Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2016 o 03:46, meryphillia napisał:

Ha!

Tylko hentaje mnie rozumieją. : <

Na szczęście wszystko wróciło do normy. To tylko osoby urodzone podczas jednego z większych wyżów demograficznych zaczęły umierać. xD

Dnia 26.01.2016 o 03:46, meryphillia napisał:

Szkoda właśnie że citybuildery nie są jeszcze tak rozbudowane, że wpływ na nastroje mieszkańców
nie mają właśnie tego typu rzeczy, czyli ładna, estetyczna dla oka okolica.

Komputery nie są chyba tak mądre, by oceniać co jest estetyczne. Obecnie można poustawiać parki na kształt penisa i wszyscy zadowoleni. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2016 o 04:16, Kadaj napisał:

Komputery nie są chyba tak mądre, by oceniać co jest estetyczne. Obecnie można poustawiać
parki na kształt penisa i wszyscy zadowoleni. ;d


:D

Przecież i tak zależałoby to od odpowiednich obiektów i ich umiejscowienia oraz modyfikatorów z tego wynikających do zadowolenia/produktywności/chęci płacenia podatków/itp itd.
Czyli po prostu nieco bardziej rozbudowana forma "parku na kształt pisiora".
Nic trudnego IMO, a podnoszącego zabawę i dającego więcej wyborów co do planowania aglomeracji.
Może w Skylines 2 coś takiego zrobią za te parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2016 o 03:22, Nephren-Ka napisał:

edit - lubię jak jakiś Mod pojawia się w temacie, forum wtedy czuje respekt i nie robi
mi psikusów z dublami.;3


Staram się czasem zaglądać, póki jest jeszcze ktokolwiek chcący sobie tu pospamować, to dogorywające forum nie umrze całkowicie :) Z tymi dublami to jest istna plaga, ale jak dobrze wiemy "góra" i IT ma to wszystko głęboko gdzieś, nikt nawet na nasze maile nie odpisuje, zatem kij im w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2016 o 01:39, Outlander-pro napisał:

Staram się czasem zaglądać, póki jest jeszcze ktokolwiek chcący sobie tu pospamować,
to dogorywające forum nie umrze całkowicie :)


Zacny spam nocny nie jest zły.
Gorzej gdy niedzielni bezsenni niezbyt rwą się do czynu spamerskiego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2016 o 01:39, Outlander-pro napisał:

Z tymi dublami to jest istna plaga

Przynajmniej czujecie się potrzebni. ;p

Poszczelałem sobie do botów, teraz czas zabrać się za coś poważniejszego. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2016 o 02:15, Kadaj napisał:

Poszczelałem sobie do botów, teraz czas zabrać się za coś poważniejszego. :3


Poważniejszego... pewnie jakieś hentaje. ;D

U mnie pracowity dzionek w "my sweet farm", aktualnie polegający na budowie stosów desek do wysuszenia.

20160127022936561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem nocnym markom. Co porabiacie? Ja właśnie skończyłem zlecenia i pewnie pogram co nieco do rana, trumienka mnie odepchnęła - jako winną wskazała kawę wypitą przed 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko..... nie było mnie tu trochę. EEE nawet nie pamiętam kiedy ale wiedzta że ten który czuwa, zna wasze spamerskie zamiary. Nocnie widzę szerzone tu było, aż nawet Miki wysilił się na większego posta. Mnie pochłonęło od sylwestra i tak sobie dziś wróciłem. W Diablo III farma na nowym paczu trwa w najlepsze a teraz to chyba położę się spać bo rano niestety trzeba wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2016 o 00:37, Braveheart napisał:

/.../ aż nawet Miki wysilił się na większego posta.

Ciekaw jestem, czy Towarzysz Artur wysilił się na jego przeczytanie, nie dostając przy tym palpitacji serca od takiej ilości literek. ;-)

Dnia 28.01.2016 o 00:37, Braveheart napisał:

Mnie pochłonęło od sylwestra i tak sobie dziś wróciłem.

Nie wprowadzajcie innych Nocnych Marków w błąd - kilka dni temu widziałem na Forum Gramum Wasz awatar w zielonej otoczce, ergo wróciliście wcześniej.

Dnia 28.01.2016 o 00:37, Braveheart napisał:

/.../ bo rano niestety trzeba wstać :D

Towarzysz Brave musi rano wstać... Tego jeszcze świat nie widział! Zaraz zacznie się pruć czasoprzestrzeń.

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O!
Starbound i Project Zomboid dotarły na GOG.
Chyba sobie obadam tego pierwszego czy stał się bardziej grywalne przez ostatnie pół roku (w co wątpię).

BTW.
Też się Wam zmieniła czcionka na forume, czy to tylko mój Firefox coś zepsuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huehue.
Pierwszy z najważniejszych tegorocznych tytułów trafił dziś w moje cyfrowe łapki. Póki co jest baaardzo fajnie. :3

@meryphillia
U mnie (Opera) wygląda tak jak zwykle. ;p

20160129004816968

20160129004853170

20160129004909389

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2016 o 00:49, Kadaj napisał:

Huehue.
Pierwszy z najważniejszych tegorocznych tytułów trafił dziś w moje cyfrowe łapki. Póki
co jest baaardzo fajnie. :3


Ja Larę na pewno ogram, ale poczekam na spadek cen :D Na razie mam jeszcze Arkham Knight i DA Inkwizycję do przejścia (oraz pewnie z kilkadziesiąt innych tytułów), a czasu wolnego coraz mniej :D
W dodatku po Wiedźminie 3 inne gry mniej mi się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2016 o 00:55, pawbuk napisał:

(oraz pewnie z kilkadziesiąt innych tytułów)

Nawet połowy z tego nie przejdziesz, takie czasy. ;d

Dnia 29.01.2016 o 00:55, pawbuk napisał:

W dodatku po Wiedźminie 3 inne gry mniej mi się podobają :D

Wiedźmin im świetnie wyszedł, ale bez przesady. Na mnie na przykład większe wrażenie zrobiło Life is Strange. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2016 o 00:49, Kadaj napisał:

U mnie (Opera) wygląda tak jak zwykle. ;p


:/
Czyli jednak to coś z moim Firefoxem, a konkretnie przestało obsługiwać czcionkę w której wyświetlany był tekst na forum.
Trudno, trzeba będzie się przyzwyczaić do czasu kolejnej reinstalki windy.

Co do zachwytów nad grami, to mnie osobiście od czasu maniakalnego wkręcenia się w fabryczki nic nie zdołało zachwycić bardziej jak na razie. :3
Patrząc na gry które mnie interesują, nic nie zapowiada by pojawiło się coś genialniejszego od Factorio w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2016 o 01:00, Kadaj napisał:

Nawet połowy z tego nie przejdziesz, takie czasy. ;d


Dlatego od pół roku praktycznie w ogóle zrezygnowałem z zakupów (przez ten czas kupiłem tylko Far Cry 4), Battlefronta zamówiłem wcześniej. Nie ma sensu nabywanie kolejnych gier, skoro ileś topowych tytułów mam jeszcze nieogranych ;D

Dnia 29.01.2016 o 01:00, Kadaj napisał:

Wiedźmin im świetnie wyszedł, ale bez przesady. Na mnie na przykład większe wrażenie
zrobiło Life is Strange. :3


Dla mnie już "goły" Wiedźmin 3 był najlepszą grą, w jaką kiedykolwiek miałem przyjemność zagrać, a patche i dodatek tylko potwierdzily jego dominację :D Jak dla mnie to w gatunku rpg pozamiatał. Przed Wiedźminem 3 grałem w Pillars of Eternity, gra mi się naprawdę podobała, ale po przejściu W3 już nie byłem w stanie do niej wrócić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2016 o 01:12, pawbuk napisał:

Nie ma sensu nabywanie kolejnych
gier, skoro ileś topowych tytułów mam jeszcze nieogranych ;D

A ja się nie mogę powstrzymać, jeśli nowość zapowiada się lepiej niż wszystko co mam w backlogu. ;d
Zresztą, gry ze ścisłego topu zwykle ogrywam i nie mam w nich dużych zaległości. Tylko tytuły zachomikowane "na gorsze czasy" ciągle powiększają liczebność. ;p

Dnia 29.01.2016 o 01:12, pawbuk napisał:

Dla mnie już "goły" Wiedźmin 3 był najlepszą grą, w jaką kiedykolwiek miałem przyjemność
zagrać, a patche i dodatek tylko potwierdzily jego dominację :D

Ja nawet nie potrafię wskazać którą z części Final Fantasy kocham najbardziej. Gdybym miał wskazać najlepszą grę, w jaką kiedykolwiek miałem okazję zagrać, pewnie wymieniłbym ze 30 tytułów. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2016 o 01:19, Kadaj napisał:

Ja nawet nie potrafię wskazać którą z części Final Fantasy kocham najbardziej. Gdybym
miał wskazać najlepszą grę, w jaką kiedykolwiek miałem okazję zagrać, pewnie wymieniłbym
ze 30 tytułów. xD


Przed W3 pewnie wskazałbym najlepszą dziesiątkę, teraz nie mam już takiego problemu :)
Choć muszę przyznać, że po mniej więcej 20 godzinach gry w W3 byłem mocno rozczarowany (tzn, dawałem grze 8/10), dopiero potem się zakochałem, a ponowne przejście i dodatek tylko to potwierdzily ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2016 o 00:59, Outlander-pro napisał:

Co tam wąpierze?


Marazm growy znowu. :/
Nic nie bawi dłużej niż godzinkę.

Właśnie tak mnie to zastanowiło, że najczęściej taki marazm mam w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2016 o 01:50, meryphillia napisał:

Właśnie tak mnie to zastanowiło, że najczęściej taki marazm mam w weekendy.

Żeby to tylko marazm growy, marazm życiowy, to dopiero coś!
Ja tam odnowiłem ostatnio związek z Heroes of the Storm, porzucając Counter Strike''a, bo za dużo cziterów paskudnych się namnożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować