiec growo zamknę dzień jakimś wydarzeniem, w którym nie przegrałem.;s

edit - heh, forum edytując zrobiło dubla, great...>:<

20151228015812983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2015 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

To tylko przez głupich graczy tak masz? No cóż, to chyba żadne mmo nie będzie nigdy dobre,
bo każde które staje się popularne z automatu łapie więcej(czy wręcz cała masa) graczy
zdolnych inaczej.


WoT to nie MMO przecież...
Toć to po prostu strzelanka FPS, z tymże za pomocą czołgów.
W typowym MMO możesz olać stada pawianów i nadal bawić się wyśmienicie i nie zdołają zepsuć ci zabawy...

Dnia 28.12.2015 o 02:00, Nephren-Ka napisał:

Tam również nie musiałeś grzebać grabiami, ale poprawiało to jakoś zbiorów, no i bohater
wtedy skillował, a im wyższy skill tym lepiej, bo więcej można było zebrać z pola.


W Salem "jakość zbiorów" poprawia się tylko w czasie sadzenia.
Ale ogóle zasady są podobne.
Nie na darmo mówi się, że Wurm to takie przedszkole przed Salem. ]:>
Gry bazują na podobnym motywie, z tym wyjątkiem że Salem jest bardziej morderczy jeśli się nie uważa (albo ma pecha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem wąpierze. Co u Was słychać? Dużo gier dopadliście w święta? Steam Sale Wam spasowało(zrujnowało domowe budżety)? Ja polowania za dużego nie miałem, ale mam właśnie pierwszą dłuższą styczność (dłuższą niż godzinę u kumpla i koniec) z Assassin''s Creed. Padło na przecenione na steam Black Flag i jak na razie jest całkiem przyjemnie. W sumie całe steam sale dla mnie to przeglądanie kolejek i dodawanie gier do listy życzeń.

PS. Jakie plany na sylwestra? Ja spędzę go u teściów - "impreza" będzie na całe 8 osób, z czego pewnie o 1 zostaną 3-4 max :D Zapowiada się retro party z PS2 a w Nowy Rok planszowy Talizman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie też będę w domu siedział; albo leżał; albo wisiał; w sumie nie wiem jeszcze.;s
Niby mogę posiedzieć ze znajomymi, ale nie wiem w sumie po co.


Hah, tyle wolnego było i powrót do dnia pracy wydawał się być na początku kiepski, ale wychodzi jak zawsze, że stan nicnierobienia występuje tylko w domu.

Narq, szczałka, pisał nephren-noob.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2015 o 02:03, Nephren-Ka napisał:

Hah, tyle wolnego było i powrót do dnia pracy wydawał się być na początku kiepski, ale
wychodzi jak zawsze, że stan nicnierobienia występuje tylko w domu.


Pfff...
Ja tam nawet w pracy zawsze byłem specjalistą, może nie od słodkiego nicnierobienia, a słodkiego opierdzielania się.
Ale co kto potrafi... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2015 o 01:03, haderQ napisał:

Dużo gier dopadliście w święta? Steam Sale Wam spasowało(zrujnowało
domowe budżety)?

Póki co niewiele. Trochę drobnicy i pozycję z niewielką (-20%) przeceną, bo i tak bym to kupił nawet bez wyprzedaży.

Dnia 29.12.2015 o 01:03, haderQ napisał:

Padło na przecenione
na steam Black Flag i jak na razie jest całkiem przyjemnie.

Black Flag jest super, moja ulubiona część serii. <3

Dnia 29.12.2015 o 01:03, haderQ napisał:

W sumie całe steam sale dla
mnie to przeglądanie kolejek i dodawanie gier do listy życzeń.

Ja w zasadzie niczego nie przeglądam, tylko automatycznie klikam "next". ;d

Dnia 29.12.2015 o 01:03, haderQ napisał:

PS. Jakie plany na sylwestra?

Mam zamiar spędzić ten dzień w wyjątkowy sposób - pewnie inaczej niż zwykle pójdę spać przed północą. xD


Z okołogierkowych rzeczy - wzięło mnie na trochę ambitniejsza rozrywkę. Połączenie gry logicznej z quizami ćwiczącymi pamięć. :3

20151230010000187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za pustki w sylwestra?
Czyżby wieczka od trumienek się zatrzasnęły? ]:>

W tym roku nowy rok wyjątkowo leniwy u mnie, że aż nawet alkoholizować mnie się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 01:08, meryphillia napisał:

A co to za pustki w sylwestra?

O zbawco, czekałem aż w końcu ktoś napisze posta, by nie wrzucać jednego pod drugim. xDDD

Dnia 01.01.2016 o 01:08, meryphillia napisał:

W tym roku nowy rok wyjątkowo leniwy u mnie, że aż nawet alkoholizować mnie się nie chciało...

Ja też jestem trzeźwy, nie potrzebuję specjalnej okazji by się napić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować