Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A ja niedawno skończyłem Kindred Spirits on the Roof (zostały jeszcze dodatkowe scenki). Jej, co za urocza historia. <3

20160218030820578

20160218030825109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 00:25, meryphillia napisał:

A co niby się "zmieniło" oprócz listy tematów dla dyskryminowanych mrówek (tak małe
są teraz literki), że aż taki zachwyt?

Dodano jeszcze czarną skórkę. Nie zauważyłeś przełącznika skinów (ikona słoneczka i księżyca) na lewo od linku do regulaminu? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 00:17, Prince_Miki napisał:

Dodano jeszcze czarną skórkę. Nie zauważyłeś przełącznika skinów (ikona słoneczka i księżyca)
na lewo od linku do regulaminu? ]:->


No to faktycznie zmiany, że jacieniemogę. ;D
Tym bardziej, że nigdy nie korzystałem z forume w wersji ciemnej mocy, bo akurat na Gramie zawsze wyglądało to biednie i z tego co widzę, nadal biednie wygląda. ;P

No ale tak się tylko złośliwie naśmiewam, bo w rzeczywistości ani mnie grzeje, ani ziębi co tam z serwisem się dzieje.
Wystarczy że nadal jest możliwość pochwalenia się snobistycznie graficznym spamikiem w co pogrywam sobie aktualnie w tutejszym, naszym jakże opuszczonym temaciku. :3

Choć na razie graficznego spamiku nie będzie, bo moje Egipskie imperium faraona na razie opuszczone na rzecz pancernego cyrku naczelnych. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 00:27, meryphillia napisał:

Choć na razie graficznego spamiku nie będzie /.../

Pozwól zatem, że ja Cię zastąpię. ;P

Zdjęcie nr 1 - niegdyś moje danie główne na obiad spożywane po robocie. ;D

Zdjęcie nr 2 - marokańskie jedzonko rodem z samolotu. :3

20160219004021295

20160219004054437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na bogato widzę.
Zupka chińska z Radomia na obiad. :D

Kiedyś te kubeczkowe wersje też szamałem od czasu do czasu, a teraz tylko i wyłącznie ten przysmak zapodaję co jakiś czas.

20160219004842202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chińskie zupki, najgorsze paskudztwo świata dla organizmu. Aż sobie jedną zakupię jutro i w robocie spożyję.;d

Akurat warunki, gdzie maksymalnie mogę posiadać gorącą wodę z elektrycznego czajnika mnie usprawiedliwiają. Bo tak w domu, a feeee. Zrobić dobry rosół to godzina roboty(bo potem to już sobie sam stoi i pyrka na małym ogniu), a jest coś w miarę zdrowego, smacznego, i do wykorzystania później jako baza do innych zup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 01:55, Nephren-Ka napisał:

Akurat warunki, gdzie maksymalnie mogę posiadać gorącą wodę z elektrycznego czajnika
mnie usprawiedliwiają.

To ja w takich warunkach wolę bułkę z pomidorem i herbatę. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 01:55, Nephren-Ka napisał:

Chińskie zupki, najgorsze paskudztwo świata dla organizmu. Aż sobie jedną zakupię jutro
i w robocie spożyję.;d


Pewnie odkryję za Ciebie Amerykę, ale... i tak każdy z nas umrze. ]:>
A tak chociaż przed zgonem połknę ze smakiem jeszcze parędziesiąt takich zupek.

Normalne zupki, to mi mamusia gotuje; samemu by mi się nie chciało. :3
O ile jakieś "twarde danie" jestem w stanie upichcić, tak zupy to dla mnie jakaś biała magia i zawsze mi jakaś breja wychodzi niejadalna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 01:58, Kadaj napisał:

To ja w takich warunkach wolę bułkę z pomidorem i herbatę. ;d


W moich okolicach w zimę nie idzie kupić dobrego pomidora, a te farbowane zagraniczne mnie nie interesują smakowo w ogóle.;p
Zresztą jestem minimalistą chyba, co dzień na 8h wystarczają mi dwie kanapki; kawę piję po południu przed wyjściem, wcześniej obiad, porę śniadania wolę przespać, więc nie jem.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 02:01, meryphillia napisał:

Pewnie odkryję za Ciebie Amerykę, ale... i tak każdy z nas umrze. ]:>
A tak chociaż przed zgonem połknę ze smakiem jeszcze parędziesiąt takich zupek.


Jak odwiedzisz za parę lat szpital z zawałem, to zmienisz zdanie*.;p Prawdziwy rosół też jest smaczny(a co dopiero pomidorowa czy grzybowa na nim później), a nie zawiera tego całego syfu który wrzucają w ''kostkę rosołową''. Skądinąd znam ludzi, który mówią że się świetnie czują jak zjedzą rosół(czy to po chlaniu, czy normalnie xd), pytam się jak gotują: ''a, wrzucam kostkę rosołową do kubka z wrzątkiem i jest rosół'' to się tylko uśmiecham.;d

Dnia 19.02.2016 o 02:01, meryphillia napisał:

Normalne zupki, to mi mamusia gotuje; samemu by mi się nie chciało. :3
O ile jakieś "twarde danie" jestem w stanie upichcić, tak zupy to dla mnie jakaś biała
magia i zawsze mi jakaś breja wychodzi niejadalna. :D


Popatrz jak się gotuje i skopiuj; też nie umiałem kiedyś, ale ctrl+c - ctrl+v zadziałało nawet w kuchni.;d

* - wiem, że moim stosunkiem do życia to brzmi jak hipokryzja. Cóż, ostatnio zdarza mi się zauważać, że mam tak w paru tematach.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 02:09, Nephren-Ka napisał:

Jak odwiedzisz za parę lat szpital z zawałem, to zmienisz zdanie*.;p


Akurat jeśli będę już miał zawał, to raczej nie z racji szamanego pożywienia, a leniwego trybu życia. :D
Zresztą jak pisałem wyżej, na każdego przyjdzie pora, więc żaden problem, i tak przewiduję że do 60tki raczej nie dotrwam budując fabryczek ;(, więc jedna trumienka. ]:>


Sześć wygranych pod rząd w pancernym cyrku.
Niebywałe po jakości rozgrywki w ciągu ostatniego tygodnia.
Wracam panować nad Nilem, bo zdecydowanie ciekawsze to nicnierobienie, niż gonitwy z małpeczkami pancernymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się w trollowni, prawie dostałem czasowego bana, ale jakoś udało się przetrwać. Fajny drop się chociaż trafił, będzie więcej € na karty z "hentajów". :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 02:59, Kadaj napisał:

Fajny drop się chociaż trafił, będzie więcej ? na karty z "hentajów". :3


Tylko hentaje i hentaje...
Zamiast jakieś imperium wybudować ku chwale, czy inną fabryczkę. ;]

Ja właśnie zacząłem jakiś inny scenariusz staroegipskiego imperium, bo z poprzedniego mapa mi się przestała po dwóch godzinach gry podobać. ;P

20160219034104342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2016 o 03:41, meryphillia napisał:

Zamiast jakieś imperium wybudować ku chwale,

Jaki maruda. Imperium zbudowałem już dawno temu, teraz pozostało tylko dbanie o to, by nie upadło. :3

20160219035229639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe tam, to podróbka jakaś, a nie prężnie funkcjonująca machina imperialistyczna. ]:>

Problemy z paszą dla ludu rozwikłane, imperium rozwija się powoli, choć nieco irytuje przypominanie czy aby na pewno wybudowałem już godny grobowiec, sugerując chyba że czas zgonu jest bliski. :F

20160219040715906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2016 o 00:49, meryphillia napisał:

Kiedyś te kubeczkowe wersje też szamałem od czasu do czasu, a teraz tylko i wyłącznie ten przysmak zapodaję co jakiś czas.

Ha, jakieś dwa tygodnie temu skusiłem się również na kubeczkową wersję Vifona, a jako że była promocja, zakupiłem chyba aż z 6 sztuk. Jednak gdy wsypałem wszystkie proszki, zalałem wodą i spróbowałem, a potem przeczytałem skład ów "dania", pozostałe postanowiłem zjeść już bez dosypywania specyfików, czyli po prostu makaron z wodą. I wtedy było smaczne! ;D Z moich ulubionych zupek chińskich, to tylko Diabolo Pomidoro Knorra oraz Pomidorowa Amino. ;P

Dnia 19.02.2016 o 00:49, meryphillia napisał:

O ile jakieś "twarde danie" jestem w stanie upichcić, tak zupy to dla mnie jakaś biała magia i zawsze mi jakaś breja wychodzi niejadalna. :D

Pamiętam, jak kiedyś udało mi się samemu przygotować w miarę smaczną zupę. Problem w tym, że była to woda z pierdyliardem bulionów, przyprawiona toną Maggi, z ziemniakami, których zapomniałem w pośpiechu obrać. ;D

@Nephren-Ka:

Dnia 19.02.2016 o 00:49, meryphillia napisał:

Zresztą jestem minimalistą chyba, co dzień na 8h wystarczają mi dwie kanapki /.../

Ja praktycznie non stop muszę coś podżerać, a jestem chudy jak patyk. A to zjem ogórki, tudzież wszamię całą kiełbasę, podjadając przy tym oliwki. Co ciekawe, u mojego brata jest dokładnie odwrotna sytuacja - je stosunkowo mało, ale od zawsze miewał problemy z nadwagą. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam, Panie i Panowie? Pogrywacie w coś ostatnio? Czekacie na coś?
Ja ostatnio grałem w Layers of Fear (szczerze polecam, fantastyczny tytuł), betę Hitmana na PS4 (nie mogę się doczekać pełnej wersji) i będę za kilka godzin grał w betę Tom Clancy''s The Division.
Na PS4 przeszedłem kilka dni temu Assassin''s Creed: Syndicate - całkiem dobry Asasyn, bardzo wciągająca gra - na PC gram w Rise of the Tomb Raider (bardzo przyjemnie się skrada ;) ), a na Vicie w Shinobido 2 - ta produkcja akurat nie rozczarowała.
Z filmów widziałem niedawno Deadpoola. Rewelacyjny! Przez niemal 2 godziny dobrze się bawiłem, przez prawie cały czas seansu uśmiech nie schodził mi z twarzy. Nie spodziewałem się, że będzie to tak dobra adaptacja, a jednak. Kto nie widział, niech koniecznie to zmieni.
I opowiadajcie, co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2016 o 00:45, Harrolfo napisał:

Co tam, Panie i Panowie? Pogrywacie w coś ostatnio? Czekacie na coś?


Nadal faranouję sobie beztrosko.
No może nie beztrosko, bo czasu na wybudowanie nawet tyci malutkiej piramidy nie starczy i reputacja spadnie. ;(
Na razie muszę pochować swoje truchło w kloszardzkim grobowcu, może uda się na czas zgonu zbudować nieco większy...

Prince_Miki >>> "z ziemniakami, których zapomniałem w pośpiechu obrać. ;D"

H@H@

Dobre chociaż było? :D

20160220005237437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2016 o 00:45, Harrolfo napisał:

Z filmów widziałem niedawno Deadpoola. /.../

Sam jakieś 2 tygodnie temu byłem wieczorem na najnowszych Star Warsach. Nigdy nie byłem fanem serii, ale jako że w kinie nie byłem ani razu od kilku lat, postanowiłem sobie zrobić taki mały wypad. ;-)

Dnia 20.02.2016 o 00:45, Harrolfo napisał:

I opowiadajcie, co tam u Was :)

To samo - chciałoby się rzec. ;-) A tak na serio, to wczorajszy dzień nie należał do najlepszych - głównie przez fakt, że wracając z roboty, napotkałem na kolesia, którego, delikatnie mówiąc, nie znoszę. :/

EDIT:

@mery:

Jak napisałem w poprzednim poście, zupa była w smaku całkiem niezła. A to, że nie można było się nią za nic w świecie najeść, to już inna sprawa. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że jednocześnie sporo tytułów ogrywasz ;) Ja dosłownie 2 dni temu skończyłem Rise of the Tomb Raider - wg mnie bardzo dobra gra, choć chyba jednak ciut gorsza od poprzedniczki. Na pewno jednak zagrać warto ;)

Wczoraj zacząłem AC Syndicate i początek jak najbardziej na plus - na pewno pomaga, że po prostu lubię tę serię :D Choć jak sobie przypomnę ACIII to aż mnie żeby bolą ;) Nie liczę na to, że dostanę rozgrywkę na poziomie Black Flag, ale trochę dobrej zabawy w znanej konwencji - poza tym sam Londyn jest dla mnie lepszym miejscem akcji od Paryża, ponieważ Londyn znam (pobieżnie, ale jednak) ;)

Co do The Division to grałem w zamkniętą betę i muszę powiedzieć, że naprawdę dobrze sie bawiłem. Po becie jestem do tej gry dużo pozytywniej nastawiony niż przed, co już jest sukcesem :D Miałem obawy, że to będzie kolejne Watch_Dogs (które mnie totalnie rozczarowało), ale chyba pesymistyczne prognozy się nie sprawdzą. Może to też moj sentyment do Ubisoftu, ale nic nie poradzę, że zwyczajnie ich gry mi sie podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować