Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Czołem wąpierze. Ile u Was na termometrach? Okolice Częstochowy wskazują -16 na te chwilę. Wybaczcie brak szerzenia spamu w ostatnich dniach, ale wyjazd do teściów sprawił, że przy ich PC bardzo mało czasu spędzałem, a więcej regenerowałem akumulatorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 00:14, Nephren-Ka napisał:

To się nowy save zaczyna i tyle.;p

Przecież chcę sprawdzić jak się będzie grało 150-letnim dziadkiem. :D

Dnia 04.01.2016 o 00:14, Nephren-Ka napisał:

Ja nie chodzę, bo wiem że i tak nie dadzą(ciężko mając wiecznie ujemny bilans).;s

Akurat w Dover miałem szczęście, bo jakoś na początku League Two sprzedałem juniora do Reading za 1,7 mln. Nie zagrał u nich nawet jednego meczu i odszedł za darmo po 3 latach. xD

Dnia 04.01.2016 o 00:14, Nephren-Ka napisał:

W którymś FM próbowałem takiej strategii, i za nic nie chciało za wysoko szczególnie
wskoczyć z tym kontem, kasa jakby wyparowywała na pewnym poziomie.

W Dover miałem 1,1 mld rezygnując z pracy. Wydali wszystko w 6 sezonów, bo w siódmym klub nie spełnił wymogów fair play, nie dostał się do LM i od tego momentu zaczął się ich upadek. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 00:29, Kadaj napisał:

Przecież chcę sprawdzić jak się będzie grało 150-letnim dziadkiem. :D


Popatrz sobie na niektórych prezesów/dyrektorów w klubach, niektórzy pewnie już podpadają pod ten wiek; Niestety w FM alter ego gracza nie umiera itp; zresztą są na nacie savy gdzie jest 1000(tak, tysiąc) lat do przodu i tam są dopiero śmieszne sytuacje.;d

Dnia 04.01.2016 o 00:29, Kadaj napisał:

Akurat w Dover miałem szczęście, bo jakoś na początku League Two sprzedałem juniora do
Reading za 1,7 mln. Nie zagrał u nich nawet jednego meczu i odszedł za darmo po 3 latach. xD


Farciarz.;p
U mnie nieźli juniorzy robili się w Lipsku jak byłem w 3 i 2 Bundeslidze, ale jakoś nie bardzo chciałem się ich pozbywać.
W sumie widzę, że ten durny przepis(zawodnik może grać w Buli od 18 roku życia) to jakiś durny wymysł tamtych czasów, bo w FM 2016 chyba już tego nie ma.

Dnia 04.01.2016 o 00:29, Kadaj napisał:

W Dover miałem 1,1 mld rezygnując z pracy. Wydali wszystko w 6 sezonów, bo w siódmym
klub nie spełnił wymogów fair play, nie dostał się do LM i od tego momentu zaczął się
ich upadek. ;p


Typowe prowadzenie klubu przez sztuczną inteligencję.;3

@haderQ - w kieleckim -17 i wieje, więc mam wrażenie że jest zimniej niż w ostatnich dniach(kiedy to spadało nieco poniżej -20); ot typowa pogoda, żeby zagrzebać się w ciepłym łóżku z książką.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 00:35, Nephren-Ka napisał:

zresztą są na nacie savy
gdzie jest 1000(tak, tysiąc) lat do przodu i tam są dopiero śmieszne sytuacje.;d

Ten ktoś musiał mieć spore szczęście, bo ja już przeżyłem kilka ataków bugów, a nawet jeszcze 50 sezonów nie rozegrałem. ;p

Dnia 04.01.2016 o 00:35, Nephren-Ka napisał:

Farciarz.;p

Jak zawsze. :3

Dnia 04.01.2016 o 00:35, Nephren-Ka napisał:

W sumie widzę, że ten durny przepis(zawodnik może grać w Buli od 18 roku życia) to jakiś
durny wymysł tamtych czasów, bo w FM 2016 chyba już tego nie ma.

Hm... Ja jeszcze nigdy w Niemczech nie grałem. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 00:47, Kadaj napisał:

Ten ktoś musiał mieć spore szczęście, bo ja już przeżyłem kilka ataków bugów, a nawet
jeszcze 50 sezonów nie rozegrałem. ;p


Pewnie puszczają na wczasach jeden kraj na małej bazie na jakimś mocarnym kompie, to i problemów nie ma; widziałem, że nie jedna liga tak była symulowana.

Dnia 04.01.2016 o 00:47, Kadaj napisał:

Jak zawsze. :3


Chyba wiem, co się stało z moim szczęściem.;s

Dnia 04.01.2016 o 00:47, Kadaj napisał:

Hm... Ja jeszcze nigdy w Niemczech nie grałem. ;d


To masz dobre wyzwanie; klimat generalnie bardzo przyjemny, przepisy fajne.

Mnie za to dziś gra lubi; 2 mecz, 2 wtopy, dwóch na trzech dostępnych w klubie napastników długie kontuzje; a to sobie pogram juniorem jakimś, co prosto piłki kopnąć nie umie, pewnie wtedy coś wygram.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 00:14, Nephren-Ka napisał:

/.../ w międzyczasie robaczki stworzyły sobie bazę z powietrza gdzieś na moim terenie(a mam
totalnie wszystkie możliwe przejścia zamurowane i obłożone wieżyczkami laserowymi)


Imposibru.

Albo miałeś gdzieś niezałatany teren albo (co bardziej prawdopodobne skoro twierdzisz że cały był otoczony) przeoczyłeś jakąś mała bazę otaczając wybrany teren i tylko i dlatego tam była.
gdy teren jest otoczony, zwyczajnie gra nie pozwala respawnować się ayy lmao na terenie gracza.

A ja znowu zacząłem na nowo.
Zapomniałem dodać moda Uranium Power, a ten w przypadku późniejszego dorzucenia do gry ma upierdliwą cechę nieresetowania złóż, i potrzebne doń dwa "wykopaliska" ładują się w potwornej odległości od miejsca startowego.
Nawet dobrze z drugiej strony, bo mega potrzebne złoża cyny w bobmods, rzuciło mi tak daleko poprzedniego miejsca startowego, że jacieniep... ten tego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 01:17, meryphillia napisał:

Imposibru.


Dobra dobra, już niemożliwe miało być losowanie miejsca startowego na wyspie, a mnie się to udało i to kilka razy w ciągu godziny-dwóch.;3

Dnia 04.01.2016 o 01:17, meryphillia napisał:

Albo miałeś gdzieś niezałatany teren albo (co bardziej prawdopodobne skoro twierdzisz
że cały był otoczony) przeoczyłeś jakąś mała bazę otaczając wybrany teren i tylko i dlatego
tam była.
gdy teren jest otoczony, zwyczajnie gra nie pozwala respawnować się ayy lmao na terenie
gracza.


W teorii mogłem coś przeoczyć; ale z drugiej strony jakoś mi się nie wydaje; jak zrobię następny load, to sobie zrobię spacer przy granicach i sprawdzę jeszcze raz.

Dnia 04.01.2016 o 01:17, meryphillia napisał:

A ja znowu zacząłem na nowo.
/ciach/


Tja, każdy powód jest dobry.;p Myślałem że jak daleko to dobrze, zawsze to dobry pretekst żeby pociągnąć jakaś wielgaśna linię kolejową.;3
Mnie cały czas irytuje podczas gry brak jakiegoś ''większego celu'', żeby wiedział że po coś te kolejne tony surowców/produktów tworzę; klimat mam ostatnio na takie rozgrywki, Marsjanin zrobił robotę.;3

W FM nie było trzeciej wtopy z rzędu, za to wyszedł zabawny wynik. A potem w pucharze wygrałem z Altrincham 2-0 na ich boisku, zemsta dokonana.;3

20160104013150420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2016 o 01:32, Nephren-Ka napisał:

Dobra dobra, już niemożliwe miało być losowanie miejsca startowego na wyspie, a mnie
się to udało i to kilka razy w ciągu godziny-dwóch.;3


I nigdy nie twierdziłem, że to niemożliwe, tylko na tyle rzadkie, że nie pamiętam nawet czy mnie kiedykolwiek się trafiło. ;P
A w przypadku ayy lmao ładujących się za murami, to tylko bug, przeoczenie jakiegoś gniazda albo wyrwy w murze, tudzież ficzer określonego scenariusza.
Normalnie jest to zwyczajnie niemożliwe, bo wyklucza do mechanika gry (no chyba że coś zmieniali ostatnio, a wątpię bo byłoby to kretyńskie i dlatego właśnie gra wyklucza takie "czitowanie").

Dnia 04.01.2016 o 01:32, Nephren-Ka napisał:

Tja, każdy powód jest dobry.;p


No ba.
Ale tutaj autentycznie przeoczenie moda było czynnikiem restartu, a nie oklep okrutny od ayy lamo. ;D

Dnia 04.01.2016 o 01:32, Nephren-Ka napisał:

Mnie cały czas irytuje podczas gry brak jakiegoś ''większego celu'', żeby wiedział że
po coś te kolejne tony surowców/produktów tworzę; klimat mam ostatnio na takie rozgrywki,
Marsjanin zrobił robotę.;3


Przeca jest cel całej tej industrializacji.
Wysyłka rakiet z zaopatrzeniem dla zbliżających się kolonizatorów. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wąpierze. Jak mija wieczór? Ja dzisiaj padam do trumienki wcześniej (młody dał popalić w dzień) a rano trzeba iść popracować. Jaka pogoda? U mnie fruwają niewielkie ilości białego puchu, na termometrze -9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ostatnio nudno na tym forum... Czas je nieco rozruszać!

Wczoraj miało być trochę cieplej niż przedwczoraj, a tymczasem w ogóle nie odczułem różnicy, podobnie jak mój termometr zresztą. ;P Co jak co, ale już nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio w Warszawie było -20 stopni bez opadów śniegu... 3 dni temu rano ledwie co udało mi się odpalić auto, pomimo iż to benzyniak, a wsteczny wszedł dopiero za trzecim razem. Ponadto nie dało się trzymać kierownicy bez założonych rękawiczek. ;D Na szczęście w nieszczęściu, istnieje takie "cuś", jak odmrażacze do szyb i nie trzeba się męczyć, nie licząc szyb bocznych, z ich skrobaniem, rysując je przy tym. Z drugiej strony, fajnie wrócić do ciepłego domu po pobycie na takim mrozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2016 o 00:02, Prince_Miki napisał:

Ależ ostatnio nudno na tym forum...


Jakby tutaj od 2007 panował jakiś ruch niemiłosierny...
Szczególnie już w tym martwym zakątku forume, czyli tym temacie. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jaka wkurzająca ta gra momentami. W ciągu 13 dni od zakończenia PL do finału CL wykosiło mi na treningach wszystkich 4 podstawowych pomocników (!) i najlepszego napastnika. Gracze warci łącznie 195 milionów funtów. xD

A mistrzostwo Anglii przegrałem różnicą bramek, mając jeszcze 2 kolejki przed końcem sytuację jak na drugim obrazku. : /

20160106003626295

20160106003631139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie -6, pod wieczór troszkę śniegu i jest to w sumie tyle. Samochód pali na dotyk, benzynka 1.3 ;p Nawet przy -18 w nocy nie było problemu, a specjalnie wstałem 15 minut wcześniej czując, że może być z tym różnie.

Gracie coś? Ja dzisiaj po trochę w AC IV, teraz było Hero Siege. Mam zagwozdkę co odpalić - The Crew czy coś na X360... Noc tak długa jeszcze, do pracy wstać nie trzeba to i trumienka nie woła mnie w swe objęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2016 o 00:44, haderQ napisał:

Gracie coś?

Cały wieczór w FMa. Właśnie po tragicznym sezonie mam zagwozdkę, czy pobić rekord transferowy - Sassuolo (świeżo upieczony mistrz Italii) zaoferowało 69 mln. za mojego młodego napastnika.

Dnia 06.01.2016 o 00:44, haderQ napisał:

trumienka
nie woła mnie w swe objęcia ;)

Tak mówisz na żonę? xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2016 o 00:44, haderQ napisał:

Gracie coś?


Ciężki dzień w Salem na tyle, że jeszcze nie znalazłem chwili by pofabryczkować sobie. :F
Niestety mimo wszystko nie udało się rozpalić dwóch piecyków by wygrzewać stal i dopiero jutro da radę.
Wszystko przez to że nie wiem dokładnie kiedy trzeba będzie wyciągać foremki z piecyków, a gra jest na tyle brutalna, że zbyt późne wyciągnięcie może zepsuć produkcję stali.

Można by powiedzieć: "co za problem wypalić znowu?".
Ano Salem jest grą brutalną...
Nie dość że zebranie komponentów do wytworzenia foremek kosztuje nieco zachodu, to samo wypalanie foremek trwa... siedem dni :D, ze czego co jakiś czas trzeba zaglądać i systematycznie dosypywać opału do piecyka, by temperatura nie spadła do nieakceptowalnego poziomu czy w ogóle.

Po co ja w ogóle w to gram nadal, sam nie wiem... =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2016 o 01:58, haderQ napisał:

@merryphillia o tym tworze mówisz?


Dokładnie.
Mieliśmy grać razem z ziomem i po pewnym czasie siać śmierć i zniszczenie.
Niestety ziom przestał grać i zostało mi tylko potulnie nie wychylać się za bardzo. ;D

Gra całkiem przyjemna, choć nieco "clunky".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2016 o 02:23, haderQ napisał:

Zagrałbym z Tobą, ale mam tyle zaległości w grach że nie da rady :(


Tym bardziej, że jest to gra w której niezbyt dużo da się osiągnąć niewiele grając.
Dlatego też i jest dosyć niszowa, bo ilość czasu jaką trzeba poświęcić przekracza możliwości większości ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2016 o 00:36, Kadaj napisał:

Jejku, jaka wkurzająca ta gra momentami. W ciągu 13 dni od zakończenia PL do finału CL
wykosiło mi na treningach wszystkich 4 podstawowych pomocników (!) i najlepszego napastnika.
Gracze warci łącznie 195 milionów funtów. xD

A mistrzostwo Anglii przegrałem różnicą bramek, mając jeszcze 2 kolejki przed końcem
sytuację jak na drugim obrazku. : /


Tak to jest jak się ma niedopłaconych zawodników.;p


Trzech Króli przepracowane kulturalnie od rana do popołudnia.;s Potem obiad, ambienty i spanie, teraz nieco FM; zaprosiła mnie do siebie kadra Rumunii, którzy mają w tej wersji paru fajnych ofensywnych graczy, póki co trzy wygrane i wtopa z Włochami; w Southend nieźle jak na beniaminka, gdzieś tam wokoło baraży się kręcę póki co.
Za oknem ledwo -5, ale za to choć trochę śniegu jest.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować