Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Pomyśleć, że jak idę spać w okolicach 2, to mam wrażenie że to dość normalnie.;d

Problem w tym, że zawsze lubiłem sobie długo pospać, a w dni powszednie nie sypiam dłużej niż 6 godzin, bo nadzwyczajnej w świecie nie ma jak. :(

Dnia 11.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Jak do takiego zabytku się sieć podłącza? Wi-Fi to może nie mieć(ba, wiele nowszych telefonów nie ma); no chyba że przez sieć...komórkową, ale to już nie to samo(chociaż internet ten sam ;d).

Zgadza się, nie ma Wi-Fi. Chciałem przetestować Internet przez sieć komórkową. Miałem w planach przełożyć kartę SIM z pendrive''a internetowego Plusa (czy jak tam to się zwie) do telefonu, ale tuż przed tym zabiegiem bateria siadła. Zresztą, nawet jakbym to zrobił od razu, pewnie i tak bym nie zdążył, bo zapewne trzeba by było jeszcze konfigurować ręcznie dostęp do sieci. Ot, magia starych telefonów. Co prawda, w mojej Nokii 5310 XP, mimo iż ona również nie posiada modułu Wi-Fi, nie było nigdy problemów z Internetem, ale nie oszukujmy się - ten sprzęcik jest nowszy o, o ile mnie pamięć nie zawodzi, jakieś 5 lat od SE, a taki okres czasu w technologii to ogromna przepaść.

PS: Gdyby udało się na nim wczytać chociaż częściowo forum gram.pl, rechotałbym i to ostro. ;D

@Kadaj:

Dnia 11.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Dubel. : /

Władca Dubli!

EDIT: Yay! Drugi raz z rzędu udało mi się idealnie co do minuty wpasować w godzinę otwarcia tego zacnego tematu z dodaniem posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

Władca Dubli!

Niestety ten zaszczytny tytuł jest już zajęty. ;p

-------

Jednak zmęczyłem to FF - Google zawsze pomocne, wystarczyło wszystkim podpiąć ten sam czar i z poziomu "niemożliwe" trafiłem do "przeszło się samo". Co i tak ponad pół godziny trwało.

W co by tu teraz? xD

20160112001713218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

Problem w tym, że zawsze lubiłem sobie długo pospać, a w dni powszednie nie sypiam dłużej
niż 6 godzin, bo nadzwyczajnej w świecie nie ma jak. :(


A jaki to problem, wystarczy położyć się parę godzin wcześniej niż zazwyczaj i już jest więcej jak 6.;p

Dnia 12.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

Zgadza się, nie ma Wi-Fi. Chciałem przetestować Internet przez sieć komórkową./ciach/


Robiłem kiedyś podobny eksperyment na jakieś Nokii, ale chyba nie była aż tak stara żeby było to coś bardzo ciekawego.;s

Dnia 12.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

PS: Gdyby udało się na nim wczytać chociaż częściowo forum gram.pl, rechotałbym i to
ostro. ;D


O, właśnie na tej Nokii(x2-00 chyba, z dwoma głośnikami) forumek kiedyś tam działał. Z tym że dziś to ma często problem żeby się wczytać na komputerze, więc z jakimś starszym modelem telefonu mógłby być spory problem.;d

Dnia 12.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

EDIT: Yay! Drugi raz z rzędu udało mi się idealnie co do minuty wpasować w godzinę otwarcia
tego zacnego tematu z dodaniem posta.


Nie jest idealnie, bo gramowy zegarek chyba sobie chodzi po swojemu(czy coś w takich klimatach, nie wiem tylko czy bardziej do przodu, czy do tyłu.;d
Mój wczorajszy dzień był na tyle genialny(zresztą...każdy taki jest chyba), że nawet przeglądarki nie chciało mi się otworzyć po powrocie z pracy.

Aura za to może będzie zabawna, ostatnie 2 dni to sporo deszczu, a teraz jakby mróz powrócił i się fajnie wszystko ścina.;3

A czas sobie leci, ruszyłem w końcu Wiedźmina i jest lux, klimat niepowtarzalny ta gra posiada, mimo ogólnie niewygórowanej zbytnio rozgrywki. Właśnie siedzę w lochu po tym jak wybiłem całą wierchuszkę wyzimskiego podgrodzia, Geralt ma zanik pamięci i zapomniał już jak został rzeźnikiem z Blaviken.;s

@Kadaj

Dnia 12.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

W co by tu teraz? xD


Załóż kolejną faktorię produkującą coś niezmiernie ważnego(i koniecznie przewożonego pociągiem) w fabryczkach; postrzelaj i pobesztaj nieco genialnych graczy w WoT; wygraj coś w końcu dla United w FM, nie bądź jak David Moyes; odpal Wurma i wpadnij na Exodus, opłać wioskę i zostaw ją mi do zarządzania; pomóż po raz kolejny Geraltowi z pamięcią i wszelkim questami; itp.,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2016 o 00:07, Nephren-Ka napisał:

wygraj
coś w końcu dla United w FM, nie bądź jak David Moyes;

Ej, to że mi jeden sezon nie wyszedł nie znaczy, żeby się ze mnie nabijać. : <

Dnia 13.01.2016 o 00:07, Nephren-Ka napisał:

pomóż po raz kolejny Geraltowi z pamięcią
i wszelkim questami; itp.,itd.

W zeszłym roku przeszedłem wszystkie trzy Wiedźminy, teraz czekam na kolejny dodatek do "trójki". :3

Poza tym jakieś dziwne rzeczy proponujesz. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2016 o 00:07, Nephren-Ka napisał:

A jaki to problem, wystarczy położyć się parę godzin wcześniej niż zazwyczaj i już jest więcej jak 6.;p

Problem w tym, że u mnie położenie się wcześniej nie idzie w parze z zaśnięciem wcześniej. ;D O szczegółach moich sennych perypetii poczytasz tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=33102

Dnia 13.01.2016 o 00:07, Nephren-Ka napisał:

O, właśnie na tej Nokii(x2-00 chyba, z dwoma głośnikami) forumek kiedyś tam działał. Z tym że dziś to ma często problem żeby się wczytać na komputerze, więc z jakimś starszym modelem telefonu mógłby być spory problem.;d

Na 5310 XP oczywiście również działało stare forum, ale już nie pamiętam, czy dało się pisać posty. Swoją drogą, wczoraj z czystej ciekawości sprawdziłem Forum 3.0 i... działa! Fakt, oczywiście w "wysypanej" formie oraz bez awatarów, ale jednak! Nawet uwieczniłem całość na, ujmijmy to, screenach, które załączam do tego posta.

Dnia 13.01.2016 o 00:07, Nephren-Ka napisał:

Nie jest idealnie, bo gramowy zegarek chyba sobie chodzi po swojemu(czy coś w takich klimatach, nie wiem tylko czy bardziej do przodu, czy do tyłu.;d

Dlatego tym bardziej się cieszę!

Forumowy zegarek śpieszy się o mniej więcej 5 minut. Tamtego posta napisałem tak naprawdę o godzinie 23:56. ;-)

Dnia 13.01.2016 o 00:07, Nephren-Ka napisał:

Mój wczorajszy dzień był na tyle genialny(zresztą...każdy taki jest chyba), że nawet przeglądarki nie chciało mi się otworzyć po powrocie z pracy.

Sam miałem równie "świetny" dzień w poniedziałek. Był tak "rewelacyjny", że aż musiałem się zdrzemnąć w ciągu dnia, co praktycznie nigdy mi się nie zdarza.

Dnia 13.01.2016 o 00:07, Nephren-Ka napisał:

Aura za to może będzie zabawna, ostatnie 2 dni to sporo deszczu, a teraz jakby mróz powrócił i się fajnie wszystko ścina.;3

U mnie wczoraj w dzień było nieco ponad 0 stopni na plusie, tak więc, jako miłośnik spacerów, mam póki co przerąbane, bo śnieg, w przeciwieństwie do lodu, stopniał i nietrudno o niespodziewaną przejażdżkę na czterech literach. :( Ba, w ciągu ostatnich dni już zdążyłem zaliczyć kilka drobnych poślizgnięć. ;P

PS: Ledwie 3 godziny temu udało mi się znaleźć ładowarkę do wcześniej wspomnianego SE. Okazało się, że widziałem tę ładowarkę kilka dni temu, jednakże nawet nie sprawdzałem, czy pasuje do telefonu, bo wydawało mi się, iż końcówka od ładowarki jest za gruba. ;D Faktycznie ciężko wchodzi, ale przynajmniej dobrze się trzyma. I nawet działa Internet! Niestety, forum gram.pl w ogóle się nie wczytuje. Udało mi się wejść tylko na Google.

20160114000305453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wąpierze. Co u Was? Ja wciąż w wolnym czasie wieczorami szaleję na dzikim zachodzie w RDR, ależ to jest fenomenalna gra!

Raport pogodowy - 1 na plusie i sypie śnieg jak głupi... Rano będzie ciekawie na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2016 o 00:30, haderQ napisał:

Witajcie wąpierze. Co u Was?

Udało mi się upolować limitowany 30-dolarowy próg na Kicstarterze, zawsze to 5 zielonych oszczędności. :3

A dziś czas rozpocząć nową przygodę - Fairy Fencer F. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2016 o 00:30, haderQ napisał:

/.../
Ja wciąż w wolnym czasie wieczorami szaleję na dzikim zachodzie w RDR, ależ to jest fenomenalna gra!

Sam zawsze chciałem w to zagrać, ale niestety Rockstar nie uraczył klientów PC-tową wersją gry, a trochę głupio kupować konsolę dla jednej gry, więc zwyczajnie sobie odpuściłem.

Dnia 14.01.2016 o 00:30, haderQ napisał:

Raport pogodowy - 1 na plusie i sypie śnieg jak głupi... Rano będzie ciekawie na drodze.

Na moim termometrze -2 stopnie i bez opadów śniegu.

Cholera, jeszcze przedwczoraj wydawało mi się, że nie może być gorszego dnia od poniedziałku, jednak srogo się myliłem - wczorajszy dzień był tego dobitnym dowodem... Zresztą, nie tylko dla mnie był zły, lecz również dla 2 moich znajomych. Cóż, pozostaje mi póki co tylko mieć nadzieję, że do poniedziałku wszystko się unormuje, bo jutro zostaję w domu, aby odpocząć od tego wszystkiego. Uprzedzając pytania - nie chodzi tu o nadmiar roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huehue. Fairy Fencer F od twórców boskiej Neptunii nadal się ogrywa. Może brakuje w tak lekkiego humoru jak w Nepu Nepu, ale zabawa jest całkiem przyjemna. :3

20160115001157515

20160115001207546

20160115001252984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 00:12, Kadaj napisał:

Huehue. Fairy Fencer F od twórców boskiej Neptunii nadal się ogrywa. Może brakuje w tak
lekkiego humoru jak w Nepu Nepu, ale zabawa jest całkiem przyjemna. :3


Jak Ci się udaje ogrywać tyle zboczonych gier w tak krótkim czasie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 00:23, Outlander-pro napisał:

Jak Ci się udaje ogrywać tyle zboczonych gier w tak krótkim czasie? :D

Te gry wcale nie są zboczone. : <

Poza tym chyba mało sypiam. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2016 o 00:03, Prince_Miki napisał:

Problem w tym, że u mnie położenie się wcześniej nie idzie w parze z zaśnięciem wcześniej.
;D O szczegółach moich sennych perypetii poczytasz tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88&pid=33102


Hmm, Loża, cóż ja bojkotuję ten temat, to nie poczytam; ale generalnie sen można sobie chyba coś niecoś wytrenować i przyzwyczajenia zmienić; choć jak należysz do osób którym nie przychodzi to łatwo(a znam takie), to nic fajnego.

Dnia 14.01.2016 o 00:03, Prince_Miki napisał:

Forumowy zegarek śpieszy się o mniej więcej 5 minut. Tamtego posta napisałem tak naprawdę
o godzinie 23:56. ;-)


Cóż, ostrzeżenie za spam wobec tego powinno być.;p

Dnia 14.01.2016 o 00:03, Prince_Miki napisał:

Sam miałem równie "świetny" dzień w poniedziałek. Był tak "rewelacyjny", że aż musiałem
się zdrzemnąć w ciągu dnia, co praktycznie nigdy mi się nie zdarza.


Ha, jakbym ja miał możliwość drzemki w dzień(w sumie czasami mam, ale nie w porach które lubię, więc się nie liczy), to dzień byłby pewnie dobry bez cudzysłowowa.;s

Dnia 14.01.2016 o 00:03, Prince_Miki napisał:

U mnie wczoraj w dzień było nieco ponad 0 stopni na plusie, tak więc, jako miłośnik spacerów,
mam póki co przerąbane, bo śnieg, w przeciwieństwie do lodu, stopniał i nietrudno o niespodziewaną
przejażdżkę na czterech literach. :( Ba, w ciągu ostatnich dni już zdążyłem zaliczyć
kilka drobnych poślizgnięć. ;P


Też lubię spacery(ostatnio czasu nie mam nawet na to...;/), od czasu wpadnięcia na buty grom protektor przestałem się ślizgać w ogóle(znaczy w sumie się da, ale trzeba się baaardzo postarać); ~Rok(czy może dwa lata temu? już nie pamiętam...) temu sporo wędrowałem po okolicy w zimie po dość zdradliwych terenach(typu dość stroma droga, na której wozy leśników przez kilka dni zrobiły lodowisko) i pamiętam że czułem się jakbym szedł po zwykłym śniegu.


Weeeekend; jak wróciłem z pracy koło 1(czyli w sumie to już była sobota), tak posiedziałem nieco w Wiedźminie i wstałem o...14. Obiad, sprzątanie i w sumie to nic nie zrobiłem od tego czasu; marazm i beznadzieja...
Za to odkopałem swoje konto w Wurmie(znaczy zrobiłem nowe, takie samo jak dwa poprzednie), dotarłem w okolice w której zawsze przebywałem(zmieniło się sporo); szkoda że wszyscy się już gdzieś poprzenosili i póki co nie pojawił się nikt kogo bym znał(ale wioska znajomka z którym grałem wciąż jest, a w niej Colored Sand(czyli mój domek), i wielka polana z dębami które zasadziłem; posiedzę sobie trochę, popatrzę chociaż.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2016 o 00:54, Nephren-Ka napisał:

/.../ posiedzę sobie trochę, popatrzę chociaż.;s


Zawsze możesz sobie też "posiedzieć i popatrzeć" na pracujące z mozołem fabryczki. :3

Choć przyznam, ze ostatnio sam fabryczkuję coś marazmistycznie.
Niby 8h wbiłem na nowym sejwie, ale jakoś nie mogę dłużej usiedzieć i gnam do innych gierek.
Przefabryczkowałem się chyba nieco. :/
Ale odbiję i tak od 26 czy tam 25 lutego , by im staty na steamie ponabijać, więc jeden pies, tudzież jeden biter. :3

Ostatnio przypomniałem sobie o innym fajnym growym autyzmie:
http://store.steampowered.com/app/336300
I to w niego pocinam głównie.
Znacznie fajniejszy od podobnego Lethis: Path Of Progress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2016 o 03:06, Kosmitus napisał:

A ja dzisiaj chyba nie będę spał wcale, Fate/Zero jest zbyt dobre ;3

A weź nawet nie kuś. ;p

-----------------------
Z FMowej beczki: zdobyłem mistrzostwo Anglii 2048, więc rewanż mogę uznać za udany. Na dodatek trafił mi się rekordowy transfer. :3

20160117033557203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2016 o 00:54, Nephren-Ka napisał:

Hmm, Loża, cóż ja bojkotuję ten temat, to nie poczytam

O_o Why?

Dnia 17.01.2016 o 00:54, Nephren-Ka napisał:

/.../ choć jak należysz do osób którym nie przychodzi to łatwo(a znam takie), to nic fajnego.

Najgorszy jednak w tym wszystkim jest fakt, że kiedy nie chcę zasnąć, bo chciałbym cieszyć i wręcz delektować się każdą chwilą przed następnym dniem (np. wczoraj przed dzisiejszym dniem, czyli poniedziałkiem), to szybko łapie mnie zmęczenie i bez problemu wpadam w objęcia Morfeusza. Innymi słowy: wszystko do góry nogami. :(

Dnia 17.01.2016 o 00:54, Nephren-Ka napisał:

Ha, jakbym ja miał możliwość drzemki w dzień(w sumie czasami mam, ale nie w porach które lubię, więc się nie liczy), to dzień byłby pewnie dobry bez cudzysłowowa.;s

Ja nie lubię drzemać w dzień, bo czuję się potem, jak to kiedyś Ferdek Kiepski powiedział, "wypierdziały". :P

Dnia 17.01.2016 o 00:54, Nephren-Ka napisał:

Też lubię spacery(ostatnio czasu nie mam nawet na to...;/), od czasu wpadnięcia na buty grom protektorprzestałem się ślizgać w ogóle(znaczy w sumie się da, ale trzeba się baaardzo postarać); ~Rok(czy może dwa lata temu? już nie pamiętam...) temu sporo wędrowałem po okolicy w zimie po dość zdradliwych terenach(typu dość stroma droga, na której wozy leśników przez kilka dni zrobiły lodowisko) i pamiętam że czułem się jakbym szedł po zwykłym śniegu.

Sam chodzę w zwykłych butach. :(

Wczoraj jakoś naszło mnie na słuchanie nieco zapomnianej piosenki, a mianowicie tej: https://www.youtube.com/watch?v=K2YSuszcEOE Cholera, jak dawno nie puszczali tego nigdzie w radiu. O_o

@Kadaj:

Dnia 17.01.2016 o 00:54, Nephren-Ka napisał:

A weź nawet nie kuś. ;p

Teraz ni stąd, ni zowąd przypomniało mi się, jak sam o mały włos nie skusiłem Ciebie na zablokowanie mi możliwości wypowiadania się w komentarzach Twoich wpisów na GS-ie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2016 o 01:55, meryphillia napisał:

Zawsze możesz sobie też "posiedzieć i popatrzeć" na pracujące z mozołem fabryczki. :3


Fabryczk nie są od patrzania, są od działania, a działać mi się nie chce zbytnio; a jak już zachce, to latam w Wiedźminie po bagnach do 4 rano.;s

Dnia 17.01.2016 o 01:55, meryphillia napisał:

Przefabryczkowałem się chyba nieco. :/
Ale odbiję i tak od 26 czy tam 25 lutego , by im staty na steamie ponabijać, więc jeden
pies, tudzież jeden biter. :3


Masz konto na Steam? ;d

Dnia 17.01.2016 o 01:55, meryphillia napisał:

Ostatnio przypomniałem sobie o innym fajnym growym autyzmie:
http://store.steampowered.com/app/336300
I to w niego pocinam głównie.
Znacznie fajniejszy od podobnego Lethis: Path Of Progress.


Z daleka wygląda mi to na jakiś tycoon.;d
Pamiętam że kiedyś się zagrywałem w demo Theme Park(a wcześniej w jego protoplastę na Amidze u znajomego).

Btw, widziałeś/grałeś: http://eu07.pl/ ?

@Kadaj
To nie Twój transfer, tylko Arsenalu, liczy się ten co kupuje.;p A tam to na pewno rekordzistą nie będziesz.;p
U mnie max to 75 milionów, za mojego byłego zawodnika, jak chciałem mieć w Milanie najlepszego gracza świata na każdej pozycji, no i lewy wing back był Urugwajczykiem(a miałem wcześniej politykę tylko włosi i go wypożyczałem, a potem sprzedałem). Ale że dałem wcześniej klauzulę o 50% wartości następnego transferu dla mnie, to de facto zapłaciłem tylko połowę tej kwoty.;d

Ale trochę mnie zmotywowałeś żeby grę odpalić i zacząć rozgrywki w nowym sezonie; dziwnie idzie, ale gra się nawet sympatycznie; może nie spadnę.

Fajnie, pogoda zrobiła się idealnie zimowa, temperatura między -5 a -10 i sypie sobie lekko śnieg; pomyśleć że miałem wczoraj plany żeby dziś w końcu wyruszyć na spacer, ale zwleczenie się w wyra po 14 skutecznie je storpedowało; cóż, marazm i beznadzieja...;/

20160118001344484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2016 o 00:11, Prince_Miki napisał:

O_o Why?


Kiedyś ktoś tam chyba powiedział, że to miejsce dla wtajemniczonych, i taki zwykły szary użytkownik nie powinien tam przebywać; no to nie przebywam.;3

Dnia 18.01.2016 o 00:11, Prince_Miki napisał:

Najgorszy jednak w tym wszystkim jest fakt, że kiedy nie chcę zasnąć, bo chciałbym cieszyć
i wręcz delektować się każdą chwilą przed następnym dniem (np. wczoraj przed dzisiejszym
dniem, czyli poniedziałkiem), to szybko łapie mnie zmęczenie i bez problemu wpadam w
objęcia Morfeusza. Innymi słowy: wszystko do góry nogami. :(


Hmm, w takim wypadku wypadałoby się chyba delektować każdym dniem; o ile nie spowoduje to, że każdego dnia będziesz spał.;s
Dla mnie sen jest zasadniczo całkiem fajny; w sumie to może jest nawet najfajniejszą czynnością na jaką mogę sobie pozwolić.;s

Dnia 18.01.2016 o 00:11, Prince_Miki napisał:

Ja nie lubię drzemać w dzień, bo czuję się potem, jak to kiedyś Ferdek Kiepski powiedział,
"wypierdziały". :P


U mnie ten efekt występuje zawsze po przebudzeniu, ale po kilku minutach mija.

Dnia 18.01.2016 o 00:11, Prince_Miki napisał:

Sam chodzę w zwykłych butach. :(


Zwykłe obuwie w zimę to proszenie się o dodatkowe atrakcje.;p

Dnia 18.01.2016 o 00:11, Prince_Miki napisał:

Wczoraj jakoś naszło mnie na słuchanie nieco zapomnianej piosenki, a mianowicie tej:
https://www.youtube.com/watch?v=K2YSuszcEOE Cholera, jak dawno nie puszczali tego nigdzie
w radiu. O_o


Hah, Wilki w radiu to przecież tylko Baśka, skoro nawet ja to kojarzę.;d

@Outlander-pro - podziękował! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Fabryczk nie są od patrzania, są od działania, a działać mi się nie chce zbytnio; a jak
już zachce, to latam w Wiedźminie po bagnach do 4 rano.;s


A tam od razu działania.
Można swobodnie wybudować tylko niezbędne kompleksy i sobie spokojniutko później oglądać jak kursują pociągi, a systemy obronne rozprawiają z robactwem. :3

Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Masz konto na Steam? ;d


I to nie jedno. ;P
I chyba na każdym kupię fabryczki. ]:>

Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Z daleka wygląda mi to na jakiś tycoon.;d


Nah. to citybuilder w stylu dawnych gier tego typu, czyli Zeus, Cezar i pozostałe z tego cyklu.

Dnia 18.01.2016 o 00:19, Nephren-Ka napisał:

Btw, widziałeś/grałeś: http://eu07.pl/ ?


Widziałem dawno temu, ale grać nie grałem.
Wolałem znacznie fajniejsze IMO "tworzenie makiet" w Trainz.
Maszyna to praktycznie symulator, a akurat symulacyjny aspekt ciopągów mnie nie jara i wolę czysto rekreacyjny, jak Trainz właśnie, OTTD czy nawet Railoads! Meiera

Pancerne Zoo znowu poleciało z dysku, ale bynajmniej nie z powodu wściekłości i focha kolejnego :D, a raczej braku miejsca na dyskach, a cholernie zachciało mi się znowu popiracić w Black Flag, Aay!. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować