Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2016 o 00:24, meryphillia napisał:

Apage hentaje! ;3

Cicho, jeszcze nowiutka trzecia część Higurashi czeka na swoją kolej. ;3

A za chwilę wychodzi The Labyrinth of Grisaia i Muv-Luv. Ojej, potrzebuję przynajmniej 30-godzinnej doby. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 04:38, meryphillia napisał:

Boś nab i Głosiciel Marazmu. :3


Pierwsze się zgadza; drugie średnio, bo marazmu i beznadziei nienawidzę.;s

Dnia 19.06.2016 o 04:38, meryphillia napisał:

Ja tam w miarę systematycznie ogrywam stałe autyzmy chyba, że akurat dorwę coś nowego
lub "nowego", jak ową Startopię, to wtedy i stałe autyzmy mają nieco wolnego.
Przykładowo do fabryczek zaglądałem ostatni raz trzy dni temu.


Trzy dni?! Co to jest trzy dni?! Ja nie wiem czy ja w ogóle stąd wyjdę!!!

Znowu mam to samo, tylko nie 3 dni a 3 tygodnie albo miesiące. Ostatnio odpaliłem na jednego rifta Diablo 3(brat gra regularnie na tym samym pc) i znowu poziom trudności obniżyli w jakiejś łatce i musiałem sobie podnieść.

Poza tym w końcu po jakimś roku skończyłem ponownie Wiedźmina pierwszego, importowałem zapis do drugiej części, odpaliłem ją i sterowanie mi się nie podoba.;s Chyba muszę zacząć w to grać na padzie. Akurat mam oficjalny pad windows(czytaj ten od Xbox360 w wersji pc) który od momentu zakupu leży i nic nie robi. Ale patrząc na to że w Fifę zazwyczaj kilka dni schodziło żebym nauczył się wciskać przyciski bez gapienia się na nie, a w Fify i PESy grałem przez wiele godzin(w przeciwieństwie do innych gier, w które na padzie nie grałem nigdy), to perspektywa uczenia się sterowania przez kilka dni sprawia że po prostu nie odpalam Wiedźmina 2.;3

Ach, te moje epicko nudne przemyślenia.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 01:01, Nephren-Ka napisał:

Trzy dni?! Co to jest trzy dni?! Ja nie wiem czy ja w ogóle stąd wyjdę!!!


No teraz już cztery. ;P

Dnia 20.06.2016 o 01:01, Nephren-Ka napisał:

/.../ to perspektywa uczenia się sterowania przez kilka dni sprawia że po
prostu nie odpalam Wiedźmina 2.;3


To trzeba grać w jakieś konsolowe porty obsługujące pada bezproblemowo.
Kilka dni namiętnego szarpania w jakąś odmóżdżającą siekaninę i będziesz mógł pretendować do mistrzostw w Tekkena. ;)

Znowu misja się nie udała...
Dwie ostatnie zostały i w końcu zrobiło się trudno. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 01:13, meryphillia napisał:

No teraz już cztery. ;P


O czterech dniach nic nie mówili w filmie, z którego pochodzi cytat o trzech dniach.;/

Dnia 20.06.2016 o 01:13, meryphillia napisał:

To trzeba grać w jakieś konsolowe porty obsługujące pada bezproblemowo.
Kilka dni namiętnego szarpania w jakąś odmóżdżającą siekaninę i będziesz mógł pretendować
do mistrzostw w Tekkena. ;)


Ostatnia gra tego typu w jaką grałem to Mortal Combat 4, na moim pierwszym kompie(Celeron 433, 32mb ramu i win98 se który z ogromną regularnością wywalał bsod z wszelakich możliwych powodów ;3). Chyba nie przepadam za takim gatunkiem.
W sumie to jeszcze w pamiętam że bliżej teraźniejszym czasom grałem w coś gdzie latało się jakimś kolesiem z takim wielkim mieczem(klimaty manga/anime czy co to tam) i tłukło, ale nijak nie pamiętam tytułu. Zresztą to było dla mnie jeszcze bardziej ''na nie'' niż ten MK4...

Dnia 20.06.2016 o 01:13, meryphillia napisał:

Znowu misja się nie udała...
Dwie ostatnie zostały i w końcu zrobiło się trudno. ;P


Czekam aż się za Wiedźminy zabierzesz i zdasz relację.;p Fajnie wychodzi porównanie tego co zrobili z silnikiem Neverwinter (we które grałeś jakiś czas temu) tak że wyszedł z tego pierwszy wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 02:01, Nephren-Ka napisał:

Czekam aż się za Wiedźminy zabierzesz i zdasz relację.;p Fajnie wychodzi porównanie tego
co zrobili z silnikiem Neverwinter (we które grałeś jakiś czas temu) tak że wyszedł z
tego pierwszy wiedźmin.


Kiedyś wymęczę na pewno, choć aktualnie prędzej wróciłbym do wspomnianego NWN, by przejść oba firmowe dodatki, niż próbował znowu nie znudzić się Wiedźmakiem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 02:17, meryphillia napisał:

Kiedyś wymęczę na pewno, choć aktualnie prędzej wróciłbym do wspomnianego NWN, by przejść
oba firmowe dodatki, niż próbował znowu nie znudzić się Wiedźmakiem. ;P


Hah, myślałem że przeszedłeś je jednym ciągiem z podstawką; z tego co pamiętam jeden z dodatków(Hordy Podmroku zdaje się) oferował fabułę o niebo lepszą niż domyślna kampania.
A potem masz Nevera 2. Też nie skończyłem, ale zabawa była znacznie lepsza niż w jedynce(a dodatek ponoć jeszcze lepszy).

A Wiedźminy fajne, nie mów że nie kusi żeby polatać w trójce.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 02:41, Nephren-Ka napisał:

Hah, myślałem że przeszedłeś je jednym ciągiem z podstawką /.../


Zacząłem pierwszy, ale jakoś spadło ciśnienie na grę w trakcie i słuch po grze zaginął na dysku. ;P
Dwójkę mam i kiedyś na starym krzemiaku próbowałem grać, ale nie zadowalało te 10fpsów...
Kiedyś pewnie najdzie ochota by zaliczyć przynajmniej podstawkę.

Dnia 20.06.2016 o 02:41, Nephren-Ka napisał:

A Wiedźminy fajne, nie mów że nie kusi żeby polatać w trójce.;p


Jakby "kusiło", to bym robił właśnie maraton z pierwszymi dwiema częściami, a jakoś się na to nie zanosi w tym roku zapewne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 02:56, meryphillia napisał:

Jakby "kusiło", to bym robił właśnie maraton z pierwszymi dwiema częściami, a jakoś się
na to nie zanosi w tym roku zapewne. ;P


A po co? U mnie to jest chyba zwyczajna fanaberia(bo i świat wiedźmiński bardzo lubię). W3 jest przygotowany tak, żeby gracz nie musiał posiadać wiedzy z poprzednich części(a jak musi to mu tę wiedzę sama gra dostarczy), możesz grać bez obawień.^^

Deszczyk sobie za oknem pada, coś tam zagrzmi od czasu do czasu...ale i tak marność. Pora spać. o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 03:05, Nephren-Ka napisał:

A po co?


A po to. ;P

Gry typowo nastawione na fabułę przechodzę po kolei jeśli stanowią jakąś serię.
Nawet w strategiach staram się interesującą serię posiadać w całości, choć tutaj akurat powiewa mi kolejność zaliczania gry.

W Wawce też pokropiło, choć burzy nie ma. ;(

Po ostatnim "tornadzie" natomiast (w piątek czy tam czwartek) w końcu wyrwało z korzeniami (małymi jak na takie drzewo btw) topolę która zasłaniała cały widok.
Jakieś trzy miesiące temu wycieli pierwszą że niby tak spróchniała była, a zostawili "zdrową, która jeszcze wiele lat będzie rosła".
Natura miała na szczęście w końcu odmienne zdanie od znawców przyrody na służbie miasta. :3

Ogólnie dziwna to była wichura trwająca jakieś góra cztery minuty, podczas której w najbliższej okolicy wyrwało z korzeniami prawie 10 drzew.
Jak mieszkam tutaj od 25 lat, to w tym czasie tylko jedno drzewo padło podczas nawałnic, a teraz taki armageddon... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 03:51, meryphillia napisał:

W Wawce też pokropiło, choć burzy nie ma. ;(

A jednak była. ;-) Jako że miałem uchylone okno przy łóżku, wszystko było dobrze słychać i w efekcie budziłem się mniej więcej co godzinę. Gdzieś chyba koło 4:20 zaczynało pogrzmiewać, a punkt kulminacyjny zarówno burzy, jak i ulewy miał miejsce na bank w okolicach 5:20.

Dnia 20.06.2016 o 03:51, meryphillia napisał:

Po ostatnim "tornadzie" natomiast (w piątek czy tam czwartek) w końcu wyrwało z korzeniami
(małymi jak na takie drzewo btw) topolę która zasłaniała cały widok.

O ile mnie pamięć nie zawodzi, to było w piątek ok. godziny 13:00. U mnie również w W-wie też wtedy zostało wyrwane drzewko. Co więcej, nadal leży tam, gdzie dokonało żywota - na środku chodnika. :3

Dziś po powrocie z roboty planuję nieco przypomnieć sobie stare dzieje i zainstalować Need for Speed: Hot Pursuit 2. Pamiętam do dziś, jakie wrażenie wywarła na mnie archaiczna jak na dzisiejsze czasy grafika podczas pierwszego uruchomienia owej gry. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 03:51, meryphillia napisał:

Gry typowo nastawione na fabułę przechodzę po kolei jeśli stanowią jakąś serię.
Nawet w strategiach staram się interesującą serię posiadać w całości, choć tutaj akurat
powiewa mi kolejność zaliczania gry.


Wiedźmin po tym jak się skonsolował w trzeciej części nie wymaga znajomości poprzednich, które nie były skonsolizowane.;p
Anyway, zagrałbyś zanim umrę.;s

Dnia 20.06.2016 o 03:51, meryphillia napisał:

Po ostatnim "tornadzie" natomiast (w piątek czy tam czwartek) w końcu wyrwało z korzeniami
(małymi jak na takie drzewo btw) topolę która zasłaniała cały widok.
Jakieś trzy miesiące temu wycieli pierwszą że niby tak spróchniała była, a zostawili
"zdrową, która jeszcze wiele lat będzie rosła".
Natura miała na szczęście w końcu odmienne zdanie od znawców przyrody na służbie miasta.
:3


W piątek chyba w wielu częściach Polski tak było. U mnie tylko zawadziło bokiem i głównie powiało(deszczu było może z kwadrans), ale efektem było sporo zniszczonych drzew i brak prądu. Jadąc do pracy na 16 miałem okazję co chwilę podziwiać jakieś zerwane kable energetyczne.;3
A drzewo nie dziwne że Ci padło pod blokiem, pewnie pełno różnych wykopów tam było na przestrzeni lat i korzenie poniszczone. Zresztą zawsze mnie bawi, jak wytną kilka drzew, jedno zostawią i jest ''jak to się mogło wywalić, przecież było zdrowe''...

Marność...jest poniedziałek i muszę się zmuszać do wszystkiego, poczynając od wstania z łóżka rano, jedzenia, czy pracy. Ciekawe kiedy przekroczy się jakaś niewidzialna granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2016 o 01:23, Nephren-Ka napisał:

A drzewo nie dziwne że Ci padło pod blokiem /.../


Szkoda że wszystkich topoli nie wywiało...
Nie wiem co za kretyn za komuny wymyślił, by takie wielkie drzewa stawiać między blokami...


Z rzeczy przyjemniejszych...
Goniąc za złoczyńcą, zapomniałem poszukać zamontowanej mniej więcej w tym samym czasie bomby.
Efektem przeoczenia jest 6 trupów za jednym zamachem, bo akurat kmiot zamontował ją obok najbardziej ruchliwego miejsca... czyli kibla. ;D

20160621014359655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2016 o 01:44, meryphillia napisał:

Szkoda że wszystkich topoli nie wywiało...
Nie wiem co za kretyn za komuny wymyślił, by takie wielkie drzewa stawiać między blokami...


Chyba wszędzie je sadzili. U mnie były/są przy wielu ulicach i wszędzie wokoło szkoły(właśnie w ostatnią wichurę jedna taka topola skróciła się o górną połowę).
Może to taki zwyczaj jak kasztany przy kościołach(takie połączenie widywałem w różnych miejscach).

Anyway, marność...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2016 o 02:10, Nephren-Ka napisał:

Anyway, marność...;/


Ano marność.

Drugiemu "ayy lmao akbar" się udało...
Choć akurat tej bomby nie mogłem nigdzie wypatrzeć i "fartownie" zobaczyłem ją akurat gdy eksplodowała. xD

Nawet w trybie sandboxowym "no war" nie ma lekko. ;P

20160621021501453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak ja nie lubię Steama i tego typu platform. Ukończyłem już Tomb Raidera z 2013 r. i postanowiłem poszukać sobie kolejnej gry do zabawy. Widziałem jak brat ogrywa Heroes III, udzielił mi się klimat i wybór padł na Eador: Masters of the Broken World, którego kupiłem już jakiś czas temu na biedronkowych wyprzedażach. Pobrałem sobie grę, wszystko fajnie, odpalam i lipa. Po jakiś updateach lagi są tak straszne, że granie jest męczące. Jestem niemal pewien, że zaraz po kupnie tak nie było. A na dodatek nie odpala się intro, które kiedyś działało. Coś musi być nie tak. W internecie nie ma raczej rozwiązań, a Steam nie pozwala na granie w starą wersję gry z płyty. Głupota straszna i niewiele da się z tym zrobić. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2016 o 02:25, KubooPL napisał:

Coś musi być nie tak. W internecie nie ma raczej rozwiązań, a
Steam nie pozwala na granie w starą wersję gry z płyty.

A sprawdzałeś dyskusje w Community Hub? Często można tam znaleźć rozwiązania steamowych problemów z daną grą.

A z innej beczki: Summer Sale startuje, czas wyzerować zawartość portfela. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie właśnie w pierwszego Deus Exa :) Odkryłem ciekawą rzecz. Po opuszczeniu Hong Kongu wracamy do Hell''s Kitchen, aby spotkać się z Dowdem. I teraz ta ciekawa rzecz. Jeśli w barze wspomnimy barmance o Dowdzie, to wtedy ona doniesie o tym Unatco i... po wyjściu z baru w bocznej alejce pojawi się osiłek który będzie nas śledził. Gdy zbliżymy się do Dowda, osiłek automatycznie pojawi się niedaleko niego i zaatakuje. Dodatkowo ściągnie nam na głowę cały oddział Unatco i MJ12. Ciekawa sprawa. Prawie 15 lat znam tę grę, a tego nie odkryłem aż do dzisiaj :)

Z drugiej strony jest to logiczne, bo na samym początku gry barmanka wspomina że pracowała w Unatco, co widać po "chamskich" protezach rąk pierwszej generacji.

To jest najlepsza gra jaką stworzyła ludzkość. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2016 o 00:15, Kadaj napisał:

A sprawdzałeś dyskusje w Community Hub? Często można tam znaleźć rozwiązania steamowych
problemów z daną grą.

Anom, sprawdzałem sprawdzałem, ale niestety nic ciekawego nie znalazłem. Popróbuję jeszcze, bo mnie to denerwuje.

Dnia 24.06.2016 o 00:15, Kadaj napisał:

A z innej beczki: Summer Sale startuje, czas wyzerować zawartość portfela. ;d

Mój się wyzerował już wystarczająco. Na razie czekam chyba tylko na Tokyo Babel, ale to pewnie jeszcze trochę poczekam. Ja znowu zaczynam ogrywać to co uzbierałem. Naprawdę ogrom tytułów przez ostatnie 2 lata kupiłem i nie chcę, by tylko kurzyły się na półce. Osiągnąłem granicę i jeżeli ją przekroczę to nigdy nie zagram w to wszystko. A inaczej to zmarnowane pieniądze, szkoda by było. Zainstalowałem chwilę temu Condemned - Criminal Origins. Zawsze mnie ciekawiło, a wyjście spod skrzydeł twórców F.E.A.R.''a to mocna zachęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować