Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2016 o 00:37, Nephren-Ka napisał:

Tak to jest jak się ma niedopłaconych zawodników.;p

Oj tam, jak widać na załączonym obrazku, wcale im tak mało nie płacę. Gorsze humory mają w Nottingham - nawet się do Ligi Europejskiej nie potrafią załapać. ;d

Nowy sezon się zaczął, zrobiłem porządki w składzie, będzie lepiej. :3

20160107010457625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2016 o 01:06, Kadaj napisał:

Oj tam, jak widać na załączonym obrazku, wcale im tak mało nie płacę. Gorsze humory mają
w Nottingham - nawet się do Ligi Europejskiej nie potrafią załapać. ;d


Przynajmniej ich zawodnicy w swoich prywatnych rozmowach nie muszą wymigiwać się od pytań o swoje zarobki.;p
U mnie w końcu nie jestem najbiedniejszy, ale i tak bliżej mi właśnie do tego niż do bogactwa.

Dnia 07.01.2016 o 01:06, Kadaj napisał:

Nowy sezon się zaczął, zrobiłem porządki w składzie, będzie lepiej. :3


Tyle sezonów i porządki, shame on u; powinny być co najwyżej jakieś drobne korekty.

20160107011208828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2016 o 01:12, Nephren-Ka napisał:

U mnie w końcu nie jestem najbiedniejszy, ale i tak bliżej mi właśnie do tego niż do
bogactwa.

A u mnie coś ta liga zbiedniała. :o

Dnia 07.01.2016 o 01:12, Nephren-Ka napisał:

Tyle sezonów i porządki, shame on u; powinny być co najwyżej jakieś drobne korekty.

Głowy za miniony sezon musiały polecieć. ;d
Na sprzedaż poszedł w sumie tylko jeden zawodnik podstawowego składu*. Reszta to rezerwowi, którzy ustąpili miejsca młodszym i zdolniejszym.

* jego następca oczywiście rozegrał 3 mecze, pojechał na zgrupowanie reprezentacji i złamał nogę.

20160107012328687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 01:51, meryphillia napisał:

Oy śpiochy.

Że niby kto? : >

Dnia 08.01.2016 o 01:51, meryphillia napisał:

W co by tutaj zagrać na początek?

A ja "męczę" Final Fantasy Type-0 HD (jejku, co biorą ludzie wymyślający te tytuły?). Gra jest trochę biedna i czuć niski (handheldowy) budżet, zwłaszcza w prezentacji fabuły, ale mimo wszystko wciąga. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 03:58, Kadaj napisał:

Że niby kto? : >


jak to kto?
Wszyscy oprócz mnie ofc. :3

Dnia 08.01.2016 o 03:58, Kadaj napisał:

A ja "męczę" /.../


A ja po ponad półrocznej przerwie sprawdzam co tam przybyło/zmieniło się w Signs Of Life.
Niby coś się zmieniło (trudność) i nieco przybyło, ale nadal mozolnie chłopakom idzie robienie gry, która IMO nadal mimo wszystko zjada grywalnością konkurencyjnego Starbounda na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 04:10, meryphillia napisał:

Wszyscy oprócz mnie ofc. :3

A Ty będziesz spał, gdy wszyscy będą grali. ;d

Dnia 08.01.2016 o 04:10, meryphillia napisał:

A ja po ponad półrocznej przerwie sprawdzam co tam przybyło/zmieniło się w Signs Of Life.

Rzuciłem okiem na Youtube, żeby sprawdzić co to w ogóle jest. Trafiłem na filmik, na którym jakiś chłystek okłada mieczem owieczkę. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2016 o 04:23, Kadaj napisał:

Rzuciłem okiem na Youtube, żeby sprawdzić co to w ogóle jest. Trafiłem na filmik, na
którym jakiś chłystek okłada mieczem owieczkę. : <


"Chlystek okłada mieczem owieczke". xD

W grze jest pomocnik pod postacią AI wzorowanej na tej z filmu Moon.
W ostatnim patchu dodali możliwość strzyżenia owych owieczek, by nie mordując ich zdobyć wełnę.
Ale nim zrobiłem sobie nożyce, zdążyłem parę owych biednych owieczek już "omieczować i przy okazji którejś tam owa AI mniej więcej w tym stylu do mnie: "Wiesz że możesz ja ostrzyc by zdobyć więcej wełny niż podczas mordowania? Ty potworze!" :D

Sympatyczna gierka, tylko jak zwykle w przypadku gier EA z małymi zespołami (nad Signs Of Life pracuje chyba w ogóle głównie jedna osoba) powstaje tak potffffornie długo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popracowane; zemsta w FM na byłym zespole dokonana; gra w kratkę również(przez co znowu nie awansuje).

Plan na weekend to poszukać czegokolwiek, co pozwoli mi jakoś odpoczywać, bo chyba nic już nie spełnia takiej funkcji w moim genialnym organizmie; spanie niweluje fizyczne zmęczenie(a i tak kiepsko, cięgle jestem niewyspany, chociaż w okresie świąt spałem dość dużo), psychiczne w ogóle mi nie znika, co bym nie robił; scena kończąca π wydaje mi się być rozwiązaniem.;3

A teraz Bond, a co mi tam; jestem już ''Licence To Kill'', także filmy nie są już starsze niż ja sam.;d

20160109001457390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wąpierze. Co u Was? Ja od wczoraj zagrywam się w Red Dead Redemption na x360 - ależ to jest dobra gierka. Jaką macie pogodę? U mnie cały wieczór padał deszcz, więc rano spodziewam się masakry na moich wiejskich drogach. Na termometrze -1 na tę chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 00:25, haderQ napisał:

Cześć wąpierze. Co u Was?


Na chwilę obecną codzienne obowiązki w Salem, a później znowu dylemat moralnego niepokoju: "W co by tu zagrać". :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 00:25, haderQ napisał:

Cześć wąpierze. Co u Was? Ja od wczoraj zagrywam się w Red Dead Redemption na x360 -
ależ to jest dobra gierka. Jaką macie pogodę? U mnie cały wieczór padał deszcz, więc
rano spodziewam się masakry na moich wiejskich drogach. Na termometrze -1 na tę chwilę.


-7, opadów brak, FM i próba wywalczenia awansu do Premiership. Akurat w grze mam początek marca i zespół złapał dobrą formę; graficzny spamik to terminarz, jak zwykle strzelam masę goli i masę tracę, ale jestem bardzo na tym do przodu; więc pewnie zaraz coś się popsuje; finansowo już ponad bańka na minus, ale mam półfinał FA Cup - Liverpool mnie zleje, ale kasy za ten mecz wpadnie na tyle dużo, że to niewielki koszt.;3
Świetny numer odwaliłem za to z pierwszym bramkarzem, któremu omyłkowo dałem klauzulę odejścia ustawioną na 0. Pograł pół roku i...wypożyczyła go Aston Villa; teraz stoi emeryt Lee Camp; niby tragedia, ale zyskałem dzięki temu nieco wolnej gotówki w budżecie płacowym(AV opłaca kontrakt wypożyczonemu zawodnikowi) i zakontrakotowałem dzięki temu na prawie Bosmana dwa niezłe wzmocnienia na nowy sezon.;d
Ciekawostka - Altrincham chyba spadnie do League One, dostają baty praktycznie od każdego; i pomyśleć, że na początku sezonu ograli Bournemouth 4-1. Mam bekę z tego, ale szkoda nieco że Fairfax Stadion będzie oglądał tylko 3 ligę...

W ogóle gdyby nie weekendowy marazm i beznadzieja, to sobota mogłaby być całkiem fajnym dniem; zmusiłem się(po wczorajszym raczej ciężkim dniu w pracy) do porannego wstania i ogarnięcia obiadu; w trakcie oglądnąłem sobie ''Licence to Kill''(Dalton to zdecydowanie mój ulubiony Bond, podobnie jeśli chodzi o samą fabułę obydwu filmów, w których to on wcielał się w postać agenta 007); a potem można było obiad zjeść, i zamiast powoli szykować się do pracy to...iść spać.;3

20160110004446702

20160110004518531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 00:48, Nephren-Ka napisał:

/.../ i zamiast powoli szykować
się do pracy to...iść spać.;3


Po co spać, gdy można pograć?
Wyśpisz się po śmierci. :3

Znowu jakiś kmiot zepsuł serwer w Salem...
Czyli egzystencjalny dylemat moralnego niepokoju uderzył z całą swoją mocą.
Na tyle dużą mocą, że z braku laku odpalimy jednak pancerne małpeczki. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 00:57, meryphillia napisał:

Po co spać, gdy można pograć?
Wyśpisz się po śmierci. :3


Nie da się, jak co chwila człowiek gubi kontakt z rzeczywistością przysypiając na siedząco.;s
Jak pisałem ostatnio, strasznie kiepsko wychodzi mi jakakolwiek forma wypoczynku.;/

Dnia 10.01.2016 o 00:57, meryphillia napisał:

Znowu jakiś kmiot zepsuł serwer w Salem...
Czyli egzystencjalny dylemat moralnego niepokoju uderzył z całą swoją mocą.
Na tyle dużą mocą, że z braku laku odpalimy jednak pancerne małpeczki. ]:>


Tez bym pograł, ale zawsze jak wejdę i widzę ile expa mi brakuje do jakiegoś następnego pojazdu, to ochota się kończy. Plus ta ''super zabawa'' kiedy mając bidne działo nic nikomu zrobić za bardzo nie można, a samemu dostaje się bęcki w tempie błyskawicznym..;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Tez bym pograł /.../


Ja miałem i tak obowiązkowe od SerBa pięć dni wolnego od gry i miałem nieco dłużej nie włazić.
No ale co Panie na marazm growy poradzisz? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:11, meryphillia napisał:

Ja miałem i tak obowiązkowe od SerBa pięć dni wolnego od gry i miałem nieco dłużej nie
włazić.


Przynajmniej masz jakiś cel, który nieźle realizujesz: besztanie.;d

Dnia 10.01.2016 o 01:11, meryphillia napisał:

No ale co Panie na marazm growy poradzisz? :/


Idź na lody; podobno pomaga na wszystko, a przynajmniej ja taką radę dzisiaj otrzymałem.;s


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie grał w RDR a ma X360 albo PS3 to kosztuje teraz naprawdę śmieszną kasę - brać i się nie zastanawiać :) kolejny przykład, że Rockstar robi gry od A do Z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:21, haderQ napisał:

Jeśli ktoś nie grał w RDR a ma X360 albo PS3 to kosztuje teraz naprawdę śmieszną kasę
- brać i się nie zastanawiać :) kolejny przykład, że Rockstar robi gry od A do Z :)


Nie wiem czy jak kupię grę nie mając konsoli, to jej niewielki koszt na cokolwiek mi się przyda.;p

Generalnie jak już temat konsolowy, mam znajomego który jest w fazie zachwytu PS4; lubię to, jak zachwala ze za 1300 zł ma się efekt kompa za 5k, a zapomina choćby o tym, że trzeba by w cenę konsoli wliczyć jakiś dobry telewizor.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekt kompa za 5k? Co to za gra, która daje taki efekt? Z całym szacunkiem dla obu konsol "nowej" generacji, ale żadna z nich takiego efektu nie daje. Spędziłem po około 20 godzin przy każdej z nich, więc może i nie jestem super specem, ale nie ma tam gry, która byłaby tak świetna pod względem grafiki czy czegokolwiek innego (Bloodborne jednak mnie masakruje i bardzo za nim tęsknię - mój kumpel to debil bo sprzedał gierkę). Jeśli jednak jest, poprawcie mnie proszę.

A co do tv, to akurat nie problem - mam w domu 32 i 40 cali. Pomimo tego, że od 40 siedzę dalej niż od 32, to wygodniej i ogólnie dużo lepiej gra mi się na mniejszym ekranie. Może dlatego, że mam aktualnie na stanie tylko X360. Do X360 czy PS3 którą użytkowałem przez 2 lata nie potrzeba super tv - 32 cale Samsunga wystarczą w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:17, Nephren-Ka napisał:

Przynajmniej masz jakiś cel, który nieźle realizujesz: besztanie.;d


Noo.
pierwsza bitwa od tygodnia i juz trafił sie team do besztania pomimo ostatecznej wygranej. ]:>

Dnia 10.01.2016 o 01:17, Nephren-Ka napisał:

Idź na lody; podobno pomaga na wszystko, a przynajmniej ja taką radę dzisiaj otrzymałem.;s


Bardzo dobra rada.
Choć zimą to akurat bardziej humor mi poprawia pół tabliczki czekolady, niż lody.

Co do konsol, to mam neutralne zdanie.
Swego czasu mocno pocinałem na paru platformach i w ogóle to konsole (PSX i Dreamcast) wciągneły mnie ostatecznie w gry "komputerowe", ale aktualnie moje growe nemezis jest na pecetach i nie zapowiada się by kiedykolwiek przeniosły się na konsole.
Oczywiście chodzi mi tu głównie o gry gatunku 4X no i... fabryczki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować